Eltix Complex Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Eltix Complex Sp. z o.o.

tomo

Niestety tam kiedyś pracowałem i nie wspominam za dobrze.. Brak profesjonalnego zarządu.. Prezes jest po zawodówce więc czego się spodziewać.. Chce żeby inżynier kopał doły.. "Fachowiec" nie mający pojęcie o całce ;) Eltix jest bo jest.. ODRADZAM!!

były pracownik

To firma bankrut .Niewypłacalność -100 %. Wypłaty od czasu do czasu.Pracownicy przypadkowi,fachowców brak.

siergiej
@admin 10.08.2015 08:41
Czy firma Eltix Complex Sp. z o.o. to dobry kandydat na pierwszego pracodawcę? Wypowiedz się na naszym forum....

To nie firma- to wydmuszka.

Zostaw opinię o Eltix Complex Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltix Complex Sp. z o.o.