Wałbrzych International Production sp.z.o.o.

Wałbrzych

Opinie o Wałbrzych International Production sp.z.o.o.

Aga

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracy nawet odwrócić przy maszynie się nie wolno bo zaraz słychać niemiłą reprymende. Nie polecam tam nikt nie liczy się z człowiekiem a zarobki tez wiele do życzenia dużo obiecują a później rozczarowanie i praca po godzinach za grosze

antek

praca na produkcji jest po prostu często pracą fizyczną, więc tak naprawdę co mieli ci powiedzieć, ważne jest to, że IP zapewnia im stabilne miejsce zatrudnienia z gwarancją pracy na czas do przodu, zazwyczaj umowy są na rok a póżniej chyba na 3 lata już

Ona

Jak ktoś przychodzi do pracy żeby pracować to ok, nie dla tych co się obijają.

zainteresowany_1

Witam! Jaka jest sytuacja tego zakładu? Jak zarobki, jaka atmosfera? Pozdrawiam!

Zostaw opinię o Wałbrzych International Production sp.z.o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wałbrzych International Production sp.z.o.o.