Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Katowice i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

TakNie

Marysia
 Opinia

Zarządzali moimi finansami. A właściwie polisą. Zamiast 9 tys zysku mam aktualnie 2 tys straty. Porównuje identyczne polisy, na te same kwoty, taki sam czas. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!! Pracują tam po prostu ludzie z przypadku.

TakNie

Karol
 Opinia

Ja zostałem oszukany przez ta firme. Nie polecam korzystania z jej usług

Tak10Nie

Opinia

Czy istnieje ścieżka kariery w firmie Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o. ? Wiesz czy łatwo można awansować? Podziel się swoją opinią.

Tak13Nie

Zostaw opinię o Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.