EL- PUK Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opinie o EL- PUK Sp. z o.o.

Mijamitoto

Poproś o podwyżkę dostaniesz ją. ! to jest firma gdzie to ty powinnaś dopłacać, ze tam pracujesz. TOP 10 najgorzej płatnych firm w łódzkim. No i słynne powiedzenie prawo jest za brama.

użytkownik zarejestrowany

@Artur dzięki za odpowiedź. A czy ktoś jeszcze może to potwierdzić, że jak dostał podwyżkę w EL- PUK to dostał dużo więcej obowiązków, które spowodowały, że się nie wyrabiał z pracą? Każdy jest inny, dlatego ważne, żeby pojawiało się kilka opinii.

Artur

Tak próbować zawsze warto. Tylko później po małej podwyżce, będą takie wymagania że ci się odechce pracować. Wiec lepiej pozostać z tym co się ma.

użytkownik zarejestrowany

@umtiti rozumiem. A czy jest szansa porozmawiać o podwyżce? A może warto o niej porozmawiać. A co z premiami? Istnieją? Warto zawsze próbować. Może jest szansa na lepsze zarobki, a o tym nie wiemy, bo nie próbowaliśmy się upomnieć.

użytkownik zarejestrowany

@umtiti co masz na myśli? Nie dostaje się w EL- PUK Sp. z o.o. wypłat? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź, by każdy z użytkowników wiedział o co dokładnie chodzi. Czytelność na forum jest ważna, bo służy ono w pomaganiu w podjęciu pracy.

umtiti
@Patrycja 12.09.2017, 10:56

Dostaje się wypłaty regularnie i bezproblemowo,ale ogólnie zarobki są słabe.

umtiti

Jeśli chcesz się wpędzić w biedę to musisz koniecznie spróbować!

Łukasz D.

Podobno potrzebują Asystenta Kierownika Produkcji. Powiedźcie czym taka osoba się zajmuje i czy warto aplikować.

Abrakadabra

Brak planowania i myślenia na przyszłość. Niskie pensje i duża rotacja. Zakład dla ludzi bez perspektyw. Motywacja tylko negatywna. Błędy i porażki wyolbrzymiane na miarę katastrofy humanitarnej. Sukcesy i załatwione sprawy - zupełny brak odzewu. Generalnie zakład dla desperatów.

zzzz1

yyyy1
@zzzz1 03.05.2017, 12:44
Jeżeli chcesz aby traktowno cię jak polaka. To nie idź tam tam tylko bazują na prawie niemieckim polskie prawo im nie pasuje....

Możesz kolego jaśniej?

robi

Pracowałem tam nie narzekam

GiF-04

opinie? jak masz pracować w el puku w Katowicach, to lepiej do Baks-a pójdź. el puk to syf.

Karol

Jakieś opinie o magazynie w Katowicach?

RG 60

Środki czystości BHP,roczna premia 1000?!Litości!!Zupełnie jak w tym dowcipie "...bawimy się świetnie, skaczemy do basenu a jak będziemy grzeczni to napuszczą nam wody...".Lepiej nie wspominać o ostatnich plusach bo zaraz jajodrap poleci do prezesa i zabiorą.A tak swoją drogą,taki przykładowy "Grigori" ma dychę na rękę a Polak który musi mu wszystko ustawić najniższą krajową.

RGV

,,Grigori" z taką pisownia to bym cie nawet na magazyn nie zatrudnił. Swoją droga praca jest naprawdę bardzo ciężka, wieczna presja czasu, monitoring, brak możliwości rozwoju, beznadziejna atmosfera, pensja. To może troszkę + Jest organizowana majówka i wigilia, roczna premia ale kosztem innych pracowników wiec to raczej na - potrzebujesz coś pozałatwiać prywatnie w trakcie pracy nie ma problemu zawsze się dogadasz, jedna zmiana, dostajesz środki czystości BHP.

Grigori

Tesz tam pracowalem. Praca cieszko i pieniadz slaby.

BDR

Najgorsza robota w jakiej pracowałem. zarobki śmieszne praca bardzo ciężka.

Anod

No nie najśmieszniejszy jest ten kierownik co obiecuje złote góry (same obietnice) i nic więcej . W firmie w której pracują trzy osoby na krzyż, nie napisze dokładniej żeby nie było to tak oczywiste kto mogl zostawić wpis. Większość co przychodzi (usunięte przez administratora) po szybkim czasie. O czym mowie? Przyjdź popracuj tu na jakimkolwiek stanowisku to szybko się przekonasz.

tgy
użytkownik zarejestrowany

a gdzie w takim razie mogę w internecie to ogłoszenie o prace na portiera znaleźć? nie ukrywam że taka posada jak najbardziej by mnie interesowała, prosze powiesz gdzie mogę o tym poczytać nieco więcej.

El złom

tak na portiera

pp2

12 brutto na produkcji to dopiero nie są przelewki!

pp2

12 brutto na produkcji to dopiero nie są przelewki!

śdm

doradca techniczno-handlowy zarabia 10.000 zł

szambonurek

A ja lubię swoją pracę.

tw

Nie polecam pracy . TRAGEDIA

pp

To praca a nie kawiarnia. Dla przypomnienia,poprzedni kierownik żałował ludziom nawet pasty do rąk.Rzeczywiście często trzeba się naszarpać a na konserwatora mówią kustosz.Czepianie się bo pan prezes kazali i zarobki z najniższej półki.Droga do nikąd raczej.

jaki

Napisze tak praca z najnizsza krajowa jak bedziesz wchodził w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pseudokierownikowi to moze dostaniesz 50 zł premii.Praca ciezka przy blachach wszedzie kamery ktore chodza za Toba i obserwuja .Taki mały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nawet na hali buda jest w ktorej siedza dwa kapo i patrza kto gdzie co robi .Wymagania nie pal ,nie sraj ,nie pij kawy tylko rob.

Niee

Niestety nie polecam pracy jako pracownik produkcji i magazynu, groszowe pensje i szef mówi ze niemiecki pracownik jest tańszy w produkcji.

Bedo

Przechodząc obok firmy widzisz ciężkie metalowe elementy, myślisz sobie pewnie nieźle zarabiają pracodawca i pracownicy. Wiec udajesz się z CV i swoim doświadczeniem by spytać o prace, dostajesz tą prace, 12zł brutto i garba po 2 latach.

Gp

Za takie same pieniądze lepiej iść do słynnego sonoco pakować żyletki. (ciężka praca fizyczna) za najniższa krajową.

Bylam Tam

Jesli masz zarezerwowany urlop, masz kase, inaczej jestes na bezplatnym

ravw

Ja pracowałem tam od 2012r i jak dla mnie to: 1. Szef - konkret - jak ktoś się nie nadaje to przecie nie będzie darmozjada trzymał - rozumiem to i podziwiam. 2. Masz bardzo dużo wolnego - np koniec pracy jest 24 grudnia, a początek ok 6 stycznia - zależy jak wypada. 3. Zarobki są jak najbardziej ok. Jeśli jesteś pracownikiem który zna się na tym co robisz i jesteś w tym dobry to nie ma się czego bać, na pewno zostaniesz doceniony, tak jak ja.

polak

robota nienajgorsza ale fakt stazi pracownicy zrobia wszystko by cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lub abys sam odszedl idz to sie przekonaj..i kierownikow tyle ze niewiedza czasami co maja robic kawki....itd

komant

he he słyszałem co nieco o warunkach pracy - kolega azariash pisze prawdę, która i tak jest kolorowa. Popytajcie byłych pracowników

eliaszz

niestety [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

BylamTam
@eliaszz 09.08.2014, 23:25
niestety [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

zgadzam sie z opinia, jest co do joty prawdziwa!

azariash

(usunięte przez administratora) Jeżeli komuś pasuje praca za minimalną krajową i atmosfera "dzień bez podłożenia świni dniem straconym" to ok Ale odradzam każdemu kto ma jeszcze choćby cień szacunku dla siebie I nie wierzcie w żadne obietnice Herr ObersSzefa.(usunięte przez administratora)

oro

Jakie tam są warunki i jaka atmosfera? Słyszałem, że jest tam trudno się dostać

adam

a zapoznałeś sie z ich warunkami zatrudnienia? Bo ja tak i sobie odpuściłem...

jack

panowie powiedzcie cos na temat tej firmy,bo jak widzę to straszna tu pustka i zero komentarzy....a dostałem oferte pracy od nich i jestem w kropce...pozdro

Zostaw opinię o EL- PUK Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL- PUK Sp. z o.o.