Logitel Sp. z o.o.

Opinie o Logitel Sp. z o.o.

weronika
użytkownik zarejestrowany

Hej hej słuchajcie czy ta firma jeszcze działa? Bo szukałam w necie informacji na ich temat ale znalazłam stronę, na której jest napisane, że są w upadłości. To prawda? Niech ktoś ta znać bo znajomy szukał pracy i chce go wyprowadzić z błędu

dsg
użytkownik zarejestrowany

Hehe, nic się nie zmieniło, nadal cisza... dziwna sprawa że kiedyś był tu ruch całkiem niezły i ludzie pisali i dzielili się doświadczeniami z logitelu a tereaz ani widu ani słychu informacji nowych. Chociaż może to i dobrze, może nie ma na co narzekać więc ludzie nie piszą nic. tak sobie myślę. Ktoś mógłby zweryfikować jak jest naprawdę? ciekawi mnie

klakson-ka
użytkownik zarejestrowany

i cisza... i cisza... może ktoś z was ostatecznie potwierdzić, że firmy już nie ma? jakieślinki, skany albo podparte jakimiś dowodami rzetelne informacje? będę bardzo wdzięczna bo nie wiem czy poświęcać czas na zrobienie pod nich cv i listu motywacyjnego?będe wdzięczny za szybką odpowiedź i pomoc

rfnksnfksnkfnjkwn

Firma Logitel ogłosiła upadłość

były pracownik

Kiedy pracowałeś w Logi?

były pracownik

Ciekawe co się tam w tej chwili dzieje. Czy ktoś się zajął / przyjrzał tej firmie "od kuchni" bo wszystko co zostało napisane w komentarzach się sprawdza. Firma prowadzi biznes tylko i wyłącznie z układów / koneksji itp...

tym tytrym

teraz jest nowy Prezesio :) hahhhaaa

wk

A co stało się z byłym prezesem, szanownym [usunięte przez moderatora], który nie uwłaczając kierowcom tirów, wyglądał jak jeden z nich, jakiś nowy biznes na światową skale prowadzi? Może potrzebuje pracowników, pierwszy leeeceee :-).

ZZ

Ty, xx, nie jesteś czasem kadrową w tej jakże wspaniałej firmie???

szukająca

powiedzcie mi kto teraz pracuje na liderach czy dalej pan [usunięte przez moderatora] co tam na samym poczatku tak dziwnie awansowala ?? bo nie wiem czy cos sie zmienilo a tej sprawie??

dyziek

nie upadła, nie upadła, jeszcze coś się dzieje w instalacjach i okular kit wciska i wazelinuje aby tylko przetrwać

wkurwiony ktoś

Firma LOGITEL UPADŁA A na stronie mają slogan TYLKO NAJWYŻSZE STANDARDY..... ....... w robieniu ludzi w KONIA !!!

chichot

czy to prawda że logitel ogłosił upadłość? buhahahhh

W Logitelu jest fajnie, mili ludzie, ciągle jakieś wypady na piwo itp., jednak kilka minusów oczywiście też ma. Największym są na pewno te wypłaty w połowie miesiąca... Teraz cofnęli bonus 160 a wprowadzili prowizje nie do osiągnięcia.. Ale jesli chodzi o atmosfere pracy to super jest :))

czy pan ucho to ma inicjały [usunięte przez moderatora] ? bo ostatnio wszedzie drepcze po klientach , i opowiada niestworzone rzeczy o firmie chyba juz mu tez nie płacą . Słyszałem ze otwiera swoja firmę nagabuje ludzi z radia do roboty

anonimek

Pan "ucho" już był raz wymieniony w wypowiedziach wyżej

w końcu wypowiedział się ktoś obiektywnie, pracownik, a nie ktoś z kadry ja też pracowałem w tej firmie i nie życzę nikomu, atmosfera tragiczna niby każdy jest ok ale był i człowiek "ucho". pracowałem tak jak było trzeba i i le było trzeba ale "ucho" chodził i wciskał kit prezesowi a sam nic nie robił - wielka obłuda i wyzysk nic więcej

witam!!! tez pracowałem w logitelu jest to firma "oszustów" i mataczy do dzis nie rozliczyli się z ludzmi niezapłacone delegacje tylko czychają jak hieny by czyms omanic i wykorzystac uczciwość ludzka. Jest to juz koncówka firmy ,ten nowy prezesio niczym się nie rózni od poprzedniego ,kłamie prosto w oczy. Próbuje wmawiać wszytskim ze nie brał udziału w błednych decyzjach poprzedniego zarządu wszystcy wiemy jak było , ze cały czas wtórował prezesowi [usunięte przez moderatora] .Firma o całkowitym barku ludzi kompetentnych ,zadnej uczciwej wizji rozwoju . pozdrawiam i jak najdalej od Logitela . Zapewne sporo pracy miałaby prokuratura , urzad pracy i urzad skarbowy

sie zwijac stamtąd albo wcale nie isc a ludzie co tam sa zatrudnieni na dobrych warunkach to takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze szkoda słów

ela

hej, a jak wygladaja prowizje w firmie logitel?

-??-

ale porażka normalnie kosmos

xx - 2010-11-24 14:22:47 Powiem tylko tyle: Pracowalam tam swego czasu i bardzo sobie chwalilam pracę w logitelu. Niestety musiałam zrezygnowac z powodu przeprowadzki ale to juz mniej ważne. Prawda jest taka może i jest rotacja ludzi ale tak naprawdę o to chodzi-zostają sami najlepsi a już przynajmniej Ci którzy poważnie podchodzą do swoich obowiązków. Każdy ma szanse na poprawę w momencie kiedy sobie nie radzi i napewno może liczyć na pomoc. W każdym CC tak wygląda praca. Jesli pracownik olewa swoje obowiązki pomoc przełozonych nic nie daje, nawet nie zarabia na siebie nie mówiąc już u przynoszeniu dochodu firmie poprostu nie ma racji bytu. Nikt nie zostaje zwolniony za darmo. Kadra na początku działania firmy starała się stworzyć przyjazną atmosferę bez cisnienia na zasadzie relacji, nie skłamie mówiac, nawet koleżeńskich. Jednak większość Ale LIPA - od razu widać, że posta nie napisał konsultant :)) Po co "Kadra" podszywa się pod konsultantów i pisze takie posty? Przecież to śmieszne :)) takie zwroty: "Kadra i "dzieciaki" zdradzają dokładnie kto to napisał :))

xx

A niby czemu nie można pracować w innym CC przez 3 lata ?

oszuści

TEAM LIDERZY STRASZĄ ZE PRZEZ 3 LATA NIE MOŻNA PRACOWAĆ W INNEJ FIRMIE CALL CENTER ZE NIBY TAKIE UMOWY PODPISYWALIŚMY! ZAL PO PROSTU!!!! FIRMA UPADA I BOJA SIĘ ZE WSZYSCY NAGLE ODEJDĄ!!!

xx

Powiem tylko tyle: Pracowalam tam swego czasu i bardzo sobie chwalilam pracę w logitelu. Niestety musiałam zrezygnowac z powodu przeprowadzki ale to juz mniej ważne. Prawda jest taka może i jest rotacja ludzi ale tak naprawdę o to chodzi-zostają sami najlepsi a już przynajmniej Ci którzy poważnie podchodzą do swoich obowiązków. Każdy ma szanse na poprawę w momencie kiedy sobie nie radzi i napewno może liczyć na pomoc. W każdym CC tak wygląda praca. Jesli pracownik olewa swoje obowiązki pomoc przełozonych nic nie daje, nawet nie zarabia na siebie nie mówiąc już u przynoszeniu dochodu firmie poprostu nie ma racji bytu. Nikt nie zostaje zwolniony za darmo. Kadra na początku działania firmy starała się stworzyć przyjazną atmosferę bez cisnienia na zasadzie relacji, nie skłamie mówiac, nawet koleżeńskich. Jednak większość "dzieciaków"-bo nie można nazwać ich inaczej -zaczęla to wykorzystywać na każdy możliwy sposób. Nie przychodząc do pracy, przekraczając notorycznie przerwy(ktorych i tak jest wiecej niż gdziekolwiek indziej),nagrywajac sie na poczty po godzinie lub wiecej bądź siedząc na dialingu-sądząc, że mogą sobie na to pozwolić bo byli na piwie firmowym z Kadra. To jest smieszne;) W LOGITELU biorą pod uwagę nie tylko wyniki ale także podejscie do pracy. To nie jest przedszkole. Jeżeli komuś zależy i chce pracować zostaje to docenione pod każdym względem: może bardzo dobrze zarobic a nawet wybić się wyżej. Jesli komuś to nie odpowiada . np stawka ( a najlepsi za moich czasów wyciagali nawet ok 4000 zl) lub jest za malo ambitny można szukać pracy gdzie indziej z tym że tak naprawde wszedzie bierzę się pod uwagę tylko rzetelnych pracowników. Z mojej strony tylko jedna rada na przyszlośc do "grupy zwolnionych" ktorzy dobrali się do tego forum zamiast wylewać swoje żale niech sie weźmie do roboty bo jeszcze nie raz dostaną po tylkach za swoje lenistwo i kombinatorstwo w kazdej innej firmie:) pozdrawiam

XX - 2010-11-04 19:47:27 Pewnie masz na myśli [usunięte przez moderatora],yyych nie cierpię go. jak nie jesteś z call center, to nie masz z nim nic wspólnego, a tamta osoba może miała na mysli właściciela..? A komentarze, że zwalniają za nic są bezpodstawne. TZW czterooki jest kompetentny. Jesli ktoś chce zarobić, na pewno zarobi.

XX

Pewnie masz na myśli [usunięte przez moderatora],yyych nie cierpię go.

Stara ekipa

Dzieki za pozdrowienia. Wzajemnie wszystkiego dobrego.

pracuje

Zwróć uwagę, że na umowie mamy napisane, że rachunki nie są do 10 tylko będą realizowane 10 dni od momentu podpisania umowy. Trzeba czytać co się podpisuje.

szukaj gdzie indziej

Marnotrastwo czasu, w sumie klimat okej, ale podejscie do czlowieka zadne. Perspektywy zadne, chyba ze lizesz i sie z tym dobrze czujesz. Jednego tygodnia mozesz byc na ustach wszystkich, bo masz najlepsze wyniki, drugiego zostajesz ZWOLNIONY, bo miales troche niefarta i klienci malo wzieli. Paradoks? Nie to realia logitela. Grubo sie zastanow, zanim sie tak wybierzesz. Od liderki kacem wali, za to od Ciebie juz nie moze. Porazka, przykra przygoda

były murzyn kieratu logitela

14 pazdziernik mamy sobie dzisiaj pensje maja byc do 10 a co a na moim koncie pusto :/ ale przelewy twierdz ze byly wyslane 3 dni temu a w h ludzi nie ma kasy POLECAM JEZELI KTOŚ JEST WOLONTARIUSZEM I LUBI ROBIC ZA DARMO !!!!!!!

były murzyn kieratu logitela

pracuje

moze panstwowa inspekcja pracy to oceni? albo ten gosc w okularach ktory sie tam czesto kreci wlasciwie nie wiem kim on jest ale dziwny jest

miko

mam pytanie... oni ustalaja godziny pracy czy grafik jest elastyczny..

firma przędzie cienko....a te teksty powyżej na zachętę to chyba handlowcy piszą!

mm

Zgadzam się, pracuję tam ponad pół roku i bardzo sobie chwalę. Systemy motywacyjne są i to nie byle jakie (można wygrać aparat cyfrowy, dzięń wolny płatny, kasę na imprezę firmową, drukarkę, dvd etc). stawka też niezła - w tej chwili mam 12zł brutto + prowizje za sprzedaż + premia za min przepracowane 160godz 160zl, atmosfera również bardzo fajna bez spięć, świetni ludzie (często są organizowane wyjścia na piwo i do klubów) i co najważniejsze - jest możliwość awansu i rozwoju, przeprowadzane były konkursu na różne stanowiska. Tak że z czystym sumieniem polecam pracę w cc w Logitelu ;)

myślący...

Osobiście uważam że firma jest na bardzo wysokim poziomie a w kilku już jej podobnych pracowałem, każdy kto tylko chce może się tu nauczyć bardzo dużo w temacie sprzedaży no i jest zawsze motywacja.Tylko Ci którym się nie chce lub nie nadają się do tego typu pracy narzekają a każdy kto che się uczyć i zarabiać natrafi tu na super warunki.Kto nie przegina i jest na poziomie nie spotka sie tu na pewno z krzywdą.Lament słychać zawsze ze strony miernot które nic nie potrafią i nie wkładają choćby odrobiny chęci i zaangażowania. A to baza słaba , a to lider nie taki , a to kadra źle sie patrzy , na dworzu pada i ściany są zbyt białe - beznadziejne wymówki. Polecam każdemu kto ma w sobie chęci...dla obiboków rzeczywiście nie ma tu miejsca bo są zwalniani.... PS. a bazy są naprawdę super .....

pracujje

Tak - ciekawe jak robic wyniki na takiej "świetnej" bazie....

;]

Dla mnie to się mijają te negatywne komentarze z tym co jest na prawdę w tej firmie. Chyba Ci ludzie, którzy tak piszą to są sfrustrowanymi zwolnionymi pracownikami. W żadnym call center nie jest lekko więc nie rozumiem czego się oczekuje ?! Pochwał i poklepywaniu po plecach, że nie może firma zarobić?! Transakcja jest wiązana wiadomo,że jeśli nie zarabiasz na firmę to Cię zwolnią;]

taaa

najgorsza firma w jakiej mozna pracowac.. pełna kłamstw, obłudy i niekompetentnych kierownikow

Mike

lepiej, teraz to sie dopiero cyrki dzieja. Majac zatrudnienie przez agencje robimy chyba tylko na te kary ktore mamy w umowach ( za zerwanie umowy) ale nikt nie mysli z gory o tym. dla nich liczy sie tylko kasa. ludzi wykopuja do domu po 2h, czepiaja sie o co sie da. Zdrowa atmosfera zostala zniszczona. szkoda wlasnych nerwow na ta firme. Ja odszedlem.. Wam radze nawet tam nie isc

lelek

Z tego co wiem jest mozliwość awansu był konkurs na leadera ostatnio, ale chyba nie zrozumiałeś co to za konkurs chyba pomyliło ci się toto lotkiem. no cóż ... :D brawa za spostrzegawczość

konkurent

no to słabo na prawdę, przy takiej umowie stawki powinny być wyższe

pracownik logitel

daja zleceniedzieło. awansów nie ma

konkurent

no to słabe stawki, a umowę jaką dają? o dzieło/zlecenia/o pracę? no i czy możliwe są awanse?

pracownik logitel

jesli chodzi o stawki, przez pierwsze 2 misiace 10 brutto za godzine, od 3 do 6 11zł brutto i od 7 miesiąca 12 brutto + od samego początku 1zł do każdej godziny za przepracowanie minimum 160 godzin. płacą na czas, ale są różne kombinacje np. sprzedaż na innym nazwisku. są tylko 2 projekty - netia i play. jeśli chodzi o ludzi to jak wszędzie są zajebiści i że tak powiem mało fajni

Masakra - taka praca na doskok

Logistyk

A może ktoś napisać czy potrzebują pracowników do logistyki? Właśnie szukam pracy. Są wolne stanowiska? Jakie dziedziny obstawiają w logistyce?I jak warunki w tej czesci?

AM

Ludzie jak wy możecie pracować w Logitel na umowę o dzieło??? Jak się wam coś stanie (szptal, wypadek etc. ) to płacicie z własnej kieszeni... Mylę się czy jednak mam rację??

Logistyk

Zostaw opinię o Logitel Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logitel Sp. z o.o.