VINCI DENTAL LAB

Opinie o VINCI DENTAL LAB

mania90

no tutaj może się być nieco ciężko dostać, oni się uznają za profesjonalne laboratorium stomatologiczne i rzeczywiście kluczowe jest tutaj słowo "profesjonalne", poza tym z tego m,i ludzie mówili to mają bardzo indywidualne podejście do pacjenta a to się rzadko teraz zdarza

CZY KTOŚ Z TEJ FIRMY MÓGŁBY NAWIĄZAĆ ZE MNĄ KCZY TA ONTAKT.JESTEM STOMATOLOGIEM ZAINTERESOWANYM OFERTĄ. PRACY-O danych,o siedziby,o telefonu-czy ta firma istnieje tylko wirtualnie??????agat144@wp.PL

xena

super atmosfera, dobre zarobki. wlasciciel bardzo mily i wyrozumialy.

Zostaw opinię o VINCI DENTAL LAB - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VINCI DENTAL LAB