Ełk

Opinie o Instytut Badania Rynku i Opinii Publicznej Millward Brown SMG KRC Poland Media S.A

Ja Firma profesjonalna z deficytem profesjonalizmu wśród pracowników. Brak żetelności wypłat w stosunku do skali zamówień pracy. W skali od 1-10 Moja ocena...4.

Zostaw opinię o Instytut Badania Rynku i Opinii Publicznej Millward Brown SMG KRC Poland Media S.A - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Badania Rynku i Opinii Publicznej Millward Brown SMG KRC Poland Media S.A