Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G.Przybyłek M.Polak sp.j. w Wojkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G.Przybyłek M.Polak sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G.Przybyłek M.Polak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G.Przybyłek M.Polak sp.j. w Wojkowice

Marek Nowy wpis

Dlaczego ta firma upadła ?

Bożena

@kolo, czy sprawa została do tej pory w jakiś sposób wyjaśniona? W Internecie brakuje na ten temat informacji, więc może wtajemniczeni napiszą czy coś posunęło się na plus w sprawie i czy poszkodowani odzyskali swoje należności.

@Bożena

Moi drodzy! Pan G.P. jest cwańszy niż ustawa przewiduje, jego żona ma teraz sklep w Rybniku (bo tu w pobliżu to by byli straceni) więc nadal żyją na poziomie wyżej niż zwykły "Kowalski". Musicie składać pozwy do sądu.

D. Nowy wpis
@anonymous

Chętnie odwiedzę Lili

Olo Nowy wpis
@anonymous

Właśnie GP kupił sobie nowe audi A8

KARMA WRÓCI!

Rodzinka i znajome firmy wykupili to co się dało wyciągnąć z firmy. To co było własnością leasingów zostało w zawieszeniu bo wielki Pan Grzesiu jest nietykalny przez upadłość, a tego pragnął najbardziej - żeby go za długi nie można było tknąć. Szuja śmieje się z tych których okradł... ale oficjalnie oczywiście nic nie ma i brud z paznokci wydłubuje, żeby przeżyć.

kolo
@KARMA WRÓCI!

Pan (usunięte przez administratora)teraz wyburz na konto swojej żonki ona ma firme

anonymous Nowy wpis
@KARMA WRÓCI!

Gdy CARBO STAL padał, to powstał GEMAR albo właściwie GEMAR WYBURZENIA. Co dalej to nie wiem, ale wcześniej były "działania" z nazwą firmy, zmianą rodzaju działalności pod tym samym NIPem i przeniesieniem wszystkiego na żonę.

kolo

UWAGA DŁUŻNICY!!!!Pan Mariusz ma firme na konto swojej żony i dalej wyburza

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G.Przybyłek M.Polak sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wzywa się wierzycieli upadłego do zgłoszenia swoich wierzytelności w terminie miesiąca od dnia obwieszczenia postanowienia o ogłoszeniu upadłości w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, na adres Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział X Gospodarczy, ul. Lompy 14, 40-040 Katowice, sygn. akt X GUp 27/18/3.

Naiwny

Zajechałem tam dzisiaj po drodze....Brama zamknięta ale ktoś jest w środku, telefon nie odpowiada. Obiecywali nam z tygodnia na tydzień że zapłacą.... że już, że na pewno w "przyszłym tygodniu", tylko czekają na przelew z dużego zlecenia....... Jedno wielkie kłamstwo.... Jak popytałem to ich typowy sposób działania od lat... A teraz chowają się za ustawą restrukturyzacyjną i może sąd rzuci jakiś ochłap jeśli oczywiście poddam się postępowaniu układowemu... bo na odzyskanie pieniędzy za te wszystkie faktury to już szans na pewno nie ma.... Co ciekawe praktycznie do końca pan G. płacił za różne rzeczy i kierowcą "pod stołem".... Więc pewnie kasę poukrywał tak jak piszecie...... Żałość, żyć się odechciewa..... Po co ta robota była....... I uczciwie i solidnie i z fakturą..... i (usunięte przez administratora) z tego....... Zapiszcie sobie ludzie nazwiska tych panów i trzymajcie się z daleka od tych firm w których się pojawią w przyszłości.... A na pewno się pojawią bo powiązań wiele w internecie widać...

Okradziony

Firma już zakończyła działalność. Co było wyczyścili, majątek sprzedany. Kontrahenci pieniędzy raczej nie odzyskają. Totalne złodziejstwo. Kolejna położona spółka, kolejni okradzeni ludzie , a Pan Grzegorz dalej chodzi wolno i ludzi traktuje jak śmieci.

Pi

Nas też oszukali na ok. 70000zł.. Wykonują kolejne zlecenia a nie spłacają swoich zobowiązań!!!

Dziwię się, że ta firma jeszcze funkcjonuje i ktokolwiek chce z nią współpracować :(

Klawy

Nie polecam !!!! Brak szacunku do ludzi i ich pracy. Wypłata z umowy wypłacana po terminie, a ta poza z późnieniami kilkumiesięcznymi !!!!! Tylko kolesie mają się dobrze i za granie w pręta dostają kasę.

Bond

Nie polecam, firma nie płaci terminowo. Brak szacunku do pracownika i klientów. Kierownictwo !- jak bogowie , jeden ważniejszy od drugiego a w konsekwencji jedna wielka SPYCHOTERAPIA.

Driver

Nie polecam, firma nie płaci terminowo. Wynagrodzenie w kopercie spóźnione nawet o kilka miesięcy. Brak szacunku do pracownika i klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G.Przybyłek M.Polak sp.j. - Wojkowice

Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G.Przybyłek M.Polak sp.j.
1.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Plaka 56
    42-580 Wojkowice

Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G.Przybyłek M.Polak sp.j.