Opinie o PPH „Jonex” w Szczecinek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPH „Jonex”. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PPH „Jonex” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH „Jonex” w Szczecinek

Witam serdecznie, czy ktoś z marketingu mógłby mi napisać, w jaki sposób dostał pracę w dziale i czy jest jakieś wolne stanowisko do obsadzenia, bo coś nie widzę żadnych ofert pracy. Tak w ogóle czego oczekują od kandydata, czy sa nastawieni jedynie na specjalistów, czy junior też ma szansę w procesie rekrutacyjnym. No i jak kwestie zarobkowe wyglądają, jesteście zadowoleni?:D

Edy Nowy wpis

Firma Jonex to ma "mądrych " inżynierów. PRZEDLUZACZ DO PRĄDU tak wymyślili montaż., że go nie rozkręcisz (sam)jak w środku poluzuje się przewód. Cwane, lepiej kup nowy. Kupię, ale rozkręcalny made in Chiny.

Przykra prawda

(usunięte przez administratora) Woda do picia dostarczana z najbliższej kanalizy bo inaczej tego nie można nazwać. Śmieszną premią dociągają do najniższej krajowej.(usunięte przez administratora) zapominają o terminach ważnych wysyłek a potem wyzywają sie na pracownikach i poganiają a sami są niewinni (usunięte przez administratora) po pracy nie idzie domyć czarnych nóg.(usunięte przez administratora) Kurs BHP tez taki ze pożal się Boże. (usunięte przez administratora) Pojazdy bez UDT. Krótko mówiąc omijać szerokim łukiem no chyba że ktoś nie ma szacunku do siebie i swojego zdrowia to może sie odnajdzie(usunięte przez administratora)

Maria

Przykra czysta prawda.

odp
@Przykra prawda

W/W opinię napisała osoba która już tu nie pracuje (a większość czasu i tak przebywała na L4) i której wiecznie było: za mało, za gorąco, za zimno, za dużo itd... osoba bardzo konfliktowa i lubująca się w intrygach, zamieszaniu - do tego "specjalistka od wszystkiego"... oczerniające wpisy (które regularnie dodaje pod różnymi Nickami) są żenujące i mijające się z prawdą. Firma funkcjonuje ponad 25 lat i zatrudnia zaangażowanych i dobrych pracowników, dlatego istnieje i rozwija się nadal... Ludzie którzy tu pracują mają wierz mi szacunek do siebie jak i do innych dlatego pracują a nie siedzą na zasiłkach i piszą bzdury.

Beata
@Przykra prawda

Ujete w samo sedno. Najlepiej firme omijac szerokim łukiem. Szkoda nerwow i zdrowia.

Hanna Nowy wpis
@Przykra prawda

A ten kurs to ile razy macie w roku? I co, nikt bhp nie przestrzega ? A macie jakieś środki do higieny dla pracowników ?

Misia Nowy wpis
@Hanna

Kurs BHP jest zgodny z przepisami. Każdy z pracowników przestrzega BHP ,bo nie ma w tej firmie wypadków.Środki higieny są takie jakie muszą być w każdej firmie. Proszę nie sugerować się złośliwymi wpisami . W tej firmie pracują normalni ludzie , i są normalne warunki pracy.Proszę przyjść i zobaczyć,a może nawet się zatrudnić.Pozdrawiam.

Zszokowany

Jones .Firma duża lecz w toaletach syf do czasu zmienionej pani sprzatajacej.Obecnie jest czysciutko pachnaco ,aż milo...(usunięte przez administratora)Kto nie ma pojęcia o kulturze na takim stanowisku powinien pracowac z równym sobie czyli ...!!!Dlaczego właściciele na to przyzwalają i nie reagują?Możliwe ,że są z tej samej "wsi".Żenada !!!

Zszokowany
@Zszokowany

Korekta: Jonex w w Szczecinku

Żałosne jest to , że piszecie tu na stronie opinie zakładu " imiona i plotkuje cię " ! To jest żałosne . Ja wchodzę na tą stronę aby poszukać pracy a tu takie bzdury piszecie ,że żal mi was .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPH „Jonex”? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Obcy

Skoro Twierdzisz ,że sprzątaczka to plotkara i jest brudno to jest jedno wyjście "" Zamień się z panią sprzątającą a zobaczysz jak jest ciężko sprzątać po takim brudzie jaki był na zakładzie "" ! Piszesz , że jest dużo osób plotkójących ? Ja zadam pytanie Tobie "" majster "' : a Ty co teraz robisz ??? Nie masz odwagi pójść i powiedzieć prosto w oczy tylko piszesz takie bzdury ! Moim zdaniem jesteś gorszy od tych osób i od Pani która sprząta ! Moja żona tam pracowała i powiedziała ,że ten zakład błyszczy teraz . Pozdrawiam Panią sprzątającą .

Abr.
@Obcy

Prawda . Pani tylko mówi co ją boli (co ma do powiedzenia )a nie plotkuje . Pracowałem tam i jest miła oraz ciepła w stosunku co do niektórych pań . Jest spoko Lepiej bierz się majster ( jak tak się w ogóle nazywasz ) do roboty a nie płotami się zajmujesz . Może i pracuje u szefostwa ale to już nie Twoja sprawa . Widocznie jest dobra w tym co robi . Zawsze możesz jej miejsce zająć jak podołasz wyzwaniu

Nie odpowiada praca i ludzie to się zwolnij . Znajdź pracę taką gdzie będzie Tobie bardzo dobrze czyli pracuj sam / sama . Nie będzie plotek i będzie czysto jak sobie posprzątasz . Ludzie gadali i będą gadać Każdy na każdego Bez żadnych wyjątków a czy Ty jesteś święty / święta ??? Nie sądzę . Każdy ma coś do powiedzenia .

Gosc

Zachowują się tak jak by była ich firma ! No Nie Stety , NIE JEST !!! Poniżania , krzyki , pracownik wyzywa się na pracowniku a jak zabawniejsze jest to , że nikt z dyrekcji nic z tym nie robią ! Milczeć i ... pracować Jak ma dobry humor brygadzistka to pozwoli pogadać ale , ale nie każdemu ! Brak socjalu i traktowanie pracownika za nic !

Nikt
@Gosc

Ludzie poco się nakręcacie i piszecie te teksty. Nie pasuje to trzeba się zwolnić i iść tam gdzie jest lepiej i ludzie normalni. Pozdrawiam.

misia

Jak jest teraz po zmianie brygadzistek,lepiej

Brak dyscypliny dla czterech brygadzistek a nie swych ! Robią co chcą z pracownikami ! (usunięte przez administratora) Praca ? Dobra Atmosfera ??? - "" straszna "' !!! Socjal tylko powinien być dla każdego pracownika np. bony lub kasa , wczasy podgruszą , czy też jakiekolwiek imprezy ( z normalnymi ludźmi ) itd.

Jakie są warunki zatrudnienia w PPH „Jonex”?

Misia

Jak w każdej firmie ,najpierw trzy miesiące próbne, a później to zależy czy dajesz radę. Pensja normalna ,zawsze dziesiątego. Mam nadzieję że pomogłem.

Zdzichu
@Misia

Co to znaczy normalna ?dla operatora maszyn jakie mniej więcej zarobki?

Grk
@Misia

Jaka ta pensja ,?co to znaczy!?

Ela
@Grk

Premia jest taka ze dociągają ją do najniżej krajowej. Czyli jest premia a wypłata jest wysokości najniżej krajowej. Uciekłam najszybciej jak mogłam

Misia

Proponuję zmienić pracę, na pewno znajdziesz taką gdzie będą Cię nosić na rękach i nie będą Ci kazać nic robić, a pracodawca będzie Cię nosić na rękach żebyś się nie przepracowała.Brygadzistka każe Ci usiąść wygodnie w fotelu i jeszcze Ci kawę przyniesie,a sama zrobi pracę za siebie i jeszcze za Ciebie.Najlepiej to załóż własną firmę i nikt Ci nie kazał pracować, a robota sama się zrobi. Ludzie puknijcie się w głowę, jak idziesz do pracy to trzeba pracować, a brygadzistki w takich firmach są po to żeby dać prace i przypilnować żeby ta praca była wykonana bo za to wszystkim płaci pracodawca, a jak ktoś jest leniwy i nie chce się pracować to inni poganiają ,bo nikt za drugą osobę nie będzie pracował . Pensję każdy dostaje za wykonaną pracę swoją ,a nie drugiej osoby, szef nie zapłaci za dwóch pensji jednej osobie.Pozdrawiam obiboka.

@Misia

Tak tu jest racja ale , ale jak brygadzistka krzyczy i poniża pracownika a później pracownik na pracownika krzyczy bo dłużej pracuje ( bo też nie pasuje do grona podlizuchów do brygadzistka ) i ma plusy u kierowników to pracownik taki jest nie wydajny bo jest gnębiony , zdołowany i nie ma ochoty już pracować w takim towarzystwie ! Milczy aż kiedyś nerwy puszczą i odpryskuje a wtedy jesteś już bez szans ! Pora się obudzić , bo na takim stanowisku brygadzistka nie pasują ! Nie powinno być (usunięte przez administratora) a tak jest ! Każdy na każdego się drze a nie których pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) a nie człowieka !

Gosc

Jaka praca taka płaca Jaka płaca taka praca Socjal powinien być w takich zakładach ( bony lub kasa na Święta , wczasy pod gruszą i dodatkowa 13 ale , ale Dla Wszystkich bez wazeliny ) !!!

Pracuję tam od roku i praca jest nawet dobra ale zarobki ? To tragedia ! Pracujesz a premią motywacyjną są wyrównywane najniższą krajową ! Brak bonów jakichkolwiek ! Aby zarobić więcej niż najniższa krajowa to zostajemy po godzinach ! Kamery ? Wszędzie są na hali ! Kontrola i jeszcze raz kontrola !

Mariusz
@pracownik

Kamery to szkoda że brygadzistkek nie nagrają jak źle traktują pracowników ,jak krzyczą o swoje zakazy wprowadzają ,ciekawe czy zanim wydrą się to wycierają jezyk o wycieraczkę ,tyle odemnie ,jak najdalej póki brygadzistki są ,firma ok ale zmiana załogi przodującej wskazana ,żyć się nie da ,tyle odemnie ,mąż której żona zwolniła się przez (usunięte przez administratora) brygadzistkek !

Taka sytuacja

Nie jest źle, albo takie mam odczucie bo w Szczecinku nie ma zbyt dużego wyboru pracy. Najgorsze jest to że o pracującej sobocie dowiadujemy się w piątek. Jak nie robisz nadgodzin dla chętnych to możesz stracić premię... premię która trzyma ludzi w tej firmie

Kamila
@Taka sytuacja

A czy często zdarza się taka pracująca sobota? Przyznam, że dowiadywanie się dzień wcześniej, że trzeba przyjść do pracy może być trochę kłopotliwe dla osób, które mają jakieś swoje inne zobowiązania. Napisałeś też o premii. Ile ona wynosi?

Grk
@Kamila

Nom ,jak sytuacja?

Iza

@mikimi dlaczego ?

AR

Dzień dobry, Czy będziecie Państwo prowadzić rekrutacje na stanowisko dyrektora handlowego ? Widzę na Państwa stronie, że nie ma takiej osoby. Pozdrawiam AR

Mikimi

Tragedia po prostu ????

Jak długo trwa proces awansu w PPH „Jonex”?

Misia

Jakiego stanowiska ma dotyczyć praca w tej firmie, bo od tego zależy awans.

Misia

Pracownicy jonexu do stawki godzinowej dostają co miesiąc premie od 0 do 30 procent przeważnie jest to około 15 procent,a poza tym jest dodatek stażowy za każdy przepracowany rok w tej firmie jest po kilka procent do pensji. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy.

Carlo Beck

Dobrej jakości produkty Polskie

Długi z Dolnego Śląska

Jeszcze raz o przedłużaczu PS-160 50m 2x1,5mm2: na naszym rynku podaż jego znikoma ... za to podjeżdżają cenowo "chińczyki". Miałem takiego już. Zamiast 50m było 41m (sic !, 3 razy mierzyliśmy go z bratem, też inżynierem) - niestety. Po pierwszym zwinięciu pomarańczowa "okładzina" zaczęła oporować przy zwijaniu, skutkiem czego powstawały pętelki i sztywne fragmenty do przeforsowania ... Powiedziałem - koniec z tańszymi "chińczykami". Potem gniazdo przy kosiarce dało o sobie znać zwiotczałymi stykami, byłoa jego amputacja i wymiana na nasze, krajowe, a potem przedłużacz stracił przewodność gdzieś na trasie tych 41m... porażka. Żądam zwiększenia podaży PS-160 50m 2x1,5mm2 i to cito!

Staszek

Firma z dobrymi opiniami, dobrze się pracuje i pewnie dlatego nikt tu nie zagląda?

Długi

Czemu kurde na rynku nie ma sesownej podaży przedłużacza: PS-160 50m 2x1,5mm2; na wiosnę lepiej było... osłabliście po urlopach ?

Zostaw merytoryczną opinię o PPH „Jonex” - Szczecinek

• Jak się pracuje w PPH „Jonex”?

Zobacz opinie na temat firmy PPH „Jonex” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH „Jonex”?

PPH „Jonex”
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. gen. W. Sikorskiego 22
    78-400 Szczecinek