FIRMA BUDOWLANA "DOM-BUD" JACEK SZYMICHOWSKI

Opinie o FIRMA BUDOWLANA "DOM-BUD" JACEK SZYMICHOWSKI

Ewka

Polecam za atmosferę :) fajni ludzie tu są.

O
@Ewka 29.12.2018 21:17

Najfajniejszy wlasciciel ktory nie placi i pije wóde. Polecam jak ktos chce stracic czas. Zmienia pracownikow co 3mce, najkrocej dziewczyna pracowala tydzien!

To na tyle

Płaci dobrze i w terminie. Pracuje koło 150 osob,zatrudnia kilka kartuskich rodzin budowlancow wiec towarzystwo wielopokoleniowe i znaja sie na robocie. Trzeba przyznac ze nikt sie nie obija bo sa premie za ukonczenie przed czasem a wiadomo kazdemu sie przyda dodatkowa kasa. Dobrze organizuja budowe, na kazdej 2 kierownikow i nie oszczedzaja na ciuchach roboczych. Caly sprzet na budowie nowoczesny-mozna sie duzo nauczyc. Pracuje dopiero 3 lata ale tez sciagnalem tu 2 kumpli i poki co nie ma na co narzekac. Ma kilka budow jednoczesnie-mozna sie dogadac co do miejsca pracy.

@To na tyle 12.08.2018 09:05

W przeciągu 2-mcy mojej pracy "odeszło"z firmy 7 osób w tym 2 kierowników budowy. Kolejni zostali przyjeci z łapanki tak zeby miał kto podpisywac dziennik budowy, po 3mcach miał ich wymienić na nowych. Takze praca sezonowa jak widac. Duzo obiecuje ale słowa nie dotrzymuje. Trudno się spodziewac profesjonalizmu po kimś kto tak traktuje ludzi, siedzacych po godzinach zwłaszcza. Wypłaty do ręki "na czarno" to codzienność. Połowa na umowe o prace, reszta w kopercie. Taki pazerny na pieniądze jednak kompletnie bez wykształcenia własciciel firmy daleko nie zajdzie, szczególnie ze poniża ludzi. UWAŻAJCIE!!!!!!

JJ
@pracownik 11.10.2018 21:20

Wspolpracowalismy z ta firma i nie polecam. Wszystkie ustalenia bez potwierdzenia na pismie zostaja zmienione, marże poobcinane. Duzo obiecuja a potem wypieraja sie tego co powiedzieli. Warto ich nagrywac przy rozmowach. Radzilbym sie 2 razy zastanowic zanim wejdzie sie z nimi w intetesy. Przestrzegam

Małgorzata
@pracownik 11.10.2018 21:20

Twoja wypowiedź znacznie różni się od komentarza pozostawionego przez pracownika firmy budowlanej DOM - BUD @To na tyle. Szczególnie ciekawi mnie więc kwestia związana z wynagrodzeniem i premiami. Czy to, że jednemu z Was one odpowiadają, a drugiemu nie, to jedynie kwestia preferencji i wymagań względem płacy? A może w firmie dodatkowo wynagradzane są tylko osoby, które angażują się w powierzone im obowiązki i swoją pracę wykonują sumiennie? Stąd pozytywny komentarz użytkownika @To na tyle Wypowie się ktoś jeszcze?

h

Nie mogę nic dobrego powiedziec o tej firmie. Zmarnowalem tam swoj czas- duze tempo pracy, chlopaki ze wschodu zanizaja pensje. Maja swoje wypracowane metody wykonania czesto niezgodne z przyjetymi zalozeniami. Ogolnie lepiej sie nie odzywać bo dostaniesz wylot. Zwolnienia na porzadku dziennym.

Małgorzata
@h 15.10.2018 09:16

W jaki sposób zaniżana jest pensja przez jak piszesz - chłopaków ze wschodu? Ich inne metody pracy wpływają na wynagrodzenie reszty pracowników? Nie do końca to rozumiem, czy możesz wyjaśnić o co chodzi?

Aron

Jak jest u Jacka szymichowskiego firma.Dom-Bud?

Wiecie co się dzieje w firmie FIRMA BUDOWLANA "DOM-BUD" JACEK SZYMICHOWSKI , bo nie zamieszczacie niczego od jakiegoś czasu i trochę się martwię czy jest u nich w ogóle jakaś praca teraz.

Zostaw opinię o FIRMA BUDOWLANA "DOM-BUD" JACEK SZYMICHOWSKI - Kiełpino

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA BUDOWLANA "DOM-BUD" JACEK SZYMICHOWSKI