KEY Sp. z.o.o

Wrocław

Opinie o KEY Sp. z.o.o

nieciekawa

Moim zdaniem KEY to budząca wątpliwości firma. Okrężne, niekonkretne odpowiedzi na pytania. Znikające negatywne opinie na portalach. Pracownicy nie chcą rozmawiać o pracy... Gdy spróbowałam poznać opinie anonimowo i zostawiłam do siebie w tym celu kontakt, zostałam nieprzyjemnie potraktowana przez firmę, która żądała ujawnienia się i pytała cyt. "szuka Pani sensacji?" oraz skasowano moją prośbę o kontakt... W moich oczach, firma sama siebie zdyskredytowała, ale pozostawiam to do oceny innych, zastanawiających się nad tą firmą.

Beata

Firmy nie stanowi jedna osoba, ale tworzą ją Ludzie, budując latami jej wizerunek z zaangażowaniem i pasją. Czasami zdarza się sfrustrowana osoba, która nie radzi sobie z emocjami. Następuje chwila, że robi ona zamieszanie w naszym Wspólnym, stworzonym przez nas Miejscu... Rozumiem to i dlatego należy taką osobę pozostawić ze swoim sumieniem. A jak uporządkuje sobie wszystko, to zapraszamy na herbatkę do Nas na Wilczą i "ciekawą" i "sfrustrowaną".

pracownik firmy KEY Magda

Hej SFRUSTROWANA !! Ujawnij się !!! J a pracuje w Firmie KEY i CZUJĘ się tu bardzo dobrze !!!! Jest to, dla mnie najlepsza praca, jaką miałam. Pani Prezes, dla mnie osobiście jest bardzo DOBRYM człowiekiem, zawsze mogę na nią liczyć I NIE TYLKO JA, ale również inni pracownicy. SFRUSTROWANA TO ZNACZY, ŻE TY TU PRACUJESZ.... Zastanów się co piszesz, bo takie oszczerstwa są KARANE.

ciekawa

Cześć sfrustrowana, odpowiedziałam na Twój wcześniejszy komentarz i prosiłam Cię o kontakt, gdyż mam wątpliwości co do firmy, ale moja prośbę również skasowano. Odpisało mi kilka osób, w tym firma... Jeśli chcesz się podzielić ze mną, na co trzeba w firmie KEY uważać, proszę o kontakt na iniemamocni2017@wp.pl , byłabym wdzięczna.

Zdecydowanie odradzam.

Beata

Szkoda, że "sfrustrowana" nie podpisała się pod swoim komentarzem. Przykra, anonimowa, negatywna opinia... W Firmie jest Wszystko Piękne. Pani Prezes jest wspaniałym Człowiekiem. Byłam w niejednej trudnej sytuacji i zawsze mogłam liczyć na Jej pomoc i Dobre Serce. Zresztą nie tylko ja... Jak najbardziej dba o pracowników. Bardzo ważna jest dla Niej szczerość ludzi, z którymi współpracuje i odpowiedzialność za działania. Jeśli zadanie wydaje się niewykonalne, to oznacza, że trzeba się jeszcze uczyć, bo zlecane są rzeczy wykonalne. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, by zadania miały być wykonane natychmiast. Zdarzało mi się, że nie zdążyłam wykonać jakiejś pracy i po prostu poprosiłam o nowy termin. Ja i osoby pracujące ze mną jesteśmy zadowoleni z pracy w firmie Key.

d.

Co się tam dziwnego dzieje, w głowie się nie mieści - blady strach

Jan

Co tam się dzieje u was? Też się zamykacie jak Atlantic???

Zostaw opinię o KEY Sp. z.o.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KEY Sp. z.o.o