Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.

Agata

@Arek, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Skąd posiadasz takie informacje na temat pracodawcy P.W. Karabela-CK ? @Piotrek, dziękuję za opinię odnośnie pracy w firmie P.W. Karabela-CK. Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat zajmowanego przez Ciebie stanowiska? Opisz dokładniej atmosferę między kadrą pracowniczą w tej firmie. Obecnie firma P.W. Karabela-CK prowadzi nabór na kilka stanowisk https://www.gowork.pl/praca/p.w.-karabela-ck-sp.-z-o.o.;pr Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na któreś z wolnych stanowisk w tej firmie? A może są tutaj osoby, które odbyły już wstępne rozmowy rekrutacyjne? Zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z rekrutacją w firmie P.W. Karabela-CK.

Stasiek

Pracowałem w karabela ck Ostróda. Kordynator Michalak to głupi cwaniak, boi się o własna du..ę to zwalnia ludzi niewygodnych, znających prawo pracownika. Z urlopami, nadgodzinami robi co chce. Powiesz coś nie po jego myśli to już nie pracujesz. Pisałem skargę do Kielc ale bez odzewu liczy się tylko kasa .

Gruby
@Stasiek

KOLEGO Z CAŁYM SZACUNKIEM. ALE POD ZLY ADRES PISAŁEŚ! JEŻELI COŚ TO TYLKO DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY!!! NIETRZEBA SIE PODPISYWAĆ WŁASNYM NAZWISKIEM. NALEŻĄCY TYLKO RZECZOWO OPISAĆ PROBLEM, NIEPRAWIDŁOWOŚCI Z PROSBA O DOKŁADNĄ KONTROLĘ! TYLE. RESZTA ONI SIE ZAJMĄ. JEST WIELE PRZYKŁADÓW KIEDY TO TEGO TYPU FIREMKI ZWRACALY LUDZIOM WRAZ Z ODSETKAMI NALEŻNE WYNAGRODZENIA! WIEC POWODZENIA

Zośka

Jakie piękne , publiczne lizanie (usunięte przez administratora) Żenada , sukcesów to można osobiście pogratulować , ewentualnie telefonicznie.Na forum to można się spodziewać iż osoba , której gratulujemy może sobie tego nie życzyć.Chyba napity autor był skoro o 4 nad ranem wypisywał hymny pod adresem pani Kamili

@Zośka

zgadzam sie z Zośką ciekawe co to bedzie jak wejdzie RODO czy dalej bedziesz tym pełnomocnikiem???

TY PAJACU IDZ DO PSYCHIATRY

Gosc100
@Zośka

Aprops. Dlatego TA pani Kamila jest taka arogancka w stosunku do osób rozmawiajacych z nią przez tel? Jakaś kultura powinna chyba obowiązywać. Proponuje tej PER Pani więcej kultury bo nie zawsze wie kto jest po drugiej stronie.

Piotrek

Są dwie Karabele. Działające w tej samej grupie. Karabela CK Kielecka oraz PW Karabela Stalowowolska. Ta pierwsza nie,bo dziwne układy tam rządzą jeżeli chodzi o rekrutację pracę tam itd. Natomiast ZDECYDOWANIE polecam Karabele PW Stalowa Wola, jezeli ktoś ma wybór co do firmy to tylko tam. Atmosfera ok, szefostwo ok. Przejrzyste warunki.

Pracownik Ochrony

telefoniczne pobranie moich danych miał ktoś zadzwonić do mnie w ciagu dwóch dni w sprawie zatrudnienia i cisza nie polecam pobierają tylko dane osobowe

jakiej pracy szukam w ochronie

Agata

@Tomasz Szym, dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź. Życzę wszystkiego dobrego! Ponownie upominam osoby wypowiadające się poniżej! Wasze komentarze nie mają nic wspólnego z rzetelną i merytoryczną dyskusją na temat pracodawcy, jakim jest P.W. Karabela-CK, dlatego zostaną usunięte przez administratora forum.

Tomasz Szym

Pracowałem już w różnych firmach ochroniarskich... W Karabeli pracuję od kilku miesięcy i bardzo sobie chwalę. Obiekt spokojny (nie jest to "cieciowanie" na budowie), kierownicy w porządku, pieniądze na czas... do tego dofinansowanie na leki i szkolenia... Jeżeli komuś nie odpowiadają warunki i wypłaty, to niech idzie do pracy gdzie dostanie 5000 na rękę bo widzę, że kilka osób ma takie możliwości, a "marnowali się" na ochronie.

Urszula
@Tomasz Szym

@Tomasz Szym zgadzam sie z tobom. z tego co widze najwiencej zlego majom do powiedzenia osoby kture po odejsciu z firmy nie mogom znalesc zatrudnienia gdzie indziej i wypisujom takie głupoty na stronach bo mają za duzo czasu wolnego. Ja tez sobie chwale prace tutaj.

@Tomasz Szym

Ty pajacu idz do psychiatry a nie chwal syfu bo takim jest slynna karabelack

@Urszula

Tego co piszesz to nie da się czytać ile ci zapłacili za ten wpis ja po zwolnieniu się z tego syfu jakim jest karabela wciągu 5 dni podiołem prace w innej firmie i pracuję za godziwe pieniądze a nie za ochłapy jakie proponuje ta psełdo firma

Tomasz Szym
@bob budowniczy

ok, jak już jesteśmy przy ortografii, to widzisz drzazgę w oku czyimś, a belki we własnym oku nie dostrzegasz... -podjąłem, a nie "podiołem" -pseudo, a nie "psełdo" no i kompletny brak znaków interpunkcyjnych, także komentarz można czytać na jednym wydechu... nie wiem co to za praca "za godziwe pieniądze", ale na pewno nie wymagają od Pana wysokiego poziomu inteligencji, bo (usunięte przez administratora) to trzeba mieć w głowie żeby takie komentarze wypisywać... Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia w pracy "w innej firmie". Ciekawe tylko na jak długo z Pana nastawieniem do innych... :)

Roman Biały

Dobra, człowieku wyjdź i się nie kompromituj. :D Twoje zachowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Potrafisz tylko siać ferment i hejt anonimowo w internecie, bo żaden pracodawca nie zatrudnił by takiego szczekającego trepa, żeby nie narażać się na późniejsze komentarze od człowieka reprezentującego tak niski poziom intelektualny i brak kultury. xD

admin

Na jakim stanowisku najlepiej jest pracować w firmie P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.? Czekamy na Twoje opinie!

byly
@admin

kierowniczym po ukladach i znajomosiciach

dubi
@admin

ta pseldo firma jakom jest karabela to jeden wielki syyyyyyyyyyf uwaga na Pana Wojewodzkiego to klamca i kombinator okrada ludzi z urlopow

orbit
@admin

pseldo firme jakom jest karabela radze omijac z daleka jestem zadowolony ze przestalem pracowac w tym syfie

ciec

najlepiej Prezesa

ochron

Prawda o firmie jest taka że jest albo żle zarzadzana albo "góra" nie wie co się dzieje na dole przkładem olsztyn nic nie jest na czas wszystko jest o wszystko trzeba sie upominac po kilkanascie razy.

Agata

@Max, jak oceniasz warunki proponowane przez pracodawcę? Czy na przestrzeni tego 2,5 roku coś się zmieniło w firmie? @Marion, i jak oceniasz tę firmę? Piszesz że przychodzisz do pracy z przyjemnością - dlaczego? Co sprawia że jesteś zadowolony? Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele ofert pracy z firmy P.W. Karabela-CK Sp. z o.o. w różnych lokalizacjach, również w Kielcach: https://www.gowork.pl/praca/p.w.-karabela-ck-sp.-z-o.o.;pr

Max

Ja pracuje w tej firmie prawie 2,5 roku jestem z Ostródy dostaje pensje na czas idzie się dogadać ze wszystkimi I nie narzekam ci co tak gagają nie grzecznie to są niedorajdy życiowe

OCRON
@Max

WŁASNIE TAKIE NIEDORAJDY JAK TY PRACUJA W OCHRONIE I SIEDZA CICHO

Marion

Jestem nowym pracownikiem. Firma jest doskonale zorganizowana, przychodzę do pracy z nieskrywaną przyjemnością...Darek

Ted

Ja pracuję od roku i nie narzekam dziwią mnie wpisy osób które oczerniają firmę. Pensja jest na czas jest też fundusz rehabilitacyjny z którego często korzystam jak ktoś nie chce pracować to wszędzie będzie mu źle wtedy zawsze najlepiej kogoś oczernić

ZOŚKA
@Ted

Mógłby pan coś więcej napisać o tym funduszu z którego często pan korzysta? Jeśli taki pan doceniony to może podpowie pan innym kiedy będą wypłacane środki na zapomogi dla pracowników?

mirek

w karabeli panuje mobing zaszczucie glodowe pensje dlaczego ministerstwo nierozlicza ich z Pefronowch dotacj byli mundurowe nieroby majom tam gniastko .unikaci pracy w ochronie

Markus

A ja pracuje w Kielcach i jest Ok, wypłata na czas, za badania Nie musiałem płacić bo wystarczyło skierowanie, grafik służby Ok. Ostatnio mieliśmy nawet szkolenie z udzielania pierwszej pomocy i firma za wszystko płaciła. Jak słyszę ze komuś nie zwrócili to dziwne, może po prostu zrobił badania bez skierowania albo nie dostarczył faktury, poza tym jeśli na jednym obiekcie cos nie gra to nie znaczy ze cała firma jest do bani, wiec dudi pisz za siebie, przymusu pracy nie ma i jak się komuś nie podoba to szuka szczęścia gdzie indziej albo zakłada własna działalność. Na tym polega wolność wyboru. Poza tym jak ci płacą 2000 brutto to nie jest okradanie bo tyle wynosi obecnie minimalna, plus do tego dodatkowo za nocne które na pewno ci płacili bo wszystkim płacą! Pociesz się ze od stycznia 2018 będą musieli zapłacić ci co najmniej 2100 i wszystko się wyrówna. Dla mnie firma jest Ok

koko
@Markus

ty za......b durniu sam nie wiesz co piszesz czytaj uwaznie komentarze

@Markus

a czy ty kolego otrzymujesz ekwiwalent pienięzny za pranie bo kp to przewiduje a moze chodzisz w śmierdzącym ubraniu i ci nie przeszkadza???? nie wspomnę już że firma w czasie rekrutacji to obiecywała łącznie z dopłatami do leków, rehabilitacji,oraz dopłatami za dojazdy do pracy a teraz z tego się wycofuje , koordynatorzy informują że daje proszek czego nie przewiduje kp jak prosi sie o regulamin pracy i wynagrodzeń to mówią że o czymś takim nie słyszeli

iwka

nie straszcie bo wlasnie ta firma wygrala przetarg u nas w lodzi,ale kurde az starch tam pracowac.pozatym ktos tam napisal ze nie placi za szkolenia czlowieku tak ale tylko dlatego ze firma dostala kase na to zeby cie szkolic tak samo dotaje kase za to ze ma ludzi z grupa a jak bedzierz mial grupe Pto cie pokochaja bo za takich maja zwroty i nie placa centa pozdrawiam

@iwka

współczuje

Pracuję w tej firmie już parę lat i nigdy nie zostałem oszukany czy też oszukany w płatnościach. Firmie w 100% można wierzyć. Szanuje pracowników dobrze wykonujących swoją pracę a tych co nie chce się pracować po prostu nie przedłuża umowy więc wielu z tych co tu wypisują bzdury są zwykłymi nierobami i wara wam do osądów jakiej kolwiek firmy.

Jean Claude Ja Wam Dam
@Marek

Marek idź do psychiatry bo masz coś z deklem. Firmy bronią kapusie brygadziści i obiboki. Myślisz źe tylko Ty tam pracujesz. Masz coś z główką a zwłaszcza z oczami pół człowieku

ciec
@Marek

popieram poprzednika własnie ta firma to jeden wielki przekret widac to w olsztynie moze i koordynatorzy to maja kase ale nie pracownicy a tak nawiasem bierzerz ekwiwalent z pranie ????

biuro@karabelack.pl

Szanowni Państwo, Jeśli macie problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostaliście nieprofesjonalnie potraktowani, macie wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkaliście się z jakimikolwiek niezgodnościami, prosimy o napisanie w tej sprawie pisma na adres: biuro@karabelack.pl, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. W treści wiadomości e-mail proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz dokładne opisanie sprawy. Jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, a w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania dobrego imienia firmy P.W. Karabela-CK sp. z o.o. - nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami na drodze postępowania sądowego, korzystając w szczególności z przepisu Art. 212 Kodeksu Karnego.

Laska
@biuro@karabelack.pl

Pięknie napisany tekst z jednej strony zachęta do kontaktu by się poskarżyć na warunki w pracy , a z drugiej strony zastraszają zamknąć mordy i nie brechać bo zostaniecie ukarani i będziecie płacić odszkodowanie , więc jak to się nazywa co .Kto przy zdrowych zmysłach zaryzykuje i się wychyli to zostanie zwolniony i będzie ciągany po sądach . Gdzie tu sens i logika ?

juku
@biuro@karabelack.pl

człowieku zastanów się co piszesz i nie strasz

kulson
@biuro@karabelack.pl

najlepiej zastraszyć ludzi aby nie pisali prawdy o firmie aby proceder wyzyskiwania dalej kwitł metoda pisu

byly pracownik

w karabeli jestesi struzem sprzontaczkom palaczem robolem budowlanym ogulnie simieciem na jednym etacie .ta firma niepstrzega kodeksu pracy , prokuratura nipowinna wychodzici z ich biur ,niestety tam pracujom byli SBcy ZOMOWCy i troche trepiarni a to wszystko jedna sfolocz .OMIJACI

MARTO

ZGADZAM SIE Z TOBOM KOLEGO TO JEST SYYYYYF A NIE FIRMA

MARTO
@byly pracownik

zatrudniani som sami pijacy za zgode na picie wody na obiekcie zgadzajom sie na oranie nimi tak wyglonda SLYNNA KARABELA KIELCE

KOMA
@byly pracownik

KARABELA TO NIE ZADNA FIRMA TO JEST AZYL DLA PIJAKOW TACY SOM ZATRUDNIANI ZA POZWOLENIE PICIA WÓDY DALOM SOBOM ORAC A KADRA TO WYKORZYSTUJE BO MAJOM TANIOM SILE ROBOCZOM

DamianO.
@KOMA

Boże... Nie mogę czytać waszych komentarzy... Powinni wprowadzić blokade komentarzy, jeżeli ilość błędów wynosi więcej niż 3... swoją drogą, zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Wam podkreśla cały komentarz czerwonym szlaczkiem? :)

ukoil
@DamianO.

jak ci to przeszkadza to nie czytaj

Kamil

Jak ktoś nie chce pracować ma problem. Tyle w temacie. Firma jest dobra i dobrze się pracuje.

byly
@Kamil

liz dalej (usunięte przez administratora) to juz twoja sprawa

Ted

Popieram Marcusa nie wszędzie jest może ok ale pensja jest taka jaką podpisywaliśmy przy umowie plus dodatek za nocki. A co do pijaków to niech się cieszą że ich nie wyje...... i nie jest to opinia lizodupa jak niektórzy piszą. Niech sprawdzą w innych firmach zero urlopu praca na umowę zlecenie lub bez.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.