Profus Management

Opinie o Profus Management

Aneta

@Byla pracownica - a czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Profus Management? Co sprawia, że masz tak negatywną opinię o firmie? Piszesz, że praca jest stresogenna,czy możesz przytoczyć konkretne sytuacje, które by to potwierdziły? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Byla pracownica

Tez pracowalam w tej firmie. Odradzam, chyba ze ktos chce miec poszarpana psychike zwlaszcza przez malo rozgarnieta i niestety bardzo niekulturalna pania Profus.

Aneta

Pracujesz w Profus Management? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

Rob

Profus Management ma się dobrze, nawet z kazdą chwilą coraz lepiej w różnych miejsca, warto na 100%.

ja

Z autopsji: fatalna atmosfera, można się wykończyć psychicznie. Zarobki bez szału. Brak kultury - tak można opisać szefostwo.

rav

Jak to będzie jedno z 33 biur handlowych na całym świecie to Tak, centrala w Warszawie Nie.

bur

Firma Profus Management, mająca biura handlowe w 33 krajach na całym świecie, prowadzi handel ropą naftową oraz produktami ropopochodnymi (w szczególności LNG oraz LPG), stalą oraz produktami ze stali, materiałami budowlanymi, produktami chemicznymi, żywnością, lekarstwami i innymi. Jeżeli chodzi o Profusa to ma facet łeb do interesów.

Kibmi

Patrząc na ich stronę to ich potencjał i wykorzystanie go jest niesamowite. Mam wrażenie, że różnorodność branżowa jaką się zajmują jest naprawdę imponująca - od militariów po dobra naturalne, medycynę, żywność. Jednym słowem wszystko. Wie ktoś może czy planują wchodzić jeszcze na jakieś dotąd nie eksplorowane działki?

ktoś

P.S. Pani Gabrielo ... dzięki Pani też wyzbyłem się wyrzutów sumienia

Przekręcony na 50%

to nie szok, roboty wykonane zgodnie z umową ... dla zainteresowanych sprzedam wierzytelność, radzę bardzo uważać!!!!! cóż ja młody byłem, to było moje pierwsze zlecenie i tak mnie potraktowali ...włożyłem kupę kasy w sprzęt około 7 tys. i co ...zostałem ze sprzętem i bez pieniędzy ...rok później pewnie też z tego względu leżałem w szpitalu na depresję, firma Profus miała w tym swój udział ... ale nazwisko zapamiętałem

baltazar

Robota konkurencji? Chyba firma zaczyna sam o sobie pisac w ostatnich komentarzach .... pierwsze 10 opini to czysta esencja o firmie.

Janek

W ogóle to, jak szukałem informacji o Profus Management w Internecie, to wszędzie mają bardzo pozytywne, ciągle piszę, że to firma zaliczana do największych prywatnych w Polsce.

Janek

Ja nic nie słyszałem i jestem w lekkim szoku, nie wiem na ile rpawdziwe sa te komentarze, może to robota konkurencji profus management.

goran

może więcej takich dobrych samarytan naciągneli w Profusie na robotę? słyszeliście coś o innych przypadkach?

firmabudowlana

mi firma nie zapłaciła połowy pieniędzy za wykonane roboty budowlane, najpierw gadka była że 50% przed rozpoczęciem prac a 50% po, i nie chcieli podpisać umowy, zaufałem i mnie przekręcili na ponad 10 tys., nie zapłacili tej drugiej połowy strasząc prawnikami

Ja

To wynik wysokiego mniemania o sobie (co jest zupełnie nieuzasadnione) i przekonania, że wszyscy inni są by mu służyć. Ale to i tak nic w porównaniu z prostactwem i ograniczeniem intelektualnym [usunięte przez moderatora].

prawda

Prezes zachowuje się jak małe dziecko które ma swoje kaprysy. Zastanawiam się czy poziom wieśniactwa który przypomina telenowele to wynik wychowania czy może nadmiar wolnego czasu?

pracownik4

Brak szacunku do ludzi, dużo sytuacji konfliktowych, dużo złośliwych komunikatów, dużo obiecują aby zwerbować jednostkę, budują sztuczny wizerunek dużej firmy, duże obciążenie psychiczne. Dla desperatów.

zgroza

Nie polecam pracy w tej firmie, nieudolne zarządzanie przekłada się na atmosferę w pracy, brak szacunku dla pracowników, brak jasnych zasad pracy, generowanie konfliktów, plotki, pomówienia, całkowity brak zaufania do pracowników.

Prawda jest tylko jedna

Byłem, widziałem, doświadczyłem. Osobiście odradzam kontakt z firmą, brak szacunku do pracowanika, duża eksploatacja ludzi, ciągłe pomówienia za plecami, brak zaufani, ciągłe testowanie ludzi, budowanie sytuacji konfliktowych. Pierwsze wrażenie ciepłej firmy szybko znika.

były pracownik

Ja również odradzam - okropnie traktują ludzi.

Omijać szerokim łukiem. Odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o Profus Management - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profus Management