Opinie o ZPOW Dawtona w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ZPOW Dawtona. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZPOW Dawtona na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPOW Dawtona w Lipno

Witam czy w firmie Dawtona Lipno pracuje dużo osób z Sierpca ?

Eeeeeecccc

Czemu sprawdzili raz gorączkę ludziom A nie codziennie ludzie się boją O swoje zdrowie przychodzą do pracy chore ludzie bo się boją że ich zwolnią Pani dyrektor nie interesuje się niczym tylko O siebie żeby ona się nie zarazila

GallAnonim
@Eeeeeecccc

Co za bzdety, mierzą temperaturę na każdej zmianie, dezynfekcja na wejściu, stołówki oklejone instrukcjami i zasadni z podpisami prezesów i dyrekcji. Dyrekcja jak opętana lata i mierzy temperaturę a kierownik chwilę wcześniej mierzył. A na magazynie największa sterylność nawet przed wejściem

Byk
@GallAnonim

Bzdety, to ty piszesz. Płacą Ci za to, czy pracujesz w innym zakładzie i stamtąd podajesz przekłady? Badana temperatura jest, jak się komuś przypomni. Częściej na rankach, bo może Pani dyrektor obserwować. A to jest dla naszego bezpieczenstwa, żeby jak najszybciej odizolować potencjalnie chorą osobę od pozostałych pracowników. Pracujemy w dość dużych grupach, na małych powierzchniach, więc o zachowaniu dystansu nie ma mowy. Sytuacja na świecie, a teraz i w Polsce skłania do refleksji i rozsądku.

Eeeeeee
@GallAnonim

(usunięte przez administratora) prawda a czemu juz 4osoba ma koronawirusa i robili z gorączką na magazynie na sosach i na produkcji jak ludzie mieli gorączkę to i tak mieli robić bo ludzi nie ma taka prawda

Jak długo trwa proces awansu w ZPOW Dawtona?

Dici

Haha! Jakiego awansu?

Witam jak wygląda praca na nowym magazynie dawtony?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZPOW Dawtona spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Operator

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku operatora wózka wysokiego składowania?

Kot

Firma Dawtona jest nieodpowiedzialna w tym trudnym okresie koronowirusa , kobieta która powinna przebywac na kwarantannie po powrocie jej męża z zagranicy wybrała się do pracy nie przyznając się w jakiej znajduje się sytuacji. Gdy firma dowiedziała sie o tym wysłała ja do domu a reszta pracowniko która miała z nią kontakt nadal pracuje jak gdyby nic się nie wydarzyło czy to normalne ?

Kierowca

Witam jestem tutaj 2 raz na rozladunek i choć mam tylko 5 palet to czas oczekiwania jest grubo ponad 4 godziny.... po czym nie ma szans żeby zdążyć rozwieść resztę towaru. PANIE w biurze maja (usunięte przez administratora)!!! Pozdrawiam ten oddział i Chciał bym żeby kadra zarządzająca rozladunkami znalazła się w sytuacji gdzie to kierowca będzie miał wyjebane...e a firma odniesie straty za nieogarniety personel...

Niki

Witam jak sie dowiedzieli ze w chlodni kobieta ma goraczke i że mogą sprawdzić dawtone czy są gotowi na wszystko to obrazu kupili termometry i sprawdzali gorączkę nie każdemu A pusniej nikt nie sprawdzał do tej pory A kartki piszą to jest śmieszne ludzie przychodzą do pracy przeziębiona i z gorączką bo się boją że stracą pracę A Pani dyrektor siedzi w biurze bo się boji tylko O siebie A nie O pracowników

GallAnonim

Co niektórzy w tej firmie, nie wiedzą co to jest paleciak. Po drugie, niektórzy myślą, że operator wózka widłowego, będzie na wyłączność jednej lini/taśmy produkcyjnej i spełniał przy tym obowiązki osób z produkcji.

@GallAnonim

Może niektórzy faktycznie mają taki tok myślenia - nie można przecież tego całkowicie wykluczyć. Proponowałabym, żebyśmy jednak przedyskutowali inne kwestie. Na pewno pracujesz w ZPOW Dawtona. Możesz mi w takim razie powiedzieć, czy przyjmują tam do pracy studentów? A może szukają jednak w pełni dyspozycyjnych ludzi?

Uprzejmy
@Marta

jeżeli student się zgłosi jest szansa, że będzie zatrudniony np. na sezon

Kotek

Dlaczego zapomnieć o SD kładaniu do tego działu jakości? Koleżanka pracowała i fajne dziewczyny pracują. Tylko było w tym czasie jak odchodziła bez Kierownika?

Kotek

Dlaczego zapomnąć?

Los

Dobry wieczór! Warto składać dokumenty do Kontroli Jakości? Jaka Kierownik i ludzie z tego działu?

@Los

za po mnij

@Anonim a można tu odmówić wykonywania nadgodzin?

(usunięte przez administratora) Nie wypłacają nadgodzin o niczym wcześniej nie informując. Dostajesz wypłatę i czar pryska. Pani Dyrektor umywa ręce. Wstyd. Zero poszanowania dla pracowników. W Dawtonie czas od lat 80tych zatrzymał się w miejscu i cywilizacja niestety nie dociera.

@Anonim

Okej, rozumiem, dzięki za wpis o Dawtona. A czy te nadgodziny są oddawane jako dni wolne od pracy? Tak powinno być, jeśli nie są płatne.

Ja bym chciał się zapytać kiedy zrobicie porządek z tymi alkoholikami z warsztatu ? Franek emeryt wiecznie pijany tobuł tak samo

Damian
@Anonim

Takie sytuacje powinieneś zgłaszać do przełożonego. Na forum raczej poszukiwane są informacje dotyczące zatrudnienia. Możesz napisać, czy pracodawca oferuje szkolenia lub dodatkowe wynagrodzenie w postaci premii?

Bigosław

Wszystkie, bez wyjątku, przetwory są totalnie beznadziejnej jakości. Mnóstwo zageszczacza - skrobi modyfikowanej, cukru ,octu i soli. Skrobię zawiera nawet koncentrat pomidorowy...porażka po prostu.

qweewq
@Bigosław

Potwierdzam, jest skrobia w koncentracie...

Firma jak firma daje rade tylko jest bardzo duża różnica w zarobkach w Lipnie ludzie są traktowani inaczej nie dostają nic na święta oczywiście biuro dostaje koperty z pieniędzmi ale praca jest ok

zzzkkk

Firma jak firma, wszędzie jest podobnie, pracować trzeba. Zielonemu zmiękła faja i stał się normalny, tj. zrozumiał, że ciągłym (usunięte przez administratora)wiele nie zdziała. Prawdziwy problem tej firmy to dyrektor BK, (usunięte przez administratora) Jak ten gość idzie na urlop to firma zaczyna normalnie funkcjonować. Ta nieudana mutacja genetyczna (w zasadzie to chyba jeszcze nie przeszedł mutacji głosu, co myślicie?) drze tego wąsatego (usunięte przez administratora) na wszystkich i to przez niego ludzie odchodzą. Popatrzcie co się dzieje teraz, ile fajnych ludzi odchodzi. Najbardziej to szkoda kierownika KJ - ten to wyprzedzał wszystkich w tej firmie o lata świetlne... Nic dziwnego, że nie chce tu pracować z tymi półgłówkami z administracji.

@zzzkkk

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na powyższy komentarz informuję, że całkowicie odcinam się od jakichkolwiek opinii dotyczących moich kolegów po fachu. Wszystkich pracowników Zakładu w Lipnie, zarówno produkcyjnych jak i administracyjnych, od początku darzę należytym im szacunkiem i sympatią. Przez cały okres mojej pracy w Lipinie, nigdy nie popadłem z nikim w konflikt, nikogo nie skrzywdziłem i nikomu nie okazywałem niechęci, co mam nadzieję, jest w stanie potwierdzić każdy z moich kolegów. Moje odejście jest spowodowane wyłącznie kwestiami prywatnymi i nie ma nic wspólnego z otaczającymi mnie współpracownikami. Z poważaniem, Kierownik Działu Kontroli Jakości

Gregor

Jeśli jest tak źle zawsze możecie zmienić pracę. Dyscyplina wszędzie jest potrzebna.

Wkurzona
@Gregor

Nie wstyd Panu odpisywać taki z Pana dyrektor ze ludzie odchodzą z firmy dawtony bo mają pana dosyć niech pan napisze jak pan ludzi wykańcza to jest dyscyplina to pan nie zna dyscypliny to się nazywa psychicznie ludzi pan wykańcza albo pan napisze jak pan w kiblu siedzi i pan patrzy o której ludzie schodzą ze śniadania taka jest prawda jak pan ludzi wykańcza psychicznie to pan napisze

xxxxx
@Gregor

Będziesz (usunięte przez administratora) sam jechał sezon i przy taśmie zapierdałam za te 9zł/h .Kto cię przyjmował był (usunięte przez administratora) ślepy.Dziwie się że jeszcze nikt z pracowników tego obozu ci w łeb nie (usunięte przez administratora) za bramą kondo(usunięte przez administratora) .

xxxxxx
@Gregor

Będzie nie długo sam (usunięte przez administratora) przy taśmie za te 9 zł/h kondonie.Dziwie się że jeszcze nikt z pracowników tego obozu ci nie (usunięte przez administratora) cepa w dekiel gdzieś na tym obozie .Kto cię przyjmował to był (usunięte przez administratora) ślepy jaka z ciebie kondon

Paulina

@Wkurzona @anonymous Wspominacie o śniadaniach w pracy, a co z obiadami? Czy firma ZPOW Dawtona zapewnia pracownikom bezpłatny obiad? Dlaczego pracownicy udają się zbiorowo na śniadania? Czy to wynika ze specyfiki pracy zmianowej? Napisz proszę więcej na ten temat, bo dla osoby nie pracującej w tej firmie, wpis jest trudny do zrozumienia. Czy próbowaliście rozmawiać z nowym szefem o zaistniałych problemach? Może warto dać sobie czas, tak aby jedna i druga strona poznały swoje wymagania i oczekiwania?

były pracownik tego gówna
@Paulina

Kobieto daj sobie spokój z tym zjebany zakładem,fakt właściciel podniósł na 9 zł/h sezon co z tego jak ganią robotą w tym (usunięte przez administratora) ,a brygadzisci mają gnoić pracowników robotą ile się da .Tej (usunięte przez administratora) SCypkowej już nie ma ile ona ludzi zmarnowała młodych i samego Wilgomasa młodego jak i starego ludzie (usunięte przez administratora) obchodzą.. (usunięte przez administratora) ten zakład

Zostaw merytoryczną opinię o ZPOW Dawtona - Lipno

• Jak się pracuje w ZPOW Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy ZPOW Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPOW Dawtona?

ZPOW Dawtona