Steilmann Sp. z. o.o

Świebodzice

Opinie o Steilmann Sp. z. o.o

Pani X

Bronić się rękami i nogami , lepiej żyć biedniej , ale szczęśliwie. Jak tam wejdziecie wasze poczucie człowieczeństwa zostanie zburzony po pierwszej marnej wypłacie

rysia

Ta firma to bankrut , szefowa to mobber , dla wszystkich starczy jej czasu, żeby ich wykończyć psychicznie. Najlepsze jest to że raczej nikogo to nie omija.

rysia

kasiejka

obecnie firma upada.....ludzie nie pracują..są na rzekomym urlopie przymusowym..zleceń brak-wynagrodzenia nie ma.

żenada

2400 jest to bardzo optymistyczna opcja i chyba mało osiągalna w tej firmie. Poza tym obecnie są w stanie upadłości, wystarczy zobaczyć info z DE.

Żenada

Szczerze odradzam nawiązywania współpracy z tą firmą. Socjal w tej firmie nie istnieje, wynagrodzenia BARDZO marne, a do tego ciągła presja i stres. Szkoda zdrowia.

Magda

Praca w tej firmie to koszmar . Okradają z premii z bonów świątecznych. Zero szacunku. Znęcają sie psychicznie

A

Szukam pracy jako szwaczka, ile można zarobić?

haha

Nasza firma ostatnio obchodzila 10 lecie, kpina w zamian za 10 lat tyrania jak niewolnica dostałam 1 gram zlota, porazka , kpina, to jest robienie wariata z ludzi nic więcej.No coz ludzia trzeba się pokazac, ze pani Beyer zrobila impreze jak zwykle bardzo bogata, ale wstyd. Walic steilmann

xxx

Jak co roku znowu ta sama jazda z gazem, znowu chciano nas zagazować.... A co biedny polaczek znudził się wrednej niemce??? Może za mało zapierdzielamy??? To do gazu z nami , jazda haha Ciekawe kiedy się wezmą za tą niemre, mam nadzieje że ktoś nie straci życia ha hali kiedy podkręcą mocniej kurki....

masakra

Steilmann to współczesny obóz koncentracyjny współczesnych niemców. Beyerowa ssman gardzący ludźmi poniżający i wyzyskujący za najniższą krająwą za którą trzeba z uśmiechem na twarzy dziękować. Dają pracownikom 2,60zł premii miesięcznie i każą być zadowolonym i chwalić firmę że są systemy premiowania. Usłyszeć, że polak złodziej to chleb codzienny a przez to, że piją wódkę z ludzmi na stanowiskach dostaje nagrodę dla pracodawcy roku!! Standal! Uciekać do Steilmann jak najdalej

mechanik

W tym zakładzi jest ogromny mobbing w którym bierze czynny udział jego szefowa niemra z trzęsącym łbem, i pensje co kot napłakał ,a burmist wielki przjaciel. To jest obóz pracy!!!!!Pracowałem tam krótko i nie polecam!!!!! Wyzwiska typu idioten, idioten, polak do niczego

ON

W powyzszej firmie niestety standardy szanowania pracowników są nieco inne. Ciągła rotacja pracowników, zmiany na wszystkich szczeblach stanowisk to najbardziej namacalne elementy braku stabilności zatrudnienia i pewności pracy tychże pracowników oraz to, że w ich opinii firma ma nie najlepsze "notowania" świadczy o tym, że coś jest nie tak. Być może nie wszystkie są prawda ale i nie wszystkie wyssane z palca-bo mówi się, że prawda leży zawsze gdzieś pośrodku. Myślę, że czasem pozory mylą a piękne uśmiechy, drobne gesty niekoniecznie ukazują prawdziwe biznesowe oblicza pewnych ludzi.

kakadu

Praca w tej firmie to jak w [usunięte przez moderatora]- zarobki najnizsza krajowa - w soboty równiez niestety nie zgodnie z kodeksem pracy rozliczenie za sobote to karygodne i proszace sie o zgloszenie do PIP. na sklepie zimno jak cholera bez ogrzewania bez toalety. ( usunięte przez administratora ) - nie polecam o wrecz odradzam

Zostaw opinię o Steilmann Sp. z. o.o - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steilmann Sp. z. o.o