Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Blondiiii95

Super praca polecam!!!! Thiermann to pracą marzeń !!!! Lubię atmosferę w Heinrich Thiermann za: Najlepsza praca najlepsi ludzie, super grupowi, wspaniała atmosfera nic dodać nic ująć

@Blondiiii95

Dziękujemy za informacje. Z Twojego wpisu można wywnioskować, że atmosfera w Heinrich Thiermann jest bardzo pozytywna. To ważny aspekt dla potencjalnych kandydatów. Czy nowi pracownicy mogą liczyć na wsparcie od obecnej załogi? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Blondiiii95
@Weronika

W ubiegłym roku pojechałam do Thiermana pierwszy raz na skrobanie szparaga i pracownicy bardzo miło i ciepło mnie przyjeli, byli bardzo pomocni, ludzie tam są bardzo przyjaźni i zawsze mozna liczyć na pomoc grupowych. Takze na zbiorach borówki atmosfera jest super. Pracowałam w tej firmie 10 tygodni które bardzo szybko minęły w super atmosferze. Zarobki bardzo dobre zwłaszcza na szparagu, wie sie za co sie pracuje ale wiadomo sezon sezonowi nie równy. Jak ktos chce pracowac to zarobi bardzo dużo. Hotele pracownicze są jakie są ale nie ma co narzekac bo to praca tylko na 3 miesiące. Ja w tym roku tez sie wybieram. Bardzo polecam

lucky

Ciężka fizyczna praca Moje sugestie dla Heinrich Thiermann: Za dużo jest szefów Lubię atmosferę w Heinrich Thiermann za: Dziewczyny

@lucky

Zarobki i praca sa bardzo dobre ,nie mozna narzekać , gdyby były niskie toby swołocz uciekła do swoich bliskich na wieś do pługa .Tam chodzili by w kufajce i filcach od rana do nocy. A tak maja pracę w luxusowych warunkach i godziwą pensję .

Pracujaca
@Grupowy

Ty normalny jesteś? Bozia odebrała rozum, cóż idiotów jest na tym świecie sporo, jednak Ty wszystkich bijesz o głowę.

Vaiana

Witam! jak tam papiery na sezon szparagowy 2019 odesłane? Pozdrawiam ekipę pracująca na polach w Motzow

kamil

tam jest praca na 2 miesiące tylko chyba ze traktorzysci są chyba przez cały rok.

@kamil

Dziękuje za informacje. Zapewne będzie ona bardzo istotna dla osób, które poszukują pracy na określony czas. Czy Ty pracujesz obecnie w Heinrich Thiermann? A może podjąłeś zatrudnienie wyłącznie na okres wspomnianych dwóch miesięcy? Jak wygląda to z Twojego punktu widzenia?

Duxs
@kamil

Tak Kamil traktorzysci sa na stałe caly rok na kontrakcie czyli na umowie

Serwisant

OK

Różne

Zadowolony

Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie w Niemczech nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.

@Zadowolony

Powtarzasz sie

Już nie narzekajta
@Justi

Już tyle nie narzekajta. Tu macie wszystko , prace i pieniądze. Warunki pracy komfortowe , szatnia , umywalnia , kible że nawet w domu takiego nie masz, w domu walisz do wiadra , juz też zapomniales jak ci matka polewała plecy wiadrem z wodą przy kąpieli . A tu nauczyli cie obsługiwania kranu i zamiast chleba z łojem .....tu jesz szynke.

@Już nie narzekajta

Ty jestes nienormalny lecz się czlowieku pozdrawiam

olka
@Zadowolony

Juz od kilku miesiecy piszesz to samo stuknięty czlowieku ile mozna...znawca ktory zapewne za potrzebą lata za stodole bo nawet u Henia nie jest w stanie zarobic zeby sracz w koncu zrobic w domu bo to cienki bolek Do psychiatry won.

@olka

Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. To ważne dla utrzymania poziomu dyskusji na forum. Komentarze wulgarne, zawierające treści niezgodne z regulaminem, mogą zostać usunięte przez administrację serwisu. Zapoznajcie się ponownie z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Zbigniew

Witam, czy w tym roku jest jeszcze wyjazd na folię?

@Zbigniew

Dzwon do biura bo dopiero jest troche rumunii a folia dopiero sie zaczyna

Grupowy

Zbiory w tym roku były bardzo udane i wszyscy są zadowoleni ważne że jak co roku holota z wioch przyjechała do cywilizowanego kraju i poznała nie niewyobrażalne dla nich luksusy jak siadanie na sedesie i obsługe kranow dzięki temu będą nieść ten kaganek oswiaty do swoich dziur. Dzięki i zapraszam ponownie za rok.

@Grupowy

Wiadomo po twoim pisaniu z kad jestes 8swiadectw 4klasy a tu ludzi obraza penile o sobie pisze. Ni Nie na wide takich ludzi. Napisz jaka grupe miales take Napisze tu Co ty za hrabia jestes

Biznesmen
@Jak

Nie no każdy z was ma tu doktorat z fizyki jądrowej dlatego jedziecie kopać szparage u szkopa za 4 euro buhaha

DUX
@Grupowy

O ile jestes grupowym chociaz w to watpie bo Nie wiesz I glupoty piszesz Jaki to grupowy . madry jestem tu na stale I z am prawie wszystkich papier toaletowy piora kubki plastykowe myja przywiezione z polski I wiele innych zeczy a ty o ludziach sie wysmiewasz to co piszesz to o sobie. Znam pare grupowych na poziomie a reszta to tacy jak ty

@DUX

Gdyby nie grupowi to by farma poszła z torbami bo swołocz myśli tylko jak się przebujac do końca pracy i o chlaniu wódy na kampie. Dobry grupowy jest dla motłochu że wsi jak ojciec bo pokazał wam jak się siada na sedesie i wodę spuscza więc nie narzekacie na grupowych bo dzięki nim macie świetną pracę w Niemczech a nie pasanie świń i przerzucanie gnoja łopatą jak u was na wsi.

Grupowa
@Grupowy

Panie grupowy, co pan wypisuje za brednie, aż zwymiotuję na pana posty ,masakra jakaś, że owe treści dopuszczalne są

Dux

Firma I własciciel na ogol to super tylko niemiecko-polskie kierownictwo to Nie odpowiedni ludzie na nie nie odpowiednich stanowiskach Moje sugestie dla Heinrich Thiermann: Wymiana kierownictwa Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Rozmawiac z zwyklymi pracownikami a Nie sluchac kierownictwo to ze oni mowia ze jest dobrze bo co rok jest gorzej

arek

jest możliwość rozliczenia z podatku jeśli się pracowało w tej firmie

Grupowy

Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie jak w Ameryce nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.

Zn
@Grupowy

Ciekawy jestem jaki to grupowy taki mądry sam oderwany siła i granatem od pluga . Jak sie ma stala pesje i to nie mala to mozna ludzi traktowac jak smieci.znam to od podszewki .A tu głupoty pisze

Józio
@Zn

Nie narzekajcie tyle na grupowych, oni maja najbardziej odpowiedzialna pracę , widze jak oni stale obserwują czy praownik coś nie spier-olił , czy pracownik siedzi czy ma luzy , bo jak sie obija to mu trzeba roboty dołożyć .

@Józio

Jozio taglupio piszesz pewnie tu nie byles

Niko
@Grupowy

Witam mogla bym prosic nr kontaktu do tej firmy jestem chetny jechac .pozdrawiam

Grupowy

Robote macie , zarobiacie duzo . Ludzie przyjechaliscie ze wsi gdzie bieda i ciemnota, grupowy was nauczył wode spuszczac w kiblu , pokazał jak sie kran z wodą odkręca , niektorzy pierwszy razy widzieli czyste gacie z bliska. Powinniście całować brame przy wejsciu do na farme ze macie tak atrakcyjna prace .

Bauer

To prawda , że nauczyliśmy ludzi kultury , pierwszy raz jak weszli do ubikacji , to pytali sie mnnie , jak się wodę spuszcza. Ta ciemnota ze wsi potrzebują bata , nieroby wykolejone muszą się nauczyć dyscypliny , jak nie to na wiochę z powrotem i do pługa i do wideł , za bramę z kopniakiem w szmaty śmierdzące .

!!!!!!!
@Bauer

Czy teraz dorwales się już do tego bata nad tzw.przez ciebie ''hołotą ze wsi"?Bo wygląda na to ,że nauczyłeś się już spuszczać wodę w kiblu ,zdjąleś kufajkę i porzucileś widły! Nie obrażaj ludzi cięzko tam pracujących ! Jadą tam ci co chcą pracowac i zarobić !

@!!!!!!!

Grupowy ma odpowiedzialna prace , musi czuwać nad tokiem całej pracu. Robol ma klapy na oczach , stoi jak koń przy dyszlu , nawet nie wie co robi .A grupowy musi mysleć i organizować prace temu koniowi . Bez niego robota by leżała na łopatkach , bo robol ze wsi od gnoja musi mieć nad łbem bata.

???
@Bauer

Ty nie jesteś Bauer tylko kodziarz, który obraża Polaków i Niemców. Myślę, że nie pracujesz w tej firmie, bo takich ludzi P. Thiermann nie zatrudnia a jeśli tam pracujesz to chyba przez pomyłkę.

@???

Robote macie , zarobiacie duzo . Ludzie przyjechaliscie ze wsi , grupowy was nauczył wode spuszczac w kiblu , pokazał jak sie kran z wodą odkręca , niektorzy pierwszy razy widzieli auto z bliska. Powinniście całować brame przy wejsciu do ze macie tak atrakcyjna prace .

@Grupowy

Ty nawet pisać poprawnie nie potrafisz, a bierzesz się za obraźliwa ocen3 ludzi. Człowieku, ty piszesz z autopsji.

@II

Robotnicy przyjechaliscie do Thiermanna w jednych gaciach i z walizką starych łachów . Nauczyłem was obslugiwac kran w umywalni i wodę spuszczac w kiblu , bo dla was to było obce . W domu u siebie chodziliscie do obory się zalatwiac a tutaj sa kraniki ,umywalka i ciepła woda.

Szkoda mi Ciebie

@II

"II"...nie przejmuj się tym co pisze "grupowy". Jest wykorzystywany seksualnie od najmłodszych lat i takie są tego skutki. Od lat był zamknięty w osobnym pokoju stąd tak ubogi zasób słów i ubliżanie wszystkim, poziom inteligencji rozgotowanej marchewki. To człowiek który nigdy nie pracował a jego ulubionym zadaniem jest szukanie własnego ego którego nie ma i nigdy nie będzie miał. To człowiek który głosował na PiS i dlatego jest jak jest teraz w tym kraju. Nie przeszedłby w polu jednej "rajki", jest za cienki bez względu na pieniądze. Nie ma jaj,rzeszkadza mu wszystko bo nic nie potrafi sam zrobić, a tak naprawdę nie ma znajomych bo nikt nie chciałby z nim w kiblu muchy ubić.

@anonymous

Grupowy pilnuje swoich robotników na zmianie , aby pracowali wydajnie i dobrze. A jeżeli ktoś chce w pracy sie opier-al-ać , to zostanie przeniesiony do innej cięzkie pracy / za karę / tam juz nie będzie się smial i obijał . Grupowy na zmianie jest bardzo potrzebny , bez niego robota lezy na łopatkach . ROBOLE ze wsi potrzebują bata i surowej dyscypliny .

@Grupowy

Kolego znam ten temat a nie pisz głupoty po pierwsze ile zapłaciłem frycowego by zostać grupowym i ile wódki stawiasz odpowiedniemu gościowi znam to dobrze. A tu moralny prawi i ludzi obraża

@Jak

We Thiermannie nie jest żle , zarabiacie jak górnicy , bo gdyby było tak żle toby wszyscy pouciekali do pługa i do gnoja na wieś.

Pracownik w firmie.
@Bauer

Nie mogę czytać tych obelg do ludzi, którzy przyjechali pracować. Kim Ty jesteś ,żeby oceniać . Pisać nawet nie umiesz, błędy , masakra!!! Nie będę więcej pisała, szkoda słów. Zastanów się nad sobą.

Już nie narzekajta
@Pracownik w firmie.

Dobrze , już tak robotnicy nie narzekajcie , macie się za dobrze . jak Thiermann was kopnie w śmierdzące łachy , to pojedziecie kible myć u Żyda .

Truskawa
@Grupowy

Ty to walnij się w 'łep' tak porządnie i może Ci pomoże. Na borówce i truskawce zarabia się akordowo więc ludzie pracują dla siebie i swojego zarobku, a grupowy może im pomóc a nie zmusić do zbierania jak błędnie myślisz. Nie jesteś panem a zwykłym wieśniakiem któremu udało się dostać do koryta. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś dostrzeże te twoje (usunięte przez administratora) tutaj i (usunięte przez administratora) cie na pług jak to pięknie napisałeś. Tacy ludzie jak ty właśnie odstraszają ludzi aby tam przyjechać, za co jestem Ci ogromnie wdzięczna.

@Truskawa

Grupowy ciężko pracuje umyslowo , obserwuje pracę robotników i czuwa aby wszystkie zadania były dobrze wykonane. Po ciężkiej pracy pan grupowy idzie na zasłużony odpoczynek do domu . Grupowi są bardzo umęczeni po pracy .

@Grupowy

Co ty tu ludziom ciemnoty opowiadasz po pierwsze kto organizuje pracę na pewno nie ty a jak zostałaś grupowym to był by ciekawy temat ile dałeś racinger'owi kasy zainteresowani wiedza o kogo chodzi być trzeba człowiekiem ty jesteś gorszy niż ludzie co przyjeżdżają Krótko mówiąc Leszczyńska (usunięte przez administratora) znam większość grupowych jak zostali

Truskawa

Tegoroczny sezon był po prostu cienki. Susza, susza i jeszcze raz susza, nie było po prostu co zbierać, jednak zaczynając od samego początku gdzie zamiast na borówkę dostaliśmy się na truskawko-borówkę. Nie rozumiem dlaczego wybierają sobie losowe osoby i wpychają tam gdzie ktoś nie chce. Wysyłałam umowę odnośnie borówki, a dostałam się do grupy truskawkowej, po pytaniu o przeniesienie dostaje się odpowiedz "nie podoba się to możesz zjechać do domu" coś jest jednak nie halo. Zarobki w porównianiu na poprzedni rok były szokujące. W tamtym za gorszy dzień miało się pięćdziesiąt na rękę, a w tym trzydzieści w LEPSZY dzień. Bywało także tak, że wychodziliśmy na dzień na czysto dwa czy trzy euro co jest dla mnie zupełnym nieporozumieniem. Szef zarządził koniec pracy i nie obchodzi go to, że jedziemy pracować, a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i zarobić mniej niż gorsza robota za grosze w Polsce. Wybierając się na kolejne zbiory raczej obejdę Thiermanna szerokim łukiem. Pozdrawiam.

@Truskawa

Zarobki sa wystarczajace , robotnicy robia jak woły dzięki dozorowi .Robotnik musi miec na łbem bata , wtedy nie obija sie i robi jak koń. A jak nie do paszoł wont , na wies do pługa.

aga
@Truskawa

U nas tj.w fruechtehof schindler sezon jagodowy bardzo dobry, 100 euro za dzień to nie był problem, najlepsza Alina miala dużo więcej, reszta też.

Przypomnij sobie
@Truskawa

Robotnik po podstawówce teraz masz samochod , zarobileś pracą na niego , a jak jedziesz na wieś w swoje strony to wiocha patrzy na ciebie jakbyś z Ameryki przyjechał . Pomyśl dawniej miałes rower stary po dziadku i stary łach na sobie po bracie . Więc nie biadol i nie stękaj jak stary sklerotyk .

Truskawka
@Grupowy

Czy gdzieś w poście jest wzmianka o grupowych? Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie rozumiem po co komentujesz ten post, a w tym bardziej co robisz na stanowisku grupowego.

Truskawka
@Przypomnij sobie

Rozumiem, że to kopiuj wklej z translatora? Nie widzę sensu w tej wypowiedzi Panie z AMERYKI.

Abc

Wiecie może czy zabierają 10% z wypłaty tym osobom, które szybciej zjezdzaja?

Gwiazda1
@Abc

Tak, zabierają

@Gwiazda1

Może zabierają ale poco zjeżdżać, jeden robol w tajmenicy mi powiedział, ze matula mu powiedziała synu, codziennie przed praca i po pracy całuj w gołą d Niemca dobrego pana i grupowego , ze jeszcze ci dają pracę , bo u nas, na wsi bieda , konie pozdychały a na traktor nie ma pieniedzy i pracuj nawet za 600 euro/mies to jest 10 razy wiecej niż na wsi,

@Grupowy

Szkoda mi Ciebie, bo ratunku dla Ciebie już nie ma. Nawet ta robota za darmo nie jest w stanie Cię czegoś nauczyć. Poziom Twoich wpisów świadczy dobitnie o Tobie.

@II

Gdyby nie Thiermann to większośc musiała by wracac na role i do lepianek .Robotnicy po zawodówce co przyjechali ze wsi tutaj do pracy teraz narzekaja że mało mają pieniedzy... .A na wsi byś mial więcej ? chyba przy wywożeniu gnoja albo koszeniu trawy kosą . Zjechali sie do pracy do miasta ludziska , zobaczyli cywilizacyjny tryb zycia , pokupowali sobie nowe łachy , telewizory i niektorzy nawet samochody. Pojechali do swoich rodzin na wieś i tam wszyscy niedowierzają , bo wyjechali szmaciarze obdarci z walzką pożyczoną od dziadka a przyjezdzaja juz nie w gumowcach tylko w adidasach. Także WIOCHA nie narzekajcie bo tu macie raj na ziemi , na wsi byś chodził nieogolony z łopatą i widłami caly dzien , a tu masz komfort .Łazienki , natryski , bufecik ...a na wsi bar jeden , i byś patrzył jak inni piją piwo , a ty byś sie wtedy drapał po łbie zawszonym.

@Abc

Nic nie zabierają zjechać można w każdej chwili zgalaszasz wczesniej środa piątek zjazd by mogli przygotować kase

Bauer

Niektorzy narzekają że im jest żle . THIERMANN dobrze płaci za prace , górnik pod ziemią ma dużo mniej i tak nie narzeka ja wy tutaj. Pamiętam dawno temu jak ktoś mial malucha to był bogaty , a teraz to golf już nie wystarcza marzy sie passat ....Nie narzekajcie ludzie , macie tu jak w raju , praca jest , warunki socjalne bardzo dobre , przewóz za darmo , premie. Naprawde nie ma nigdzie takich zarobków ani przywilejów . Thiermann ma dobrą zaloge , ludzie sa wyselekcjonowani , najlepsi zostali , obiboki , kombinatorzy i zlodzieje poszli na bruk . Tak samo lejby , nieroby i ślizgacze .Teraz każdy z was ma powody do dumy że ma prace i nie musi sie wałęsać po ulicach i szukac puszek na złom . Dzięki grupowym ktorzy was nauczyli dobrej roboty , dyscypliny bo zjechala sie szarańcza z wielu wioch do pracy , różne gamonie , nieuki i bezmózgowcy ..... .teraz macie prace, czyste gacie i pensje wiekszą niż górnicy. Nauczyliście sie obsługiwać krany z wodą i spuszczac w kiblu wode . Niektórzy pierwszy raz jechali autobusem , też tacy byli . Nie śmiejcie sie to święta prawda.

Witam wybieram się na rzepę czy ktoś wie jak wyglądają zarobki wiem że jest to akord ale ile się zarabia przeciętnie na miesiąc ?z góry dziękuję za odpowiedź

@Ania

Odradzam pracę w tej firmie. Nie jest uczciwa. Przeczytaj wpisy Bauera i będziesz miała obraz tej firmy.

@Ania

Aniu nie sluchaj zadnego bauera nie jest zle ja tam jezdze na kopanie szparaga juz osmy rok i jestem zadowona .Wiadomo ze na pierwszy rok nie zarobisz kokosow ale napewno wiecej niz tu w polsce.jedz jezeli bedzie ci zle to wrocisz

@II

Ogólnie jest dobrze firma dobrze płaci tu jest cywilizacja robole że wsi mnie po rękach całowali że takie luxusowe umywalnie mają ja się patrzę a oni w kiblu łby myją. Także nie narzekaj tu masz kible prysznice bufecik a u ciebie na wsi obora i beczka na kał

@Bauer

Nie obrazaj ludzi ze wsi to nie te czasy mysle ze my ludzie ze wsi wiecej kultury mamy niz ty a w beczki to ty chyba (usunięte przez administratora) bo tak ciagle o nich piszesz .czlowieku ogarnij sie za duze mniemanie masz o sobie

Weronika

Przypominam o zachowaniu zasad kultury wypowiedzi. @Manager IT, jaką informację do bieżącego wątku miał wnieść Twój komentarz? Przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym, na którym obrażanie innych użytkowników/osób trzecich jest niezgodne z regulaminem. @Cisza bo wrócisz do do pługa, czy możesz podzielić się z nami rzeczowymi i merytorycznymi informacjami na temat pracy w firmie?

Manager IT

Haha polaki cebulaki kopią sparage u Niemca co za lamusy przegrywy z wioch zawsze fajne polisz fajne haha

Cisza bo wrócisz do do pługa

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG