Opinie o Future Way w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Future Way. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Future Way o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Future Way w Łódź

Grazyna Nowy wpis

Firma niesolidna (usunięte przez administratora) ludzi. Zaliczka w kwocie 50%za bramę i furtkę zapłacona w listopadzie do tej pory nie wywiązali się z umowy. Telefony nie odbierane firma nie ma biura zarejestrowana w szczerym polu adres lipny. Wyłudzają pieniądze i zmieniają nazwy firmy na nowe. Na giełdzie długów zadłużeni po szyję ,pozwy w sądzie etc.. gia250@o2.pl zapraszam do kontaktu osoby poszkodowane

Anatol

Można mieć więcej firm i to nie jest przestępstwo. Nie rozumiem jednego dlaczego takie informacje znalazły się na forum pracowniczym?

@Anatol

Nie polecam żadnej firmy Grądzieli.

Ola Nowy wpis
@Ania

Jak mogę namierzyć ich bo adresy na ich stronie są nie prawdziwe

Dominika Nowy wpis
@Ania

Rozumiem, że pracowałaś w każdej z firm by móc wypowiadać się, że nie polecasz żadnej? Może napiszesz w takim razie dlaczego nie polecasz bo nie podałaś żadnych konkretów. Poproszę o przytoczenie jakichś argumentów by każdy wiedział o co chodzi.

Agnieszka Nowy wpis
@Ania

To fakt, ludzie są zwykłymi naciągaczami.

Future Way to teraz B. O. B. Aleksandra Gradziel. Firmę prowadzi jeden z byłych współwłaściciel future Pan Przemysław. Zwykli naciągacze.

Ktzych

No właśnie każdy pisze w wątku future a firma już 2 lata nie istnieje. Załóżmy wątek b.o.b. i tam ostrzegamy bądź polecamy ta firmę. Ja osobiście odradzam b.o.b.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Future Way? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Grafik

Pomyłka - od września do grudnia 2016.

Grafik

Pracowałam w firmie BOB jako grafik od września do grudnia 2017. Przy podpisywaniu umowy Przemysław Grądziel obiecywał mi premię po zakończeniu sezonu w grudniu i określił jej wysokość na mniej więcej 2 tysiące. Na moją prośbę, żeby to zawrzeć w umowie odpowiadał, że muszę mu zaufać. W grudniu skończyła mi się umowa. W styczniu dostałam wypłatę i 500 zł premii...Wcześniej żadnego komentarza na temat złej jakości mojej pracy. Poza tym spotkały mnie ze strony Przemka jeszcze dwie niemiłe rzeczy: musiałam czekać 3 tygodnie na podpisanie umowy (codziennie się o to dopominając) i zdarzyło się dwa razy pod koniec mojej pracy, że w nocy zabrał z mojego biurka i schował szkice nowych wzorów bez żadnego uprzedzenia (za drugim razem oddał je kiedy powiedziałam, że były pomieszane z moimi prywatnymi kartkami).

bum

Dobrze, że są premie do podstawy @pracownik, a socjale?

Wyplatacz

Wiemy tyle co mogą nam na tą chwilę obiecać ! A jak dojdzie do wypłaty to zawsze znajdują coś za co można zabrać kasę. Uważam że w starym future było dużo lepiej przynajmniej było dwóch właścicieli i z tym wysokim można było się dogadać. Ten mały to istny cham i oszust. No ale dosyć gadania ja mam prace a tu wpadłem z zentymentu i aby wyrazić swoją opinię ku przestrodze przed B.O.B. - ja kadegorycznie odradzam pożary w tym roku znowu mają dużo ruskich wiec dla nas PL raczej nie będzie miejsca.

Jest podstawa, są nadgodziny, jest premia. Ja nie narzekam. Pozdrawiam :]

O jakie chodzi.?

Sorry ale nie porównujcie firmy future do tego noezczesnego b.o.b . Future juz nie ma rozmawiałem z panem Marcinem. Bylem juz raz w b.o.b i za każdym razem to samo obietnice obietnice i na tym koniec. Jak dla mnie B.o.b to kwestia czasu i padnie . Nie można sprzedaży i kontaktu z ludźmi opierać na kłamstwie oszustwie i ciągłych krzyk ach i pretensjami tego małego niedowartosciowanego kurdupelka. Jak dla mnie to b.o.b to jakiś wielki przekręt. Sprawdzcie opinie o bob gradziel - odpowiedz o ich działaniu naście się sama . Ja juz tam nie idę pracować bo w tym roku to mi chyba odejma kasę za złe oddychanie...

@Marek

Jesteś / byłeś pracownikiem sezonowym? :)

Bo oferty nie utrzymują się długo. Trzeba przyjechać na miejsce, pogadać, zobaczyć, co to za praca :)

Te, które wumieniono wyżej ;)

Dokładnie. ;)

Spawacz, wyplatacz, elektryk. ;)

A swoją drogą... przyjęcia już są ;) Pozdrawiam!

Dokładnie. Sezon zaczyna się od października, ale radzę już wcześniej dać znać o sobie.

Pojawiają się ogłoszenia, ale wiszą krótko.. teraz już za późno, ale w następnym sezonie radzę podjechać na miejsce, bądź zadzwonić do biura i umówić się na spotkanie z szefem ;)

Firma znajduje się w Lipinach (trasa Łódź- Brzeziny). Płaci, ale nie od razu wszystko, w dzień wypłaty jest jej część, a dwa, trzy dni, do tygodnia później reszta. Ale płaci całość. Pozdr.

Firma choć zarejestrowana w Łodzi nie działa już w Łodzi. Z wynagrodzeniem nie jest za słodko. Raty..

Jeśli zatrudnienie nie byłoby stabilne, oferty nie znikałaby z tablicy ogłoszeń, a tu, sama widzisz, nie ma.. :) czytamy ze zrozumieniem! Pozdrawiam!

P
@pracownik

Skoro tyle ogłoszeń jest, to znaczy, że tam ciągła rotacja pracowników. Szef- człowiek widmo w firmie, bo to mąż właścicielki- B.O.B. dekoracje świetnie manipuluje ludźmi. Na początku obiecuję złote góry, a później nie dotrzymuje słowa. Wszystko trzeba mieć czarno na białym. Szef chwali się ludziom w biurze jak to udało mu się oszukać klientów, ściemniać inny termin montażu, np.bram itp. Najlepsze, jest to, że każe pracownikom okłamywać klientow, a później umywa ręce, bo opr dostają pracownicy. Ludzie fajni, ale ciągła rotacja przez niezrownowazonego "człowieka widmo". Na chwilę polecam, bo podpisuje od razu umowę o pracę, ale zatrudnienie tam jest dobre, ale jako przystanek w poszukiwaniu lepsszychr warunkow. Szkoda nerwów, czasu i zdrowia przede wszystkim . A to jak wiadomo- bezcenne.

Zostaw merytoryczną opinię o Future Way - Łódź

Future Way
2.2/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Graniczna 115
    54-530 Łódź