PPG-Strzegom

Wrocław

Opinie o PPG-Strzegom

Jarosław

W PPG_Strzegom zakupiliśmy dobrej jakości kostkę granitową i płyty. Materiały spełniły nasze oczekiwania. Transport zorganizowany przez firmę był w bardzo przystępnej cenie. Doradztwo kompetentne. Z pełną odpowiedzialnością polecamy zakup materiałów granitowych w Przedsiębiorstwie Przerobu Granitu-Strzegom.

iza

witam, kilka razy korzystałam z wyrobów PPG-Strzegom. Co mogę zauważyć oprócz oczywiście wysokiej jakości materiału?? Świetna, profesjonalna obsługa. Szybko wyznaczony termin dostawy, a sama dostawa na czas.

Jarek

Kostka granitowa zakupiona przez nas w tej firmie jest dobrej jakości. Firma rzetelnie wywiązała się z dostawy materiału.

kerkyra

Polecam firmę PPG_Strzegom.

Marek
@kerkyra 07.10.2014 23:57
Polecam firmę PPG_Strzegom.

PPG_Strzegom oceniam pozytywnie. Mają dobrej jakości materiały. Zrobiłem przedpłatę. Towar dojechał na moją budowę w umówionym terminie. Polecam zakup materiałów granitowych w tej firmie.

Krzysiek
@Marek 18.03.2016 22:49

Również jestem zadowolony z zakupu kostki granitowej w przedsiębiorstwie PPG-Strzegom. Mają materiały dobrej jakości. Transport organizują w dobrej cenie.

Władek

Miałem okazję pracować w firmie PPG-Strzegom.Oceniam ja pozytywnie. W pracy panowała dobra atmosfera. Szef potrafił wywiązywać się z obietnic danych pracownikowi.

PIOTR

PPG-Strzegom, to solidna firma. Oceniam ją pozytywnie.Poleciłbym w niej zatrudnieni.

Zostaw opinię o PPG-Strzegom - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPG-Strzegom