Opinie o EL- PUK Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EL- PUK Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EL- PUK Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o EL- PUK Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
maksym

Uciekać jak najdalej. I całe szczęście ludzie to robią.

Pracować do końca umowy

Uwaga na sprzedaż i wszystkie oferty do sprzedaży. Pomimo wspaniałej kierowniczki która zawsze pomoże i reszty zespołu. Nie liczcie nawet na chwile przerwy. Praca ciągła bez najmniejszej mozliwosci wytchnienia. Płace bardzo niskie. Szefostwo zupełnie nie zainteresowane tym co jest nie tak a byle tylko to wszystko jakoś szło. Całkowicie nie polecam i pragnę wszystkich przestrzec przed tą firmą a raczej szefostwem. Ps. bardzo duża rotacja

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do EL- PUK Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 8 lutego.

@Pytanie

Ostatnie są z marca i kwietnia. Nad którym ogłoszeniem się zastanawiasz? Może coś podpowiem ;)

Krzysztof
@Pracownik

Chodzi mi o stanowisko specjalista ds. technicznej obsługi klienta. Chętnie się dowiem, nim złożę aplikację, ile wynosi wynagrodzenie na tym stanowisku? Doczytałem też poprzednie opinie i jest spora liczba komentarzy z zeszłego roku opisująca nerwową atmosferę panującą w firmie. Pisano o poganianiu, niekompetencji kierowników i nierównym traktowaniu pracowników przez tychże. Jak to ktoś wcześniej napisał, benefity nie zastąpią dobrej atmosfery w miejscu pracy. Ciekaw jestem, jak jest w firmie pod tym kątem?

@Krzysztof

To nowe stanowisko w dziale konstrukcyjno-projektowym, połączone z obsługą klienta. Pewnie będzie trochę wyzwań, ale będziesz mógł się wiele nauczyć, bo tworzą go osoby z dużą wiedzą. O atmosferę możesz być spokojny, fajny zespół, koleżeńskie relacje. Na temat wynagrodzenia Ci nie odpowiem, bo owszem są pewnie widełki, ale wiele też zależy od Twojego doświadczenia. Zwykle po pierwszych trzech miesiącach próbnych, stawka jest wyższa. Co do negatywnych opinii to tak jak zawsze - ludzie najczęściej zamieszczają te negatywne, na pochwały nie tracą czasu. W Internecie niestety można napisać każdą bzdurę, dlatego fajnie, że zadałeś tu pytanie. Mam nadzieję, że moja odpowiedź choć trochę Ci pomogła i może może zdecydujesz się aplikować.

WK
@Pracownik

Widziałem, że w tym samym czasie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Asystenta Technologa. Warto spróbować?

@WK

Zdecydowanie, jeśli ktoś chce zdobyć trochę wiedzy technicznej i poznać ją w praktyce to zachęcam

@Pracownik

A czy możesz coś napisać na temat działu sprzedaży? Na czym ta praca polega? Czy trzeba płacić za szkolenia?

Pracownik Nowy wpis
@Lonia

Szkolenia są wewnętrzne, wdrażasz się w zespół, poznajesz inne działu. Powoli przystępujesz do obsługi klienta, pomagasz realizować zamówienia. Po trzech miesiącach jesteś w stanie określić, czy chcesz podpisać umowę na dłużej, czy wolisz spróbować czegoś innego ;)

Krystyna Nowy wpis
@Pracownik

A czy po tym okresie próbnym można liczyć już na jakieś szkolenia zewnętrzne? Firma opłaca takie rzeczy?

Pracownik Nowy wpis
@Krystyna

Jeśli pracownik chce się rozwijać, to oceniane jest to "na plus" :)

@Pracować do końca umowy

Dodatkowo, Pakiety socjalne - jakiekolwiek poza opieka medyczna dostępne dopiero po przepracowaniu min. 6 miesięcy

@Pracować do końca umowy

Jak to bez przerwy? Chyba jakaś na posiłek jest? Trochę dołujące są te opinie i faktycznie, chyba duża rotacja, sądząc po ilości archiwalnych ogłoszeń. Ale nie ma nic konkretnego. Pod jakim względem jest ciężko? Zastanawiałam się nad aplikowaniem, ale ja mam jeść kanapkę przy biurku, bo nie ma czasu, to chyba sobie odpuszczę.

BEZ PRZESADY Nowy wpis
@Lonia

Przerwa przysługuje każdemu, wszystko zgodnie z regulaminem pracy. Od Ciebie zależy gdzie ją spędzisz, możesz nawet na terenie zielonym, w tak zwanej strefie relaksu, na poduchach ;) O rotacjach ludzie już pisali, ale w sprzedaży są też osoby ze stażem pracy pow. 3 lat.

Bartek

Cześć Co możecie powiedzieć o stanowisku specjalista ds. Sprzedaży?

Szczera
@Bartek

Jeśli cenisz sobie swoje zdrowie psychiczne to lepiej odpuść, jest wiele innych ofert pracy w sprzedaży :)

@Szczera

To kolejna negatywna opinia tutaj o dziale sprzedaży. Możesz ją przybliżyć? Zastanawiałam się nad złożeniem aplikacji, ale troszkę wystraszyła mnie ilość archiwalnych ofert pracy do tego działu. Ludzie się nie nadają, czy wymagania z kosmosu?

maksym

Uciekać jak najdalej. I całe szczęście ludzie to robią.

@maksym

Chcesz przez to napisać, że w ostatnim czasie miały miejsce sytuacje, gdzie pracownicy sami zaczęli odchodzić z pracy w firmie EL- PUK? Mógłbyś tego typu stwierdzenie poprzeć konkretnymi przykładami? Jeżeli tak było, to zastanawia mnie, dlaczego, więc mam nadzieję, że odpowiesz i rozjaśnisz tę sytuację.

Elem
@Karol

Wystarczy spojrzeć na dzial sprzedaży jaka tam rotacja w ciągu ponad roku była. Co ktoś przyszedł popracowal torche to uciekał. Nieliczne osoby pracowały tam dłużej ale widzę że też rezygnują. Magazyn podobna sytuacja. Większość ludzi w porządku ale właśnie Ci w porządku odchodzą.

@Elem

Rotacja może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Wspominasz o pracy w magazynie. Interesuje mnie, czy żeby się tam dostać trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe?

Elem
@Karol

Nie trzeba mieć ale jest to wskazane, możesz pójść na kurs po zatrudnieniu.

Klient
@Elem

A dlaczego jest taka rotacja? Widzę dużo archiwalnych ogłoszeń właśnie do działu sprzedaży i zastanawiam się, o co chodzi?

logo firmy Pomocnik Pralni - od zaraz
Konstantynów Łódzki
Salesianer Miettex Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca dla Ciebie! Bez doświadczenia - ochrona hipermarketu Konstantynów
Konstantynów Łódzki
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4746 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Wykładanie towaru drogeria godz 18-23/ Konstantynów / mile widziani mężczyźni
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(504 opinii)
logo firmy Pielęgniarka - online
Recruit Europe Ltd.
(46 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w EL- PUK Sp. z o.o.?

~

Jest ok

Teresa
@~

a możesz podać więcej szczegółów? :) Podobno od pierwszych dni jest umowa o prace to super. A jaką mniej więcej stawkę proponuje firma?

~
@Teresa

Zależy od stanowiska, ale zwykle jest tak, że po okresie próbnym stawka jest wyższa. Nie wiem do jakiego działu chcesz aplikować, ale w każdym znajdziesz sympatyczne i otwarte osoby, które pomogą w aklimatyzacji.

Kamil
Klient
@Pytanie

Mam okazję współpracować z firmą i mogę stwierdzić, że to kompetentny i sympatyczny zespół. Pozdrawiam dział ofert :)

Aleksandra
@~

Dosłownie w każdym? A są tu w firmie jakiekolwiek obszary, gdzie jest po prostu negatywnie? Czy mój pesymizm zawodzi i naprawdę nie ma tutaj na co narzekać? ;)

xyz
@Aleksandra

Najlepiej przekonać się samemu ;) Opinię pomagają, ale nie można kierować się tylko nimi.

Teresa
@xyz

oczywiście że tak, masz rację :P A jakieś rady dotyczące rekrutacji? :) Pytają o coś konkretnego?

xyz
@Teresa

Generalnie luźna rozmowa. Poza pytaniem o wynagrodzenie, bez niewygodnych pytań. Techniczne zagadnienia raczej też nie padają, ale wiadomo, że warto trochę przejrzeć profil działalności firmy. Standardowe kwestie o to, czym zajmowano się wcześniej. To jeśli chodzi o stanowiska biurowe. Natomiast do działu konstrukcji, czy technologii można spodziewać się kilku zadań testowych z rysunku po zakończeniu rozmowy. Powodzenia

Bartosz

Szkoda, że na forum można zostawiać każdą bzdurę. Merytorycznie dodam, że firma dobrze radzi sobie w branży a przy tym stwarza dobre warunki do pracy i szanuje pracowników

nikt
@Bartosz

jeśli wieczne poganianie-mało mało nazywamy szacunkiem to jestem za.

Sylwia
@nikt

Na produkcji tak jest? Ciekawe jaka różnica jak się jest na zleceniówce a jak na umowie na dłużej. też wtedy tak grzmią do ucha?

@Sylwia

Zatrudnianie na umowe o prace od pierwszego dnia to akurat plus firmy. Mnie pracuje się ok, zespol tez ma dobry kontakt z kierowniczkami i nie narzeka.

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Monter w firmie EL- PUK Sp. z o.o.?

były pracownik

manufaktura z początku XIX wieku i nawyki z tamtego czasu. głęboki komunizm z jakiego wywodził się ten zakład. atmosfera pracy wyjątkowa nikomu na niczym nie zależy kierownictwu też byle cyferki się zgadzały. przepracowałem 3 miesiące i wystarczyło. typowa tragedia.

nick

szkoda czasu i fatygi

Sylwia
@nick

A to czemu? To o magazynie taka opinia, czy produkcja czy biuro.

były pracownik

dla ukraińców ludzi którzy mają niedaleko do emerytury lubiom być pomiatane przez nawiedzonom kierowniczke

Jakie godziny pracy obowiązują w EL- PUK Sp. z o.o.?

M.
@Pytanie

Produkcja 6-14. Biuro 8-16.

Czym EL- PUK Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Eks
@Pytanie

Niczym. Żadnych, chyba że bedziesz zostawac dzien w dzien po godzinach, moze łaskawie dostaniesz plus 5 dych do wyplaty.

Olga
@Eks

Cześć, podpisałeś się jako 'eks'. Czy mam przez to rozumieć, że jesteś byłym pracownikiem EL- PUK? Jeśli tak to jak dawno pracowałeś w firmie? Pytam ponieważ zastanawiam się czy od momentu kiedy w niej już nie pracujesz mogło się coś pozmieniać.

Magda
@Olga

Premie gwiazdkowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport, telefon służbowy, choć to już powszechne. Wypłata zawsze na czas i umowa o pracę od pierwszego dnia. Do jakiego działu chcesz chcesz aplikować?

Kordian

Może ktoś podpowie czy w obecnej sytuacji przy tych wszystkich obostrzeniach są jakieś widoki na pracę w firmie?

Sugestywna opinia

Firma jest niemiecka i wykazuje typowo niemieckie działanie, oszwabić na każdym kroku... Na zdrowiu, wynagrodzeniu, obietnicach, warunkach pracy. Wg prezesa prawo jest za bramą, a sądy pracy na prawdę potrafią pomagać. Nawet klakier Pan Zbyszek jako prawnik mógłby Wam coś o tym powiedzieć, no ale jest opłacalny, to gdzie będzie prawa pilnował w zakładzie pracy, pilnuje interesów szefostwa i ich pieniędzy.

pan nikt

od pewnego czasu jest ogłoszenie o pracę na stanowisko elektryka. . czy mógłbym dowiedzieć się czegoś więcej. obowiazki, wynagrodzenie, czas pracy,itd. dziekuję.

Andrzej

Doradca techniczno handlowy, warto aplikować?

Olga
@Andrzej

Też chętnie się dowiem, czy pracownicy EL- PUK polecają tę pracę. Pytasz, czy warto aplikować. A co konkretnie Cię interesuje? Zarobki, atmosfera? Daj znać.

Olaf

Masz rację, wiem coś o tym, perfidnie knuje za plecami, sprawdza kto ile czasu jest na fajce i ile razy w kiblu siedzi, na przerwie godzinę żre ale inni tylko 15min. mają a sama cały czas w telefonie grzebie na portalach, zazdrosna żal jej... ściska że ktoś ma, ale taka to nigdy nie będzie miała...

@Olaf

Napisałeś o przerwach w trakcie pracy. Mógłbyś dodać, ile czasu przerwy przysługuje osobie zatrudnionej w firmie EL- PUK? Ciekawi mnie, czy pracodawca reguluje tę kwestię wewnętrznym regulaminem.

Zbyszek

Ja na miejscu szefostwa to bym już dawno pogonił tą psełdo brygadzistke z prod. Nie dość że nie potrafi zarządzać pracownikami, to na wszystkich donosi na prawo i lewo, wali fuchy podczas pracy, a potem patrzy ci prosto w oczy i wzbudza litość jaka to ona nieszczęśliwa.śmiech na sali, zero pojęcia o robocie, gdyby nie technolog to by zginęła w tym burdlu na kółkach.. Odradzam szkoda prądu!

Kalil

Oni tam są jacyś obłąkani :)) Wymagania kompletnie z kosmosu, katalog 10000 pozycji na pamięć w ciągu miesiąca, dwóch. Jeśli ktoś ma taką pamięć to prawo kończy a nie szwenda się po magazynach. Siła fizyczna bo ich chyba na wózek typu rydwan nie stać. Zwrot za szkolenie jeśli się zrezygnuje ( aha jasne, oni sobie w koszty wbiją a ex-pracownik ma zwracać). (usunięte przez administratora) na magazynie. W sumie nawet nie doszliśmy do kwestii płacy, wiedziałem do jakiej firmy idę na rozmowę i już od początku buźka mi się cieszyła. W sumie to tak myślałem, że te opinie to jakaś zemsta, czarny pijar czy inne coś. A tu proszę, oni naprawdę są poryci jak się patrzy :))

@Kalil

Co dzieje się w przypadku kiedy nowy pracownik nie zdoła nauczyć się w ciągu tych dwóch miesięcy całego katalogu na pamięć? Zastanawiam się, czy w takim wypadku pracodawca postanawia zwolnić taką osobę, czy może realnie są szansę, aby dłużej móc wdrożyć się w tej kwestii. Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

NT

Polecam Pracowałem w dz. sprzedaży, świetna ekipa z którą super się dogaduję :) Firmie i pracownikom życzę sukcesów i szerokich perspektyw rozwoju.

L
@NT

I co się stało że już nie pracujesz? Skoro niby tak świetnie? Czyżby post 'propogandowy'?:)

NT
@L

Rozwiązałem umowę za własnym życzeniem. Wyjeżdżam z Polski, na zawsze????

Zostaw merytoryczną opinię o EL- PUK Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EL- PUK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EL- PUK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie klientów o firmie EL- PUK Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy EL- PUK Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EL- PUK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EL- PUK Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EL- PUK Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kościelna 15
    95-050 Konstantynów Łódzki
  • NIP: 9471840661 KRS: 0000095252

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

EL- PUK Sp. z o.o.