Kowalstwo Przemysław Szymański

Opinie o Kowalstwo Przemysław Szymański

Wilczek

Trudno mi cokolwiek napisać na temat warunków pracy w firmie, jednak na pewno muszę stwierdzić, że firma wykonuje swoje obowiązki naprawdę bardzo solidnie i rzetelnie podchodzi do klientów. Już parę miesięcy temu otrzymałem od nich solidnie wykonane ogrodzenie. Gdy zlecałem wykonanie ogrodzenia nie było większych problemów by się dogadać i ustalić wszelkie szczegóły. Jak dla mnie firma godna uwagi, pozdrawiam.

Białko

Wiecie co, generalnie to firma jest dość fajna, no i do KOWALSTWO PRZEMYSŁAW SZYMAŃSKI przyjmują teraz

Zostaw opinię o Kowalstwo Przemysław Szymański - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kowalstwo Przemysław Szymański