Multiservice Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Multiservice Sp. z o.o.

darcykdngmail.com

Pracowałem dzięki Multiservice Sp.z.o.o.zatrudniony byłem jako pracownik ochrony w hotelu ''Imperiale'' (usunięte przez administratora) do końca umowy-czyli okolo 8 m-cy,zatrudniony byłem przez Multiservice-Katowice i nie narzekałem na warunki pracy.Miałem dobry kontakt z koordynatorem i nie trzeba było się dopraszać jak czegos brakowalo ! Na zarobki terz nie narzekałem, zawsze były w terminie.Tak że stawiam wielki plus dla firmy,jest godna polecenia. Byly pracownik Darek.

Czy uważasz że byłeś odpowiednio wynagradzany finansowo w firmie Multiservice Sp. z o.o.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Multiservice Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multiservice Sp. z o.o.