Opinie o EL- PUK Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EL- PUK Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EL- PUK Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EL- PUK Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do EL- PUK Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 8 lutego.

Zigi

I nie są żadne przewidziane nawet na jesieni albo pod koniec roku? Na zapas warto zostawić CV i jak coś się zwolni to w pierwszej kolejności takie aplikacje są rozpatrywane? Wiesz jak jest?

Jakie są warunki zatrudnienia w EL- PUK Sp. z o.o.?

Dropi

Dzień próbny płatny, a kolejna umowa na rok

Do czego na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta jest mile widziana znajomość symfonii? Myślałam, że to jest program stricte księgowy, nie słyszałam o module typu obsługa zamówień :0 Jakie są możliwości rozwoju zawodowego, bo to obiecują na stronie, więc chętnie poznam ścieżkę kariery z posady specjalisty - jakie stanowisko jest wyżej, po awansie? :)

Jakie są warunki zatrudnienia w EL- PUK Sp. z o.o.?

K.

Umowa o pracę od pierwszego dnia, wynagrodzenie zależy od doświadczenia i stanowiska oczywiście

qaz
@K.

z tym pierwszym dniem bym się tak nie spieszył. przepracowałem całe dni 5 by ok 12 w piątek dowiedzieć się że nie będę miał umowy. potrzebowali ręce do pracy bo mieli górkę jak wszystko opadło ręce mogły odejść.

@qaz

Nie zaproponowali Ci dalszej współpracy? Ale chociaż należne wynagrodzenie za te pięć dni mam nadzieję że otrzymałeś? Zawsze to jakiś dodatkowy pieniądz...

@K.

a jesteś w stanie podać orientacyjne widełki płacowe jakie są u nich? umowa o pracę na początku jest na okres próbny? dają od razu na czas nieokreślony czy dopiero po jakimś czasie przepracowania można się ubiegać?

Dropi Nowy wpis

Czasem jest jeden dzień próbny żebyś zobaczył sobie jak wygląda praca. Jak ok to umowa o prace na 3 miesiące, itd.

@Dropi

a ten dzień próbny jest jakoś wypłacany czy nie? i po tych trzech miesiącach, na jak długo dostaje się kolejną umowę? daj znać.

Dropi Nowy wpis

Dzień próbny płatny, a kolejna umowa na rok

Czy firma nadal szuka specjalisty ds. utrzymania ruchu?

Potrzebują montera, w ofercie napisali o zatrudnieniu na uop i b2b. Bardziej jestem skłonny oczywiście na uop, ale jak to wychodzi pod względem finansowym na b2b? Oczekują doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, a jakiego konkretnie? Tzn. ile lat? Co wchodzi w benefity socjalne? Podobno jest możliwość szkoleń w Polsce i za granicą, jak wyglądają takie szkolenia?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Pytań wiele i rozmowa otwarta. Szefowa nie ma pojęcia nawet po jakim czasie obowiązują benwfity nie mówiąc już o premi rocznej a opowiada niestwozone historie jak do świetnie nie będzie. Brak samej wiedzy merytorycznej jako rekrutera

Pytania nie związane ze stanowiskiem a tylko mające na celu sprawdzenie jak długo i ile uda się wycisnąć z pracownika

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Ostatnie są z marca i kwietnia. Nad którym ogłoszeniem się zastanawiasz? Może coś podpowiem ;)

Krzysztof

Chodzi mi o stanowisko specjalista ds. technicznej obsługi klienta. Chętnie się dowiem, nim złożę aplikację, ile wynosi wynagrodzenie na tym stanowisku? Doczytałem też poprzednie opinie i jest spora liczba komentarzy z zeszłego roku opisująca nerwową atmosferę panującą w firmie. Pisano o poganianiu, niekompetencji kierowników i nierównym traktowaniu pracowników przez tychże. Jak to ktoś wcześniej napisał, benefity nie zastąpią dobrej atmosfery w miejscu pracy. Ciekaw jestem, jak jest w firmie pod tym kątem?

@Krzysztof

To nowe stanowisko w dziale konstrukcyjno-projektowym, połączone z obsługą klienta. Pewnie będzie trochę wyzwań, ale będziesz mógł się wiele nauczyć, bo tworzą go osoby z dużą wiedzą. O atmosferę możesz być spokojny, fajny zespół, koleżeńskie relacje. Na temat wynagrodzenia Ci nie odpowiem, bo owszem są pewnie widełki, ale wiele też zależy od Twojego doświadczenia. Zwykle po pierwszych trzech miesiącach próbnych, stawka jest wyższa. Co do negatywnych opinii to tak jak zawsze - ludzie najczęściej zamieszczają te negatywne, na pochwały nie tracą czasu. W Internecie niestety można napisać każdą bzdurę, dlatego fajnie, że zadałeś tu pytanie. Mam nadzieję, że moja odpowiedź choć trochę Ci pomogła i może może zdecydujesz się aplikować.

WK

Widziałem, że w tym samym czasie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Asystenta Technologa. Warto spróbować?

@WK

Zdecydowanie, jeśli ktoś chce zdobyć trochę wiedzy technicznej i poznać ją w praktyce to zachęcam

Lonia

A czy możesz coś napisać na temat działu sprzedaży? Na czym ta praca polega? Czy trzeba płacić za szkolenia?

@Lonia

Szkolenia są wewnętrzne, wdrażasz się w zespół, poznajesz inne działu. Powoli przystępujesz do obsługi klienta, pomagasz realizować zamówienia. Po trzech miesiącach jesteś w stanie określić, czy chcesz podpisać umowę na dłużej, czy wolisz spróbować czegoś innego ;)

Krystyna

A czy po tym okresie próbnym można liczyć już na jakieś szkolenia zewnętrzne? Firma opłaca takie rzeczy?

@Krystyna

Jeśli pracownik chce się rozwijać, to oceniane jest to "na plus" :)

Irena

Czy rekrutacja jeszcze trwa? Tak się pytam, nie dla siebie tylko pod kątem brata bo on akurat szuka pracy. Chciałam mu jakieś konkrety przedstawić. Czy jednak możesz napisać tak orientacyjnie te widełki, żeby brat mniej więcej wiedział czego się spodziewać?

@Irena

Pani Ireno, dziękujemy za zainteresowanie, ale obecnie nie są u nas prowadzone żadne rekrutacje.

Zigi

Czy w firmie EL- PUK Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Automatyk?

Wojtek

To ogłoszenie już nie jest aktualne.

Rafał
@Wojtek

Okay, ale taka informacja i tak by się przydała jak już pojawią się następne oferty pracy. Możesz napisać o tym systemie zmianowym? W jakich godzinach pracujecie i czy są też nocki? Weekendy wolne czy pracujące?

@Rafał

Grafik jest oparty głownie na zmianie dziennej od poniedziałku do piątku. Sporadycznie zdarzają się nocki i weekendy, ale dotyczy to tylko kilku pracowników i po wcześniejszych uzgodnieniach.

Irena
@Wojtek

Czyli nocki i weekendy biorą tylko osoby na ochotnika? To akurat mi się podoba, nic na siłe, kto chce to ma okazję do dorobienia. Jaka stawka za nocki?

@Irena

Dokładnie, tylko ochotnicy. Stawki nie powiem, bo jestem z innego działu. Teraz nie ma naboru, ale zawsze można podesłać kadrowej swoje CV. Pozdrawiam

Oda do Teresy

Pani Teresa, nie mogę bez pani życ, nie mogę zapomnieć o tych zamówieniach które pakowałem gdy godzinę później pracował klient, 1200 koryt samo się nie zrobi tak to pani mówiła

Profesjonalna firma i szeroki asortyment produktów. Bardzo dobre doradztwo techniczne. Pozdrawiam

On

Cos ty z konia spadł? Fajny zespół? Buahhaa

Agnieszka
@On

Czemu uważasz, że zespól nie jest fajny? Co takiego się dzieje? Warto by jakkolwiek uargumentować takie słowa..

A my się lubimy :)
@Agnieszka

Uważam, że co jak co, ale mury tej firmy przyciągają fajnych ludzi. Pozdrawiam :)

Hej. Jak wygląda praca na produkcji? Ciężka fizycznie? Jakie są godziny pracy? Kasa w miarę? Mam długie doświadczenie na produkcji, ale w zupełnie innej branży. Zmieniam pracę i szukam czegoś fajnego na lata.

Pikus
@Kandydat

Uciekaj jak najdalej!!jeśli nie chcesz podupadać na zdrowiu psychicznym!!!

WK
@Kandydat

6-14 od poniedziałku do piątku. Sporo osób ma tam staż pracy pow. 10 lat, więc chyba źle nie jest

Rafał
@Pikus

Hej, a co takiego się dzieje, że może mieć to wpływ aż na zdrowie psychiczne? Napiszesz coś więcej, bo to dosyć ważna kwestia i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej.

@Rafał

Najlepiej przekonać się samemu

Jak się pracuje z ludźmi z EL- PUK Sp. z o.o.?

Łukasz

Fajny zespół, pozdrawiam !

@Łukasz

Czemu zawdzięczacie fajną atmosferę i czy można tu liczyć na pomoc, zwłaszcza na początku? Jak wyglądają pierwsze dni w pracy?

maksym

Uciekać jak najdalej. I całe szczęście ludzie to robią.

Karol
@maksym

Chcesz przez to napisać, że w ostatnim czasie miały miejsce sytuacje, gdzie pracownicy sami zaczęli odchodzić z pracy w firmie EL- PUK? Mógłbyś tego typu stwierdzenie poprzeć konkretnymi przykładami? Jeżeli tak było, to zastanawia mnie, dlaczego, więc mam nadzieję, że odpowiesz i rozjaśnisz tę sytuację.

Elem
@Karol

Wystarczy spojrzeć na dzial sprzedaży jaka tam rotacja w ciągu ponad roku była. Co ktoś przyszedł popracowal torche to uciekał. Nieliczne osoby pracowały tam dłużej ale widzę że też rezygnują. Magazyn podobna sytuacja. Większość ludzi w porządku ale właśnie Ci w porządku odchodzą.

Karol
@Elem

Rotacja może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Wspominasz o pracy w magazynie. Interesuje mnie, czy żeby się tam dostać trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe?

Elem
@Karol

Nie trzeba mieć ale jest to wskazane, możesz pójść na kurs po zatrudnieniu.

@Elem

A dlaczego jest taka rotacja? Widzę dużo archiwalnych ogłoszeń właśnie do działu sprzedaży i zastanawiam się, o co chodzi?

@maksym

Jestem zupełnie innego zdania, pracuje 5 lat i jestem zadowolona

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z EL- PUK Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

xyz

Zwolnienia przez firmę to rzadkość

Yupik
@xyz

No bo gdzie znalesc nowego chetnego do takiej roboty za grosze

Aleksandra
@Yupik

A aktualni chętnie są i nie odchodzą?

Lol

Firma niemiecki kapitał, Niemiecka logika. Choc czy Niemcy sa jeszcze niemieckie? (Kuriozum jak mozna wygwizdac hymn swojego kraju w meczu Eintraht-Bayern hehe)

Danuta
@Lol

czy to ze firma jest niemiecka jest dla ciebie plusem czy minusem ? bo ciężko z postu wywnioskowac ?

Lonia

Mam pytanie odnośnie pracy w biurze firmy. Dość często są ogłoszenia do działu sprzedaży. Dlaczego tak się dzieje? Czy ta praca jest bardzo skomplikowana? Czytałam gdzieś, że trzeba zostawać po godzinach. Czy to prawda? Drugie zagadnienie dotyczy bardziej formalnej strony pracy. Czy podpisuje się jakieś lojalki? Albo odpowiedzialność materialną?

Maciek
@Lonia

Nadgodziny kiedyś były, ale to już przeszłość. Sama praca, rzeczywiście wymaga dokładności i czasem może być trudna, ale też nie oczekuje się czegoś co by nie było do ogarnięcia. Przy podpisywaniu umowy obowiązują standardowe dokumenty.

@Maciek

Dziękuję. A co z opinią, że jak zrezygnujesz w krótkim czasie z pracy, to płacisz za szkolenie? Bo ktoś tu coś takiego napisał. No i druga sprawa, że nie ma czasu na przerwę, trzeba non stop pracować ????

@Lonia

Przysługuje Ci przerwa określona w kodeksie pracy. Nie każdego może interesować profil działalności firmy, ale nie dajcie się zwariować... Jeśli chodzi o szkolenia, to wiadomo, że jeśli firma inwestuje w rozwój pracownika, to chciałaby go zatrzymać na dłużej, niż miesiąc czy dwa ;) Naturalnie, że na niektóre szkolenia lepiej zapisać się, kiedy wiemy, że chcemy zostać w firmie na dłużej, niż tylko "przezimować" w poszukiwaniu lepszej roboty ;)

Lonia

Akurat nie ma już oferty do działu sprzedaży, ale dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Olga
@Maciek

Przeszłość? Znaczy teraz pracujecie tylko po 8 h?

@Olga

Godziny pracy części biurowej: 8 - 16.

Izabela

A inne części w jakich godzinach pracują?

@Izabela

Produkcja i Magazyn zaczynają od 6.

Krzysztof

Też pracuje się tam w stałych godzinach, czy jest to praca zmianowa?

@Krzysztof

Produkcja 6-14, Magazyn na zmiany (6-14, 8-16 i 10-18)

Pracować do końca umowy

Uwaga na sprzedaż i wszystkie oferty do sprzedaży. Pomimo wspaniałej kierowniczki która zawsze pomoże i reszty zespołu. Nie liczcie nawet na chwile przerwy. Praca ciągła bez najmniejszej mozliwosci wytchnienia. Płace bardzo niskie. Szefostwo zupełnie nie zainteresowane tym co jest nie tak a byle tylko to wszystko jakoś szło. Całkowicie nie polecam i pragnę wszystkich przestrzec przed tą firmą a raczej szefostwem. Ps. bardzo duża rotacja

Pracować do końca umowy
@Pracować do końca umowy

Dodatkowo, Pakiety socjalne - jakiekolwiek poza opieka medyczna dostępne dopiero po przepracowaniu min. 6 miesięcy

@Pracować do końca umowy

Jak to bez przerwy? Chyba jakaś na posiłek jest? Trochę dołujące są te opinie i faktycznie, chyba duża rotacja, sądząc po ilości archiwalnych ogłoszeń. Ale nie ma nic konkretnego. Pod jakim względem jest ciężko? Zastanawiałam się nad aplikowaniem, ale ja mam jeść kanapkę przy biurku, bo nie ma czasu, to chyba sobie odpuszczę.

BEZ PRZESADY
@Lonia

Przerwa przysługuje każdemu, wszystko zgodnie z regulaminem pracy. Od Ciebie zależy gdzie ją spędzisz, możesz nawet na terenie zielonym, w tak zwanej strefie relaksu, na poduchach ;) O rotacjach ludzie już pisali, ale w sprzedaży są też osoby ze stażem pracy pow. 3 lat.

Bartek

Cześć Co możecie powiedzieć o stanowisku specjalista ds. Sprzedaży?

Szczera
@Bartek

Jeśli cenisz sobie swoje zdrowie psychiczne to lepiej odpuść, jest wiele innych ofert pracy w sprzedaży :)

@Szczera

To kolejna negatywna opinia tutaj o dziale sprzedaży. Możesz ją przybliżyć? Zastanawiałam się nad złożeniem aplikacji, ale troszkę wystraszyła mnie ilość archiwalnych ofert pracy do tego działu. Ludzie się nie nadają, czy wymagania z kosmosu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w EL- PUK Sp. z o.o.?

~

Jest ok

Teresa
@~

a możesz podać więcej szczegółów? :) Podobno od pierwszych dni jest umowa o prace to super. A jaką mniej więcej stawkę proponuje firma?

~
@Teresa

Zależy od stanowiska, ale zwykle jest tak, że po okresie próbnym stawka jest wyższa. Nie wiem do jakiego działu chcesz aplikować, ale w każdym znajdziesz sympatyczne i otwarte osoby, które pomogą w aklimatyzacji.

Kamil

Mam okazję współpracować z firmą i mogę stwierdzić, że to kompetentny i sympatyczny zespół. Pozdrawiam dział ofert :)

Aleksandra
@~

Dosłownie w każdym? A są tu w firmie jakiekolwiek obszary, gdzie jest po prostu negatywnie? Czy mój pesymizm zawodzi i naprawdę nie ma tutaj na co narzekać? ;)

@Aleksandra

Najlepiej przekonać się samemu ;) Opinię pomagają, ale nie można kierować się tylko nimi.

Teresa
@xyz

oczywiście że tak, masz rację :P A jakieś rady dotyczące rekrutacji? :) Pytają o coś konkretnego?

@Teresa

Generalnie luźna rozmowa. Poza pytaniem o wynagrodzenie, bez niewygodnych pytań. Techniczne zagadnienia raczej też nie padają, ale wiadomo, że warto trochę przejrzeć profil działalności firmy. Standardowe kwestie o to, czym zajmowano się wcześniej. To jeśli chodzi o stanowiska biurowe. Natomiast do działu konstrukcji, czy technologii można spodziewać się kilku zadań testowych z rysunku po zakończeniu rozmowy. Powodzenia

Bartosz

Szkoda, że na forum można zostawiać każdą bzdurę. Merytorycznie dodam, że firma dobrze radzi sobie w branży a przy tym stwarza dobre warunki do pracy i szanuje pracowników

nikt
@Bartosz

jeśli wieczne poganianie-mało mało nazywamy szacunkiem to jestem za.

Sylwia
@nikt

Na produkcji tak jest? Ciekawe jaka różnica jak się jest na zleceniówce a jak na umowie na dłużej. też wtedy tak grzmią do ucha?

@Sylwia

Zatrudnianie na umowe o prace od pierwszego dnia to akurat plus firmy. Mnie pracuje się ok, zespol tez ma dobry kontakt z kierowniczkami i nie narzeka.

manufaktura z początku XIX wieku i nawyki z tamtego czasu. głęboki komunizm z jakiego wywodził się ten zakład. atmosfera pracy wyjątkowa nikomu na niczym nie zależy kierownictwu też byle cyferki się zgadzały. przepracowałem 3 miesiące i wystarczyło. typowa tragedia.

Zostaw merytoryczną opinię o EL- PUK Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w EL- PUK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EL- PUK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EL- PUK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EL- PUK Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EL- PUK Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Kościelna 15
    95-050 Konstantynów Łódzki