EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór

Raszyn

Opinie o EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór

Miły

Złodziej,oszust. Żeruje na ludziach . Jego dziewczyna Irek stara się mu dogodzić w każdej kwestii. Co do tej kobiety Irki kiedyś się oszuka ta lalunia co rozpowiada że tyle siedziała i zna ludzi ???????????? te kropki pod oczami to od chapania dzidy zapewne ???? a tak na serio Marcin Sapor to jest oszust i kawał.... A Irek pyta Pytkowski jeszcze większy frajer

anonymous

ÓNIE PŁACI OSZUKUJE I RÓWNIEŻ NIE ODBIERA TELEFONU KŁAMIE .OPINIE PO OSTATNIEJ BUDOWIE DOPROWADZA PANA CHYBA DO BANKRUCTWA .PRACOWNICY MAJĄ JUZ DOSC TYCH ZAGRYWEK .MYSLIMY O UKŁADZIE ZBIOROWYM I ODDANIE PANA DO SĄDU ,czas najwyzszy aby panem zajął się ZUS I ODPOWIEDZIAŁ PAN ZA NIE REJESTROWANIE PRACOWNIKOW BO ŚWIADKÓW NA PRACĘ U PANA MAMY SPORO

Ktos
@anonymous 22.10.2017 20:41

Cześć. Odezwij się kolego. Chciałbym dołączyć do pozwu. marcinmalinowski1960@interia.pl mam trochę papierów na tego bękarta

Projektant

Ojoj... Widzę że coraz więcej negatywnycyh opinii, ktore sa prawdziwe. Zatrudnia na "czarno" ludzi z Ukrainy. Może i płaci na czas ale za byle co obcina pensje wiec nigdy nie dostajesz zgodnie z przepracowanymi godzinami. Szefunciu praktykuje zasadę trzymania ludzi u siebie na zasadzie uzależnienia finansowego. Do ludzi z Ukrainy: Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Irek, dalej tam pracujesz?

Darek

irek
@Darek 02.02.2017 12:55
Rzetelność, terminowość i wysoka jakość wykonywanych usług -dzieki pracownikom.SZEF NIE PLACI!!!nie polecam....

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma

OSZUKANY PRACOWNIK

nie zapłacił za cały miesiąc.nie odbiera telefonu..nie ma warunków pracy.nie pracujcie na tę firmę.LEgalnie pracuje tylko szwagier.NIE POLECAM

KUMPEL

TA firma jest firma ktora zyje za kost pracownikow.Szef tej firmy kazdego roku razem z rodzina jezdzi na Maladiwy.Za co kolwiek dostaniesz kare.Ostatnio potroncili mi cala wyplate tylko dla tego ze nie wrucilem do pracy w terminie.NIE legalnie pracuje pol UKRAINY.Widze ze nie ma dla niego ZAKONU.MAM NADZIEJE ZE LUDZI KTORZY ZOSTALI OSZUKANI KIEDYS sie zgropuja i zaplaca szefowi za wszystko.NIE POLECAM!!!!!!!

Roman

Pracowałem w tej firmie, po 2 tygodniach miałem mieć wyższą stawke a po 2 miesiącach się zwolniłem bo się nie doczekałem, kilka godzin sie przy wypłacie nie zgadzało niestety

również miałem problem z wypłatą pensji, nie polecam

slaw

pracowałem w tej firmie, to prawda niekiedy wystarczy wypić poprzedniego dnia 2,3 piwa i rano przylecą z alkomatem i dniówka w plecy, generalnie to prawda że zawsze znajdą jakiś powód żeby uciąć coś z pensji, chyba dlatego nie ma w tej firmie stałych pracowników poza szwagrem

nie wypisujcie bzdur pracuje i pieniazki mam zawsze na czas ,jka sie nie chce pracowac to nie płacasprawa zarejestrowania to osobista jak sie godzisz na takie warunki to tak masz ja jestem zarejestrowany

muniek

widze ze nie tylko ja mialem problemy z wyplaceniem calej pensji... a przyszloscia tej firmy sa ukraincy

robol

również nie polecam, zbyt często znajdują się jakieś powody, żeby uciąć trochę pensji pracownikom

michał

@qlaka jakiej umowy? na 20 osób może 3 pracują tam legalnie

michał

Brygadier leci w kulki i przez to ze nie pilnuje pracowników póżniej wielkie kary i nie wypłacają pensji.

Zgadnij

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata i to co jest wypisywane na temat tej firmy to stek bzdur. Jeżeli komuś nie chce sie pracować to nikt go nie będzie zatrudniał i płacił za siedzenie!!! Oby wszystkie firmy na polskim rynku pracy były tak wypłacalne jak ta firma!!!!

rysiek

nie placi

konkret

Ta firma to żenada.Oby takich było jak najmniej na rynku pracy.

Zostaw opinię o EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór