Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Katarzynka

Witam , czy jest ktoś z dolnośląskiego ? kto planuje jechać jakoś w lipcu ?

Ela

Ile kobieta moze zabrobic przez dwa miesiace?

wiesiek
@Ela

Zabroić może dziecko w brzuch po tygodnu hehe taki żarcik.Zarobić można nawet 1500 na czysto ale padniesz na twarz wtedy;)jakieś ponad 300 godzin tyle.Ostatnio jest wiecej ludzi niz roboty to moze zarobisz na miecha 1200 na czysto chyba ze duzo wydajesz fajki wóda i takie tam;)

ona24

Ile idzie dziennie zebrac ks :zparaga na polu".jestem Kobietą proaE o pomoc

ania

ja ze stawisk i tez mam na 27.04 ale jeszcze nie dzwonili do mnie.

Serwisant

OK

Różne

Ela

Rowniez szukam transportu z w.podlaskiego.

beata
@Ela

mały płock 27.04 :)

ka

Witam,czy jakieś kobietki jadą w przyszłym tygodniu.Dzwonili do Was,a może wiecie jak wygląda sytuacja na miejscu czy jest juz duzo pracy przy szparagach.

@ka

Jeszcze nie dzwonili chociaz termin mam dopiero na 27.04.

@Justyna

ja ze stawisk i tez mam na 27.04 ale jeszcze nie dzwonili do mnie.

@ania

Planuje do nich zadzwonic w poniedzialek i zapytac co z terminem. Fajnie byloby zabrac sie jednym busem i dojechac razem.

@Justyna

Pewnie ze tak. Ja jade jeszcze z narzeczonym i własnie chyba z łomzy trzeba bedzie szukac transportu bo blizej to raczej nie ma

@ania

Jedziecie pierwszy raz, bo ja tak. Zobaczymy moze ktos jeszcze sie odezwie w sprawie busa. Najlepiej byloby zeby bus podjechal pod dom i zabral caly bagaz.

@Justyna

Tak pierwszy raz. Sa takie wlasne ktore przyjezdzaja pod podany adres i dostarczaja tez pod podany i martwic sie nie trzeba ze nie trafimy. mam nadzieje ze ktos sie odezwie.

@ania

(usunięte przez administratora)z Augustowa i jada przez Nasze miejscowosci :) wyjazd wtorek, piatek i sobota. Zmotywowalam sie do szukania.

@Justyna

O to super teraz tylko na telefon z firmy czekac i dzwonic po busa i do pracy. Dziekuje

@ania

Wyjazdy z POLSKI - wtorek, środa , czwartek , piątek , sobota Powroty z NIEMIEC I HOLANDII - niedziela , środa ,czwartek, piątek , sobota (usunięte przez administratora) Zapraszamy na naszą stronę:(usunięte przez administratora) Region: Cała Holandia

dziekuje jeszcze raz

ania

a z woj. podlaskiego macie jakis namiar na transport do thiermann?

@ania

Przylaczam sie do pytania. Skad jedziesz i jaki masz termin? Ja z Grajewa na 27.04 ale jeszcze do mnie nie dzwonili. Wczesnej ktos podal namiar kogos z lomzy pod numerem (usunięte przez administratora) ale jeszcze nie dzwonilam. Jakbys znalazla inny to napisz.

n

Nie wiem bo na polu nie robilam tylko ze slyszenie

Smerfetka

Ludzie, ja serio nie wiem jak to się dzieje, każdy z Was się skarży na to że się nie da tam dodzwonić za cholerę.. ja już 4 razy dzwoniłam i za każdym razem odbierali mnie od razu (???) Kiedy startuje zielonka?

kierowca

Dla osob z lodzkiego rowniez transport, wiecej info patik-96@o2.pl

n

na hali tak mniej wiecej sie zarabia w polu ile nakopiesz tyle wyplaca

@n

Ale srednia dlafacetow jaka jest

Ona 28

Sluchajcie... MAM pytanie... Boo slysAlem ze kobiety na hali zarabiaja od 40 do 60euro dziennie a ile zarabiaja Panowie na Polu...?? OcYwiscie na szparadze bo slysAlam ze 30 euro to max.. Proszee o odpowiedz bo chce jechac z chlopakiem i niewiem co robic

szczera
@Ona 28

Wybacz ale nie jest tak dokonca prawda ze na hali zarabiasz od 40 do 60 euro , to zalezy od ilosci zamowien i w jakiej grupie jestes. Sa dni kiedy jest malo zamowien i w tedy mozesz miec dniowke ok 20 euro a sa dni ze da sie wyciagnsc i 100 euro , ale tak jak pisalam zalezne to jest od ilosci zamowien i ile dana grupa jest wstanie zrealizowac zlecen. Pozdrawiam i zycze wszystkim by udalo im sie zarobic jak najwiecej .

@szczera

ALE MI CHOdzi o to ile by moj facet mniej wiecej na polu zarobil.

mmm
@Ona 28

to zalezy ile bedzie pil. a tak okolo 8000zl do 18000zl na sezon czyli 2 miesiace zdazaja sie przypadki ze wszysko przejebia. trzeba jeszcze trafic na dobre pola

Jacek
@Ona 28

Na szparagowym polu zarabia się naprawdę różnie. Ja byłem w zeszłym roku pierwszy raz i wyciągałem dość słabiutko jak na przedwyjazdowe założenia. Średnio 25-35 Euro dziennie i to przy sporym nakładzie sił. Byłem 3 tygodnie, więc w tym roku sobie odpuściłem, bo mi się to nie opłaca a 100zł w Polsce też można zarobić bez problemu i to nie za 10 godzin pracy. Stare wygi potrafiły wyciągnąć nieraz prawie 100 Euro, ale do takiego tempa trzeba się chyba urodzić ;-)

Szymonnn

Dzwonili może do was z biura żebyście w następnym tygodniu jechali??:)

adam

witam prowadze przewozy do thiermana z wojewodztw podkarpackie malopolskie swietokrzyskie slaskie lodzkie opolskietel (usunięte przez administratora)ub adamos7810@wp.pl zapraszam

lidka

Czy ktoś pracował tam przy zbiorze rzepy i może powiedzieć jak ta praca wyglada i od kiedy zaczyna się zbiór i ile mniej wiecej trwa.I czy pracujaprzy tym i mezczyzni i kobiety.

Jan

Witam.ja wczoraj dzwoniłem i powiedzieli mi abym czekał bo jak narazie sa tam noce bardzo zimne przez co szparagi nie ma a za hotel trzeba płacić

@Jan

A na kiedy masz lub miałeś termin? :) dostałeś umowe?:)

Wyjeżdżam w czwartek wieczorem do Motzow mam termin na 17 kwietnia rano. Jestem z Łodzi, mogę zabrać 2 osoby Wiesław (usunięte przez administratora)

-kierowca

Dla osob wybierajacych sie z wojewodztwa malopolskiego, slaskiego, opolskiego oferuje transport tylko jak sie zbierze grupa 6-cio osobowa, wiecej info: patik-96@o2.pl

asia

mam pytanie..moze troche glupie..ale bardzo prosze o odpowiedz nie moge dodzwonic sie do firmy...po pierwszym sygnale caly czas sie wlacza"Dziendobry dodzwoniliscie sie panstwo..."czy to jest ich poczta...czy moze nalezy wysluchac ta wiadomosc do konac i potem trwa laczeni....Z gory dziekuje za odpowiedz....

@asia

to zajeta linia

@asia

Nie zajeta musisz tego wysluchac i poczekac chwile ja czekalam jakies 3.4 min

asia
@:)

Dziekuje za odpowiedz.Sprobuje jutro:)

Szymonnn

A jedzie ktoś w następnym tygodniu?:)

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG