Opinie o Furnittia sp. z o. o., w Dębno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Furnittia sp. z o. o.,. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Furnittia sp. z o. o., o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furnittia sp. z o. o., w Dębno

emigrant

Ponoć [usunięte przez moderatora] ostrzą ząbki na przejęcie zakładu.Pan [usunięte przez moderatora] i pan [usunięte przez moderatora] ciągle będą w zarządzie,czyli nic nowego dla nas.Złapią jakiś kontrakt na rok i dalszy scenariusz juz znamy,powstanie Furnittia 3 , nowe "fury" zajadą na dziedziniec i zacznie się wyprowadzanie pieniązków z zakładu. Na koniec wywieszą szyld -syndyk sprzeda...Nie wiązcie nadzieji z tym zakładem bo zaden powazny inwestor tu nie przyjdzie.Odnośnie ostatniej upadłości to za urlop nie dostałem kasy { 450z} to chętnie dołczę do następnej sprawy.Dość pomiatania setkami ludzi przez taką zapyziałą gnidę

Byly-maszynownia

Jestem jak najbardziej za,napiszcie mi co i jak smsa bo pewnie bedzie trzeba wpisac sie na jakas liste czy cos.512046447

DOSYC TEGO

DAMY RADE DO SONDU DZIADA BO INACZEJ NAS WYROLUJE KTO JEST ZA PROSZE O WPIS MOZE BYC ANONIM WYSYLAMY P[OZEW ZBIOROWY A PAN PANIE [usunięte przez moderatora] PRAWNIK WIE CO TO ZNACZY

gośc

Niewielkie pocieszenie z mojej strony ,ale u mnie w zakładzie też ,,kicha,,nie jesteście osamotnieni ,to wszystko jest chore ,nasze dzieci tez chcą cukierka i owoce ,ale Ci na górze mają nas za .......patrząc od prawej po lewą stronę polityczną i dotyczy to pracodawców

Aplikowałeś do firmy Furnittia sp. z o. o.,? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
zle

Nie ma i już nigdy nie będzie, ludzie w domach, brak możliwości działania, jeden patrząc na drugiego czeka na Bóg wie co

matka

Święta już za tydzień , wiec może pieniądze będą przed świętami, dzieci czekają , co robić ?? chce misie tylko płakać

nostradamus

++++++ patrzę i widzę że to środek początku końca. ++++++

p.p

Czy to koniec \\\"firmy\\\"? czy jeszcze pracujecie? ,upadłość,syndyk i.t.p.za styczeń jeszcze nic nie wpłynęło,a juz kwiecień .

czerwiec

maj - 2012-03-23 07:19:18 (panowie prezesi ) pora kase wyplacicOj tam ,oj tam jeszcze nie ma dziesiątego!

maj

(panowie prezesi ) pora kase wyplacic

aaaaa

TVN uwaga - 2012-03-19 10:28:06 a co robimy jak: *kasy nie bedzie ?? *bedzie jakaś marna zaliczka ?? *następna obietnica ?? *lub szantaż np ( kasa za miesiąc - a reszta później ) ?? musimy być gotowi na cos takiego , bo znając historię to moze tak być. Jeśli kasy nie będzie - proponuję zostać na miejscu pracy i nic nie robić!! - nie odchodzić bo nas wyleją za porzucenie pracy z art 52. , można iść na stołówkę lub do biura i spokojnie poczekać , a dalej telefonicznie zawiadomić inspekcję pracy i dodatkowo w sądzie pracy złożyć pozew zbiorowy. Jakby coś to zostają jeszce urlopu do wziecia i zawsze urlop na żądanie - wszystko zgodnie z prawem !!!! no i co magiczna data nadeszła czyli 20 marca:) hehehe

TVN uwaga

były

xy - 2012-03-16 09:45:45 A może tym razem dotrzymają słowa, poczekamy zobaczymy.Bawicie się w zgadywanki,20 a czego nie 1 kwiecień ? PRIMA APRILIS w tej "firmie" trwa ciągle.Obiecanki cacanki a.....Juz dawno powinniście na trzy cztery wyjść z zakładu,to ONI nie wywiązali się z zawartych umów.! Kończy się marzec no i za trzy miesiące kasy nie ma,jak za czasów [usunięte przez moderatora],.Przypomnę ze prezesem był ten sam "pan"

xy

A może tym razem dotrzymają słowa, poczekamy zobaczymy.

xy - 2012-03-15 13:07:15 Dlaczego 20 marca to magiczna data???Bo 20 marca miała być wypłata i wielu jeszcze pracowników nie wie że ta data nie zostanie dotrzymana

A;)

Można wam tylko wspólczuć;)?

xy

Dlaczego 20 marca to magiczna data???

inwestor

hehe zobaczcie to http://c2msa.pl/informacje-o-firmie/ co za doswiadczona ekipa , same asy !!!

Po 17 marca zacznie się zabawa już nie wspominając o magicznej dacie 20 marca

gdzie wypłata

Najprawdopodobnie kombinuja przejscie wasze do drugiej firmy a kasa potem jak chcesz miec prace ja powietrzem nie płace pozywam do sadu do tego odsetki ład i porzadek nie badzcie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Furnittia sp. z o. o., - Dębno

Furnittia sp. z o. o.,