restauracja widoczna

Opinie o restauracja widoczna

IZet

Właściciel restauracji to typowy wyzyskiwacz i cwaniak. Przy każdym rozliczeniu zmienia warunki wynagrodzenia oczywiście na niekorzyść pracownika. Wymyśla bzdurne powody żeby tylko zapłacić mniej za dobrze wykonana pracę. Brak szacunku i prostackie odzywki do pracowników to norma. Pracownicy non stop się tam zmieniają bo nikt nie jest w stanie wytrzymać z takim człowiekiem. Pracowałam tam jako kelnerka przez kilka weekendów, za obsługę ostatniej komunii do dziś nie dostałam pieniędzy. Przestrzegam przed pracą w tej restauracji.

Czekamy na info od Was, każda opinia jest pomocna! Jeśli wiecie coś o pracujących w firmie restauracja widoczna , czekamy!

Zostaw opinię o restauracja widoczna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja widoczna