Wałbrzych International Production sp.z.o.o.

Opinie o Wałbrzych International Production sp.z.o.o.

Ona

Jak ktoś przychodzi do pracy żeby pracować to ok, nie dla tych co się obijają.

karina
@Ona 02.11.2015 11:31

Mogłabyś napisać coś więcej ? Co oprócz szycia się tam robi i czy jest bardzo ciężko. Nigdy nie szyłam na maszynie.

Anikaaa

Nie polecam (usunięte przez administratora) nie liczą się z innymi a panie kture pracują tam dno totalne przełożone kapletny klapa wredne

Agnieszka
@Anikaaa 11.01.2019 20:18

Rozumiem, iż każdy może mieć różne doświadczenia związane z firmą Wałbrzych International Production, a tym bardziej odczucia. Jednak pamiętaj, że na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu. Niezgodne z nim jest obrażanie innych na forum. Zatem zapoznaj się z nim i stosuj się do jego postanowień w przyszłości: https://www.gowork.pl/regulamin

Kasia
@Anikaaa 11.01.2019 20:18

Mogłabys napisać coś więcej. Na czym polega bpraca ? Jest bardzo ciężko ?

Anielia

Czy ktoś może napisać w jakim systemie zmianowym tutaj się pracuje ? Jedna czy dwie zmiany ?

Karmel

Jakieś opinie na temat pracy w biurach? Szukają obecnie specjalisty ds. Obsługi Kontrachenta Zagranicznego...

Agnieszka
@Karmel 13.08.2018 13:22

Twoja wypowiedź została dodana kilka miesięcy temu, jednak chciałabym zapytać, czy zdecydowałeś się na rekrutację na wspomniane przez Ciebie stanowisko? Jeżeli tak, to podziel się z użytkownikami swoim doświadczeniem związanym z procesem kwalifikacyjnym do firmy Wałbrzych International Production. Merytoryczne wskazówki są pomocne dla innych użytkowników obecnych na forum.

Tomasz

@NIEZNANY, czy jesteś obecnym pracownikiem Wałbrzych International Production? Może oprócz wspomnianej przez Ciebie atmosfery w pracy, napiszesz jakie są warunki zatrudnienia? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniony? Czy pracownikom oferowane są premie i pozapłacowe benefity?

NIEZNANY

NIE POLECAM !!!!! BRAK SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA. PRACA DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH, NIE DAJĄCYCH SOBIE WEJŚĆ NA GŁOWĘ. PRACA NA PRODUKCJI ? NIE POLECAM. WYZWISKA, TĘPO JAK DLA (usunięte przez administratora) PRACOWNICY SĄ MASAKRYCZNI. PRÓBUJĄ WYMYŚLAĆ NIESTWORZONE HISTORIE DO KIEROWNIKA I MIĘDZY SOBĄ. PODSUMOWUJĄC - NIE POLECAM.

Tomasz

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w International Production o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Poinformowany

Kompletny brak komunikacji, reprymendy przy innych, brak szacunku dla człowieka. Praca dla ludzi o mocnych nerwach i takich, którym nie przeszkadza pomiatanie.

Aga

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracy nawet odwrócić przy maszynie się nie wolno bo zaraz słychać niemiłą reprymende. Nie polecam tam nikt nie liczy się z człowiekiem a zarobki tez wiele do życzenia dużo obiecują a później rozczarowanie i praca po godzinach za grosze

antek

praca na produkcji jest po prostu często pracą fizyczną, więc tak naprawdę co mieli ci powiedzieć, ważne jest to, że IP zapewnia im stabilne miejsce zatrudnienia z gwarancją pracy na czas do przodu, zazwyczaj umowy są na rok a póżniej chyba na 3 lata już

zainteresowany_1

Witam! Jaka jest sytuacja tego zakładu? Jak zarobki, jaka atmosfera? Pozdrawiam!

Zostaw opinię o Wałbrzych International Production sp.z.o.o. - Wałbrzych

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wałbrzych International Production sp.z.o.o.