PPG-Strzegom

Wrocław

PPG-Strzegom

Opinie o PPG-Strzegom

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anna

@Alek, czy mógłbyś rozwinąć swoja opinię i napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie? Piszesz, że firma jest jedną z lepszych okolicy. Czym się to charakteryzuje według Ciebie? Czy obecnie trwa rekrutacja i można liczyć na zatrudnienie? Pracodawca dodaje do wynagrodzenia benefity w postaci premii lub pakietu socjalnego? Czekam na Twoją opinię.

Anna

@Adaś, czy dostałeś już informację z firmy na temat zatrudnienia? Zostałeś przyjęty? Jeśli tak napisz o swoich pierwszych dniach w firmie, warunkach pracy i obowiązkach jakie przydzielił Ci pracodawca. Czekam na Twoją opinię.

Alek
@Anna 17.07.2018 09:25

Polecam firmę PPG_Strzegom, wypłata na czas ludzie przyjaźni, jedna z lepszych w okolicy.

Anna

Dawno nie wypowiadał się na forum pracownik firmy. Ostanie posty są pisane z punktu widzenia klienta. Proszę, żeby ktoś kto pracuje w firmie dodał opinię o pracodawcy. Jakie warunki zatrudnienie są proponowane i jakich kwalifikacji wymaga pracodawca od pracownika? @Adam, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę daj znać i napisz na forum, czy zostałeś przyjęty? Twoja opinia o pracodawcy będzie bardzo pomocna.

Adaś
@Anna 11.07.2018 08:20

Zaprosili mnie na rozmowę, przeszedłem do drugiego etapu, na razie nie wiem co dalej. Mają się odezwać do wtorku.

Jan G.

Polecam. Rzetelność i dobrej jakości wyroby granitowe. Wszystko dostarczone na czas i w dobrej cenie.

Bolek
@Jan G. 29.01.2018 22:38

Również firma spełniła moje oczekiwania. Dobra jakość towarów i szybka dostawa. Polecam firmę PPG-Strzegom

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Adam

Szkoda, że na forum dla pracowników nie ma ich opinii. Liczyłem, że dowiem się czegoś.

Kazik i Jan

Wyroby granitowe zostały dostarczone według uzgodnień. Wszystko dobrej jakości. Jesteśmy zadowoleni z zakupu kostki granitowej. Polecamy firmę PPG-Strzegom.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w PPG-Strzegom? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Jarosław

W PPG_Strzegom zakupiliśmy dobrej jakości kostkę granitową i płyty. Materiały spełniły nasze oczekiwania. Transport zorganizowany przez firmę był w bardzo przystępnej cenie. Doradztwo kompetentne. Z pełną odpowiedzialnością polecamy zakup materiałów granitowych w Przedsiębiorstwie Przerobu Granitu-Strzegom.

iza

witam, kilka razy korzystałam z wyrobów PPG-Strzegom. Co mogę zauważyć oprócz oczywiście wysokiej jakości materiału?? Świetna, profesjonalna obsługa. Szybko wyznaczony termin dostawy, a sama dostawa na czas.

Jarek

Kostka granitowa zakupiona przez nas w tej firmie jest dobrej jakości. Firma rzetelnie wywiązała się z dostawy materiału.

kerkyra

Polecam firmę PPG_Strzegom.

Krzysiek
@Marek 18.03.2016 22:49

Również jestem zadowolony z zakupu kostki granitowej w przedsiębiorstwie PPG-Strzegom. Mają materiały dobrej jakości. Transport organizują w dobrej cenie.

Władek

Miałem okazję pracować w firmie PPG-Strzegom.Oceniam ja pozytywnie. W pracy panowała dobra atmosfera. Szef potrafił wywiązywać się z obietnic danych pracownikowi.

PIOTR

PPG-Strzegom, to solidna firma. Oceniam ją pozytywnie.Poleciłbym w niej zatrudnieni.

Zostaw opinię o PPG-Strzegom - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPG-Strzegom