Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o.
3 2 6 1

Opinie o Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Administrator
 Opinia

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Katowice i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Marysia
 Opinia

Zarządzali moimi finansami. A właściwie polisą. Zamiast 9 tys zysku mam aktualnie 2 tys straty. Porównuje identyczne polisy, na te same kwoty, taki sam czas. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!! Pracują tam po prostu ludzie z przypadku.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Karol
 Opinia

Ja zostałem oszukany przez ta firme. Nie polecam korzystania z jej usług

Pomocna?
Tak10Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
admin
 Opinia

Czy istnieje ścieżka kariery w firmie Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o. ? Wiesz czy łatwo można awansować? Podziel się swoją opinią.

Pomocna?
Tak13Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.