prb performer

Wrocław

Opinie o prb performer

Grzesiek

Poszukuję pracy i natrafiłem na firmę Prb Performer, jednak bardzo ciężko jest znaleźć ich aktualne oferty pracy, widzę, że od wypowiedzi @adaś, nic sie nie zmieniło. To raczej duża firma, na prawdę nikt nie jest w stanie nic napisać, fajnie by było dowiedzieć się czegoś zanim złoży się CV.

Adrian

karolim brukiem. Juz nie pracuję w tej firmie. 5 miesięcy pracodawca gwarantował wypłatę tyle, że "w następnym miesiącu" Zamknął działalność i wszyscy pracownicy zostali z ręka w nocniku. Niestety ludzie w moim wieku nie lubią zmieniać non stop pracy i ślepo wierzyłem, że w końcu ta wypłata pojawi się na moich rękach. W tej chwili dalej pieniędzy nie widać.

Adrian

Pracodawca mydli oczy.. Wypłata będzie w następnym tygodniu i tak przez ponad 5 miesięcy. Jestem pracownikiem z wieloletnim stażem pracy i cechuje się dokładnością. Powyższa opinia została pewnie napisana przez samego pracodawcę. Zgadzam się z opinią numer jeden i żałuję że dopiero teraz znalazłem tą stronę.

inwestor/kolega

podejrzewam kto dokonał tego wpisu..... oczywiście trudno jest płacić pracownikom za "pracę" gdy co chwilę się wychodzi na fajkę, pije kawę, i źle wykonuje pracę.Następnie następny wykonuje ją bezmyślnie, inny poprawia, i tak w kółko - a godziny lecą, przy zerowym postępie prac. I wszyscy są zadowoleni - znaczy pracownicy - poza Inwestorami i pracodawcą..... taka jest niestety mentalność pracowników - w przeważającej większości młodych - niestety... Podejście, że należy się kasa - za sam fakt, że wstało się z łóżka i przyszło do miejsca pracy......bardziej rozmawiać z współpracownikami, niż wykonywać konkretne zadanie jest przerażająca..Sam prowadzę firmę i często o tym z Nim rozmawiałem. Znam właściciela firmy - wykonywał dla mnie wiele prac i " jako mała firma" prace wykonywał rzetelnie, prawidłowo i na czas, ale jak rozbudował firmę - to zaczęły się problemy......... Sprawdza się stare porzekadło, że nie ilość ( pracowników w tym przypadku) , a jakość świadczy o rzetelnej firmie........ a co do szacunku.....najpierw trzeba być fair, a po czasie uzyskuje się szacunek.....

Najgorsza firma w jakiej pracowałem... Zero szacunku dla pracownika.. Nie wypłacalny pracodawca... Nie polecam współpracy z wyżej wymienioną firmą... Pozdrawiam.

Zostaw opinię o prb performer - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prb performer