Opinie o Usługi Budowlano Antykorozyjne Budrokor Andrzej Alabrudziński Dom Pomocy Społecznej Mecenat Andrzej Alabrudziński-Wspólnik Spółk w Mały Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Usługi Budowlano Antykorozyjne Budrokor Andrzej Alabrudziński Dom Pomocy Społecznej Mecenat Andrzej Alabrudziński-Wspólnik Spółk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Budowlano Antykorozyjne Budrokor Andrzej Alabrudziński Dom Pomocy Społecznej Mecenat Andrzej Alabrudziński-Wspólnik Spółk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlano Antykorozyjne Budrokor Andrzej Alabrudziński Dom Pomocy Społecznej Mecenat Andrzej Alabrudziński-Wspólnik Spółk w Mały Płock

Assamite

Nie polecam pracy w DPS Budowlani. (usunięte przez administratora) i zastraszanie pracownika jest chlebem powszednim. DPSEM sprawują władzę dwóch opiekunów, którzy nie powinni być opiekunami. Na wszystko zgadza się Pani Dyrektor. Mieszkańcy tego domu są zastraszani gdy ktoś się wychyli przed szereg. Kierownictwo jest zwolnione lub na długoterminowym zwolnieniu. Zdarzają się tam kradzieże i wypadki gdzie mieszkańcy kończą z(usunięte przez administratora) po dyżurze nocnym 2 opiekunów. Pani Dyrektor uważa że to szkalowanie koleżanki i kolegi z pracy. Poucza wszystkich tylko nie tą dwójkę. Panuje donoszenie i za to otrzymuje się przedłużenie umowy , a dobrych pracowników się zmusza do odejścia .

zniesmaczona
@Assamite

Trochę przyzwoitości. Ta dwójka to wzorowi opiekunowie, którzy dążą do tego żeby usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Rozumiem, że nie wszystkim to odpowiada. Zachęcam każdego, kto jest oddany pomaganiu osobom tego potrzebującym. Od kiedy to "kierownictwo" odeszła z pracy wracamy do normalności i nie bolą nas brzuchy, gdy idziemy do pracy. U nas jest fajnie i przyjaźnie. Jeżeli jesteście zainteresowani dobrą pracą w fajnym zespole czekamy na Was,

ANONYMOUS

Nadal tu pracuję, nie jest łatwo, bo praca w takim miejscu jest trudna. Pracuję i cieszę się, że mam pracę. Staram się robić swoje i nie wkręcać się w intrygi . Ludzie, odeszliście, zaczęliście coś od nowa - dajcie spokój, bo jeszcze nie dawno to było wasze miejsce pracy! I co?! Jak wy tu byliście to wszystko było cacy, a jak odeszliście to wszystko jest BE?! A może odeszliście, bo ktoś wszedł w wasze układziki i trzeba było dać nogę i obrzucić pozostałych błotem żeby odwrócić uwagę od siebie?! Komu zależy na pracy został. Near jest to, że zaczynacie ataki na konkretne osoby i konkretne osoby wciągacie do gry, również starszych ludzi/mieszkańców DPS. Jeśli prawdą jest, że karma wraca, to I would start to be afraid.

.......

Pismo które każą podpisywać pracownikom jest ponoć podpisane przez panią przedstawicielke pracowników - p. Pokojową. Wiadomo że każdy podpisze bo się boi o stanowisko pracy. Warto by zapytać mieszkańców czy wiedzą co kazano im podpisywać, duża część z tych ludzi nie ma pojęcia na czym składa podpis. A to jest nadużycie. Takiego bałaganu, zaniedbań jaki jest teraz to nie było nigdy. Jeszcze taka sprawa - przy poprzednich Paniach Socjalnych mieszkańcy mogli składać zamówienia i raz w tygodniu jechał samochód z kierowcą i dwoma Paniami Socjalnymi żeby zrobić te zakupy. A teraz? Panie Socjalne powiedziały że zgrzewek wody to One nie będą nosić, bo to za dużo i za ciężko. Wygoda i branie kasy za nic. Za picie kawki i kreowanie sztucznego wizerunku. Na szczescie Mieszkancy nie są ślepi i myślą.

@ANONYMOUS

Pani dyrektor Proszę nie podawać się za szeregowych pracowników i wpisywać swoich opinii jako pracownik chociaż nie pani też jest pracownikiem mimo tego że z DPS uważa za swój prywatny (usunięte przez administratora)

@ANONYMOUS

Spokojem bym to nie nazywała gdy DPs rządzi Pani po wyroku , a Pani Dyrektor chodzi na sznurku , która zepsuła atmosferę i zakłóciła wszystkich. Nikt nie chce z nią i jej partnerem nie chce pracować.

@Nadzieja

Really, skąd to przekonanie, że Assamite to pracownik? Wobec tego wpisu nikt z atakujących nie ma wątpliwości, maybe Ci wiedzą kto jest kim? Dlatego nie dopuszczają myśli, że można być pracownikiem któremu zależy na pracy, a nie na spreading hatred :)

I bardzo dobrze

Ciekawe czy tym razem też "opiekun" ucieknie na zwolnienie gdy była kontrola z WCPR. Gdy pojawiła się kontrola "lovestorant" zniknął. Śliski człowiek - śliscy ludzie trzymają się śliskich ludzi. W innym miejscu pracy opinie ma ponoć podobną do tej z budowlanych. Zaskakujące ? No tak, wszyscy kłamią nevermind.

....... Nowy wpis

anonim Nowy wpis

Poszkodowana Nowy wpis
Inne

Niesmaczona o jakiej dyrektor piszesz bo chyba nie o obecnej obecny dyrektor nie ma za grosz szacunku do mieszkańców o mieszkańcach wypowiada się brudasy śmierdzące trzeba palić kadzidełka żeby ten smród znieść tę która mówi o mieszkańcach darmozjady tą dyrektorkę miałaś na myśli.No ale dyrektor i ekipa nie napisze o sobie negatywnie

Pomowienie!
@Assamite

Nikt nikogo nie zastrasza, zazdrosni, leniwi pracownicy uwzieli sie na tych dwoch opiekunów i brużdżą i pomawiaja - moja mama jest tam pensjonariuszka, wszystko mi opowiedzial, ze to przyzwoici ludzie szkalowani przez klike starych wyjadaczy - jestem prawnikiem, wiec uwazajcie z tym obrazaniem tych opiekunow, bo beda za to konsekwencje

@Assamite

Niestety ale to wszystko prawda dzieje się to wszystko za zgodą i poparciem pani dyrektor która na to będę Nie postępuje inaczej pracownik dla niej jest nieważne jest nikim mieszkaniec śmierdzącym obowiązkiem od momentu objęcia obowiązków dyrektora DPS schodził po równi pochyłej

Zwycięzca
@Pomowienie!

Nikt nikogo nie zastrasza ? To ciekawe jest . Patrząc na dzisiejszą sytuację z pismem to śmiem wątpić. Czemu to pismo nie zostało dane do rąk w celu przeczytania ? Czemu był tylko nakaz podpisania ? Skąd ludzie mają wiedzieć co podpisują? Prawniku czy tak się w prawie postępuje? Zresztą jutro się też okaże po kontroli z inspekcji pracy która będzie czy tak wszystko wspaniale tam gra

Czysta prawda

A to wiele już wyjaśnia skąd takie bliskie relacje między Pani Dyrektor z opiekunką a raczej dwójką opiekunów.

Uczciwosc
@Zwycięzca

Bohaterowie artykułu to po 36 godzin w pracy potrafili siedzieć w pracy. W końcu Pani Dyrektor nie można zawieźć i trzeba mieć szpicli w pogotowiu. Listy specjalnie nie podpisywane były ale kamery widzą wszystko.

zniesmaczona Nowy wpis

Zwycięzca

A i jeszcze takie pytanie , a jaki jest paragraf za kradzieże? Bo to mnie też interesuje , zwłaszcza jak mieszkańcy są okradani nie tylko z paczek danych jako darowizna

Cichy obserwujący

Obserwując sytuację ze środka, jestem coraz bardziej zaskoczona tym co się dzieje . Dochodzę do wniosku że i na mnie nadszedł czas na odejście z tego obozu pracy i obozu dla mieszkańców. Dziś Pani Dyrektor zmusiła Wolskie Stado do wrzucenia postu pod tytułem jak to Dyrekcja jest wspaniałą. Tyle że w tym samym czasie w trakcie namawiania Dyrektor nie oszczędziła mieszkańców wyzywając ich od najgorszych . Brawo miasto i brawo reszta za trzymanie takiego potwora w takim miejscu . Tym sposobem ma od was pozwolenie na to wszystko . W tym tygodniu składam wypowiedzenie

Zszokowany
Inne

Jestem zszokowany zachowaniem Dyrekcji i braku wyciągnięcia konsekwencji przez wyższe instytucje . Brawo ci którzy przestali milczeć i zaczęli walczyć. Całym sercem jestem z wami i mam nadzieje ze usuną w dość szybkim tempie te straszne osoby

Czysta prawda

I wszystko się zgadza - gdy pojawił się "kolega opiekun" koleżanki która knuje z Panią Dyrektor to zaczęło się psuć w zespole. Komentarz jest Pana Kierownika który jest fantastycznym człowiekiem i którego uwielbiali mieszkańcy oraz personel. Donosiciele zrobili swoje a potem śmiali się jak to pozbyli się kierownictwa. Karma wróci. Jeszcze rok temu wszystko funkcjonowało i stąd komentarz był.

TakTak

Bardzo dobry artykuł, dobrze że ktoś się tym zajął. W tym miejscu pracy wszystko było w porządku do momentu kiedy nie pojawił się opiekun będący jednym z bohaterów artykułu. Bliski kolega również bohaterki z artykułu. Oni we dwójkę swoim knuciem zniszczyli dobre imię Kierownika Adama oraz Pani Wice Dyrektor Katarzyny. Właśnie ta dwójka opiekunów napisała pismo na Pana Kierownika i Panią Katarzynę oraz innych pracowników. 11 osób kłamie ? Mieszkańcy kłamią?

Inne

Trzeba przeczytać cała prawda szkoda tylko że nie wszystko opisane

@TakTak

Jeśli gazeta kłamie to dlaczego tam jest tyle kontroli każda kontrola wykazuje nieprawidłowości i na to są dokumenty pomijając wszelkie sprawy administracyjne niszczenie pracownika odbieranie mu zdrowia jest na porządku dziennym nie polecam tam pracy Jeśli chodzi o warunki finansowe to jest DPS w którym są najniższe zarobki chociaż jest najdroższym dps-em

ANONYSMUS
@Nadzieja

Skąd knowledge, podaj kwoty? Jakie najniższe, a jakie wyższe i gdzie? Chętnie skorzystam i znajdę lepiej płatną pracę w innym cudowniejszym miejscu. Salary data is confidential.

Czy pensja w Dom Pomocy Społecznej Budowlani składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Opiekun, ich ogłoszenie jest 8 maja na Praca.gov.pl.

Pola
@Pytanie

W DPS Budowlani po zmianach pracuje się b. dobrze. Wynagrodzenie składa się z pensji zasadniczej, dodatku stażowego od 5% do 20% w zależności od stażu i dodatku motywacyjnego po miesiącu pracy średnio 20 - 30 % zasadniczej.

Sylwia
Inne

Czy atmosfera w miejscu pracy jest ok jak duzy jest stres w takim miejscu i czy jest w nim odpowiednia ilosc osob do pracy by nie bylo pracy na czas ? Podziękowania za pomoc.

Co jaki czas w Dom Pomocy Społecznej Budowlani można ubiegać się o podwyżkę?

Śnieżek

Zapraszamy do współpracy..

Jagna
Inne

Kochani, DPS Budowlani to przepiękny obiekt - choć wymagający remontu - o niebanalnej infrastrukturze położony w równie pięknej dzielnicy Wola to Dom dla ludzi, którzy z różnych powodów spędzają tu ostatnie lata, miesiące, dni swojego życia to wreszcie miejsce pracy dla osób, które lubią ludzi, pracę z ludźmi i mają w sobie wiele radości, aby pomimo rożnych zewnętrznych uwarunkowań świadczyć ją. jak najlepiej potrafią. Praca wśród takich ludzi stwarza szansę na sukces. I chyba słońce wschodzi :)

obserwatorka

Ten dom to(usunięte przez administratora). Odpowiednie służby powinny się zabrać za kontrolę tego domu.

Ona
@obserwatorka

Kiedy czytam takie brednie to zastanawiam się nad tym co to wypisuje i czy wszystko chwali pod kopułą,przyjdź popracuja A wtedy komentuj ale tylko PRAWDE ... Piszesz anonimowo miej odwagę się podpisać ...

Robert
@obserwatorka

A niby dlaczego? Skoro już coś takiego piszesz, żeby i inni wiedzieli, to warto podać jakiekolwiek konkrety ...Co takiego ma miejsce, że aż o służbach wspominasz?

Czym w Dom Pomocy Społecznej Budowlani zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jakie są mocne strony pracodawcy Dom Pomocy Społecznej Budowlani?

Janina
 Problem
@Pytanie

Niestety nie ma żadanych mocnych stron.....

Łucja
@Janina

Jak to?? Faktycznie nie można wymienić żadnych plusów z zatrudnienia w firmie? Długo byłaś/jesteś pracownikiem firmy? Ciężko mi trochę w to uwierzyć, że nie znajdą się żadne pozytywy.. :D

Zosia
Inne

@Janina a na jakich zasadach oferują zatrudnienie?

Teresa
Inne

Może ktoś wie czy potrzebują aktualnie pracowników?

Cecylia
Inne

Dobra opinia jako pracodawca jest wyraźną wskazówką , że dobrze się tu pracuje.

Yeti

Ok

Żywo zainteresowana osoba

Może ktoś się przyjrzy zarobkom Opiekunów. Od x lat nikt nie widział tam podwyżki. Pensja 1750 zł brutto gdzie najniższa krajowa to na daną chwilę 1850 zł. Ten DPS ma najniższe zarobki w całej Warszawie a za to koszt pobytu jako drugi z najdroższych. Pytam się więc gdzie są te pieniądze które powinny być na podwyżki ? Może przydałaby się konkretna kontrola jak Dyrektor gospodaruje pieniędzmi. Opiekunowie pracują za grosze a wykonują najcięższą pracę która jest PODSTAWĄ funkcjonowania DPS`u. Lepiej pakować pieniądze w śmieszne jakieś terapie dla ludzi którzy kompletnie nic z tego nie rozumieją. Albo najlepiej jak jedna Pani tam zostać TERAPEUTĄ po 2 tygodniowym kursie. Wyobrażacie to sobie ? Pani która kiedyś pracowała w zaopatrzeniu, teraz prowadzi kawiarnie i jest TERAPEUTKĄ. I jakie bierze za to pieniądze ? dużo większe niż opiekunowie. Nawet mieszkańca nie zawiezie do pokoju bo to już za duże wyzwanie jest. Kto wie najwięcej o tych ludziach którzy tam mieszkają ? OPIEKUNOWIE właśnie. A za swoją pracę dostają okruchy z pańskiego stołu bo większość zgarniają pseudo terapeuci po 2 tygodniowych kursach. Terapia która polega na oglądaniu jakiś głupich filmów w kawiarence - pożal się boże. Może kierownictwo zacznie doceniać tych którzy najbardziej tam się starają.

Przypadkowy
@Żywo zainteresowana osoba

A ilu tam jest dyrektorów, kierowników, urzędników itp. Może tam idą pieniążki i dla osób bezpośrednio opiekujących się seniorami i wpływających na funkcjonowanie domu brakuje funduszy?

Bajecznie
@Żywo zainteresowana osoba

Jest dobrze, bo opiekunowie i osoby piszące skargi dostali podwyżki i awanse. Od tej pory cisza i nikt nie narzeka.

$

Nie jest źle dla tych którzy chcą pracować a nie mieć umowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlano Antykorozyjne Budrokor Andrzej Alabrudziński Dom Pomocy Społecznej Mecenat Andrzej Alabrudziński-Wspólnik Spółk - Mały Płock

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Usługi Budowlano Antykorozyjne Budrokor Andrzej Alabrudziński Dom Pomocy Społecznej Mecenat Andrzej Alabrudziński-Wspólnik Spółk?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Budowlano Antykorozyjne Budrokor Andrzej Alabrudziński Dom Pomocy Społecznej Mecenat Andrzej Alabrudziński-Wspólnik Spółk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Budowlano Antykorozyjne Budrokor Andrzej Alabrudziński Dom Pomocy Społecznej Mecenat Andrzej Alabrudziński-Wspólnik Spółk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Usługi Budowlano Antykorozyjne Budrokor Andrzej Alabrudziński Dom Pomocy Społecznej Mecenat Andrzej Alabrudziński-Wspólnik Spółk?

Kandydaci do pracy w Usługi Budowlano Antykorozyjne Budrokor Andrzej Alabrudziński Dom Pomocy Społecznej Mecenat Andrzej Alabrudziński-Wspólnik Spółk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3.3/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Witolda Zglenickiego 40E
    09-411 Mały Płock