Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna

Wojkowice

Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna
2 9

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bożena

@kolo, czy sprawa została do tej pory w jakiś sposób wyjaśniona? W Internecie brakuje na ten temat informacji, więc może wtajemniczeni napiszą czy coś posunęło się na plus w sprawie i czy poszkodowani odzyskali swoje należności.

anonymous
@Bożena 24.05.2018 20:37

Moi drodzy! Pan G.P. jest cwańszy niż ustawa przewiduje, jego żona ma teraz sklep w Rybniku (bo tu w pobliżu to by byli straceni) więc nadal żyją na poziomie wyżej niż zwykły "Kowalski". Musicie składać pozwy do sądu.

kolo

UWAGA DŁUŻNICY!!!!Pan Mariusz ma firme na konto swojej żony i dalej wyburza

KARMA WRÓCI!

Rodzinka i znajome firmy wykupili to co się dało wyciągnąć z firmy. To co było własnością leasingów zostało w zawieszeniu bo wielki Pan Grzesiu jest nietykalny przez upadłość, a tego pragnął najbardziej - żeby go za długi nie można było tknąć. Szuja śmieje się z tych których okradł... ale oficjalnie oczywiście nic nie ma i brud z paznokci wydłubuje, żeby przeżyć.

kolo
@KARMA WRÓCI! 08.04.2017 21:38

Pan (usunięte przez administratora)teraz wyburz na konto swojej żonki ona ma firme

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

anonymous

Wzywa się wierzycieli upadłego do zgłoszenia swoich wierzytelności w terminie miesiąca od dnia obwieszczenia postanowienia o ogłoszeniu upadłości w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, na adres Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział X Gospodarczy, ul. Lompy 14, 40-040 Katowice, sygn. akt X GUp 27/18/3.

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Wojkowice oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Naiwny

Zajechałem tam dzisiaj po drodze....Brama zamknięta ale ktoś jest w środku, telefon nie odpowiada. Obiecywali nam z tygodnia na tydzień że zapłacą.... że już, że na pewno w "przyszłym tygodniu", tylko czekają na przelew z dużego zlecenia....... Jedno wielkie kłamstwo.... Jak popytałem to ich typowy sposób działania od lat... A teraz chowają się za ustawą restrukturyzacyjną i może sąd rzuci jakiś ochłap jeśli oczywiście poddam się postępowaniu układowemu... bo na odzyskanie pieniędzy za te wszystkie faktury to już szans na pewno nie ma.... Co ciekawe praktycznie do końca pan G. płacił za różne rzeczy i kierowcą "pod stołem".... Więc pewnie kasę poukrywał tak jak piszecie...... Żałość, żyć się odechciewa..... Po co ta robota była....... I uczciwie i solidnie i z fakturą..... i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego....... Zapiszcie sobie ludzie nazwiska tych panów i trzymajcie się z daleka od tych firm w których się pojawią w przyszłości.... A na pewno się pojawią bo powiązań wiele w internecie widać...

Okradziony

Firma już zakończyła działalność. Co było wyczyścili, majątek sprzedany. Kontrahenci pieniędzy raczej nie odzyskają. Totalne złodziejstwo. Kolejna położona spółka, kolejni okradzeni ludzie , a Pan Grzegorz dalej chodzi wolno i ludzi traktuje jak śmieci.

Pi

Nas też oszukali na ok. 70000zł.. Wykonują kolejne zlecenia a nie spłacają swoich zobowiązań!!!

Andrzej

Dziwię się, że ta firma jeszcze funkcjonuje i ktokolwiek chce z nią współpracować :(

Klawy

Nie polecam !!!! Brak szacunku do ludzi i ich pracy. Wypłata z umowy wypłacana po terminie, a ta poza z późnieniami kilkumiesięcznymi !!!!! Tylko kolesie mają się dobrze i za granie w pręta dostają kasę.

Bond

Nie polecam, firma nie płaci terminowo. Brak szacunku do pracownika i klientów. Kierownictwo !- jak bogowie , jeden ważniejszy od drugiego a w konsekwencji jedna wielka SPYCHOTERAPIA.

Driver

Nie polecam, firma nie płaci terminowo. Wynagrodzenie w kopercie spóźnione nawet o kilka miesięcy. Brak szacunku do pracownika i klientów.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna - Wojkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna