Elpromont Sp. z o. o.

Ciechanów

Opinie o Elpromont Sp. z o. o.

Henryk

Co aktualnie słychać w firmie? Taka cisza może być wynikiem dobrej pracy lub brakiem firmy!

Olek5
@Henryk 11.12.2017 11:23

Raczej te drugie

Zuzanna

Wnioskując po wcześniejszych wpisach na forum to firma nie prosperowała zbyt dobrze. Jak to wygląda na dzień dzisiejszy? Czy sytuacja w Elpromont Sp. z o. o. poprawiła się? Wszelkie aktualne informacje na temat pracodawcy będą pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

oszukany

witam macie racje uciekajcie jak najdalej od tej firmy, oszukują na wszystkie sposoby, działają na naiwności ludzkiej a co gorsza nie odbierają telefonów a kłamią tak że uszy bolą

Wysokie prądy

DLA KOMORNIKÓW FIRMY ELPROMONT CIECHANÓW. proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego (oficjalnego tak bym mógł sprawdzić kancelarię) na tej stronie. Posiadam może kilka informacji które mógłby się przydać.

Dostawca
@Wysokie prądy 07.02.2017 13:37

Jeśli posiadasz cenne informacje to proszę o jakiś inny kontakt niż to forum aby władze nie dowiedziały się co planujemy. Pozdrawiam i czekam na info

asxd

@onna no dobra ale gdzie dokladnie? bo wiem ze oni potrzebuja pracownikow do Holandii ale i do Szwecji i to na kilka stanowsik widze ze np. do zbioru jabłek..spoko bo mozna sobie troche dorobic prawda?:)

Bez komentarza.

Bez komentarza.

wysokie napięcie

Tak oczywiście wszystko jest benefity, premie, akordy, nadgodziny, i na końcu brak wypłaty....W przypadku nieterminowej wypłaty wynagrodzeń pracownik ma także prawo do rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia na podstawie art. 55 § 1 1 kodeksu pracy. Pozdrawiam ...

były

śmiechu warte...nie boli cię głowa ojra??

były

bezwolni kierownicy - autor miał na myśli prezesów tej firmy i to oni sprawują główną władze...tam nie ma kierowników.....

zły

Zadziwiający jest też fakt z perspektywy pracy w tej firmie, że nie obawiają się żadnych konsekwencji swojego postępowania - oszukani ludzie są zdolni do wszystkiego, a jest wiele spraw którymi można by zainteresować "odpowiednie" służby czy byłych/obecnych kontrachentów. ... "hordy" ukraińców przewijają się wg prostego wzoru: zatrudnić, obiecać nie wiadomo co, wyzyskać, oszukać przy wypłacie ( o ile w ogóle jest), zwolnić ... i zatrudnić nowego i tak w kółko .... moim zdaniem przyszłość tej firmy stoi pod dużym znakiem zapytania - a "prezesi", jeden w dziurawych spodniach i robiący z siebie "sierotkę marysie" i drugi z fryzurą jakby sam sprawdzał palcem czy prąd kopie dopełniają śmesznego i nieprofesjonalnego obrazu tej firmy zarówno wśród pracowników jak i klientów... Nie polecam nikomu pracy u nich, szkoda waszego czasu, sił (fizycznych jak i psychicznych) nie mówiąc już o jakichkolwiek pieniądzach ...

gość

Ludzie którzy tam pracuja boja sie odezwac zeby pan wojtek przypadkeim nie zabrał im tej i tak marnej namiastki wypłaty ,ale jak by sie wszyscy postawili to napewno by mogli cos wywalczyc, ja sie zwolnilem z tej firmy bo miałem dosc tego zeby pojezdzali na mnie jak na łysej kobyle i to za smieszne 2100+100 lub 200 zlotych tzw akordu ostatnio placonych po dwie lub trzy raty(ktos tu mowil o stabilnosci? ) ha zal i zenada, ta firma chyli sie ku upadkowi od dwoch czy trzech lat nie przyszedl do nich do pracy zaden znajacy sie na robocie czlowiek, jedynie hordy ukraincow , ktorzy z elektryka nie maja nic wspolnego i ty jako polak i elektryk masz go nianczyc i pilnowac jego roboty bo jak on cos spieprzy to ty dostaniesz ze go nie upilnowales ,jednym slowem ,brak stabilnosci poszanowania dla czlowieka pracownika stanowczo odradzam te firme komu kolwiek

gosc

nnnnnnnnn

Cześć. Mnie w taki sam sposób oszukano. Kierownik cieszył się przez kilka dni że kogoś okradł. Nie zdając sobie sprawy, że inni potrzebują pieniędzy na leki, mają rodzinę na utrzymaniu lub kredyt do spłacenia. Tym ludziom brak wychowania, kultury i szacunku dla innych osób. Moim zdaniem taki przedsiębiorca znacznie więcej stracił niż osoba oszukana. Takie przekręty bardzo szybko się roznoszą. Jedna osoba powie drugiej, druga kolejnej ze tam okradają itd. Pracodawca traci zaufanie klientów, reputację a takich wartości nie można kupić za żadne pieniądze. Jak ktoś się tak zachowuje awanturuje to co o takim szefie myślą pracownicy. Jak taka sytuacja się utrzyma dłużej to założę się że firma długo nie będzie działała. Ja osobiście też nikomu nie polecam tej firmy.

SZLACHCIC

krak....uśmiałem się do łez.."stabilność" Czego???.. zmian decyzji, terminu wypłat,porządności,stateczności,opanowania..ja tam stabilności nie widzę. Jedyna stabilność to kłamstwo.

mmmmmm

Szlachcic oj chyba ktoś tu się podlizuje prezesom ..od 1,5roku ani razu wypłata nie w terminie, do tego tak jak pisze kaerowiec wypłaty naliczane według widzimisię, na umowie- po wywalczeniu jakimś cudem- najniższa krajowa o ile dają podpisywać jakieś papiery, zresztą zatrudniają tylko już ukraińskie słupy, więc stawki sami rozumiecie, nie mogą być dobre

@mmmmmm 19.04.2016 20:49

mmmmmm......przeczytaj dobrze co napisałem :))

ciechanów

Cześć.Całkowicie się zgadzam żeby nie korzystać z usług firmy elpromont bo to oszuści.Okradają ludzi,zależy im tylko na zysku.Także omijajcie tą firmę i ich kierownictwo szerokim łukiem jak nie chcecie stracić pieniędzy i być skrzywdzeni.

Nick

Witam.My się przekonaliśmy że firma elpromont jest nieuczciwa.Szukają osób niepełnosprawnych do pracy.Nie chcą z nimi podpisywać umów o pracę a jeśli już to tylko na miesiąc.Zatrudniają osobę niepełnosprawna "ze schorzeniem specjalnym"na pół lub cały etat.Mówią ze osoba będzie otrzymywać po przepracowaniu wynagrodzenie a jak przychodzi moment wypłaty nie płacą go w ogóle albo zapłacą dużo mniej niż to było ustalone.Nie polecamy nikomu z korzystania usług tej firmy.Jak ktoś spotkał się z podobną sytuacją proszę o odpowiedz.

DAWNO I NIEPRAWDA / NOTORYCZNIE SIĘ SPÓŹNIAJĄ / ALE WYPŁACĄ

kaerowiec

elpromont..hmm jak wiele firm w tej branży ma obecnie klopoty finansowe, notoryczne spóźnienia w wypłatach,jednak najgorsze jest to iż szefostwo nie szanuje pracowników,najlepiej zatyrać, do tego mieć pretensje że za malo zrobione. niestety o pelną wyplatę (czyli należne premie, czy też akord) często trzeba sie dopominać ponieważ system ich naliczania nie jest klarowny i zmieniany wedlug widzi mi się prezesa. soory ale w tej firmie to dobrze już bylo i szybko nie wróci

Zostaw opinię o Elpromont Sp. z o. o. - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elpromont Sp. z o. o.