I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW

Specjalista ds. Trade Marketingu, pisaliście o rotacji, podpowiedzcie z czym związana jest taka rotacja na tym stanowisku bo mam chęć spróbować? Atmosfera to nie wszystko, chociaż korpo wcale złe nie jest. Bardziej liczą się dla wielu z nas zarobki, więc powiecie jak ten aspekt tu wygląda? Powyżej 5,5 tysiąca netto wychodzi? Jakieś szkolenie wprowadzające jest zapewnione?

Atmosfera pracy korpo nie dla każdego musi być zła a tutaj została przedstawiona jako negatyw, ja osobiście lubię korpo. Analityk Sprzedaży Klientów Kanału Tradycyjnego, zastanawiam się czy wziąć udział w rekrutacji. Jak odbywa się taka rekrutacja i ile etapów można wyróżnić? Firma zawsze daje odpowiedź zwrotną?

OK Nowy wpis

To niech analityk przeanalizuje rynek na podstawie tego co mówią ludzie w terenie a nie tabelki :-)

Sobel

Witajcie, Może ktoś podzielić się opinią dot. Pracy w biurze marketingu/ Trade ? Jak wygląda kwestia pracy zdalnej? Jakie są widełki na stanowisku specjalisty? Premie są kwartalne czy miesięczne ? Zależne od celów czy uznaniowe ?

Mieciu
@Sobel

Tak co dwa lata zmiany na tym stanowisku.. w przypadku tej firmy to ciężka niewdzięczna praca. Nie polecam

Sobel Nowy wpis
@Mieciu

Ok masz na myśli trade czy marketing ? Czy to jeden dział ? Jesteś w stanie coś więcej powiedzieć?

Misia Nowy wpis
@Mieciu

A czemu akurat co dwa lata, nikt dłużej nie pracował na tym etacie? Napisz co jest najbardziej ciężkie w tej pracy, które obowiązki sprawiają najwięcej zachodu.

Witajcie, oferta dla key account managera jest cały czas aktywna. No i tak myślę czy aplikować czy nie. Jak handlowcom się teraz pracuje w firmie? Wynagrodzenie podobno atrakcyjne. Mowa o podstawie czy premiach? A może oba te składaniki są na wysokim poziomie? Czytam również, że jest to praca mobilna na terenie całej Polski. Czy ewentualne nadgodziny są rozliczane?

gadzet

Mam pytanie. Bo widzę nigdzie niema o tym wątku. Jakie są zarobki w firmie? Jaka płaca czeka kierowce wózka widłowego ? Jeśli może ktoś napisać to będe wdzięczny

Elizka

Ktoś był już na rekrutacji na Specjalistę ds. planowania zakupów i sprzedaży? Widzę że jest oferta, ale nie dali widełek płacowych więc może wiecie jak to wygląda na tym stanowisku? I ile jest etapów rekrutacji, jak to mniej więcej wygląda? Bo nie wiem czy aplikować.

Kamis

Jakimi autami poruszają się handlowcy? Można jeździć w czasie prywatnym? Czy kierownicy są w porządku?

Goguś
@Kamis

Niestety został tylko jeden normalny kierownik. Pozostali to typowo korpoludki. Kiedyś zarzekali się ze są kameralną i mała firma. A teraz korpodyro i korpokiero.

Wesoła
@Goguś

... ale w zamian korpo-zasady, poszanowanie pracownika, korpo-pensja (chyba podstawa najwyższa wśród konkurencji) i w znowu robimy wyniki pomimo problemów z covidem na rynku. Jednym słowem jak ktoś dłużej pracuje i widzi co się dzieje na rynku to ma porównanie. Gdzie indziej zwalniają aby oszczędzać na pracownikach a u nas zmieniają stanowiska i klientów ale nie ma zwolnień. Jak ktoś tego nie widzi to niech zmieni robotę. Dużo już widziałam i sporo widzę na rynku ale tutaj czuję się bezpiecznie.

Ciekawski George
@Wesoła

A słyszałem ze tak jest dobrze jak twój ostatni miesiąc. Posypały się plany naprawcze i likwidacje stanowiska - dla osoby której kiedyś proponowali awans na kierownika. To chyba tak cudnie nie jest?

Magda

Witam. Czy to prawda ze idc polonia bedzie wycofywać się z rynku polskiego w tym roku? Bo od dłuższego czasu nie przyjezdza do nas przedstawiciel.?

Olka

Pracuje tu już trochę czasu potwierdzam co mówili pan (usunięte przez administratora)chorągiewka. Podwyżki podstaw to fakt. Ale wiem też z dobrego źródła ze podstawy pójdą do gory, ale zadania będą wyimaginowane nierealne do zrobienia. Jak myślicie co sie będzie działo..(usunięte przez administratora)Jaki wniosek? Tu już lepiej było i nie będzie..

Logiczny
@Olka

Pracuje tu już też trochę i sporo w handlu widziałem. Jeśli podstawa dużo rośnie (a "stara" pisze że o połowę) to czym Olka straszysz w zadaniach? Jaki ma sens sianie paniki i straszenie zadaniami - skoro dzisiaj jeśli ich nie zrobisz to masz niską podstawę? Zgadzam się że jest ciężko bo rynek strasznie słabnie a w tradycji najszybciej ale nie lubię, jak jeszcze nie dali nam zadań a ktoś już sapie że będzie do (usunięte przez administratora) Nie podoba się, to idź i znajdź sobie dzisiaj lepiej płatną pracę skoro myślisz, że konkurencja zapłaci Ci za siedzenie na (usunięte przez administratora) Firma jest fajna a mam wrażenie że większość negatywnych wpisów piszą ci co ich zwolnili bo się w robocie obijali. Nie lubię pisać po portalach ale mam już dość jako pracownik plucia po firmie przez jakieś ofermy co to myślą że za darmo kasę będą dostawać a inni niech zasuwają z planami za nich.

PH2
@Logiczny

Dobrze powiedziane. Sapać to wszyscy potrafią. Ja też tu już jakiś czas jestem i szanuję sobie robotę. Takich podwyżek nie było nigdy a jak uda się z oceną roczną to dodatkowa podwyżka dojdzie. Ludzie na co wy sapiecie? Dają kasę a zamiast się cieszyć to jęczenie...... Też myślę że piszą to ci co odeszli a teraz chcą obrzydzić innym bo im żal (usunięte przez administratora) ściska :)

@Logiczny

Cieszcie się podwyżkami. Niestety w całej Polsce zostanie was 30 PH (usunięte przez administratora) już zaczęli zwalniać I w najbliższym czasie niektórzy dostaną aneksy a niektórzy (usunięte przez administratora). ????

Kandydat na ph.

Mam pytanie do obecnych handlowcow. Czy to prawda ze ta firma jest mega rodzinna? (usunięte przez administratora) Czy to prawda ze będą duze podwyżki? Jesli tak to jakie? Czy to prawda ze starzy (usunięte przez administratora)zarabiają jak nowi co dopiero zaczynają przygodę w tej firmie? Czy to prawda ze w tej firmie pracują kontrolerzy handlowców? Pracuje w dużym koncernie ale my nie mamy kontrolerów! Na czym ich praca polega?

stara

Pracuje w tej firmie kilkanascie lat jako PH zmian bylo naprawde sporo, a kazda budziła niepewność i niepokój, nie raz przez to miałam odejść. Nadal jestem i nie żałuję. Aktualnie mamy 4 dyrektora w sumie to drugiego bo dwoch poprzednich to jakiś przykry epizod. Ten w koncu jest normalny, problem czasem polega na tym ze wiele problemów do niego nie dociera, ja juz nie raz sie z tym spotkałam, ale jak już dotrze to napewno nie zostaje obojetny. Praca nie jest lekka, handel jest cieżki szczegolnie w dzisiejszych czasach, kasa jest ok. Od kwietnia zmiany w podstawach i to mega wysokie, o połowę tego co teraz informacja potwierdzona. Mnie to co najbardziej boli to to, ze nowy ma tyle co ja gdzie starz mojej pracy to ponad 10 lat

text
@stara

Przyznaję, że po pierwszym kwartale pracy zastanawiałem się nad odejściem (pracuję od dwóch lat). Zostałem, przeczekałem "porządki" i teraz nie żałuję. Tak jak napisała @stara, zmian jest sporo, ale w dłuższej perspektywie większość okazuje się korzystna. Chociaż faktycznie, jak to ze zmianami, wprowadzają początkowo sporo niepokoju.

Jak szefostwo w IDC POLONIA S.A KRAÓW? Spoko traktują ludzi?

BOB

Dużo zmieniło się na plus w ostatnim roku - podejście do ludzi i rozliczania zadań

Wiertara

Dziś właśnie pokazali na co ich stać - zarząd wstarzymal premie ludziom pomimo wykonania planów i zadań Jak nie wywala prezesa i pseudo dyrektora logistyki to pójdą na (usunięte przez administratora)

PH
@Wiertara

Na pewno w takiej sytuacji jak nie płacą to też dyrektor handlowy przyłożył się z decyzją - może zapłacą z opóźnieniem.

Wiertara
@PH

Napisałem ze wstrzymali nie ze zabrali

DIDO

Doprowadzą do tego, że sami będą jeździli i sprzedawali. Kto teraz jest Dyrektorem Handlowym w IDC? (usunięte przez administratora)

I love sweets

Jak tam naprawdę jest? Złożyłam cv ale tak czytam komentarze i widzę,że nie jest kolorowo. Kocham sprzedawać słodycze. Pracuje już w jednej polskiej firmie produkującej słodycze ale chce zmienić firmę bo tam już pracuje bardzo długo i nic się nie rozwijam. Fajnie nauczyć się czegoś nowego. Poznać nowych ludzi. Czy ktoś może napisać szczerze jak w tej firmie jest i czy warto zmieniać prace dla niej ?

Ola
@BOB

Tak ciewaw jeste co takiego się poprawiło w idc.?

stara
@Wiertara

którą premie wstrzymali, chyba kwartalną, a miesieczną normalnie wypłacili, i to wstrzymali tylko na miesiąc,a wszystko przez pandemię, dzięki temu dostaliśmy 100% podstawy, a nie jak w innych firmach 80%. A Tobie jak się nie podoba prezes to zawsze możesz zmienić firmę, a naszego prezesa i dyrektora to ty zostaw w spokoju

Ciekawy

Pojawiło się ogłoszenie na ph na Warszawę. Ktoś jest w stanie udzielić mi informacji, czy warto aplikować? Jakie warunki, auta, atmosfera?

Jako tako
@Ciekawy

Kierownik na Warszawie spoko, ekipa tez, kasa jak na Warszawę słaba, chyba ze zmienią dyrektora i przyjdzie ktoś z głowa na karku nie w obłokach

Danuta
@Jako tako

Czyli atmosfera pracy jest w porządku, tak? Piszesz, że kasa jak na Warszawę słaba więc ile wynosi stawka? Każdy może mieć inne zdanie co do zadowalającego wynagrodzenia.

Dociekliwy
@Ciekawy

Praca jak wszędzie, jak masz wyniki to masz kasę. Co obiecują - to wypłacają. Od kwietnia ma być duża podwyżka podstawy chyba ponad połowę obecnej. Kierownik ludzki gość - dyrektor ostry

mada

kiedyś firma była super..dyrekcja przyjazna.....premie ok i nagle..nie wiadomo co się stanęło..ups!

Maria

A jakieś delegacje się zdarzają ? Czy coś takiego?

Czy pracodawca IDC POLONIA S.A KRAÓW motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ktoś kiedyś w idc

Z tego co pamietam to raczej nie. Jedyny motywator to kasa. Demotywator to jedna postać w osobie superwajzora który myśli ze pozjadał wszystkie rozumy a nigdy się nie sprawdził jako RKS w tej firmie. Jak nie idzie to dostajesz plan naprawczy lub papier z wylotem.

ARO

Witajcie Co słychać w IDC POLONIA? Jakieś zmiany szykują się? Nie poszukują PH Warszawa?

Co jaki okres czasu w IDC POLONIA S.A KRAÓW można ubiegać się o podwyżkę?

Hehe

Najlepiej nigdy

Danuta
@Hehe

Rozumiem, co chciałeś przekazać swoją wypowiedzią, ale chciałabym nieco pociągnąć ten temat. Rozumiem, że mimo wszystko jakaś szansa na podwyżkę płacy w IDC POLONIA, tak? Jak wygląda ten proces? Proszę, napisz coś więcej.

Mały

Tak podwyzki... ale planow... tu sie nie da juz zarobic lepiej

JARO

Witajcie Co słychać w firmie IDC POLONIA? Jakieś zmiany szykują się?

DODO

Od kiedy znowu mają nowego dyrektora handlowego? Z jakiej firmy przyszedł? Faktycznie ogłoszenie goni ogłoszenie w tej firmie w dziale handlowym.

DODO

Zostaw merytoryczną opinię o I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW - Libertów

• Jak się pracuje w I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW?

Zobacz opinie na temat firmy I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW?

Kandydaci do pracy w I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW