Opinie o Inokom Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inokom Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inokom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inokom Sp. z o.o. w Inowrocław

Misiaczek Nowy wpis

Narzekacie na prace bo trzeba robić kasa nie jest zła czas pracy zależy od zgrania ekipy bo jak jeden robi a inny tylko liczy ze za niego zrobią to robisz od rana do nocy .Traktowanie biura techników jest tak jak ty jesteś zły do nich to oni do Ciebie . Znajdź prace gdzie robisz spokojnie bez kierownika nad głową masz auto i dostajesz je do dojazdu do domu za free . POLECAM TĄ FIRME DLA OSÓB CO CENIĄ TO CO ROBIĄ Pracuje z pasji a nie dla samej kasy osoby pracujące tylko dla kasy mogą iść do biedry robić tu liczy się bycie wytrwałym i oddanym wtedy masz zyski Jeżeli oceniasz firmę pracując z 3 - 6 miesięcy to nic nie wiesz i nie wypowiadaj się bo tacy jak ty zmieniają firmy co chwila podsumowując jak masz coś tej firmie to poco tu przychodzisz życie Technika nie jest łatwe ale sprawia wiele przyjemności i satysfakcji ...

NIENORMOWANY CZAS PRACY, CZYLI ZACZYNASZ OD 7 I NIEWIESZ KIEDY SKĄŃCZYSZ. Dodają zlecenia bez konsultacji z pracownikiem, kary FINANSOWE, bardzo dużo obowiązków. Wynagrodzenie najnisza 2300 zł + punkty za wykonany montaż, więc czeba dużo robić montaży aby zarobić koło 4000 zł. Punkty nieadekwatne do wykonywanej pracy. Bardzo złe podejście biura do techników, atmosfera w pracy to stres, obgadywanie, brak jakiej kolwiek pomocy dla początkujących

dsalnas

Nie chcesz pracować to idź na zasiłek. Monterzy na umowie o pracę 8h w innej firmie mają 2700-3000 na rękę na start. Za 4 tys opłaca się robić od rana do wieczora. Monter to w obecnych czasach robotnik techniczny najniższego szczebla to i wynagrodzenie nieadekwatne. Ja z tych twoich 4 tysięcy z 12h bym nie rezygnował na rzecz 3 tys za 8h. 4h więcej pracy a aż 1 tys więcej wypłaty, to przy 3 tys na rękę żadna premia kwartalna czy półroczna tego nie rekompensuje. Kary finansowe są za zaniedbania ze strony montera, taka umowa z Orange, tak jest w każdej firmie monterskiej świadczącej usługi FTTH. Praca od 7 do 22 no ale za zupełnie inne pieniądze, wynagrodzenie za takie poświęcenie się 3600-4200 na rękę to nie byle jaka kasa. Kto ci da te średnio 3800 netto na montażu jak kierownik ma niewiele więcej , nie ma szans.

Rafał

@były pracownik Czeba to się cofnąć do szkoły.... ???????????????????????? Ja tam nigdy nie narzekałem na zarobki. Normalne jest to, żeby dobrze zarobić "CZEBA" się narobić...zawsze znajdą się osoby, które się (usunięte przez administratora)co byś wtedy powiedział gdybyś mial płacone tak samo???? Właśnie po to są punkty liczone... Poza tym po pisowni można stwierdzić, że pomyliłeś się z powołaniem....Tylko uważaj w budżetówce "świeżak" nie ma kokosów ????????????

@dsalnas

4 godziny więcej pracy przez 20 dni roboczych to jest 80 godzin za 1000 zł. Wychodzi 12.5 zł za jedną nadgodzinę. To nie jest opłacalna stawka tylko wstyd dla pracodawcy.

Halina
@Anonim

Ale czy tak niska stawka jest zgodna z aktualnym prawem tak w ogóle? Przecież to wychodzi mniej niż najniższa chyba

yhy
@Anonim

No to znajdź pracodawcę co monterowi da 1000zł miesięcznie na rękę za nadgodziny, prędzej na kwartał i to mocno naciągane. 4000 to na montażu to jest minimalna stawka do wypracowania. Jak jesteś dobry, nie odrzucasz żadnego zlecenia i skutecznie namawiasz niezdecydowanych klientów to i do 5000 wyciągniesz. Tak jak kolega przedmówca napisał że aby zarobić trzeba (usunięte przez administratora) a nie siedzieć w fotelu i kalkulować stawkę za nadgodziny. Z resztą co ja wygaduję, to nie są żadne nadgodziny, to jest praca na akord, ile wypracujesz tyle zarabiasz. Lepsze to niż system 8-godzinny gdzie podobno liczy się jakiś (usunięte przez administratora) socjal, bony, karty sportowe, fura pod dom, laptop i nowa komórka za marne 3 tysiące na rękę.

Pracownik ftth
@dsalnas

Witam, Opinia bardzo słaba, za ta pracę można uzyskać o wiele większe dochody przy dużej ilości zleceń. Jeżeli ktoś mówi, że 4 tysiące to dużo za pracę od 8-20 jest śmieszny. Osobiście zarabiam od 6-8 tysięcy za taką pracę i raczej w przedziale wyższym jak jest wystarczająca ilość zleceń. Firma podchodzi do pracownika w sposób zarobkowy który nie równa się za wykonaną pracę i ilość godzin. Nie polecam firmy która wyzyskuje pracowników .

Hanna
@Pracownik ftth

4000 to chyba by było fajne za 8 godzin, ale nie za pracę od 8-20...

Nicx

Jeśli jesteś debilem, nie potrafisz pisać po polsku to czego się spodziewasz?

Halina
@Nicx

Jeju, co Ty tak niemiło od razu. :( Może specjalnie tak napisał, żeby uwagę na siebie zwrócić? Bo jeśli tak to skutecznie. ;p Nie zgadzasz się z tym co napisał?

Paździoch Nowy wpis
@Halina

Halina bo ferdek jest irytujący

Byly pracownik Nowy wpis
@dsalnas

"Praca od 7 do 22 no ale za zupełnie inne pieniądze, wynagrodzenie za takie poświęcenie się 3600-4200 na rękę to nie byle jaka kasa. Kto ci da te średnio 3800 netto na montażu jak kierownik ma niewiele więcej , nie ma szans." Podnieś (usunięte przez administratora) z przed tego ujebanego biurka i zacznij sam tyrać po 15h

Natalia Nowy wpis

W starszych komentarzach bardzo dokładnie opisywaliście zarobki, chciałabym prosić o małą aktualizację, jak one teraz wyglądają. I jeszcze się odnieść do tego komentarza o czasie pracy, czy on jest teraz jakoś unormowany czy jak tam pójdę to jest szansa, że będzie tak, że nie będę wiedziała, kiedy wyjdę?

Edyta

Hej, jakiego wykształcenia wymagają od kandydatów do pracy w Inokomie? Firma nie ma obecnie opublikowanych żadnych ogłoszeń, więc trudno coś wywnioskować. Jakie ogólnie wymogi?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Inokom Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zostaw merytoryczną opinię o Inokom Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Inokom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inokom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inokom Sp. z o.o.?

Inokom Sp. z o.o.
  • Adama Mickiewicza 27