Horn Distribution S.A.

Opinie o Horn Distribution S.A.

To, że sprzęt wisiał długo w serwisie z powodu braku części, nie ma nic wspólnego ze środowiskiem pracy w firmie i rekrutacją. Ja od siebie dodam, że oferują bardzo nieatrakcyjne formy zatrudnienia.

Jakuku

Horn to największa porażka z jaka miałem doczynienia. Sprzet w serwisie od 3 miesięcy, na zapytania informacja ze czekają na części i się ze mną za moment skontaktuje technik. Oczywiscie nikt się nie kontaktuje i tak w kółko. Zdecydowałem odebrać od nich sprzęt bez naprawy a innnym polecam zakupić sprzęt z prawdziwym serwisem.

Jakuku

Daniel

każda z ich ofert wygląda całkiem dobrze :) Obecnie poszukują specjalisty, ale ds. wsparcia sprzedaży. Co ciekawe, z językiem czeskim, a więc automatycznie podnosi to poprzeczkę podczas rekrutacji. Sądzę, że na wysokość zarobków też ma to pewien wpływ.

Zostaw opinię o Horn Distribution S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Horn Distribution S.A.