Profus Management
1 22 29 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 108 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

wstyd Nowy wpis

Dodam jeszcze do wcześniejszego mojego wpisu. Moja firma jak większość wybiera najtańszą ofertę. Powinna sobie zdawać sprawę że w biznesie cudów nie ma. Jeżeli ktoś przedstawia ofertę odbiegającą od "cen rynkowych" (a taką dało Profus) to znaczy że ktoś musi ponieść konsekwencje tej ceny. W tym przypadku konsekwencje ponoszą osoby potrzebujące pracy, z za granicy, dodatkowo jest brud i nieporządek w firmie. " Pracuje w firmie gdzie Profus świadczy usługi sprzątania. Ciągle mają za mało ludzi. Przyjdzie ktoś i po dwóch dniach rezygnuje. Głodowe zarobki, nie szanują ludzi, koordynatorka k...wi i wrzeszczy na ludzi nie potrafi ustawić dobrze pracy. Porwali się na kontrakt z ktorym sobie nie radzą. Żadna szanująca się firma nie powinna sobie pozwolić na współpracę z Profus. Traktowanie ludzi jak niewolników i płacenie im żenująco niskich pieniędzy jest nieetyczne i skandaliczne. Wpadli na pomysł żeby zatrudniać ludzi zza wschodniej granicy. Ludzie Ci zatrudniani są dodatkowo za pośrednictwem agencji. Niedosyć że płacą tym ludziom grosze to jeszcze agencja zabiera im z pensji swoje. Profus traktuje ich skandalicznie. Wstyd mi że w moim kraju w ten sposob traktowani są ludzie którzy u siebie nie mają pracy, muszą zostawić dzieci i pracować w takim Profusie. Powtarzam, żadna szanująca się firma nie powinna korzystać z usług firmy w ten sposób traktującej ludzi.

Tak1Nie

Daro Nowy wpis
@wstyd

Jakie są relacje pracowników z nadzorem? Gdzie są najważniejsze problemy? Czy tylko niskie płacę są przyczyną skarg?

anonymous Nowy wpis
@wstyd

Profus Managament - jeszcze nie zajmuje się sprzątaniem - pomyliłeś firmę!

zgroza

Nie polecam pracy w tej firmie, nieudolne zarządzanie przekłada się na atmosferę w pracy, brak szacunku dla pracowników, brak jasnych zasad pracy, generowanie konfliktów, plotki, pomówienia, całkowity brak zaufania do pracowników.

wstyd
@zgroza

@zgroza potwierdzam z punktu obserwatora. Pracuje w firmie gdzie Profus świadczy usługi sprzątania. Ciągle mają za mało ludzi. Przyjdzie ktoś i po dwóch dniach rezygnuje. Głodowe zarobki, nie szanują ludzi, koordynatorka k...wi i wrzeszczy na ludzi nie potrafi ustawić dobrze pracy. Porwali się na kontrakt z ktorym sobie nie radzą. Żadna szanująca się firma nie powinna sobie pozwolić na współpracę z Profus. Traktowanie ludzi jak niewolników i płacenie im żenująco niskich pieniędzy jest nieetyczne i skandaliczne. Wpadli na pomysł żeby zatrudniać ludzi zza wschodniej granicy. Ludzie Ci zatrudniani są dodatkowo za pośrednictwem agencji. Niedosyć że płacą tym ludziom grosze to jeszcze agencja zabiera im z pensji swoje. Profus traktuje ich skandalicznie. Wstyd mi że w moim kraju w ten sposob traktowani są ludzie którzy u siebie nie mają pracy, muszą zostawić dzieci i pracować w takim Profusie. Powtarzam, żadna szanująca się firma nie powinna korzystać z usług firmy w ten sposób traktującej ludzi.

Tak1Nie

Aneta

@Byla pracownica - a czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Profus Management? Co sprawia, że masz tak negatywną opinię o firmie? Piszesz, że praca jest stresogenna,czy możesz przytoczyć konkretne sytuacje, które by to potwierdziły? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Tak9Nie

Ranking
Byla pracownica

Tez pracowalam w tej firmie. Odradzam, chyba ze ktos chce miec poszarpana psychike zwlaszcza przez malo rozgarnieta i niestety bardzo niekulturalna pania Profus.

Tak13Nie

Aneta

Pracujesz w Profus Management? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

Tak9Nie

Rob

Profus Management ma się dobrze, nawet z kazdą chwilą coraz lepiej w różnych miejsca, warto na 100%.

ja

Z autopsji: fatalna atmosfera, można się wykończyć psychicznie. Zarobki bez szału. Brak kultury - tak można opisać szefostwo.

Tak12Nie

rav

Jak to będzie jedno z 33 biur handlowych na całym świecie to Tak, centrala w Warszawie Nie.

Tak12Nie

bur

Firma Profus Management, mająca biura handlowe w 33 krajach na całym świecie, prowadzi handel ropą naftową oraz produktami ropopochodnymi (w szczególności LNG oraz LPG), stalą oraz produktami ze stali, materiałami budowlanymi, produktami chemicznymi, żywnością, lekarstwami i innymi. Jeżeli chodzi o Profusa to ma facet łeb do interesów.

taaaa
@bur

Ma łeb do interesów? Nie wierzcie w te bajki o potędze. Jeśli nawet kiedyś był kimś to teraz nic nie znaczy.

Tak6Nie

Kibmi

Patrząc na ich stronę to ich potencjał i wykorzystanie go jest niesamowite. Mam wrażenie, że różnorodność branżowa jaką się zajmują jest naprawdę imponująca - od militariów po dobra naturalne, medycynę, żywność. Jednym słowem wszystko. Wie ktoś może czy planują wchodzić jeszcze na jakieś dotąd nie eksplorowane działki?

Tak5Nie

ktoś

P.S. Pani Gabrielo ... dzięki Pani też wyzbyłem się wyrzutów sumienia

Tak5Nie

Przekręcony na 50%

to nie szok, roboty wykonane zgodnie z umową ... dla zainteresowanych sprzedam wierzytelność, radzę bardzo uważać!!!!! cóż ja młody byłem, to było moje pierwsze zlecenie i tak mnie potraktowali ...włożyłem kupę kasy w sprzęt około 7 tys. i co ...zostałem ze sprzętem i bez pieniędzy ...rok później pewnie też z tego względu leżałem w szpitalu na depresję, firma Profus miała w tym swój udział ... ale nazwisko zapamiętałem

Tak4Nie

baltazar

Robota konkurencji? Chyba firma zaczyna sam o sobie pisac w ostatnich komentarzach .... pierwsze 10 opini to czysta esencja o firmie.

były pracownik
@baltazar

Generalnie wszystko co złe na temat Profus Management i właścicieli zwalają na robotę zazdrosnej konkurencji. Nie dziwię się, że sami o sobie zaczynają pisać, bo gorszej opinii o firmie już chyba nie można mieć.

Janek

W ogóle to, jak szukałem informacji o Profus Management w Internecie, to wszędzie mają bardzo pozytywne, ciągle piszę, że to firma zaliczana do największych prywatnych w Polsce.

Janek

Ja nic nie słyszałem i jestem w lekkim szoku, nie wiem na ile rpawdziwe sa te komentarze, może to robota konkurencji profus management.

goran

może więcej takich dobrych samarytan naciągneli w Profusie na robotę? słyszeliście coś o innych przypadkach?

firmabudowlana

mi firma nie zapłaciła połowy pieniędzy za wykonane roboty budowlane, najpierw gadka była że 50% przed rozpoczęciem prac a 50% po, i nie chcieli podpisać umowy, zaufałem i mnie przekręcili na ponad 10 tys., nie zapłacili tej drugiej połowy strasząc prawnikami

Tak2Nie

Ja

To wynik wysokiego mniemania o sobie (co jest zupełnie nieuzasadnione) i przekonania, że wszyscy inni są by mu służyć. Ale to i tak nic w porównaniu z prostactwem i ograniczeniem intelektualnym [usunięte przez moderatora].

prawda

Prezes zachowuje się jak małe dziecko które ma swoje kaprysy. Zastanawiam się czy poziom wieśniactwa który przypomina telenowele to wynik wychowania czy może nadmiar wolnego czasu?

Tak7Nie

pracownik4

Brak szacunku do ludzi, dużo sytuacji konfliktowych, dużo złośliwych komunikatów, dużo obiecują aby zwerbować jednostkę, budują sztuczny wizerunek dużej firmy, duże obciążenie psychiczne. Dla desperatów.

Prawda jest tylko jedna

Byłem, widziałem, doświadczyłem. Osobiście odradzam kontakt z firmą, brak szacunku do pracowanika, duża eksploatacja ludzi, ciągłe pomówienia za plecami, brak zaufani, ciągłe testowanie ludzi, budowanie sytuacji konfliktowych. Pierwsze wrażenie ciepłej firmy szybko znika.

Tak15Nie

były pracownik

Ja również odradzam - okropnie traktują ludzi.

Tak10Nie

Omijać szerokim łukiem. Odradzam pracę w tej firmie.

Tak15Nie

Zostaw opinię o Profus Management - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie