Opinie o PEPCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Lublin Jana Pawła II 23

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PEPCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PEPCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PEPCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Lublin Jana Pawła II 23

@ Pani Maciejewska Nowy wpis

Jestem już byłym pracownikiem PEPCO w Lublinie.Dobrych pracowników tam się nie docenia.Pani rzekoma kierownik????????która znajduje się na nieodpowiednim stanowisku i nie w odpowiednim miejscu tacy ludzie nie powinni być na tym stanowisku którym są .Dodam jeszcze że Pani kierownik wyładowuje swoje frustrację na pracownikach ,jest obgadywanie pracowników między kontami do swoich "zaprzyjaźnionych pracowników "nowy pracownik jest tam nikim .Nowi kandydaci przychodzący tam do pracy nic innego nie robią oprócz stania na kasie po 12h i to kilka dni pod rząd a nawet kilkanaście .Praca po 12h jest tam nagminna po 2tyg. I nikt nie ma prawa być zmęczony a jeszcze gorzej jest jak odmówisz przyjścia w swój dzień wolny to dopiero jest zemsta przez panią kierownik ..."my musimy być robotami "bo inaczej jesteś zwolniony ....aaaaa jeszcze do dam ze zwolnienia tam są niedozwolone bo musisz pracować do resztek tchu ....zawsze jest wyjątkowa sytuacja jak to pani kierownik powiada????tam nie możesz mieć wolnego szukają taniej siły roboczej zdrowie pracownika się nie liczy nic tam się nie liczy ...pracuje się za najniższą krajową a wymagań co do pracownika jest ogrom .Dla mnie to co w tym sklepie się dzieje można powiedzieć że to już jest mobbing każdy pracownik który tam pracuje psychicznie nie daje rady ,atmosfery tam nie ma żadnej ....ludzie młodzi zwalniają się po 1miesiacu pracy niestety .Rejonowa sklepu i wyżej nic z tym nie robią ...a warto by było zareagować dlaczego jest taka rotacja pracowników.Coz jeszcze mogę dodać nigdy w życiu nie wróciła bym do tego sklepu.... praca tam to stan umysłu ...omijać dalekim łukiem raczej nic się nie zmieni

Jureczek

Panie starają się być miłe co do klienta. (Nie wychodzi, czuć napięcie) po dłuższym obserwowani u dwóch z buzi uroczych Pań niestety stwierdzam iż atmosfera w pracy może być sroga. Mowa o obgadywaniu innych pracowników między półkami przy wykładaniu towaru. No cóż ale pozdrawiam serdecznie. Jerzy K. Sklep Mełgiewska.

Sabina Caban Nowy wpis
@Jureczek

Pewnie też ostatnio słyszałam plotki ploteczki o nowych pracownikach na L4. To takie nie na miejscu :)

Małgorzata Nowy wpis
@Jureczek

Pomylił Pan sklepy.

Zostaw merytoryczną opinię o PEPCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Lublin

• Jak się pracuje w PEPCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PEPCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PEPCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.

PEPCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ