PRODUCENT OPAKOWAŃ "OPAKOMET" K.I P.KRASIŃSCY,I.I M.MATWISZYN - SPÓŁKA JAWNA

Lębork

Opinie o PRODUCENT OPAKOWAŃ "OPAKOMET" K.I P.KRASIŃSCY,I.I M.MATWISZYN - SPÓŁKA JAWNA

ktos lebork

Ja pracowalem w tej firmie wyzysk na maxxa szef neka mlodych pracownikow i placi grosze tragediaa szef to starszy dziadek ktry wie wszystko najlepiej

xyz
@ktos lebork 30.01.2015 19:27

ja pracuję tam ponad 15 lat - grosze to zarabiają opi...cze którym nie chce się pracować. A ja muszę tych fra..ów uczyć pracy

Zostaw opinię o PRODUCENT OPAKOWAŃ "OPAKOMET" K.I P.KRASIŃSCY,I.I M.MATWISZYN - SPÓŁKA JAWNA - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRODUCENT OPAKOWAŃ "OPAKOMET" K.I P.KRASIŃSCY,I.I M.MATWISZYN - SPÓŁKA JAWNA