Opinie o KEY Sp. z.o.o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KEY Sp. z.o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KEY Sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEY Sp. z.o.o w Wrocław

Widzę, że podług ogłoszenia na stanowisku CAD Engineer, miałbym sposobność pracować w pełni zdalnie. A prócz grupowego ogłoszenia jest i dofinansowanie karty sportowej oraz prywatna opieka medyczna. Brakuje jednak info, czy ten benefit jest w całości opłacany przez pracodawcę, i w jakim wariancie występuje?

Czy w KEY Sp. z.o.o pracuje się na open space?

Czołem. Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego prześwietlam oceny firm. Mam nadzieję, że dowiem się więcej o firmach z Wrocławia. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie KEY Sp. z.o.o? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Marcin

Majka
@Marcin

Dzień dobry Marcinie. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to doradzam firmę Borgers z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od kuzyna, który jest tam zatrudniony) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Życzę powodzenia! Majka.

Karol Nowy wpis
@Marcin

To stołówka i obiady są dla ciebie priorytetem w pracy? Myślałem ze raczej zarobki powinny być najważniejsze. No ale wiadomo że ciepły obiadek w robocie też kusi...:)

Robert Nowy wpis
@Majka

Szanowna Pani Maju. Jako ekspert w dziedzinie żywienia pracowników dodam kilka zdań od siebie. Firma Borgers, o której Pani napisała w poście korzysta z systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Wiecie, czy KEY Sp. z.o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dobrze a teraz niech się zesra na robotę. I kto kto komu robi problemy :D

Karol
@Piotr

O co ci chodzi bo komentarz ma się nijak do dyskusji. Pracujesz w firmie czy po prostu piszesz co ci przyjdzie do głowy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KEY Sp. z.o.o spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Bardzo niegrzeczna pani Buying Department Manager Nie polecam!

Wojtek

Firma która nie reguluje swoich zobowiązań. Negatyw!

Priv88
@Wojtek

To jakaś straszna Bzdura z tego co wiem nigdy nie zalegali nikomu i nigdy nie robili problemu z wypłaceniem jakichkolwiek zobowiązań dużo można o tej firmie powiedzieć ale jeżeli chodzi o zobowiązania to więcej takich firm na rynku

@Priv88

Generalnie wypłacają, ale mogą cię trochę porobić na początku. Że coś zlecą, potem może coś innego jednak zrób, i może kolejną rzecz, i zanim się obejrzysz zrobisz parę projektów, a za połowę Ci tylko zapłacą. jak ktoś młody i początkujący jak nie dopilnuje faktycznie nie dostanie pieniędzy.

ASP
@Wojtek

Miałam nieprzyjemność z tą firmą kiedy byłam bardzo młodą osobą, która stawiała pierwsze kroki zawodowe. W swojej naiwności dałam się namówić na podpisanie umów na koniec współpracy, kiedy będzie wiadomo ile rzeczy zrobię, a wycenić swoje projekty miałam sama. Zabawa z firmą trwała sporo czasu, na koniec moje oczekiwania finansowe zostały wprost wyśmiane, a właścicielka stwierdziła, że nigdy nic mi nie zostało zlecone, a jedynie "prezentowałam portfolio". Uczulam młodych twórców by nie dawać się nabierać na wyzysk, gdzie Wasze projekty może będą opłacone, a może nie, a może użyte bez Waszej wiedzy. Wasz czas na tworzenie jest Waszym czasem pracy i należą Wam się za ten czas pieniądze i umowy, nie możecie udostępniać swojego procesu twórczego bez podpisanych umów, a niedopuszczalnym jest żeby ktoś Wam płacił tylko za to co na sam koniec tego procesu uzna za "ładne" w kwocie takiej, że ledwo się zwraca za liczne dojazdy do firmy! Wasz czas, Wasza wiedza, licencje na programy graficzne, stanowisko pracy, to wszystko kosztuje!

Czy w firmie KEY Sp. z.o.o są regularne szkolenia pracownicze?

Engy

Nie ma żadnych...

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w KEY Sp. z.o.o?

BT

umowa zlecenie, nawet przy pełnym etacie

BT

Tragedia... Jeśli masz wybór, uciekaj. Pani szefowa na początku bardzo miła, a potem zaczyna się piekło. (usunięte przez administratora) wytykany od lat, młodzi i nowi pracownicy uciekają, i Pani dalej nie wie o co chodzi. Do tego dochodzą chyba jakieś inne problemy, bo Pani często reaguje inaczej na te same sytuacje. Strach wykonać coś na własną rękę, coś zaproponować bo jak już ktoś pisał, jesteś traktowany jak wróg. Ludzi ściska w brzuchu jak widzą, że nadchodzi. Pieniądze tragiczne, od 2 tys do 2,5 tys, może teraz max 3 tys. dla grafików. Na śmieciówce oczywiście.

Ivonna

Problemem w tej firmie jest szefowa, która słucha tych którzy tylko jej potakują. Nie aprobuje "nowosci", czesto ktos z zewnatrz kto ma dobre intencje jest traktowany jak wróg. To miła kobieta ale tylko na zewnatrz, w środku z dużymi problemami emocjonalnymi, rozchwiana. Miałam do czynienia osobiscie i nigdy więcej.

Iza

Mam pytanie, czy firma daje możliwość zatrudnienia pracownika tylko na pół etatu? Zastanawiam się ,czy w ogóle jest taka szansa, ktoś mi napisze?

Priv88

Tak

henryk61

takie opinie o wielu firmach czytałem już niejednokrotnie i jestem całkowicie zaskoczony że tak długo te firmy działają pomimo bardzo złego traktowania pracowników. Też pracowałem w takich firmach a kierownictwo key solution znam właśnie z firm w których pracowałem razem z nimi i nie mogę powiedzieć o nich ze sa nie profesjonalni ale jedno wiem ze jest to towarzystwo wzajemnej adoracji i to oni zarabiają krocie a konstruktorzy nędzne grosze nikt nigdy nie dorobi się tam dużych pieniędzy lepiej pracować w Niemczech a gwarantuje wam ze po kilku latach uzbieracie pokaźną sumkę. Te firmy należy traktować jako trampolinę do firm profesjonalnych dbających o pracowników i pracować aby zdobyć doświadczenie bo można tu zetknąć się z projektami o wysokim profesjonalizmie.

Kacper

Czy oni zwracają na coś szczególnie uwagę podczas rozmowy?

inna001

Czy faktycznie jest tak strasznie w tej firmie? bo chyba trafiłam na 2 pozytywne komentarze pośród fali hejtu i sama się zastanawiam czy warto było wysyłać cv ! Oczywiście nie chce tutaj ubliżać ale czas na odpowiedz w czasie rekrutacji jest śmieszny zwłaszcza w dobie, gdzie większość firm przeniosła się do internetu (oczywiście odpowiedzi dalej brak). Słysząc o mobingu tym bardziej się zastanawiam czy w dobre miejsce wysłałam cv bo już miałam niestety doświadczenie z mobingiem i nie chce przez to jeszcze raz przechodzić zwłaszcza że jestem bardzo młodą osobą.

YYY

OMIJAĆ !! Kupa sfrustrowanych ciotek. Jedna drugą manipuluje. Szefowa żyjąca w swoim świecie. Kto nowy ten wróg. Problemy z nadgodzinami nie do odbioru. Do tego podejście jesteśmy najmądrzejsze i najlepsze. Każdy pracownik jest za drogi, ale jak chce odejść - wielkie zdziwienie.

Iks

Teraz firma poszukuje Illustratora. W każdym dziale jest tak kiepsko jak większość osób tu pisze? Może ktoś pracował w tej firmie jako Ilustrator i coś powie jak się pracowało?

Iza

Już dawno nikt z Was nie wypowiadał się na temat firmy KEY. Jest to dla mnie trochę zastanawiające, ponieważ działa ona cały czas w sposób normalny. Może chociaż wiecie, czy w najbliższym czasie będą prowadzić w niej rekrutację? Każda opinia będzie dla mnie nieocenioną pomocą.

premiera
@Iza

... bo nie za bardzo jest o czym pisac !!! na magazynie- bez zmian- ciezko sie pracuje w grupie trzy-osobowej w ktorej jeden to pol-imbecyl -ktory wiecznie ma (usunięte przez administratora)i lata do kibla co 5 minut, drugi wielki Pan i wladca twierdzi ze na socjalu moze przebywac tylko 1 osoba- bo wiecej mu przeszkadza. trzeci- jakis stary pryk ktoremu juz na dzien dobry sie nie chce.

@premiera

Takie obraźliwe komentarze są mało pomocne. Weszłam tutaj poczytać jakieś konkretne opinie o pracy w KEY. A powiedz, często pracujecie w nadgodzinach?

premiera
@Iza

DO IZA- TO NIE SOBRAZLIWE SFORMULOWANIA-TO JEST RZECZYWISTOSC I CODZIENNOSC PRACY NA MAGAZYNIE

KEY
@Iza

Dzień dobry Pani Izo! W tej chwili poszukujemy osób na stanowisko Ilustratora w naszym dziale Projektów. Jeśli jest Pani zainteresowana – serdecznie zapraszamy! Jeśli chciałaby Pani Nas poznać zachęcamy do kontaktu osobistego – Nasz Wilczy zakątek otwarty jest między 9 a 15 (od poniedziałku do piątku), może też Pani skorzystać z naszego mejla sekretariat@key.com.pl by opowiedzieć czym się Pani zajmuje i jaki zakres współpracy Panią interesuje. A w pracy, jak w życiu – czasami kogoś lubimy bardziej, czasami mniej. Ważne żeby nie zgubić tego, co jest najważniejsze – szacunku do drugiego człowieka. Pozdrawiamy ciepło, Zespół Key ????

Agata z gier

Niestety, wszystkie zarzuty muszę potwierdzić. Nieprzyjemna atmosfera, mobbing , presja... i nie są to żale, bo z pracy nie zostałam zwolniona tyklo odeszłam z własnej woli. A odeszłam, bo nie dało się tam po prostu pracować. A po odejściu dostałam email z pretensjami... Co tam się dzieję, nie da się opisać. Oczywiście, można spotkać tam wspaniałych ludzi. Tylko nie bardzo można z nimi rozmawiać :) Bo nie wolno... Albo, z tego co słyszałam, szybko odchodzą. i ekipy się tam co chwilę zmieniają. Tak samo nieprzyjemną sytuacją jest dowiedzieć się, że były pracodawca mówi o Tobie nowym pracownikom nieprzychylne rzeczy. Coś nie tak? To proszę o osobisty kontakt. Albo może chociaż o odpowiedź na mój ostatni email? :)

@Agata z gier

Dokładnie, mnie tam spotkało to samo. Widzę, że już niejedną osobę tak potraktowali, ale wcale się nie dziwię, że część woli to przemilczeć, w końcu manipulacja robi swoje!

XY
@Agata z gier

No brzmi to slabo, a mozesz zdradzic wiecej? Na jakich zasadach bylas zatrudniona, ile czasu, obowiazywal cie okres wypowiedzenia? Pretensje byly o samo odejscie (zgodne czy niezgodne z umowa?), nie dopelnilas jakichs obowiazkow, czy o co chodzilo? Mialas przez to potem jakies problemy, z wyplata pensji, nadgodzin, z zusem? Problemy, ktore opisalas, mialas tam od samego poczatku, czy kiedy dowiedzieli sie, ze chcesz odejsc? Zastanawiam sie, bez obrazy, czy nie bylo troche tak, ze zlamalas umowe i zwyczajnie nie przyszlas do pracy, co jest zrozumiale, jesli traktowali cie zle od poczatku, ale tez troche tlumaczy ich reakcje. Jakbys dala znac, to by to dalo jasnosc czytajacym. No i jeszcze mozesz ocenic, jak to z tym oczernianiem po odejsciu - uwazasz ze firma robila to w taki sposob, ze mogloby to zaszkodzic tobie w dalszej karierze?

Maja

@tragedia, @zdruzgotana, pamiętajcie, że mobbing to poważny zarzut i zazwyczaj ma na celu powtarzające się poniżanie, ośmieszanie, zaniżanie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Wypowiadamy się na forum publicznym i istotne jest by informacje w nim zawarte były rzetelne.

Forst
@Maja

"powtarzające się poniżanie, ośmieszanie, zaniżanie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników" to jest dokładny opis pracy w KEY. Powinni to dopisywać w ogłoszeniu o poszukiwaniu pracowników w zakładce "oferujemy"

@Forst

Potwierdzam!

Ratuj się kto może!

Nie polecam! (usunięte przez administratora)nie szanowało mojej pracy i czasu, do tego nie potrafiło zarządzać, do czego według mnie nie mają ani predyspozycji, ani nawet chęci do zdobycia wiedzy na temat tego jak to powinno normalnie wyglądać. Zdaje się, że uważają pracę dla siebie za tak wielki zaszczyt, że najlepiej żeby robić to dla nich charytatywnie i nie oczekiwać nic w zamian - wtedy może będą zadowoleni. Oceniam (usunięte przez administratora)jako osoby niesłowne, nieterminowe i niekonsekwentne, których decyzje zależą od ich niestabilnych nastrojów. Nie przestrzegali planów, zostawiali wszystko na ostatnią chwilę, albo jeszcze dłużej, a potem oczekiwali rzeczy "na wczoraj", często też nie wiedzieli czego w ogóle chcą. Pytanie się o cokolwiek kończyło się zbywaniem albo złością, więc często trzeba było się wszystkiego domyślać, żeby uniknąć stresu, z którego i tak nic nie wynikało. Tworzą niezdrową atmosferę w firmie, pozwalają sobie na niegrzeczne uwagi personalne, podważają umiejętności, zabraniają kontaktów, plotkują i obgadują, okazują złość z powodu wielu niezrozumiałych rzeczy. Nie przyjmują do siebie faktów, na które reagują awanturami, chętnie też zwalają swoje winy na pracowników, zwłaszcza tych, którzy już u nich nie pracują, albo którzy nie są obecni w pokoju. Twierdzą też, że są oszukiwani i okradani za każdym razem, kiedy ktoś się o coś dopomina, co dzieje się podejrzanie często i dotyczy nie tylko pracowników, ale i innych firm. Rotacja pracowników mówi za siebie, wiele osób w firmie się ze sobą nie zna, ciągle przewija się ktoś nowy, integracja praktycznie nie istnieje. Jak znajdzie się ktoś na tyle odważny żeby dać im szansę - dobra, serdeczna rada - nic nie robić bez podpisanej umowy i przedpłaty - to jasne, że nie informują o swoich finansach, ale nie wygląda to najlepiej!

Zostaw merytoryczną opinię o KEY Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w KEY Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy KEY Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

KEY Sp. z.o.o