Opinie o Producent Opakowań Opakomet K. i P. Krasińscy sp.j. w Lębork

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Producent Opakowań Opakomet K. i P. Krasińscy sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Producent Opakowań Opakomet K. i P. Krasińscy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Producent Opakowań Opakomet K. i P. Krasińscy sp.j. w Lębork

Róża Nowy wpis

Dzień dobry. Czy kobiety też pracują na produkcji w państwa firmie i jakie są godziny pracy. Niestety szukam pracy do 15.

Baska Nowy wpis

Jak wygląda praca w biurze ? I jakie godziny pracy?

Maja

@Alicja a czemu miałyby nie pracować?

Dorota Nowy wpis
@Maja

Zastanawiam sie nad pracą w tym zakładzie poleca ją pani ?? Warto ??

Kama@ Nowy wpis

Jak wyglądaja godziny pracy ? Czy weekendy są wolne ?

Firma Producent Opakowań Opakomet K. i P. Krasińscy sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Alicja

Mam pytanko: czy w tej firmie pracują kobiety? Chciałabym aplikować, ale nie wiem czy jest sens, jeżeli kobiet nie zatrudniają. Kiedyś słyszałam, że chyba jakieś panie pracowały, ale nie jestem pewna czy o tą firmę dokładniej chodziło.

Pedro

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, musi wpłynąć na zmianę postępowania

abc

omijać szerokim łukiem

ktos lebork

Ja pracowalem w tej firmie wyzysk na maxxa szef neka mlodych pracownikow i placi grosze tragediaa szef to starszy dziadek ktry wie wszystko najlepiej

xyz
@ktos lebork

ja pracuję tam ponad 15 lat - grosze to zarabiają opi...cze którym nie chce się pracować. A ja muszę tych fra..ów uczyć pracy

abc
@xyz

sam jesteś (usunięte przez administratora) do kwadratu, jak nie wiesz czemu to sobie poczytaj kodek pracy, bo przez takich jak ty "białych murzynów" mamy (usunięte przez administratora) z prywaciarzami..

Patryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

karton

szef de ... syn jeszcze gorszy rasista dlaczego obok pracuja ukraincy nawet sąsiad jego od polbruku tez pochodzenia ukrainec wszystko robi na przekur innm pracodowca kolo typ z podciemnej gwiazdy a te swoje swinstwa wylewa z zbiornikow do kanalizy lub na przejscie gdzie ludzie chodzą do pracy nie polecam goscia typowy komuch z pisu wyzysk w pracy a ten co pracuje 15 lat to musi byc jego pierwszy wdu powłaz jakiego miał pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Producent Opakowań Opakomet K. i P. Krasińscy sp.j. - Lębork

• Jak się pracuje w Producent Opakowań Opakomet K. i P. Krasińscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Producent Opakowań Opakomet K. i P. Krasińscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Producent Opakowań Opakomet K. i P. Krasińscy sp.j.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Słupska 12 C
    84-300 Lębork

Producent Opakowań Opakomet K. i P. Krasińscy sp.j.