Opinie o Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka w Wrocław

Mąż byłej pracowniczki

Praca w tym przedszkolu to jakaś komedia, tak jak pisała któraś z Pań we wcześniejszych opiniach tzn. wypłata nigdy nie na czas trzeba się o nią prosić *brak podstawowych środków higienicznych np.rękawiczek lateksowych do przewijania dzieci zamiast tego spożywcze foliowe * przekroczona ilość dzieci na opiekunkę nawet do 15 na jedną Panią *zerowy kontakt z pracodawcą umawia się, ale nie przychodzi na spotkanie *kary pieniężne za l4 jednym słowem nie wolno chorować *ciągle zmieniający się personel nikt nie chce pracować dla takich ludzi za mojej rocznej kadencji przewinęło się myślę, że ok dziesięciu Pań.

@Mąż byłej pracowniczki

Kurczę to chyba należałoby gdzies zgłosić, bo to przecież podstawowe środki czystości...

Mąż byłej pracowniczki

Sarna
@Mąż byłej pracowniczki

Wszystko prawda , zła organizacja pracy , brak komunikacji ,kombinowanie z wypłatami. , zostawanie z duża ilością dzieci samemu jak brakuje pracowników , pracownice zamiast zająć się dziećmi i ich kształceniem musza myć zabawki a jak dzieci śpią sprzątanie podwórka, papierologia plus milion innych rzeczy od tego się zatrudnia sprzątaczkę żeby myła zabawki , podwórko sprzątała itd a nie przyszła umyć podłogi i do widzenia ! nawet okna było trzeba myć samemu poprostu cyrk ! Dodatkowo jeśli chodzi o jedzenie dla dzieci dramat zupy to woda z warzywami z puszki , wszystko jałowe , w kółko to samo nie polecam tam pracy a i nad Daniem tam swojego dziecka grubo bym się zastanowiła … a No i właścicielą polecam popracować przez tydzień i może próbować zrozumieć ta prace skoro nigdy nie miało się z tym do czynienia a chce się zarządzać No to słabo to później wychodzi , ciągła zmiana zdania brak stabilizacji w decyzjach przykro się na to patrzy może lepiej zmienić branże …

Rodzic
@Sarna

Przykro słyszeć mi jako rodzicowi, te opinie. Co to znaczy, że zupa jest jak woda ? Przecież płacimy duże pieniądze za zewnętrzny catering

Rodzic Nowy wpis
@Mąż byłej pracowniczki

Doświadczyłam współpracy z kierownictwem i księgowością jako rodzic. Tragedia. Nieslowność, kontrola rozliczen, prawie w każdym miesiącu były błędy. Współczuję.

Kasia Nowy wpis

Aleksandra Nowy wpis

Dramat, dramat, dramat! Szczerze odradzam pracy w tym miejscu. Arogancka pani właścicielka ignoruje podstawowe prawa i potrzevy pracowników. Zatrudnia osoby bez badań sanepidowskich, bądź wogóle nie zatrudnia, obiecując jaką kolwiek umowę na....przyszłość.

Kasia Nowy wpis
@Aleksandra

A na jakim stanowisku pracujesz? Pytam bo zastanawiam sie czy zawsze jest kontakt z właścicielką

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka?

Jak jest z pakietem medycznym w Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka? Można dołączyć rodzinę?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy w Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracownica Aneta

Pracuję dla Pani Moniki od kilku lat i jeśli byłoby tak jak opisują niezadowolone Panie z pewnością bym tak długo nie pracowała. Pracownice które miały kilkakrotnie zwracaną uwagę na temat z angażowania i kreatywności swojej pracy z dziećmi poczuły się bardzo urażone zwalniajac się z pracy i teraz wypisują te wszystkie bzdury wyssane z palca na temat traktowania i warunkow pracy u Pani Moniki. Wszystkie niezadowolonne EMMY myślą, ze przyjda do pracy usiada przy stoliku z kawusią i telefonem w ręku a dzieci zajmą się same sobą. A zwrócić jednej czy drugiej uwagę to zemsci się i wypisze bzdety mijające się z prawdą.

Ja2

Czyli nic się nie zmieniło. Kilka lat temu pracowałam w tym żłobku. Atmosfera i traktowanie ludzi było tragiczne. Zacznę od niewypłacania pieniędzy na czas, skłócenia ze sobą personelu. Jako nauczyciele kupowaliśmy materiały dydaktyczne i plastyczne, za które nie dostałyśmy pieniędzy. Nie było podstawowych środków higienicznych. Przerw podczas pracy nie było ponieważ jako personel sprzątaliśmy pomieszczenia czego nie miałyśmy ujęte w umowach jak i nigdy nie zostałyśmy za to dodatkowo wynagrodzone. Nie było mowy o L4. Badania w medycynie pracy opłacałyśmy same. Grupy były przepełnione a Panie wykończone nadmiarem obowiązków i coraz to nowszych wymagań dyrekcji. Pracę w placówce zakończyłam z nerwicą. Serdecznie odradzam.

@Ja2

pierwsze słyszę Internet to miejsce , gdzie można pisać pisac........tu wylewają się żale ludzi , którzy maja problemy sami z sobą i nie wiedza jak sobie ulżyć....jeśli pracownik jest nie lojalny , nieuczciwy a praca dziećmi wymaga dużego poświecenia siebie ...a zawsze winny jest pracodawca .....ludzie uczciwi nie wypisują takich rzeczy i załatwia to kulturalnie i patrząc w twarz osobie do , której ma się żal. pozdrawiam . Pracownik

PRACODAWCA
@Ja2

wyrażona opinia nie jest zgodna z prawdą. Żadna sytuacja nie miała miejsca co możemy udowodnić na drodze sądowej. Pensja jest naliczana przez księgowość zgodnie z listą obecności i ustaleniami z pracownikiem podczas kwalifikacji na stanowisko a ewentualne niezadowolenie spowodowane jest odmówieniem współpracy pracownikowi łamiącymi podstawowe zasady pracy z dziećmi. Nie ma naszej zgody na współpracę z osobami, które nie kierują się najwyższym dobrem dziecka.

L.J.

Z przyczyn osobistych jestem zmuszona zakonczyc wtrwającą 7 lat współpracę z Panią Monika , nie ukrywam ze ta decyzja jest dla mnie bardzio trudna , gdyz moje serce zostaje w tytm miejscu . Szanowne Nowe kandydatki ! !!! nie bójcie sie , nie czytajcie gryzmołów od anonimowych osób To złobek , gdzie dziecko jest na piewrszym , najwazniejszym miejscu a Panie opiekunki otoczone są troska ,i wynagradzanene za swoja pracę Drodzy Rodzice! naszych przyszłych złobkoiczów , oddajecie swoje skarby w najlepsze ręce! Tu dzieci się nie nudza , Tu dzieci poznają swiat!!!

Weronika
@L.J.

No właśnie tak szczerze negatywne opinie mogą wprowadzać niepokój. Ale co z tymi badaniami, o których ktoś kiedyś pisał. Faktycznie się je samemu opłaca? I czy są problemy przy braniu l4?

LJ
@Weronika

Badania na ,które kieruje pracodawca -mowa o orzeczeniu lekarskim oraz o książeczce do celów sanitarno-epidemilogicznych do umowy o pracę opłacane są zawsze przez pracodawcę . L4 chorowałam ,chorowały inne dziewczyny nikt nas za to nie zwolnił z pracy .

Justyna

Tam jest praca tylko jako przedszkolanka, wymagają doświadczenia? Ktoś pisał tutaj ze to praca z dziećmi jeśli czegoś nie zrozumiałam to proszę o szczegóły i poprawienie mnie pozdrawiam

Jak teraz jest w firmie Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka w mieście Wrocław z zatrudnieniem, bo nie ma informacji o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Maja cała kadrę , kadra dostała 100 % pensji na postojowym , na czas chorob pracownikow zatrudnia sie na zlecenie osoby

A.K

Najgorszemu wrogowi bym takiej pracy nie życzyła.Przepracowałam tam cały rok tylko dla dzieci i rodziców którzy bardzo mnie o to prosili bo ich pociechy odchodziły do przedszkola. Przytoczę kilka ważnych spraw z perspektywy pracownika : *wypłata nigdy nie na czas trzeba się o nią prosić *brak podstawowych środków higienicznych np.rękawiczek lateksowych do przewijania dzieci zamiast tego spożywcze foliowe * przekroczona ilość dzieci na opiekunkę nawet do 15 na jedną Panią *zerowy kontakt z pracodawcą umawia się, ale nie przychodzi na spotkanie *kary pieniężne za l4 jednym słowem nie wolno chorować *ciągle zmieniający się personel nikt nie chce pracować dla takich ludzi za mojej rocznej kadencji przewinęło się myślę, że ok dziesięciu Pań. Długo mogłabym wymieniać ich osiągnięcia pt,,jak nie powinien zachować się pracodawca"Proszę przeczytać opinie,a zdanie sobie Pani sama wyrobi.Pozdrawiam

@A.K

Kary za chorobowe? To tak można? Jaki typ umowy proponują, z kim odbywa się rozmowa kwalifikacyjna? Rozumiem, że opinia tyczy się placówki na Dąbrowskiego? Widzę, że z perspektywy rodziców opinie są dobre. Stąd nie ukrywam trochę jestem zdziwiona.

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka - Wrocław

• Jak się pracuje w Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka?

Zobacz opinie na temat firmy Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka?

Monika Najduch Klub Maluszka U Puchatka
2.3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 40 lok. U2
    50-457 Wrocław