Tag Systems sp.z.o.o

Opinie o Tag Systems sp.z.o.o

kolega

no właśnie może jak teraz w 2017 to wszystko wygląda w firmie? czy warto aplikować?

Maja

Pracujesz obecnie w Tag Systems? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja i warunki zatrudnienia w firmie. Co uważasz za największy plus swojej pracy?

anika

nie wiem czy tak renomowana na świecie firma z Andory będzie ot tak wrzucała oferty do internetu, ciekawe

nie normalny

Właśnie to jest właściwe miejsce, jesteś młoda robisz loda kierownikowi to milcz . My nie produkujemy kart , jeśli nie zauważyłaś , a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] był i jest coraz gorszy.

fachura

Rozumiem że kierownika wkurzyły takie opinie , ale właśnie po to istnieje to forum. Jeśli nie zrobicie nic z tym burdelem to padnie na pysk. Może czas się zastanowić bo szkoda firmy i przykro kiedy z nas się śmieją. Czasy FD nigdy nie wrócą , ale coś pewnie można jeszcze zrobić. Późno pan pracuje panie kierowniku.

normalny

Do wszystkich co wypisują tutaj głupoty!!!! - Jak Wam się nie podoba to może czas na zmiany DROGA WOLNA CZAS ZACZĄĆ OD SIEBIE a nie wylewać swoje frustracje. Czy Wy jeden z drugim nie rozumiecie że szkodzicie sobie sami? trzeba być kompletnym debilem aby wypisywać te głupoty i srać do swojego własnego ogródka

fachura

Styl zarządzania nie może się zmienić bo naszymi szefami są ludzie niereformowalni. Jeśli chcesz popracować w burdelu za marne pieniądze to zapraszam do Tag-u. Chca tylko przeczekać jak długo się da zamówień brak , pieniędzy na inwestycję też. Zastanów się co robisz.

może nowy

Czy ktoś może napisać parę słów co się dzieje w tej firmie , zarobki , atmosfera i takie tam. Dzięki z góry

kandydat

Może to komuś pomoże , chciałem tam aplikować ale z tego co mi powiedział znający mocno temat to już parę osób od nich odeszło(do konkurencji) ze względu na brak kompetencji przez prezesa i w szczególności jego dyrektora (człowiek masakra 0 decyzyjności).Podobno obniżając koszty ucięli zarobki( ale nie wszystkim!!) tak właśnie rządzi dyr.że są równi i równiejsi.Na początek wymyśla jakieś staże za free a potem jak będziesz dobry to kto wie ....itd.Jedno wielkie nieporozumienie! Nie Polecam wręcz odradzam.

iksiński

Znajomy dostał u siebie w firmie aplikację jednego z zarządzających naszą firmą , czyżby już szukali spadochronów? Zbliża się koniec roku , pewnie znowu dostaniemy bony na pięć stów, cha , cha, cha.

nowy

(usunięte przez administratora)TAM JEST NAPRAWDĘ ŹLE. TAM MAJĄ TYLKO DOBRZE LIZUSY

wizjoner
@dżin 20.11.2013 07:22
Potwierdzam w 100% , zero sposobu na biznes i konkurencję.A co do Lizusów , to jeden naprawdę bije rekordy 2W1 Lizus i Wazelina...

No i co Sekut(prezio) jak tam zyski Tagu??? Rozwaliłeś taką dobrą firmę

henio
@dżin 20.11.2013 07:22

Witam. Nowy tydzień więc biorę wazelinkę i idę do wiecie gdzie znowu kablować.

błazen nadworny

Proszę sobie nie robić jaj z nas :):) .My tu prawie na górze znaczy (czołowy pracownik bardzo zżyty z dyrekcją !!!! Dzielnie staramy się podnieść ( nie wiem co ale jestem na stanowisku)np. uczymy się co to znaczy skuteczność:pracy mamy zamiar w końcu wygrać przetarg i zdobyć klienta:):):)Oj Będzie się działo,,,,,,

robol

Witam.Jako na szczęście były pracownik Piszę ku przestrodze "kandydatów" na pracowników oraz jako informacja mam nadzieję że opinia pozostanie na forum.W tej firmie było źle,a teraz już jest tragicznie.Zero nowych klientów,starzy odchodzą. Brak odpowiednich, odpowiedzialnych osób do pozyskiwania klientów.

mis1

zgadzam się w 100%.Ta firma to jedna wielka porażka

logistyk

Był kiedyś Dyrektor z jajami , to go zwolnili i wzięli [usunięte przez moderatora] który w połączeniu z [usunięte przez moderatora] równa się wielki bałagan i zamieszanie , nikt nic nie wie , nie wiadomo kto za co odpowiada i zarobki żenujące. Kilka razy sie zastanów nim wdepniesz w tą firmę.

maszynista

Niestety to prawda , bałagan, brak konkretnych osób i strategii do pozyskiwania klientów. Osoba(y) odpowiedzialne za Organizację pracy niby jakieś doświadczenie ale nie w tym masakra - (brak zielonego pojęcia).Najlepiej niech wszyscy pracują za darmo ,(przyjezdni ,"na staż" co psują rynek pracy)itd.

znający temat

Niestety to wszystko prawda . Nie wiem co z nami będzie ( w sensie pracownikami) ale nie wygląda różowo . zarząd nie ma pomysłu ba biznes i przede wszystkim pieniędzy na rozwój . Martwią się tylko o swoje auta. Lepiej stąd spadać.

To dość nowa firma i niestety długo nie pobędzie na rynku. Zarząd [usunięte przez moderatora] przywieziony w teczce , w ogóle nie rozumie specyfiki rynku . Uważa się za nie omylnego , niestety jak to mówił Zorba " to była piękna katastrofa" a szkoda bo szansa była. Uważajcie na nich , obietnice bez pokrycia.

Zostaw opinię o Tag Systems sp.z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tag Systems sp.z.o.o