PPG-Strzegom

Wrocław

PPG-Strzegom

Opinie o PPG-Strzegom

Anna

@Alek, czy mógłbyś rozwinąć swoja opinię i napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie? Piszesz, że firma jest jedną z lepszych okolicy. Czym się to charakteryzuje według Ciebie? Czy obecnie trwa rekrutacja i można liczyć na zatrudnienie? Pracodawca dodaje do wynagrodzenia benefity w postaci premii lub pakietu socjalnego? Czekam na Twoją opinię.

Anna

@Adaś, czy dostałeś już informację z firmy na temat zatrudnienia? Zostałeś przyjęty? Jeśli tak napisz o swoich pierwszych dniach w firmie, warunkach pracy i obowiązkach jakie przydzielił Ci pracodawca. Czekam na Twoją opinię.

Alek
@Anna 17.07.2018 09:25

Polecam firmę PPG_Strzegom, wypłata na czas ludzie przyjaźni, jedna z lepszych w okolicy.

Anna

Dawno nie wypowiadał się na forum pracownik firmy. Ostanie posty są pisane z punktu widzenia klienta. Proszę, żeby ktoś kto pracuje w firmie dodał opinię o pracodawcy. Jakie warunki zatrudnienie są proponowane i jakich kwalifikacji wymaga pracodawca od pracownika? @Adam, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę daj znać i napisz na forum, czy zostałeś przyjęty? Twoja opinia o pracodawcy będzie bardzo pomocna.

Adaś
@Anna 11.07.2018 08:20

Zaprosili mnie na rozmowę, przeszedłem do drugiego etapu, na razie nie wiem co dalej. Mają się odezwać do wtorku.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Adam

Szkoda, że na forum dla pracowników nie ma ich opinii. Liczyłem, że dowiem się czegoś.

Jan G.

Polecam. Rzetelność i dobrej jakości wyroby granitowe. Wszystko dostarczone na czas i w dobrej cenie.

Magda
@Jan G. 29.01.2018 22:38

Potwierdzam. My także zakupiliśmy w firmie PPG-Strzegom kostkę granitową Wyrób spełniła nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z zakupionego produktu.

Bolek
@Jan G. 29.01.2018 22:38

Również firma spełniła moje oczekiwania. Dobra jakość towarów i szybka dostawa. Polecam firmę PPG-Strzegom

Kazik i Jan

Wyroby granitowe zostały dostarczone według uzgodnień. Wszystko dobrej jakości. Jesteśmy zadowoleni z zakupu kostki granitowej. Polecamy firmę PPG-Strzegom.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w PPG-Strzegom? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Jarosław

W PPG_Strzegom zakupiliśmy dobrej jakości kostkę granitową i płyty. Materiały spełniły nasze oczekiwania. Transport zorganizowany przez firmę był w bardzo przystępnej cenie. Doradztwo kompetentne. Z pełną odpowiedzialnością polecamy zakup materiałów granitowych w Przedsiębiorstwie Przerobu Granitu-Strzegom.

iza

witam, kilka razy korzystałam z wyrobów PPG-Strzegom. Co mogę zauważyć oprócz oczywiście wysokiej jakości materiału?? Świetna, profesjonalna obsługa. Szybko wyznaczony termin dostawy, a sama dostawa na czas.

Jarek

Kostka granitowa zakupiona przez nas w tej firmie jest dobrej jakości. Firma rzetelnie wywiązała się z dostawy materiału.

kerkyra

Polecam firmę PPG_Strzegom.

Marek
@kerkyra 07.10.2014 23:57

PPG_Strzegom oceniam pozytywnie. Mają dobrej jakości materiały. Zrobiłem przedpłatę. Towar dojechał na moją budowę w umówionym terminie. Polecam zakup materiałów granitowych w tej firmie.

Krzysiek
@Marek 18.03.2016 22:49

Również jestem zadowolony z zakupu kostki granitowej w przedsiębiorstwie PPG-Strzegom. Mają materiały dobrej jakości. Transport organizują w dobrej cenie.

Władek

Miałem okazję pracować w firmie PPG-Strzegom.Oceniam ja pozytywnie. W pracy panowała dobra atmosfera. Szef potrafił wywiązywać się z obietnic danych pracownikowi.

PIOTR

PPG-Strzegom, to solidna firma. Oceniam ją pozytywnie.Poleciłbym w niej zatrudnieni.

Zostaw opinię o PPG-Strzegom - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPG-Strzegom