Auto-Marpo Części Do Aut Japońskich

Wrocław

Opinie o Auto-Marpo Części Do Aut Japońskich

oki

Taeż pracowałem krótko i myślałem ze jestem na innej planecie zero szacunku do klienta i pracownika a jak lider wyskoczył za klientem aby mu przyłożyć to oczom nie wierzyłem. Nie polecam części ani współpracy większość to złom z Anglii z opłakanym stanie. Myślę że pare lat i firma padnie na pysk traktując tak klientów i pracowników

gosc

Pracowałem krótko ale też nie polecam, "szefostwo" ma problem "same ze sobą". Nic dobrego tam nie czeka, oprócz złomu.

klient 8
@gosc 25.02.2016 09:20

co to znaczy,ze szefostwo ma problem"same ze soba"?

toudi

krótko pisząc, nie polecam tam pracy. co innego piszą w ofercie pracy, a co innego mówią w rozmowie. co do kasy 1200zł na konto(usunięte przez administratora) reszta do ręki. mimo umówionej kasy i tak zawsze na koniec m-c coś się szefostwu nie podoba i płacą mniej.

Zostaw opinię o Auto-Marpo Części Do Aut Japońskich - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Marpo Części Do Aut Japońskich