Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Katowice i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Marysia

Zarządzali moimi finansami. A właściwie polisą. Zamiast 9 tys zysku mam aktualnie 2 tys straty. Porównuje identyczne polisy, na te same kwoty, taki sam czas. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!! Pracują tam po prostu ludzie z przypadku.

Karol

Ja zostałem oszukany przez ta firme. Nie polecam korzystania z jej usług

Czy istnieje ścieżka kariery w firmie Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o. ? Wiesz czy łatwo można awansować? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Doradztwo Finansowe - Serwis Sp. z o.o.