DARK POL DARIUSZ POPEK

Opinie o DARK POL DARIUSZ POPEK

asd

jak gościa znaleźć ?

ppppp

oj mąż do dzisiejzego dnia nie zotał wypłacony i to na niezła kwote, nic na tego Pana nie działa wyrok sądu komornik ani firma windykacyjna!!!!

Skywalker

Nie jest to najlepsza firma, sama praca nie jest zła ale jeżeli chodzi o zarobki to bardzo marne. Płacą na raty nigdy w całości, odległość rat (wypłaty za pracę) jest różna od kilku dni do kilku miesięcy. Wynagrodzenie jakie oferują na różnych stronach internetowych głogowskich i innych od 2.500 - 3.500 zł. to bujda, chwyt reklamowy by złapać naiwniaków na taka kasę (Pracę). - umowa na okres próbny ?. a co to w tej firmie na 10 ludz jeden miał umowę a reszta osób ...... no właśnie Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy tj. w GRĘBOCICACH na budowie szkoły. W e WRZEŚNI na budowie hali dla Koreańczyków . W Świętochłowicach na śląsku, no i w GŁOGOWIE również przy budowie hali dokładnie na wysokości dawnej \"Milany\" po lewej stronie, gdzie budowa trwa do dzisiaj tylko ze nikt już z tych pracowników którzy pracowali w/w miejscowościach już nie pracuje. teraz pracują w WAŁBRZY [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] też na jekiejś hali.Praca w delegacji jest, tylko że ta delegacja to bardzo dziwna nazwa bo odbywa się na takiej zasadzie , że wyjeżdża się w miejsce pracy i pracuje od godz. 7.00 - około 17 lub 18.00 po powrocie z pracy zajeżdża się pod sklep i dostajesz (upominasz) się o kase tą delegacyjną ,to dostaniesz 20 zł. na dzień niby to nic takiego bo delegacyjne ok. tyle wynosi chyba że się mylę ale to nie koniec, 20 zł. dziennie czyli 140 zł. tygodniowo bo w niedziele też się pracuje jak w zwykły dzień bez tzw. 100 -ek gdzie za niedziele powinien zapłacić w zależności od stawki , atu w firmie się nie płaci CZYLI ROBISZ ZA DARMO tylko dniówkę ci liczy . To jesz oszustwo Razem 140 zł. x 4 tygodnie to = 560 zł. jak zarobiłeś np. 8 zł. dniówka 1600 zł. miesięcznie bez premii bo nie płaci premii żadnej nikomu to się cieszysz i teraz od tej kwoty 1600 odejmuje ci tą delegacje 560 zarobiłeś w sumie 1040 zł. i to twój jest zarobe miesięczny. dlatego dochodziło do spięć miedzy pracownikami i pracodawcą Dlatego nie opłaca się pracować w takiej firmie co wyzyskuje człowieka tylko należy ostrzegać innych potencjalnych pracowników przed takimi pracodawcami by nie zatrudniali się i nie pracowali u pracodawców nie płacących za prace w całości wypłaty za godziwą pracę, a czerpiących zysk z pracownika

Zostaw opinię o DARK POL DARIUSZ POPEK - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DARK POL DARIUSZ POPEK