Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

syndykator

no i temat praktikera i 3W wysypał się na amen, nic juz z tego nie będzie, majątek praktikera idzie pod młotek, ale pewnie to i lepiej dla 3W

Wróżka

Wróżenie racze nie zmieni rzeczywistości. A jest dobrze i firma tez ma dobra opinię!!!

Iga

Czy jest powód, że tak często zmieniają się ludzie w firmie?

Bronek 2
@Iga

To naprawdę szokujące hi, hi... Jak by byli dobrymi handlowcami zapewne pracowaliby nadal, a tak musieli szukać roboty gdzie kasy co prawda mniej, ale jest łatwiej i pierwszy lepszy (nawet z fmcg :) da sobie radę... ;)

@Bronek 2

Najlepiej zapytać tych co odeszli , prawie wszyscy dalej w branży :) Można zapytać tych co dalej pracują :)

Bronek 2
@:)

...zgadza się... tak jak pisałem... kasy co prawda mniej, ale jest łatwiej i pierwszy lepszy (nawet z fmcg :) da sobie radę... ;)

@Bronek 2

Bzdury Bronek piszesz o czym dobrze wiesz :).

@Iga

Nie zauważyłam, od lat ci sami ludzie. Ale fakt coraz więcej nowych twarzy.

Zaintefesowana

Witam .A w Kielcach jakie warunki na ph oferują? Warto? Prosze o odpowiedz

@Zaintefesowana

Słaba kasa jak na budowlankę, ale w końcu to dystrybutor a nie prodent

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obserwuję ogłoszenia o pracę tej firmy i bardzo mnie zastanawia dlaczego co chwilę pojawiają się ogłoszenia o pracę. W ostatnim miesiącu Dyrektor Oddziału Kraków, Dyrektor Oddziału Warszawa, Dyrektor Oddziału Łódź, Handlowcy - Rzeszów, Poznań, Kraków. Nikt już chyba nie wierzy w rozwój o którym pisze 3W w ogłoszeniach, ale wymiana kierownictwa ? Czy to znaczy, że do tej pory szło źle - teraz dopiero będzie dobrze ? Czy może chęć legalnego wyłożenia firmy ?

@Kraków

Jeżeli zaobserwowałeś coraz więcej ogłoszeń o pracę to najbardziej prawdopodobne jest to że Firma się rozrasta i coraz więcej ludzi potrzebuje do pracy. Szukanie tutaj przez Ciebie drugiego dna świadczy że jesteś z konkurencji i żal ci (...) ściska. :)

Oddział Szczecin, jak liczyliśmy to już 7 doradców odeszło w ciągu ostatnich kilku lat :) To tylko taka sucha informacja dla zastanawiających się nad pracą w oddziale w Szczecinie :) podobnie na fakturowaniu i magazynie :)

;)))
@:)

...a siedzieliście w siedmiu, czy tylko w trzech ostatnich...??!

Bronek

E.... po twoim odejściu atmosfera jest całkiem miła, nikt nie donosi nie kapuje i nie wysługuje się innymi. Widać dosięga cię frustracja bo już takiej pracy mieć nie będziesz

k'antek AB

Niesamowite kazali na 8:00 do pracy przychodzić i pracować do 16:00 a to wstrętny kapitalista , pisz bracie do PiP-u . Oj się Duda za takich weźmie.

Misiek

Czyżby Cię zwolnili ???? Bo opinia grubo przesadzona

Cześć wszystkim co słychać w oddziałach? Jakieś zmiany?

zyx

A czyja to głowa? I co było powodem?

saba87

Pytanie do użytkowników. Mam ofertę pracy z jednego z oddziałów w centralnej Polsce, warunki płacowe są dobre ale chciałam zapytać o atmosferę i warunki pracy. Liczę na szczere opinie.

rob
@saba87

dobre tzn jakie , Byłem na pierwszej rozmowie rektrutacyjnej podano mi widełki 2,5 -3,3 , a na drugiej już gdy oferowali zatrudnienie już 2,3 !? I o co kaman? Niepoważni.

Lidlowiec
@rob

3,4 to teraz w Lidlu płacą

N

?

Zolo43

A ja tęsknię za 3W, to była super ekipa i fajna firma. Z czystym sumieniem polecam tam pracę.

FHU MAXBUD Bobula Kamil

Polecam współprace z hurtownia Budowlana 3w RZESZÓW

skhglies

od 3 lat rzucacie wizjonerskimi scenariuszami i nic, czyste złośliwości

@skhglies

długi rosną i rośną, więc kiedyś bańka w końcu pęknie, rentowność w hurtowym handlu budowlanym obecnie jest na poziomie średnio 5% rocznie, więc niby za co te ich wielkie zakupy i szalone inwestycje?!!! o zatorach płatniczych nawet nie wspomnę, bo są w tej branży miliardowe, obecnie nabija to odwrócony vat w firmach wykonawczych, które czekają za zwrot vatu około pół roku zamiast góra kilku miesięcy jak było wcześniej

@prorok

Nie mam ochoty się już udzielać ba tym forum, ale jak słyszę że zyskowność w hurtowym handlu budowlanym jest na poziomie 5% to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera... Widać chłopie, że jesteś nie lada specjalistą w temacie. Zastanów się kre...ynie co wypisujesz...

@Dyrektor

dokładnie taka jest obecnie średnia roczna rentowność w handlu budowlanym, masa produktów inwestycyjnych sprzedaje się na granicy kosztów, a zarobek daje tylko galanteria i wykończeniówka

Cracoviak
@prorok

Po tym w jaki sposób piszesz wiarygodność twoich ciekawostek jest zerowa.

@prorok

Galanteria... Ja pie...dole... Masakra jakaś... Ja się dziwię, że ludzie w ogóle czytają "opinie" na takich portalach. Cholera sam się sobie dziwię, ze tu wypisuje... To chyba z nudów, muszę zacząć czytać książki... ;)

Menager

Dyrektor którego oddziału?

@Menager

Mogę robić Za mości Dyrektor! Buhaha! ;)

PH
@Dyrektor

Tak to każdy by chciał siedzieć na dyrektorskim stołku i nic nie robić.

typowy scenariusz

za góra 3 lata jebną z hukiem jak Raab Karcher lub cudem ktoś ich wykupi za grosze

prorok

3W to świetny przykład dużej i młodej polskiej spółki handlu budowlanego sztucznie pompowanej kredytami pod osiągnięcie na szybko mocnej pozycji rynkowej i dużej ilości klientów, a potem szybką sprzedaż z zyskiem innej dystrybucji budowlanej (pewnie zachodniej, bo musi mieć kasę na zakup), to taki Link 4 w branży handlu budowlanką, firma wyrosła na szybko z niczego na trupie Raab Karcher i tak samo szybko zmieni właścicieli i nazwę

fakir
@prorok

Firmy rozwojowe inwestują w pracowników a wydmuszki nimi zongluja

Blabla
@prorok

Coś z Praktikerem wiadomo? Miały być niezapomniane wakacje jak ktoś wcześniej twierdził.

@Blabla

żeby ruszyć praktikera na poważnie to trzeba mieć duży szmal (3w szmalu własnego nie ma, firma jedzie na kredytach od samego poczatku), a banki juz nie chcą 3w pożyczać, bo słusznie myślą, że firma już przeinwestowała i przegrzała swój zbyt szybki rozwój

Cracoviak
@Blabla

Czekają na decyzję sądu.

znam temat

jajca to będą dopiero jak banki cofną 3W te kilka bogatych linii kredytowych, firma szybko skończy wtedy jak pomorska Fota, to tylko kwestia czasu

Szukający

Jest ogłoszenie o naborze na PH w Poznaniu i Gnieźnie jak myślicie warto?

Mietek

Wiecej kasy bedzie plynąc do kieszeni udziałowców:)

inkwizytor

Zapnijcie pasy... to będą niezapomniane wakacje

@inkwizytor

Czemu niezapomniane wakacje. Szykuje się coś super?

uzyteczny
@Nowy

Coś mega, nawet się nie spodziewasz

PH2
@uzyteczny

Czyli jednak.... (?)

@PH2

Jednak co?

mussolini
@Nowy

Zmieniają dyrektorom bmki na lexusy bo bmki źle wychodzą

Mietek
@mussolini

flota bedzie zmieniana na Opla, handlowcy mają mieć fiesty, DO Astry, Regionalni i Zarzad Insignie.

fluorek
@Mietek

Opel fiesta.... to potwierdzone informacje hehhee

Nolek
@fluorek

Nie jest to producent, tylko dystrybutor to po co takie drogie auta, przecież to mega koszty są, dla handlowca fiesta w zupełności wystarczy

@inkwizytor

Wakacje jak wakacje . Nic niezapomnianego się nie dzieje.

Cierpliwości

@inkwizytor

I już practicznie się zaczęło dziać ;)

@inkwizytor

I co z tego ze przejma Practiker.?

market
@Nowy

Zmiany kadrowe Ci którzy mają doświadczenie w pracy w markecie zostaną przeniesieni do koordynacji pracy marketów

gronik
@Nowy

A co ma się zmienić będziesz dymal jak do tej pory.

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.