Future Way

Łódź

Opinie o Future Way

Future Way to teraz B. O. B. Aleksandra Gradziel. Firmę prowadzi jeden z byłych współwłaściciel future Pan Przemysław. Zwykli naciągacze.

Ktzych

No właśnie każdy pisze w wątku future a firma już 2 lata nie istnieje. Załóżmy wątek b.o.b. i tam ostrzegamy bądź polecamy ta firmę. Ja osobiście odradzam b.o.b.

Grafik

Pomyłka - od września do grudnia 2016.

Grafik

Pracowałam w firmie BOB jako grafik od września do grudnia 2017. Przy podpisywaniu umowy Przemysław Grądziel obiecywał mi premię po zakończeniu sezonu w grudniu i określił jej wysokość na mniej więcej 2 tysiące. Na moją prośbę, żeby to zawrzeć w umowie odpowiadał, że muszę mu zaufać. W grudniu skończyła mi się umowa. W styczniu dostałam wypłatę i 500 zł premii...Wcześniej żadnego komentarza na temat złej jakości mojej pracy. Poza tym spotkały mnie ze strony Przemka jeszcze dwie niemiłe rzeczy: musiałam czekać 3 tygodnie na podpisanie umowy (codziennie się o to dopominając) i zdarzyło się dwa razy pod koniec mojej pracy, że w nocy zabrał z mojego biurka i schował szkice nowych wzorów bez żadnego uprzedzenia (za drugim razem oddał je kiedy powiedziałam, że były pomieszane z moimi prywatnymi kartkami).

bum

Dobrze, że są premie do podstawy @pracownik, a socjale?

Wyplatacz

Wiemy tyle co mogą nam na tą chwilę obiecać ! A jak dojdzie do wypłaty to zawsze znajdują coś za co można zabrać kasę. Uważam że w starym future było dużo lepiej przynajmniej było dwóch właścicieli i z tym wysokim można było się dogadać. Ten mały to istny cham i oszust. No ale dosyć gadania ja mam prace a tu wpadłem z zentymentu i aby wyrazić swoją opinię ku przestrodze przed B.O.B. - ja kadegorycznie odradzam pożary w tym roku znowu mają dużo ruskich wiec dla nas PL raczej nie będzie miejsca.

Jest podstawa, są nadgodziny, jest premia. Ja nie narzekam. Pozdrawiam :]

Marek

O jakie chodzi.?

Marek

Sorry ale nie porównujcie firmy future do tego noezczesnego b.o.b . Future juz nie ma rozmawiałem z panem Marcinem. Bylem juz raz w b.o.b i za każdym razem to samo obietnice obietnice i na tym koniec. Jak dla mnie B.o.b to kwestia czasu i padnie . Nie można sprzedaży i kontaktu z ludźmi opierać na kłamstwie oszustwie i ciągłych krzyk ach i pretensjami tego małego niedowartosciowanego kurdupelka. Jak dla mnie to b.o.b to jakiś wielki przekręt. Sprawdzcie opinie o bob gradziel - odpowiedz o ich działaniu naście się sama . Ja juz tam nie idę pracować bo w tym roku to mi chyba odejma kasę za złe oddychanie...

@Marek 12.10.2016 08:09

Jesteś / byłeś pracownikiem sezonowym? :)

Bo oferty nie utrzymują się długo. Trzeba przyjechać na miejsce, pogadać, zobaczyć, co to za praca :)

Te, które wumieniono wyżej ;)

Dokładnie. ;)

Spawacz, wyplatacz, elektryk. ;)

A swoją drogą... przyjęcia już są ;) Pozdrawiam!

Dokładnie. Sezon zaczyna się od października, ale radzę już wcześniej dać znać o sobie.

Pojawiają się ogłoszenia, ale wiszą krótko.. teraz już za późno, ale w następnym sezonie radzę podjechać na miejsce, bądź zadzwonić do biura i umówić się na spotkanie z szefem ;)

Firma znajduje się w Lipinach (trasa Łódź- Brzeziny). Płaci, ale nie od razu wszystko, w dzień wypłaty jest jej część, a dwa, trzy dni, do tygodnia później reszta. Ale płaci całość. Pozdr.

Firma choć zarejestrowana w Łodzi nie działa już w Łodzi. Z wynagrodzeniem nie jest za słodko. Raty..

Jeśli zatrudnienie nie byłoby stabilne, oferty nie znikałaby z tablicy ogłoszeń, a tu, sama widzisz, nie ma.. :) czytamy ze zrozumieniem! Pozdrawiam!

P
@pracownik 25.01.2016 23:09

Skoro tyle ogłoszeń jest, to znaczy, że tam ciągła rotacja pracowników. Szef- człowiek widmo w firmie, bo to mąż właścicielki- B.O.B. dekoracje świetnie manipuluje ludźmi. Na początku obiecuję złote góry, a później nie dotrzymuje słowa. Wszystko trzeba mieć czarno na białym. Szef chwali się ludziom w biurze jak to udało mu się oszukać klientów, ściemniać inny termin montażu, np.bram itp. Najlepsze, jest to, że każe pracownikom okłamywać klientow, a później umywa ręce, bo opr dostają pracownicy. Ludzie fajni, ale ciągła rotacja przez niezrownowazonego "człowieka widmo". Na chwilę polecam, bo podpisuje od razu umowę o pracę, ale zatrudnienie tam jest dobre, ale jako przystanek w poszukiwaniu lepsszychr warunkow. Szkoda nerwów, czasu i zdrowia przede wszystkim . A to jak wiadomo- bezcenne.

Teraz ta firma nazywa sie BOB Dekoracje. Kadra bez większych zmian :)

re

Jest duża oferta można kupić co tylko się chce

jacko

hej, odwiedziłem dziś stronę Future Way z Łodzi bo poszukuję dekoracji świątecznych i miałem nadzieję że znajdę coś ciekawego właśnie w zakładce Future Way Iluminacje ale niestety jest obrazek że strona w budowie... ale może tutaj jest ktoś kto zamawiał ozsoby świąteczne lub jakie kolwiek od future way i powie coś o jakości i trwałości wykonania bo to interesuje mnie najbardziej

patryk

Co to znaczy, że co do wypłaty bywa różnie, bo nie bardzo rozumiem? Są w future way jakieś opóźnienia z wypłatami, czy płaci w ratach? Pytam, bo ktoś napisał coś o zaliczkach. Możecie napisac jak to przykładowo wygląda? Typu ile jest tu do zarobienia, a jak wygląda cała płatność, bo wiadomo, że rachunki trzeba płacić.

lolek

premia jest taka że tam pracujesz co do wypłaty bywa różnie ale zaliczki daje atmosfera jest fajna

prezes

Firma jest nierzetelna. Nie reguluje zobowiązań finansowych wobec korzystania z usług obcych firm.

xyz

Napiszcie coś więcej. W pośredniaku złożyli zapotrzebowanie na 20 osób!!!!!!!!!

Jarek
@xyz 16.11.2014 20:42
Napiszcie coś więcej. W pośredniaku złożyli zapotrzebowanie na 20 osób!!!!!!!!!

co roku potrzebują pracowników na święta...ja w tamtym roku byłem pierwszy raz i w tym też się załapałem. Pracy jest dużo i nawet jak przyjdzie 20 osób to też się znajdzie coś do roboty. Rotacja jest duża bo zawsze dużo kombinatorów się trafia, ale stała ekipa tez jest co roku. Jak się słucha co chcą to praca ok jak na taką przed świętami.

siwy

Ile osób pracuje na stałe, na umowę o pracę? Od jak dawna?

chewcior12
@siwy 27.08.2014 18:41
Ile osób pracuje na stałe, na umowę o pracę? Od jak dawna?

firma istnieje tak dla tego że lata do tyłu płacił naprawdę nie żle i wiele prac było robione na zapas które wysprzedaje do dzisiaj ale to juz historia ponieważ face(prze muś) sie zwinął zostawił 500 koła długu i teraz ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ludzi którzy tez go ścigają za ciężko zarobione pieniądze

siwy

Lepiej zostac w domu, chyba ze ktos chce byc robiony w konia

znajoma

Naciągacze.... kłamcy .... i zatrudnienie na najniższą krajową płaconą w ratach a o premii możesz zapomnieć....pracowałam to wiem...

karino

teraz będzie się robiło co raz cieplej. Czy to znaczy, że wraz ze wzrostem temperatury będą zatrudniali nowych ludzi do Future Way?

wyplatacz - 2 dni

praca niezbyt ciężka większość na nogach, ale mozna tez przysiąść. Plus taki, że jest ciepło i roboty bardzo dużo. Zarobić można sporo, ale nie ma nic za darmo.

zniechęcony...

Powiem tak. Jak ktoś lubi jak co chwilę pyta się go ile czasu daną czynność wykonuje. Albo stoi ktoś i mierzy czas jak wykonujemy dana czynność. Najpierw każą robić dokładnie i powoli a potem mówią że za długo... Lepiej się porządnie zastanowić. Tym bardziej że na pierwszej rozmowie informują,że jest wynagrodzenie podstawowe i premia za efekty(czyli za dokładność i wychwytywanie błędów)po czym w trakcie pracy wychodzi że starając się robić wszystko dokładnie itp.robi się za wolno... Ale to trzeba przekonać się samemu.Na mnie zrobili bardzo negatywne wrażenie. Pozdrawiam.

ObeliX

i jak na tych rozmowach było? Co firma zaoferowała? jaki przedział zarobków? Jaka forma zatrudnienia? godziny pracy? dają samochód i telefon?

Michalynka

Ja też tam idę. po rozmowie nich każdy napisze co im oferowano. porównamy oferty. :)

anonim2

Ja też idę :) ale jestem dobrej myśli

Witam jutro mam isc na rozmowę kwalifikacyjną . Jakie zarobki, godziny pracy, jakei auto czy wlasne?

Zostaw opinię o Future Way - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Future Way