Man-Trans

Opinie o Man-Trans

Grażyna

@anonymous, a Ty pracujesz w Man-Trans czy dopiero masz zamiar aplikować? Zdecydowałeś się dodać komentarz na tym wątku, więc powiedz proszę, co Cię do tego skłoniło. Jeśli pracujesz w Man-Trans to zachęcam Cię do opisania warunków zatrudnienia. Jak widzisz pracownicy Man-Trans dawno nie wypowiadali się w tym wątku, więc każda dodatkowa informacja o pracy w tej firmie będzie cenna.

TAdek

Ale ze 250 godzin trzeba pyknac to juz nikt nie napisze i za 3000 smiechu warte ale widac niektorym to pasuje :)

anonymous
@TAdek 05.07.2016 09:04

Albo piszesz pierdoły , albo jesteś głupi że tam robisz.

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Bodzio

Fajna firma i fajny szef, ale fajny szef ,wymienia flotę na nową,wypłaty na czas (samo z twierdzenie że ktoś napisał że wypłaty na czas jest już podejżane, to znaczy dlaczego by nie miały byc na czas.Wypłaty muszą być na czas i to wszystko jakie te wypłąty są to juz inna kwestia). W tej firmie już tyle ludzi się przewineło a dlaczego aż tyle skoro fajny szef ,flota i wypłata na czas.Proszę sie zastanowić.

jan

Fajna firma , wypłaty zawsze na czas , szef wymienia flotę na nową .

Zostaw opinię o Man-Trans - Tychy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Man-Trans