Sandra-Trans Rafał Dziel

Poznań

Opinie o Sandra-Trans Rafał Dziel

denio

jak każdy narzeka, ale teraz możesz aplikować na Kierowcę samochodu ciężarowego.

Maly

Minusy tez kolego sa w " Sandra-Trans" ale o tym sie nie pisze...

Rychu

Robiłem u gościa przez ponad 3 lata nie jest żle robota jest jak wszędzie, gdyby nie zdrowie siedziałbym do dzisiaj za kółkiem

twardy

Witam, pracuję w "Sandra-Trans" od 15 lat. Jestem jednym z najstarszych kierowcow.Przede wszystkim przestrzegany jest czas pracy kierowcy. Stały kontakt ze spedytorem. Właściciel firmy dba o stan techniczny taboru. Siano na czas, robię do emerytury.

Zostaw opinię o Sandra-Trans Rafał Dziel - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sandra-Trans Rafał Dziel