Opinie o Mariusz Mazurkiewicz Inonet w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mariusz Mazurkiewicz Inonet. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mariusz Mazurkiewicz Inonet o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Mazurkiewicz Inonet w Inowrocław

Technik Nowy wpis

Zaczynasz od umowy zlecenie 23,50PLN brutto na godzinę, tak pracujesz ok 3 miesiące. Po okresie próbnym dostajesz umowę gdzie Młodszy technik (najniższy stopień), ma podstawę 1800PLN netto. Do tego doliczane są punkty oraz premie. 1pkt = 20zł netto, po wbiciu 100pkt naliczane są premie w wysokości 200zł za każde dodatkowe 10pkt. Przykład: 100pkt = 100pkt * 20zł 110pkt = 110pkt * 20zł + 200zł (premii) Za każde zlecenie jest doliczana konkretna ilość punktów. Kto pracować chce i może, ten minimalnie tą 4-5 na rękę wyciagnie. Plusy: - Wypłata zawsze jest na czas, nigdy nie było opóźnień - Firma gwarantuje napoje w upalne dni - Na magazynie i w biurze zawsze miła atmosfera Minusy: - W firmie znajduje się dużo "pupilów", nie ważne jak źle robią, jak będą cię traktować, oni są ważniejsi - W okresie gdy znajduje się mało zleceń, bardzo mało zarobisz, z powodu że firma zatrudnia bardzo dużo pracowników i nie ma komu dawać. Zdażały się okresy gdzie cały tydzień chodziło się na 8 a wracało o 12, a wtedy płaca szalenie niska. - Podczas montaży atmosfera różna, częste pośpieszanie towarzysza, częste zmiany w zespołach, raz jeździsz sam, raz z nowym, raz ze starym. - Jeżdżąc z kimś twoje punkty dzielą się na pół, czyli twoja wypłata również idzie na pół. Nie masz na to wpływu. - Możesz jeździć od rana do wieczora i zarobić 30zł, lecz zdarzają się dni, gdzie wyjdziesz w kilku godzinach nawet ponad 200. Przewaga tych gorszych. Za dużo monterów, za mało zleceń. Lepiej wychodzi się na własnej.

Jaka atmosfera jest między działami w Mariusz Mazurkiewicz Inonet?

Monter

Traktują źle ludzi, rozdzielają najbardziej zgrane ekipy pod durnymi pretekstami. Robisz od rana do wieczora za nic.

Monter_2
@Monter

Nie ma firmy instalatorskiej, w której by nie rozdzielano zgranych ekip. Praca za nic to znaczy za ile, bo z tego co mi wiadomo to wcale nie jest tak źle.

Dominika
@Monter_2

Też nie chce mi się wierzyc ze ludzie tak chetnie praucje całe dnie i nic za to nie mają, żyją powietrzem. Komentarz po prostu złośliwy i wg mnie nieprawdziwy bo za pracę na pewno jakas kasa jest, kwestia inna ile jej jes?

Tak
@Monter

Też tam pracowałem porażka umowa zlecenie rozliczanie pitów w ostatni dzień lutego (usunięte przez administratora)

@Monter

Od rana do wieczora to znaczy od której do której?

Tragedia Nowy wpis
@Dominika

Podstawa umowna 1800zl i do tego pkt jeżeli będziesz się dużo odzywać to dostajesz słabe montaże co za tym idzie mało pkt i mało wyplaty

Katarzyna

Po ile godzin się tu pracuje? Bo ktoś tutaj pisał że 300 godzin, ale przecież to chyba nie jest prawda? Myślałam nad pracą dla chłopaka, ale na tyle godzin to nie ma szans...

@Katarzyna

Szukasz pracy dla chłopaka? Źle trafiłaś z chłopakiem, wyślij chłopaka do mamy, do cyca

@Katarzyna

Praca od 8-20 Jeżeli jestes z Inowrocławia licz 1,5h na dojazd. Cały dzień Cie nie ma w domu za nie duże pieniądze rozdzielane na jakieś dziwne transze. Podstawe czyli najniższą krajową dostajesz na konto, a resztę wyplaca Ci polisa ubezpieczeniowa. Więc zapomnij o kredycie bo dla banku kaleczysz sie co miesiac i korzystasz z ubezpieczenia.

Emilia
@pracownik

Matko, za tyle godzin pracy taka mała pensja? Nie da rady iść do szefa i poprosić o podwyżkę?

Byly pracownik szkaluje

Tragedia Nowy wpis
@pracownik

W dodatku księgowa jak tak można ją nazwać tak liczy wypłaty że niekiedy się pomyli o kilka stów i doprosić się nie można, niektórzy mają dodatkowe pieniądze za rozpisywanie dodatkowych rzeczy ci którzy o tym nie wiedzą pieniędzy nie dostają tylko biuro bo za nich to sobie rozpisze

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mariusz Mazurkiewicz Inonet? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
On

Firma i obsługa na 5

Irena
@On

A powiesz coś więcej na temat obsługi? Bo ja tu widzę taką negatywną opinię, że nawet dobrze wiercić w elewacji nie potrafią poprawnie i sama już nie wiem w co wierzyć. Jak u Ciebie to wyglądało dokładnie?

Klient
@On

Potwierdzam. Forma k obsługa na 5!!

Krystian

(usunięte przez administratora) Mała kasa godzin po 300 w miesiącu...

ON
@Krystian

Taaa jasne bez przesady

Klientka

Polecam całym serduszkiem firmę.

Nikt

Godzin masę, zarobki mierne. Nie polecam.

Aneta
@Nikt

I dalej tam pracujesz czy się zwolniłeś? Też chciałam zanieść papiery ale czytam te komentarze i mam coraz więcej wątpliwości.

Nikt
@Aneta

Zwolniłem się, osobiście nie polecam.

Kapelusz
@Nikt

Haha to po co robić narzekać i marudzić zwolnij się i do urzędu pracy zasiłki z opieki po co ci robić

@Nikt

Ile godzin pracy w miesiącu trzeba wyrobić skoro mówisz, że masz godzin?

Zainteresowana

Po co piszecie że jest umowa o pracę skoro jest umowa zlecenie . A te zarobki od 4 do 8 to gdzie bo najwięcej można wyciągnąć 2800 ???

Inowrocławianin

Dwukrotnie przyjmowali zgłoszenie odnośnie montażu internetu radiowego ( dodatkowo),minęły trzy miesiące żadnej odpowiedzi.

andrzejek

monterzy czy też technicy bez doświadczenia nie umiejący wykonywać prostych czynności. wiercenie czy przyczepienie kabla do elewacji w ich wykonaniu to dramat. firma zatrudnia takich ludzi, którzy nie mają pojęcia co robią. 3 ekipa która była dopiero potrafiła wykonać swoje zadanie na poziomie.

Płacą mało a pracujesz od rana do wieczora... Kłamią i (usunięte przez administratora)

Paulina

Czyli nie płacą zbyt dobrze?

PaBlo

Słaba płaca ciężka praca głównie kopanie szpadlem za 1900zł chociaż będą obiecywać złote góry jak człowiek upomni się o swoje pieniędze to zwalniają. Pani Basia zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy a nie potrafi tak naprawdę policzyć godzin danego miesiąca. Firma dorabiajaca się na pracownikach nie na klientach

A tam można pracować na call Center?

Technik

Ogólnie to (usunięte przez administratora) Cały czas kombinują jak Cię oszukać na pieniędze. Nawet jak człowiek ma chęci to w tej firmie się nie liczy... mają kilku stałych pracowników którzy zarabiają pieniędze na innych. Takie układy. Nie polecam i proponuje się dwa razy zastanowić nad zatrudnieniem w tej firmie...

Speed test

Coś nie tak z prędkością. W najmniejszym pakiecie 10 u mnie zaledwie 2.5 mb/s

XDDD
@Speed test

Mb's = megabit | MB/s megabajt 10 megabitow = 1,25MB/s czyli to tak jakbys mial 20megabitow jelopie

Pracowalem

Brak przerw na śniadania. Nigdy nie wiesz o której wrócisz do domu. Umowa od najniższej krajowej.... O wszystko trzeba się prosić. Ludzie pracują na wysokościach a większość nie ma badań lekarskich. Nie polecam.

@Pracowalem

Nie masz ustalonego czasu pracy, czy pracujesz w nadgodzinach, które są ekstra płatne? Taka dodatkowa wypłata może podwyższyć pensję, więc napisz jak to dokładnie wygląda.

Gradi

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Mazurkiewicz Inonet - Inowrocław

• Jak się pracuje w Mariusz Mazurkiewicz Inonet?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Mazurkiewicz Inonet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Mazurkiewicz Inonet?

Mariusz Mazurkiewicz Inonet
  • Adama Mickiewicza 27