Opinie o Wałbrzych International Production Sp. z o.o. w Wałbrzych

Wałbrzych International Production Sp. z o.o.
4 11 33 5 1
Nazwa działu: Produkcja

To prawda że było w firmie różnie ale praca na produkcji jak wszędzie jest pracą fizyczna. Na jedną zmianę, wypłaty zawsze na czas ,premie oczywiście dla uczciwie pracujących jak ktoś szuka pracy gdzie się nie trzeba wysilić to faktycznie nie dla niego . Umowy po okresie próbnym są na stałe , atmosfera wbrew opinią jest normalna, zdarza się praca w godzinach nadliczbowych ale to teraz normalne w większości zakładów ,zarobki są dobre choć wiadomo że praca na akord jest wymagająca. Zakład zatrudnia ludzi do szycia i prasowania .

Tak1Nie2
@Koziorożec

Wypłata na czas, żadna łaska, bo jak nie....to można wstać i wyjść i jeszcze dostac odszkodowanie. A za godziny nadliczbowe wolne do odebrania.

TakNie

Jaki jest wkład kierownictwa Wałbrzych International Production Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

...
@Pytanie

Firma minimum raz w roku organizuje spotkanie integracyjne dla wszystkich pracowników, a także szkolenia w zakresie komunikacji i budowania zespołu dla pracowników produkcji i służb okołoprodukcyjnych.

,,,
@...

Co z tego skoro nic się nie dzieje w temacie poprawy atmosferty pracy. Szkolenie się odbyło. Papier wystawiony i temat odhaczony...

...
@,,,

Rozumiem, że w każdej firmie znajdą się osoby niezadowolone, którym ciężko odnaleźć się i pracować w zespole. Zarówno spotkania integracyjne jak i szkolenia są bardzo dobrze odbierane przez pracowników i świetnie się w ich trakcie bawią. W pracy oczywiście są chwile różne, ale to bardzo ważne, że potrafimy się wspólnie bawić i spędzać czas w miłej atmosferze też po pracy. Odnośnie szkolenia, na pewno każdy kto uczestniczył potwierdzi, że papier był tu najmniej ważny. Wiele pozytywnych opinii przekazywanych przez uczestników świadczy o tym, że naprawdę skorzystali z tych szkoleń i można obserwować pierwsze pozytywne zmiany. Ale to oczywiście długi proces i sporo pracy.

TakNie5
Ryszard
@...

Szkolenia są bardzo ważne. Czy pracodawca podnosząc kwalifikacje pracowników poprzez odpowiednie kursy branżowe wspiera ich także w możliwości rozwoju kariery i awansu?

@...

Tam trzeba normalnego, uczciwego Zarzadu, a nie rodzinnych koligacji i mydlenia oczu zabawami integracyjnhmi ktore są potrzebne w celu odliczeń podstkowych w firmie

Tak4Nie
Wstyd!!!! Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Przełożone wredne, aroganckie, fałszywe. Nie potrafią zorganizować pracy ciągłe nadgodziny.Praca tam to istny (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam byłam tam dwa dni strasznie nerwowa atmosfera pracownice płaczą przełożone płaczą a kierownik chodzi i się śmieje a pani prezes niby o niczym nie wie.???? I tak zaraz usuną opinię ale może ktoś zdąży zobaczyć odradzam naprawdę!

Tak6Nie
@Wstyd!!!!

Od czasu calkowitej prywatyzacji tej firmy i zarządzania do chwili obecnej przez bylą Ksiegową z ZPO Walbrzych (obecnie Dyrektor Generalny),mobbing jest na porządku dziennym, zaloga ma być sklocona, pracownicy na siebie donosić, a sprawy pracownicze zalatwia się "w białych rękawiczkach ". Ta firma była świetnie prosperujaca i swietnie zorganizowana. Teraz dno.

Tak6Nie

Tak3Nie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Anikaaa

Nie polecam (usunięte przez administratora) nie liczą się z innymi a panie kture pracują tam dno totalne przełożone kapletny klapa wredne

Tak2Nie2
Agnieszka
@Anikaaa

Rozumiem, iż każdy może mieć różne doświadczenia związane z firmą Wałbrzych International Production, a tym bardziej odczucia. Jednak pamiętaj, że na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu. Niezgodne z nim jest obrażanie innych na forum. Zatem zapoznaj się z nim i stosuj się do jego postanowień w przyszłości: https://www.gowork.pl/regulamin

Kasia
@Anikaaa

Mogłabys napisać coś więcej. Na czym polega bpraca ? Jest bardzo ciężko ?

Nazwa działu: Marketing
@Anikaaa

Taką opinię wydaje tylko osoba która po prostu nie nadawała się do pracy i pracować jej się nie chciało. Spora grupa kobiet które tam pracują to osoby o bardzo dużym stażu i stwarzają wręcz atmosferę rodziny mówienie o nich że są dnem świadczy że osoba wydająca tą opinię po prostu szukała łatwego zarobku . Zakład istnieje prawie 50 lat więc jego pracownicy nie mogą być (usunięte przez administratora)skoro wciąż stoi i działa. Tylko kombinatorzy faktycznie nie mają tam lekko bo akord jest zespołowy więc trzeba pracować a nie leżeć

koziorożec
@Anikaaa

Ktoś kto słowo "który" pisze przez u otwarte może być nie zadowolony z pracy bo jeśli pracowal tak jak nauczył się podstaw ortografii to nie trudno sie domysleć że zwyczjnie liczył że przyszedł poleżec a nie pracować.

Karmel

Jakieś opinie na temat pracy w biurach? Szukają obecnie specjalisty ds. Obsługi Kontrachenta Zagranicznego...

Agnieszka
@Karmel

Twoja wypowiedź została dodana kilka miesięcy temu, jednak chciałabym zapytać, czy zdecydowałeś się na rekrutację na wspomniane przez Ciebie stanowisko? Jeżeli tak, to podziel się z użytkownikami swoim doświadczeniem związanym z procesem kwalifikacyjnym do firmy Wałbrzych International Production. Merytoryczne wskazówki są pomocne dla innych użytkowników obecnych na forum.

@Karmel

Firma współpracuje z takimi kontrahentami jak Hugo Boss Tommy Hilfiger Giacommo CONTI czy Calvin Clain opiekun kontrahenta zajmuje się kontaktami z przedstawicielami tych firm w Europie , tłumaczeniem dokumentów, sporządzaniem dokumentacji potrzebnej do produkcji a także zamówieniami związanymi z produkcją

Tomasz

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w International Production o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

@Tomasz

Pracuję w tej firmie ponad 20 lat , praca nie jest lekka ale jak ktoś chce pracować to dla niego nie jest kłopotliwe. Firama zatrudnia najpierw na krótki okres próbny a następnie daje możliwość stałej umowy. Szkolenia pracowników także się odbywają zarówno fizycznych jak i pozostałych zatrudnionych przy produkcji . Są premie dla ludzi uczciwie pracujących. Praca na jedną zmianę .

Patryk

Dla mnie to bardzo dobry pracodawca z tym, że ja staram się dobrze wykonywać co do mnie należy!

strzelec

Witam Jestem pracownikiem Wałbrzych International Production pragnę podzielić się swoim zdaniem na temat firmy . Głównym atutem firmy jest jedna zmiana , oraz bliskie położenie szkoły i przedszkola także praca dla młodych matek idealna . Pozytywna atmosfera i fachowe podejście dozoru . Płace zawsze na termin , indywidualny wybór urlopu.

Tak7Nie3
Anielia

Czy ktoś może napisać w jakim systemie zmianowym tutaj się pracuje ? Jedna czy dwie zmiany ?

Asik
@Anielia

Jedna zmiana, od 7 do 15.

Ona

Jak ktoś przychodzi do pracy żeby pracować to ok, nie dla tych co się obijają.

Tak3Nie1

karina
@Ona

Mogłabyś napisać coś więcej ? Co oprócz szycia się tam robi i czy jest bardzo ciężko. Nigdy nie szyłam na maszynie.

Tomasz

@NIEZNANY, czy jesteś obecnym pracownikiem Wałbrzych International Production? Może oprócz wspomnianej przez Ciebie atmosfery w pracy, napiszesz jakie są warunki zatrudnienia? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniony? Czy pracownikom oferowane są premie i pozapłacowe benefity?

NIEZNANY

NIE POLECAM !!!!! BRAK SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA. PRACA DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH, NIE DAJĄCYCH SOBIE WEJŚĆ NA GŁOWĘ. PRACA NA PRODUKCJI ? NIE POLECAM. WYZWISKA, TĘPO JAK DLA (usunięte przez administratora) PRACOWNICY SĄ MASAKRYCZNI. PRÓBUJĄ WYMYŚLAĆ NIESTWORZONE HISTORIE DO KIEROWNIKA I MIĘDZY SOBĄ. PODSUMOWUJĄC - NIE POLECAM.

Tak4Nie1

Poinformowany

Kompletny brak komunikacji, reprymendy przy innych, brak szacunku dla człowieka. Praca dla ludzi o mocnych nerwach i takich, którym nie przeszkadza pomiatanie.

Tak17Nie

Aga

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracy nawet odwrócić przy maszynie się nie wolno bo zaraz słychać niemiłą reprymende. Nie polecam tam nikt nie liczy się z człowiekiem a zarobki tez wiele do życzenia dużo obiecują a później rozczarowanie i praca po godzinach za grosze

Tak9Nie

antek

praca na produkcji jest po prostu często pracą fizyczną, więc tak naprawdę co mieli ci powiedzieć, ważne jest to, że IP zapewnia im stabilne miejsce zatrudnienia z gwarancją pracy na czas do przodu, zazwyczaj umowy są na rok a póżniej chyba na 3 lata już

zainteresowany_1

Witam! Jaka jest sytuacja tego zakładu? Jak zarobki, jaka atmosfera? Pozdrawiam!

Tak26Nie

Zostaw opinię o Wałbrzych International Production Sp. z o.o. - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wałbrzych International Production Sp. z o.o.