Grzegorz Rudnik Restauracja Widoczna

Grzegorz Rudnik Restauracja Widoczna

Opinie o Grzegorz Rudnik Restauracja Widoczna

Michał

@Gregor, czy jesteś oficjalnym przedstawicielem Restauracji Widoczna na forum GoWork.pl? Czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Czy restauracja poszukuje pracowników z doświadczeniem, czy także do przyuczenia? Na forum GoWork.pl zagląda bardzo wiele osób. Są to kandydaci do pracy i pracownicy, ale też osoby z branży HR szukające obiecujących kandydatów do pracy.

Natalia

Może ktoś wie czy restauracja potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki?

Gregor
@Natalia 12.08.2018 18:05

Szukamy pracowników. Zapraszamy

Michał

@Marek, czy możesz napisać coś o atmosferze i współpracy z resztą zespołu? Jak oceniasz obowiązki na kuchni? Czy obowiązki i zadania realizowane przez Ciebie były wymagające? Napisałeś, że wyjechałeś do Niemiec. Może warto było porozmawiać z przełożonym Restauracji Widoczna o wynagrodzeniu?

Marek
@Michał 22.07.2018 22:32

Siemka wyjechalem nie ze wzgledow ekonomicznych lecz rodzinnych moje dzieci tu mieszkaja a twoje pytania przypominaja przesluchanie Dobry Jestes Kozak w swoim fachu napewno sie dogadasz Pzdr

Marek

Witam, pracowalem tam jako kucharz przez pare miesiecy , przed wyjazdem do Niemiec. Wlasciciel na poziomie i dbal o zaopatrzenie i organizacje pracy. Z kasa tez nie bylo problemu. Polecam Marek

Pszczółka

Pracuję w restauracji od roku... Nigdy nie było żadnych problemów z płatnościami czy urlopem,fajna atmosfera.Goście bardzo mili a Właściciel restauracji nie stwarza Nam żadnych problemów. Polecam tą restaurację ????????

Angela

Pracuję w restauracji Widoczna już od kilku miesięcy. Póki co, nie mam problemu z wynagrodzeniem. Atmosfera jest ok. Podczas organizowanych przyjęć bardzo często trzeba włączyć szósty bieg, poza tym jak w każdej pracy... ☺️ ????

Michał

@IZet, Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie i kontaktów z przełożonym. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Może udało Ci się dostrzec w pracy dla Restauracji Widoczna jakieś pozytywy? Kto z Was zatrudnił się w ostatnim czasie jako kelner lub asystent kucharza w tej restauracji? Czy możecie napisać coś więcej o warunkach?

Czekamy na info od Was, każda opinia jest pomocna! Jeśli wiecie coś o pracujących w firmie restauracja widoczna , czekamy!

Zostaw opinię o Grzegorz Rudnik Restauracja Widoczna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Rudnik Restauracja Widoczna