Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Snsnnsn

Poda ktos mi numer do biura? Bo musze zapytac sie w sprawie borówki

znajomy

przecież to jest zrozumiałe że na maszynach płacą mniej ,to by było niesprawiedliwe wobec tych co robią ręcznie - u nas wszyscy robią na maszynach i nie ma tego problemu.

Chapacz

Najlepsze jest to że mają maszyny do podnoszenia folii ale jest to równoznaczne z obniżeniem ceny za zebranie kg szparagów. Czyli jest to tak dostajesz zadanie wyburzenia ściany jeżeli zrobisz to Gołymi rękami dostaniesz 20 euro jeżeli zrobisz to młotem dostaniesz 10euro. Hahaha ta firma to porażka.

Lady

Kołkoz. Ludziska nie przyjeżdżajcie do thirmana. Zero szacunku do czlowieka... Harujesz jak wół i 70 euro dostaniesz za pracę od 6 do 21. Ludzie z tąd uciekaj. Traktują nas jak śmieci jesteśmy tu tylko robotami i nie liczy się to czy masz jakieś potrzeby.

nowy
@Lady

Ja sie dziwie,że polacy jeszcze tam jeżdzą

!!!!
@nowy

Sadze ze gdyby nie musieli to by nie jeździli....w niektórych pracach dostajesz 8/9 euro na godz a pracujesz godzin 8 może więcej wiec na to samo wychodzi. Jeśli ktoś jedzie zarobić super ta praca jest dla takich ludzi a nie dla tych kto nie wiadomo czego wymaga i chce zarobić ale się nie narobić, to było trzeba się uczyć a nie teraz nazekac ze mało wujek mało placi. Dziękuje

beny
@Lady

Byłem raz, za czasów marki niemieckiej,wizy,paszporty wyrobione i czekałem jak głupi a wiza leciała/kończyła się,zapożyczony w około połowie pozwolili z łaski przyjechać. Praca wiadomo to nie wczasy zapier. trzeba,nadzór(Axel) zobaczył dwie truskawy zielone i kopa(i słowo szrott)w 1.5tony skrzynek i wszystko w błoto(tego dnia lało z nieba),potrafiono puścić ludzi na hektary gdy nie było co zbierać(pół dnia za darmo) Mały smaczek byłem w pokoju z łazienką-luksus z małym minusem w sedesie leciała gorąca woda:-) 2001rok raz i ostatni.Pozdrawiam (usunięte przez administratora) rocznik 2001...

Felek
@Lady

70???!!!! To rarytas ja chcę tyle!!!!! Bo jak ja byłem to Max 40 euro za dzień a było też tak że nic się nie zarobilo bo nie było szparagów.

Serwisant

OK

Różne

Grafi

Byłem tam i nie wrócę nawet jakbym był bez pieniędzy. Wyslali nas na pole 10 ha 25 osób i wszyscy uzbieraliśmy półtora skrzynki!!! Dzień stracony zarobku 0 ale dla nich + bo wierzyliśmy szparagi za darmo bo od czasu do czasu je się wierzy. Po 2 tyg zebrałem i wróciłem zwróciło mi się za wyjazdy. Para po 2 tyg musiała dla firmy zapłacić 34 euro!!!!!!!!!! Bo nic nie zarobili a musieli socjal uregulować. Codziennie helikopter po kogoś przylatywal bo zasłabł od słońca. Praca dla ludzi bez kręgosłupa. Patola na kazdyn kroku.NIGDY TAM NIE WRÓCĘ!!!!

Anka

Hel juz dzwonili do was na zbior borowki

kasia
@Anka

nie

nunu

dostaliscie dokumenty na wyjazd na borowke

kasia
@nunu

ogólnie dokumenty te pierwsze z formularzami owszem, zastanawiam się kiedy wyślą umowę? dołączam się do pytania

nunu
@nunu

ja bylam tam 5 raz i w tym roku nawet tych 1 nie dostalam chociaz tak w tym roku nie jade nie wiem czemu nie przyszly

Panda032000

Ja już odeslalam papiery . wyjazd mam na 2 lipca

Kati
@kasia

Umowe dostaniesz w dniu przyjazdu ..

Max

Witam, Czy może ktoś opisać konkretnie jak wygląda tam praca: począwszy od wynagrodzenia (akord czy za godz i jakie stawki), wyzywienie (slyszalem ze jest stołówka), warunki mieszkaniowe itd. Ile godzin sie pracuje i jakie sa potracenia z wypłaty i za co. Czy jesli ktos deklaruje prace 10-12 godz czy moze po tylu godz przerwac...? Z góry dziekuje za odpowiedzi

Miła
@Max

Max zależy gdzie się dostaniesz, na polu na borowce jest Okey, nikt cię nie pogania robisz we własnym tępie byle dobrze! Z zarobkami szału nie ma, płaci mało niestety no ale zawsze lepsze 50 euro w kieszeni niż 50 zł....na hali jest akord grupowy ile zrobimy tyle dostaniemy...praktycznie wychodzi z 6 na godzinie czasem mniej a czasem więcej...warunki są do torelancji bywa gorzej...zależy na jakim hotelu bo jest ich dużo, płaci się 6,30 w tym ubezpieczenienie i obiad ( tez szału nie ma ale zawsze jest ) niestety godziny pracy są uzależnione od zamówien w przypadku hali, pole borówkowe od rana tak do 18/19 nie można zjechać wcześniej

@Max

Chłopie jedz gdzie indziej,bo tam będziesz 13 na polu i zarobisz śmieszne pieniądze,chyba 6 na h

Oceniacz

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!

Anka

Wiram czy jeszcze jakies papierki przyjda czy samemu trzeba sie dowiedziec w sprawie borowki Ja dostalam papiery z data 2 kwietnia odeslalam z data 2 lipca na zbior borowki moze ktos mi powiedziec co w tej sprawie robic

Panda032000

Jeśli jest ktoś kto ma wyjazd na 2 lipca i ma wolne miejsce to proszę o kontakt :570910109

murzyn

Nie narzekajcie,nie chcecie jechac to nie.Na hali też są grupowe którą potrafią wkurzyc i wyprowadzic z rownowagi ale trzeba uzbroić się w cierpliwość i wytrzymać te 2 miesiące a naprawdę dobrze się zarobić patrząc z perspektywy na polską płacę 1500 zł na rękę.

Majka

To wszystko prawda co pisze Lady. Mniej niż zero szacunku. (usunięte przez administratora) skarzypyty i nieroby mają tam tylko powarzanie a ten co pracuje trzeba go zgno.......ć.

Nowy4321
@Majka

Największy co (usunięte przez administratora) to oczywiście kolczyk ???????? a najwięcej robi przekrętów ????

Wojtek

Ja słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

Niuniu

Czy jedzie ktoś 22 z lubelskiego ?!

Olq123

Witam ile trzeba czekać na jaką kolwiek odpowiedź w związku z pracą? Zgłoszenie wysłałam jakieś 3 tygodnie temu i nic nie wiem

Tomasz

Firma ma bardzo dobra opinię więc nic dziwnego, że ludzie są zadowoleni.

x
@Tomasz

bardzo dobra opinia?!, (usunięte przez administratora) na kółkach zero organizacji ,a zarobki na akordzie to żenada.

Rzepicha

A ile płaci się za socjal?

xaxaa
@Rzepicha

6,20

ADAM

HEJ POD JAKI NR TAM DZWONICIE LUDZIE?? JA DZWONIE POD TEN Z ULOTKI NIKT NIE ODBIERA TYLKO KASE MI ZJADA ZA SAM SYGNAŁ O CO CHODZI? JAK TAM SIE MOZNA DODZWONIC DO NICH? POZDRAWIAM

@ADAM

00 49 42739320281

kombajn

jedzie ktos jutro?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG