PPG-Strzegom

Wrocław

PPG-Strzegom

Opinie o PPG-Strzegom

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Adam

Szkoda, że na forum dla pracowników nie ma ich opinii. Liczyłem, że dowiem się czegoś.

Jan G.

Polecam. Rzetelność i dobrej jakości wyroby granitowe. Wszystko dostarczone na czas i w dobrej cenie.

Magda
@Jan G. 29.01.2018 22:38

Potwierdzam. My także zakupiliśmy w firmie PPG-Strzegom kostkę granitową Wyrób spełniła nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z zakupionego produktu.

Kazik i Jan

Wyroby granitowe zostały dostarczone według uzgodnień. Wszystko dobrej jakości. Jesteśmy zadowoleni z zakupu kostki granitowej. Polecamy firmę PPG-Strzegom.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w PPG-Strzegom? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Jarosław

W PPG_Strzegom zakupiliśmy dobrej jakości kostkę granitową i płyty. Materiały spełniły nasze oczekiwania. Transport zorganizowany przez firmę był w bardzo przystępnej cenie. Doradztwo kompetentne. Z pełną odpowiedzialnością polecamy zakup materiałów granitowych w Przedsiębiorstwie Przerobu Granitu-Strzegom.

iza

witam, kilka razy korzystałam z wyrobów PPG-Strzegom. Co mogę zauważyć oprócz oczywiście wysokiej jakości materiału?? Świetna, profesjonalna obsługa. Szybko wyznaczony termin dostawy, a sama dostawa na czas.

Jarek

Kostka granitowa zakupiona przez nas w tej firmie jest dobrej jakości. Firma rzetelnie wywiązała się z dostawy materiału.

kerkyra

Polecam firmę PPG_Strzegom.

Krzysiek
@Marek 18.03.2016 22:49

Również jestem zadowolony z zakupu kostki granitowej w przedsiębiorstwie PPG-Strzegom. Mają materiały dobrej jakości. Transport organizują w dobrej cenie.

Władek

Miałem okazję pracować w firmie PPG-Strzegom.Oceniam ja pozytywnie. W pracy panowała dobra atmosfera. Szef potrafił wywiązywać się z obietnic danych pracownikowi.

PIOTR

PPG-Strzegom, to solidna firma. Oceniam ją pozytywnie.Poleciłbym w niej zatrudnieni.

Zostaw opinię o PPG-Strzegom - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPG-Strzegom