Opinie o Krzysztof Burzyński Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Royal Chris w Inowrocław

counter
2 3 4 5 1
Marta Nowy wpis

Szukam pracy jako handlowiec, najlepiej w branży powiązanej z chemią gospodarczą, itp. Czy ktoś tutaj pracował, ponieważ zależy mi na aktualnych opiniach? Jakie oferują warunki i ogólnie, czy ktoś może coś powiedzieć o tym miejscu pod względem pracy i czy w ogóle są zainteresowani zatrudnianiem nowych, doświadczonych przedstawicieli?

Tonik Nowy wpis

Macie tak dobrze i dlatego nie zależy nikomu na zamieszczaniu opinii o pracy na tym wątku?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 602 dni.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Krzysztof Burzyński Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Royal Chris uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na InfoPraca.pl 9 września.

Czy możesz udzielić jakichś rad osobom, które zamierzają wziąć udział w rekrutacjach prowadzonych przez P.H.U. Royal Chris Krzysztof Burzyński? Dodaj opinię o tym pracodawcy, czeka na nią wiele osób.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Burzyński Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Royal Chris - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad