Heinrich Thiermann

Uchte

na podstawie 2098 ocen.

Opinie o Heinrich Thiermann

Foliowy

Marecki jak na borowce miales 5 jak borowka akord jest...

foliowy

tyle ile miałeś zalezy gdzie byłeś...

marecki

ile jest teraz na godz u tirmana

ja znam wieśka

artek
@jacek 01.02.2016 22:08
Grupowy Malik zajebisty gosciu i dobrze sie robi u niego i jesli chodzi o kase to dniowki całkiem niezle...

Podobno ciezko sie dostac do malika bo ma dobre pola Podobno ostry gosciu

jacek
@artek 01.02.2016 23:21
Podobno ciezko sie dostac do malika bo ma dobre pola Podobno ostry gosciu

dobry gosciu jest i nie jest ostry jak ktos sie dostosuje to wszystko ok

adas

A znacie moze grupowego od foli malika

foliowy

Jeżeli ktoś pierwszy raz wogole jedzie na folie to musi byc sprytny wytrwaly i odporny. Zalezy tez na jakiego grupowego trafi. Ale jeżeli chodzi o prace na folii do lekkich i srenich nie nalezy. Tam trzeba poprostu zapie....

miro

Ludzie przestańcie głupoty pisać. Jak na folie ktoś ma 8 lutego to jedzie na ten termin bo to jest folia a nie zbiór szparaga truskawki czy borówki. Folia przekichana robota ale cóż nic za darmo nie ma. Macie juz może pozniejsze terminy Ci co już jezdzili?

jarek

tez dzwonilem tydz temu i termin 8 luty pewny przyjazdu mowila

Aa

Tez czekam na tel mam na 8 luty ,gadalem 2 tyg temu z babka z biura muwila ze to pewna robota na lvego wiec nie rozumie dlaczego mial by to byc inny termin jak tu nie ktorzy pisza

on

tu jest forum Thierman a nie inne pasożyty...

emi68

witam , czy ktoś był na borówce w Westerholte Ankum 49577 , wyjazd z zamościa w lipcu , nigdzie nie mogę znaleźć info na takiej plantacji

marek

dzwonili juz do kogos zeby na osmego przyjechal na folie

agnieszka

Hej wszystkim. Macie już terminy na ten rok?

muminek

no to jak byles na godzinowce jak miales 5 euro? to co ty robiles? ja tez na godzinowce ale mialem wiecej

zalezy gdzie byles

robert

zalezy gdzie na czym i przy czym byłeś

muminek

wymaga podwyżek a robic nima komu na obiady narzekaja a w domu zalewajke zje i nie narzeka i do jibi non stop po piwa latał

robert

dowiesz sie na miejscu ale szału nie bedzie i napewno ani na godzine ani na akrod nie wzrosnie

biladen

Witam mam pytanie wie ktoś może jaka jest w tym roku stawka godz u tirmana

@artnacp 31.01.2016 21:03
Osana ty byles u thiermana

no dobra ale wie ktos jaka jest stawka godz bo w tamtym roku bylo 5euro

@bili197 31.01.2016 21:10
no dobra ale wie ktos jaka jest stawka godz bo w tamtym roku bylo 5euro

MUMINEK ZNAMY SIE pracujesz u henia

Witam mam pytanie wie ktoś może jaka jest w tym roku stawka godz u tirmana

art

jak tam??mial juz ktos kto odeslal papiery telefon z terminem na folie??

mmmm
@on 30.01.2016 09:27
no to jeszcze poczekasz za nim oni umowe odeślą

on
@mmmm 30.01.2016 09:33
Umowe sie podpisuje w biurze po przyjezdzie oni wysyłają termin na jaki by chcieli zaprosic wiec teraz tylko tel i w nogi...

ale dostajesz umowe z terminem listem przysylają...

ona28

na pole

ona 28

przyszly papiery mozna sie szykowac na kwiecen :D

ferdek

Macie już dokumenty?

HWFFF

Znając zycie to ci co mają umowe na 8 luty pojadą 8 ale marca lub kwietnia tam jest jedna wielka sciema z tymi umowami oni tylko sie zabezpieczają na wypadek jak nie przyjadą chapacze najwieksi ja miłem umowe w tamtym roku na kwiecien 1 pojechałem 5 maja to co było to juz dawno wycieli tylko pozostało rajki przywietrzac haha

artur

spokojnie zapierdzielalem kilka sezonow u malhmana nie daleko thiermana ile trwa ta folia??

ttttttt

jesli ktos jedzie pierwszy raz to odradzam praca ciezka od ciemnego do ciemnego przerwa na obiad jest godz kregosłop do wymiany nadgarstki spuchniete paznokcie schodza wiec jesli nie robiles nigdy ciezko to nie ma co jechac bo po dwoch dniach zjedziesz do polski

artur

witam odeslalem papiery ,jade na folie na 8 luty mam termin,ile potrwa ta folia mniej wiecej? i jakie sa oplaty dzienne za ten obiad i kwwatere???

edi

Boże ludzie internet sobie marzą co niektórzy...to ty jedziesz do pracy czy siedziec na tablecie cały czas? Praca jest taka jak kto na to patrzy. Dla jednego będzie cięzka dla jednego normalna. W tamtym roku ludzie przyjezdzali np. w poniedzialek a w srode już wyjezdzali na wlasne zyczenie wiec to roznie bywa. Jak ktos chce zarobic to zarobi.A komu się robic nie chce to niech lepiej nie jedzie. Jak wypelniacie formularze to nawet pol roku mozecie czekac a niekiedy krócej zalezy ile ludzi jest potrzeba. Ten co sie sprawdzil to wiadomo ze dostanie papiery prosto z biura bez pisnaia formularza na ich stronie. Obiady bardzo dobre niektorzy takich w domu nie maja a narzekaja.

Folia 2016

Witam,Jadę samochodem osobowym na folie ,zabiore jedną osobę z okolic Koła,Konina lub Poznania tel.503939916

cs

ja zlozylem formula data kwiecien wie ktos kiedy przyjda wogole czy przyjda papiery

PPP

Ile zarobiliście na folii?

chwdp śpiewa cały grochow po nocy

Mam pytanie, a ile można średnio wykopać jednego dnia i ile płacą za kilogram?

pojawiam sie i znikam

Tam trzeba wstawac o 4.30 rano 7dni w Tygodniu i niema przebacz widzialem jak wiele osob wymieka chlopaki Po 20,30 lat ..zlapali sie na druga zaliczke 100euro na bilet i do domu No ale zarabiaja po 40,50,60,70 euro dzienie zalezy kto, niewiem czy to duzo Czy malo ale chyba lepiej ni w Polsce

pojawiam sie i znikam

Tam to trzeba byc szybki zeby jak najwiecej wykopac bo tam jest akord, I trzeba rywalizowac z romanią ktura wie poco tam Przyjechala,

cs

jedzie ktos z podkarpacia wyslalem na kwiecien termin

chwdp śpiewa cały grochow po nocy

Ty koleszko się nie przejmuj tym, czy ktoś wytrzyma czy nie tylko proszę cię jak możesz to odpowiedz na treść mojego pytania☺

n

Widzialas choc raz ze na papierach pisze ze sa na hale bo ja od 3 lat jezdze na hale i nigdy takich dokumentów nie dostalam :) bo takic NIE MA I NIE BEDZIE

moni

czy juz ktos dostal dokumenty na hale?

kaka

ty warszawiak daj se siana i nie jedz do tiermana tu jest robota dla twardzieli

chwdp śpiewa cały grochow po nocy

Warszawa to matka, która karmi i zjada swoje dzieci, a tak wogóle to pisz o temacie a nie wywiad robisz

chwdp śpiewa cały grochow po nocy

Witam dziś wysłałem formularz zgłoszeniowy o pracę, a dokładniej na wycinanie szparagi, podałem im nr tel czy oni zadzwonią czy jak to wygląda wszystko?

Koko

Pokoje 4,5,6 osobowe ale przeważnie 4 osobowe,przerwa 2 godz. O internecie zapomnij bo tam nawet jak kupisz niemiecki to zasięg kiepski.

Ppp

A przerwa na obiad ile trwa ? Jak jest z pokojami są 6 osobowe czy np. Dwa 3 osobowe ? :) jak z dostępem do Internetu? :)

Koko

W pokoju możesz być z kim chcesz nikt tego nie kontroluje a jak jedziesz z kolega to jak najbardziej,średni zarobek to 50 euro dniowym może być więcej lub mniej ale średnio wychodzi 50 euro praca jest każdego dnia wiec łatwo policzyć,pole zwykle pracuje do 18 ale nie wiem jak to jest w okresie zimowym,w każdym razie od rana do wieczora.z przerwa na obiad.

PPP

Konkretne pytanie, to ile mniej więcej jest dniówki? I Ile można zarobić średnio w ciągu dwóch miesięcy? Ile się pracuje dziennie? Czy jak jadę z kolegą to możemy tak się dogadać żeby razem być w pokoju?

Koko

No ale co chcesz wiedzieć konkretne pytania,folia na akord praca i to ciężka praca musisz mieć zdrowy kręgosłup i chęci przede wszystkim,są zaliczki pierwsza na dzień dobry potem co dwa tygodnie,codziennie ciepły posiłek w postaci naprawdę dobrego obiadu.to tyle.a i ciuchy brać ciepłe gumiaka,przeciw deszczowe spodnie i kurtka.

PPP

Ja dalej czekam na opinię pracy na folii. Jedzie ktoś z mazowieckiego??

krzych

Jak jest na tej folii,ile tak w przybliżeniu mozna zarobic?

Zostaw opinię o Heinrich Thiermann - Uchte

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heinrich Thiermann