Opinie o Larex Personeelsbemiddeling w Deventer

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Larex Personeelsbemiddeling. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Larex Personeelsbemiddeling o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larex Personeelsbemiddeling w Deventer

Jucha 123

Witam pracuje ktos w tej firmie?? Chcialbym sie dowiedziec czy jest godna polecenia?

@Jucha 123

Witam pracuję w Larex od ponad 3 m-c jako ciesla szalunkowy jak narazie nie mogę nic złego powiedzieć mieszkanie super co tydzień dzwonią czy wszystko ok.na mieszkaniu i na budowie

Wojtek

Podpowiedzcie jak organizuje agencja pobyt w miejscu pracy?

Gutek

Od początku wiadomo jakie procedury obowiązują więc nie dziwię się, że firma tak reaguje, to jest nie dotrzymywanie umowy!!

ktośKiedysJakos
@Gutek

@Gutek kolego nie wiem skąd ty sie urwałeś i gdzie pracowałeś ale w Holandii nie ma czegos takiego jak "firma nie zrobi przelewu jesli umowy nie podpiszesz". Kolego z biura larex ogarnij sie i nie pisz bzdur wiecej :)

Dla tej agencji pracowalem od ponad 6-mcy. ????Niejasne rozliczenie dojazdów do pracy,oraz nierozliczanie lub niwlasciwe rozliczenie zwrotu kosztów dojazdów do miejsca stalego zamieszkania (obligacja wypelnienia kilometrów zjazdu do miejsca staledo zamieszkania ) . Odmówilem podpisania drugiej umowy (faza 2 po 6-ciu miesiacach ) na warunkach ekonomicznych Larex , i otrzymalem sms o nastepujacej trsci cytuje: "Dzieñ dobry. Prosze podpisac kontrakt. Bez podpisania kontraktu.Administracja nie zrobi przelewu.Pozdrowienia Monika firma Larex." BEZ KOMENTARZA.: Boguslaw

Andre
@anonymous

Czesc, Ja Andrzej z tej strony, mam nadzieje, ze nie podpisales tego kontraktu, bo oni laski nikomu nie robia - MUSZA ZAPLACIC KAZDEMU ! Oni licza jak wiekszosc agencji w Holandii na nieznajomosc przepisow prawnych pracownikow tymczasowych, ALE... dam Ci namiar na specjalne Biuro powolane przez rzad holenderski do walki z nieuczciwymi holenderskimi agencjami pracy. Nazwa tego biura to skrot SNCU, ma siedzibe w Rotterdamie. Ja juz dwie sprawy wygralem i otrzymalem zwrot kasy np. za nieplacenie tzw. kilometrowki. Wpisz tylko SNCU w googlei tam strona sama Cie poprowadzi. Jak nie znasz j.holend. to mozesz pisac tam w j.polskim

logo firmy Cieśla Szalunkowy
Larex Personeelsbemiddeling
logo firmy HYDRAULIK
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
logo firmy Piaskasz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Magazynier - order picker
Deventer
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Czy możecie podpowiedzieć mi kilka wskazówek o współpracy z firmą? Słyszałem dobre opinie o nich.

Natalia

@welder5 nie obrażaj nikogo na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swój komentarz na temat pracy w Larex Personeelsbemiddeling. Proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie a nie obrażanie współpracowników.

Welder 5
@Natalia

Pani "Natalio"? Kim naprawde Pani jest to jest przykład z życia opinia dla larexu jest przeciez dobra ale firmy wspołpracujace z wasza agencja bywaja rózne a ten portal jest od tego zeby opisywac w miare rzetelnie doswiadczenia z danym pracodawcom.

niezadowolony

oszusci i naciagacze daan to najwiekszy zlodziej i klamca a te polki to sie nadaja do obciagania tylko

Też z branży .

Nie rozumie sposobu oferowania pracy przez tą agencje tak jak źle wspominam oddział w Szczecinie. Ciągle proportional mi oferty pracy nie związane z moją branżą , a gdy mieli w swojej ofercie prace z moje profesi _milczenie jest i było ...Chyba nie jest to dobra agencja patrząc na wcześniejsze wpisy ?

Niedawno pracowałem dla tej firmy. Mogę z własnego doświadczenia powiedzieć tak * Mieszkania u kogoś na prywatnych domkach czy kampach są w b. dobrym standardzie - przynajmniej ja tak trafiałem. Gorzej z mieszkaniem bezpośrednio od firmy. Tam to szału nie ma, ale przynajmniej za pralkę nie musiałem płacić jak to w domkach prywatnych czy kampach. * Kasa? Na pewno zawsze na czas, tu nie powiem by się spóźniali. Jedynie jak ktoś wspomniał, wszystko jest w stawke wliczone gdzie wakacyjne jest niezgodnie z prawem zdaje się wliczane w stawkę. Warto przed wyjazdem zapoznać się dokładnie z umową + uzgodnić DOKŁADNIE warunki płacowe, co za co i jak - najlepiej na drodze emaila bo co zapisane to zapisane. * Nie masz auta jak ja? No to od razu odradzam. Nie miałem auta z początku nie był to problem. Ale na koniec okazało się iż koledze który miał mnie zabierać "po drodze" nie wypłacono kilometrówki, w dodatku to "po drodze" było mu 14km w drugą stronę niż do pracy. Jednego dnia telefon w południe nt KOLEJNEJ przeprowadzce, a dwie godziny później telefon iż nie ma dla mnie pracy. A fakt był taki iż pozbyli się problemu z dowozem człowieka na projekt. Tak więc - Nie masz auta?? To w tej firmie będziesz miał spory problem. Tu podobno kilometrówkę każdy z pracowników ma wypłacaną, ale to jest jak dla mnie ściema, bo do paliwa i tak samemu się dorzucasz, jeździsz prywatnym autem NIE firmowym, no i teraz podatek od auta jak ktoś jeździ swoim masz po 2 tyg, jak to wspomniał kolega powyżej @spawacz. Na zapchaj czas ku lepszym ofertom - można się zahaczyć, ale wszystko musi być ustalone przed wyjazdem. Decyzję zostawiam innym czy chcą współpracować z firmą.

spawacz

Uwaga wszyscy ,którzy jeździcie prywatnymi autami !Podatek teraz jest po 2 tygodniach i kary są przeogromne !Nie dość ze płaca grosze to swoje auto i kara z Balastingu !

Natalia

@Adam Jak długo pracowałeś w Larex Personeelsbemiddeling? Czym się zajmowałeś? Aktualnie firma poszukuje na stanowisko Monter systemów ogrzewania centralnego / Hydraulik. W ofercie napisali, że zapewniają cotygodniowe wynagrodzenie, możliwość nadgodzin, zakwaterowanie. Czy ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

Płacone na czas, w razie błędów po zgłoszeniu, reakcja w ciągu 1-2tyg. Pamiętajcie uzgodnić przed rozpoczęciem pracy, żeby Wam liczyli osobno wakacyjne, a nie wliczali w stawkę. Stawki z tego co się zorientowałem od 450 do 600€ tygodniowo - warto negocjować na samym początku. Za pokój są w stanie zapłacić 600€ miesięcznie, więc jak warunki nie odpowiadają, to śmiało żądać lepszego miejsca. Taką mają politykę, że trzeba się o wszystkim przypominać i opominac. Jak ktoś nie potrafi się odezwać, to będzie tracił.

czeresniak

to banda oszustow,a te panie polsko jezyczne to w wor i do czarnej laguny

Jeffrey

Kilometrowki niby są ale tylko na papierze,jak usłyszycie stawkę przez telefon to nie myślccie że reszta czyli bonusy typu dieta i kilometrowa będą osobno,ta stawka która usłyszycie w rozmowie telefonicznej to stawka netto z wszystkimi bonusami,tak że taka zapchaj dziura,z braku laku można popracować ale szału nie ma.Co do warunków mieszkaniowych to są dobre bo parę lat temu dostali reprymende od inspekcji pracy bo 60 chłopa spało w jednym domku w uwlaczajacych warunkach

mareckyy

Bardzo złe mam wspomnienia z tą firmą ciągle nie wiedzieli o co chodzi ,kręcili z wypłatą i urlopami a także mieszkaniem,jednym słowem banda oszołomów.Nie polecem tej firmy.Lepiej się wyjdzie na tym zarabiając nawet te marne 1400 zł.

Fgjan

Witam chcialabym sie dowiedziec o warunkach pracy??

kermit

Jak nie macie lepszej propozycji, to Larex jako zapchajdziura może być, natomiast na dłuższą mete odpada z powodów juz wymienionych, kilometrówki u nich to jakiś przekręt, jakoś nie odczuwałem żeby mi je płacili. Dlatego jak się tam zatrudnicie, od razu szukajcie czegoś lepszego.

Blana

Marek , to ze pracuję długo przez Larex ,nie znaczy że pracuję w jednej i tej samej Firmie KRETYNIE. Inaczej nazwać cie nie można. Drugi rok zgadza mi się i kasa za wypłatę, i za kilometry. Mam w miesiącu dwójkę z przodu( jak tak pozbierać tygodniówki ),i dlatego nie narzekam . Mieszkam z Niemcami i wiem ile zarabiają ,więc przestań chłopcze tu snuć swoje chore wątki. Też byłem w wielu krajach , ale wybrałem Holandię ponieważ mam blisko do domu. Wolę mieć mniej, a być raz , lub dwa razy w miesiącu w domu.Pokaż mi chociaz jednego niemca,który tak kłapie dziobem jak ty !!!! Oczywiście na początku , też wypłaty nie były kosmiczne,ale teraz spokojnie mogę powiedzieć że jest dobrze.

patryk
@Blana

patryk
@patryk

jakie kilometry LAREX NIE PLACI KILOMETROWEK!!!!!! Niemcom Polakom Slowakom Czechom Nikomu!!!!!!! Najlpsze jest to ze Niemiec ma od 500 euro w gore Czech i Slowak okolo 500 euro a Polak okolo 400 euro jak dobrze trafi

Tree

Larex (usunięte przez administratora) co płacą dziadowe tygodniowki bez wakacyjnego bo macie w tygodniowke wliczone.Mieszkania na kampach tam gdzie Holender jedzie śmieci wyrzucić !!??!

plsk

oxo, a powiedzcie mi na jakie miasto ostatnio aplikowaliście ? Pytam z ciekawości bo ostatnio jakoś nie widziałem do nich żadnych zgłoszeń. Podobno w wakacje ma się coś ruszyć. Nie wiem tylko czy oni wszystko są w stanie zorganizować?

Zostaw merytoryczną opinię o Larex Personeelsbemiddeling - Deventer

• Jak się pracuje w Larex Personeelsbemiddeling?

Zobacz opinie na temat firmy Larex Personeelsbemiddeling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larex Personeelsbemiddeling?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Larex Personeelsbemiddeling?

Kandydaci do pracy w Larex Personeelsbemiddeling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Larex Personeelsbemiddeling