PPH „Jonex”

Szczecinek

Opinie o PPH „Jonex”

Pracuję tam od roku i praca jest nawet dobra ale zarobki ? To tragedia ! Pracujesz a premią motywacyjną są wyrównywane najniższą krajową ! Brak bonów jakichkolwiek ! Aby zarobić więcej niż najniższa krajowa to zostajemy po godzinach ! Kamery ? Wszędzie są na hali ! Kontrola i jeszcze raz kontrola !

Idziesz tam do pracy to tylko z przymusu bo musisz, a praca powinna sprawiać przyjemność a tam na pewno tak nie jest :(

ktos

no i zmiana brygadzisty no nie wiem

były prcownik

Szok Szok po prostu Szok

ja

wszystko bardzo dobrze polecam

Ja

T R A G E D I A!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hi

Mobbing nie polecam traktowanie ludzi jak przedmiot (nie szefostwo) tylko brygadzistka A...

anka

Jestem zadowolona. Praca ok choć czasem monotonna, wypłata zawsze na czas

fireman

Praca tam jest super:)

Zostaw opinię o PPH „Jonex” - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH „Jonex”