Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna

Wojkowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna

Naiwny

Zajechałem tam dzisiaj po drodze....Brama zamknięta ale ktoś jest w środku, telefon nie odpowiada. Obiecywali nam z tygodnia na tydzień że zapłacą.... że już, że na pewno w "przyszłym tygodniu", tylko czekają na przelew z dużego zlecenia....... Jedno wielkie kłamstwo.... Jak popytałem to ich typowy sposób działania od lat... A teraz chowają się za ustawą restrukturyzacyjną i może sąd rzuci jakiś ochłap jeśli oczywiście poddam się postępowaniu układowemu... bo na odzyskanie pieniędzy za te wszystkie faktury to już szans na pewno nie ma.... Co ciekawe praktycznie do końca pan G. płacił za różne rzeczy i kierowcą "pod stołem".... Więc pewnie kasę poukrywał tak jak piszecie...... Żałość, żyć się odechciewa..... Po co ta robota była....... I uczciwie i solidnie i z fakturą..... i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego....... Zapiszcie sobie ludzie nazwiska tych panów i trzymajcie się z daleka od tych firm w których się pojawią w przyszłości.... A na pewno się pojawią bo powiązań wiele w internecie widać...

KARMA WRÓCI!

Rodzinka i znajome firmy wykupili to co się dało wyciągnąć z firmy. To co było własnością leasingów zostało w zawieszeniu bo wielki Pan Grzesiu jest nietykalny przez upadłość, a tego pragnął najbardziej - żeby go za długi nie można było tknąć. Szuja śmieje się z tych których okradł... ale oficjalnie oczywiście nic nie ma i brud z paznokci wydłubuje, żeby przeżyć.

Okradziony

Firma już zakończyła działalność. Co było wyczyścili, majątek sprzedany. Kontrahenci pieniędzy raczej nie odzyskają. Totalne złodziejstwo. Kolejna położona spółka, kolejni okradzeni ludzie , a Pan Grzegorz dalej chodzi wolno i ludzi traktuje jak śmieci.

Pi

Nas też oszukali na ok. 70000zł.. Wykonują kolejne zlecenia a nie spłacają swoich zobowiązań!!!

Andrzej

Dziwię się, że ta firma jeszcze funkcjonuje i ktokolwiek chce z nią współpracować :(

Klawy

Nie polecam !!!! Brak szacunku do ludzi i ich pracy. Wypłata z umowy wypłacana po terminie, a ta poza z późnieniami kilkumiesięcznymi !!!!! Tylko kolesie mają się dobrze i za granie w pręta dostają kasę.

Bond

Nie polecam, firma nie płaci terminowo. Brak szacunku do pracownika i klientów. Kierownictwo !- jak bogowie , jeden ważniejszy od drugiego a w konsekwencji jedna wielka SPYCHOTERAPIA.

Driver

Nie polecam, firma nie płaci terminowo. Wynagrodzenie w kopercie spóźnione nawet o kilka miesięcy. Brak szacunku do pracownika i klientów.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna - Wojkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna