Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Aa

Tez czekam na tel mam na 8 luty ,gadalem 2 tyg temu z babka z biura muwila ze to pewna robota na lvego wiec nie rozumie dlaczego mial by to byc inny termin jak tu nie ktorzy pisza

on

tu jest forum Thierman a nie inne pasożyty...

emi68
@on

gdy ktoś prosi o info to dla Ciebie jest pasożytem ? a kim Ty jesteś?

emi68

witam , czy ktoś był na borówce w Westerholte Ankum 49577 , wyjazd z zamościa w lipcu , nigdzie nie mogę znaleźć info na takiej plantacji

zbieracz
@emi68

Witam Wszystkich.A ja tam jade do Karsa kolo Rostocku na zbior truskawek juz na poczatku maja.Superrrr organizacja.Wszystkie informacje jasne.Pozdrawiam

marek

dzwonili juz do kogos zeby na osmego przyjechal na folie

foliowy
@marek

8 napewno nie pojedziesz. abyś w marcu pojechał to bedzie dobrze.

marek
@foliowy

no nie wiem czy masz racje jakos tam jerzdze i termin taki mi dali to przyjerzdzalem a nawet przed terminem dzwonili zeby byc

Serwisant

OK

Różne

agnieszka

Hej wszystkim. Macie już terminy na ten rok?

miro
@agnieszka

Agnieszka na kiedy i gdzie masz termin?

muminek

no to jak byles na godzinowce jak miales 5 euro? to co ty robiles? ja tez na godzinowce ale mialem wiecej

zalezy gdzie byles

@muminek

aty ja na godzinowce

robert

zalezy gdzie na czym i przy czym byłeś

muminek

wymaga podwyżek a robic nima komu na obiady narzekaja a w domu zalewajke zje i nie narzeka i do jibi non stop po piwa latał

@muminek

MUMINEK ZNAMY SIE

robert

dowiesz sie na miejscu ale szału nie bedzie i napewno ani na godzine ani na akrod nie wzrosnie

biladen

Witam mam pytanie wie ktoś może jaka jest w tym roku stawka godz u tirmana

artnacp
@biladen

Osana ty byles u thiermana

@artnacp

no dobra ale wie ktos jaka jest stawka godz bo w tamtym roku bylo 5euro

@bili197

MUMINEK ZNAMY SIE pracujesz u henia

Witam mam pytanie wie ktoś może jaka jest w tym roku stawka godz u tirmana

art

jak tam??mial juz ktos kto odeslal papiery telefon z terminem na folie??

mmmm
@art

Ja juz odesłałem 2 tyg temu termin 8 luty czekam na tel..

@mmmm

no to jeszcze poczekasz za nim oni umowe odeślą

mmmm
@on

Umowe sie podpisuje w biurze po przyjezdzie oni wysyłają termin na jaki by chcieli zaprosic wiec teraz tylko tel i w nogi

@mmmm

ale dostajesz umowe z terminem listem przysylają...

ona28

na pole

ona 28

przyszly papiery mozna sie szykowac na kwiecen :D

@ona 28

na hale juz dostałas widze...

ferdek

Macie już dokumenty?

HWFFF

Znając zycie to ci co mają umowe na 8 luty pojadą 8 ale marca lub kwietnia tam jest jedna wielka sciema z tymi umowami oni tylko sie zabezpieczają na wypadek jak nie przyjadą chapacze najwieksi ja miłem umowe w tamtym roku na kwiecien 1 pojechałem 5 maja to co było to juz dawno wycieli tylko pozostało rajki przywietrzac haha

edi
@HWFFF

to jak juz dostaniesz umowe musisz sie przypominac by rumuni twojego miejsca nie zajeli...bo stary okularnik sciaga ich za haracze a nasze dziewczyny z biura nic nie wiedza i szarancza nadciaga.

artur

spokojnie zapierdzielalem kilka sezonow u malhmana nie daleko thiermana ile trwa ta folia??

edi
@artur

folia to różnie ale ogólnie to folia i szparag najgorsze roboty....i każdy powie że na foli jest najgorzej. socjal byl 5.90 razem z obiadem ale czy podrosnie czy nie to nie wiadomo. folia moze trwac do maja nawet ale w lutym czy sie zacznie to od pogody zalezy. tttttttt ma racje jezeli ciezko sie nie robilo to sie nie wytrzyma.

ttttttt

jesli ktos jedzie pierwszy raz to odradzam praca ciezka od ciemnego do ciemnego przerwa na obiad jest godz kregosłop do wymiany nadgarstki spuchniete paznokcie schodza wiec jesli nie robiles nigdy ciezko to nie ma co jechac bo po dwoch dniach zjedziesz do polski

artur

witam odeslalem papiery ,jade na folie na 8 luty mam termin,ile potrwa ta folia mniej wiecej? i jakie sa oplaty dzienne za ten obiad i kwwatere???

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG