Opinie o Patria-Top sp. z o.o. w Wieleń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Patria-Top sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Patria-Top sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patria-Top sp. z o.o. w Wieleń

Wiktor

Może trzeba zająć się swoją pracą. Są w firmie osoby nadzorujące innych pracowników!!

wózkowy
@Wiktor

Ej........ no proszę Cie nie nazywaj "szczypiora" osobą nadzorującą coraz ciekawiej u Nas zaczyna się wyrabiać........ Zaczynam tęsknić za P.P

BIBA
@wózkowy

Zapomnij o PP i AB , z tego co wiem PP pracuje w Szwecji / chyba IKEA , natomiast AB w KPPD S.A. jako zastępca dyr. zakładu .

anymonus

Lidia, już tam kiedyś pracowałem, i nie polecam. Ciężki chleb powszedni...nie do zjedzenia

Lidia

@anymonus, nie, nie jestem pracownikiem Patria-Top. Dlaczego uważasz, że wprowadzam w błąd innych użytkowników? W poprzednim wpisie zamieściłam tylko informację na temat oferty pracy, którą znalazłam w internecie. Rozumiem, że jest ona nieaktualna. Może w takim razie wiesz coś na temat planowanych rekrutacji w tej firmie?

anymonus

Lidia a czy Ty czasami nie pracujesz już w tej firmie....bardzo nieładnie podpuszczać innych

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Patria-Top sp. z o.o. na stanowisko Pracownik serwisu sprzatającego Gliwice? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Lidia

Patria-Top poszukuje aktualnie pracownika biurowego. Pracodawca zapewnia m.in. umowę o pracę i możliwość rozwoju zawodowego. Jak ocenicie stanowiska biurowe w tej firmie? Warto Waszym zdaniem bliżej się tą ofertą zainteresować i aplikować na nią? Każde merytoryczne spostrzeżenie będzie istotne dla osób chcących znaleźć sobie zatrudnienie w takim właśnie obszarze tej firmy.

Arno

Witam, A kto to jest "szczypior...."???? czyżby nowo dowodzący???? czy nic nie wiedzący???

Lidia

Rozumiem wasze zdanie na temat Patria-Top. Chciałabym jednak, aby wypowiedzi, które mają pomóc potencjalnym zainteresowanym pracą tutaj, zdecydować czy warto kandydować czy nie. Każdy z was ma swoje przeżycia i doświadczenie. Najlepiej się nim podzielić, opowiedzieć swoją historię, która może być przestrogą dla kogoś. A czy jest coś pozytywnego, co zapadło wam w pamięć podczas pracy w Patria-Top?

anymonus

A jak się odezwiesz to szefostwo się wielce obraża, "focha" mają ha ha

Lidia

@pracownik chciałabym prosić o nienaruszanie regulaminu i nie obrażanie drugiego człowieka. Swoją opinie możesz wypowiedzieć używając innych słów, oto link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Moglibyście powiedzieć czy coś się zmienia w tej firmie? Warunki pracy, a także wspomniana atmosfera i stosunki między pracownikami, i między przełożonym a pracownikiem uległy zmianie? @Gutek, jakie słyszałeś opinie o firmie? Próbowałeś już może aplikacji, żeby powiedzieć coś o tym jak wygląda wdrożenie do pracy? @anymonus, dlaczego? Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Osoby które nie znają tej firmy nie będą wiedziały o czym mówisz.

@Lidia

Dlatego bo odeszłem do innej firmy ,jestem wózkowym i dobrze traktowany i lepsze pieniądze .A nie wyzywany od hamów i durni i itd

anymonus

Uf, dobrze, że już tam nie pracuję

nowy

witam wszystkich powiem wam tak nie jest zle pracuje w tej firmie parę miesięcy i dużo dowiedziałem się od ludzi.Co do pana W.to zle nie jest z tego co wiem to się trochę uspokoił.A co do Pana J to różnie słychać i tak samo pan Z.Tylko szkoda tego gościa na nockach nie wiem jak się nazywa ale z tego co ludzie mówią to pan W zrobił sobie z niego popychadło.Niby zrobił go majstrem ale z góry wypłyneło że to ściema a z tego co wiem to gość sie stara i (usunięte przez administratora) na wózkach i pilnuje ludzi potrafi też (usunięte przez administratora) jak trzeba.Terz gadaja że jakis łepek przyszedł na wózek a został majstrem traków gdzie krócej robi niż gosc na nockach czyli jednym słowem nie ma szacunku i sprawiedliwosci w tej firmie.Tagże panie W niech pan ludzi do cenia przyjeliscie nowego majstra pana D gdzie co sie go nie spytasz to nic nie wie to tyle pozdrawiam.

@nowy

do nowy@ Przepraszam a Ty z pisownią Polskiego to troszkę na bakier jesteś ,błąd na błędzie ha ha

Gutek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

@Upokożony
@Gutek

Co dobrego na przykład ?Ty czytasz to co piszą bo ja nie przeczytałem ani jednej dobrej opini.Nie zarobki a atmosfera w pracy i ludzie to podstawa i szacunek do pracownika tam tego brak ,poziom poniżej zera

INES
@@Upokożony

A możesz powiedzieć jak jest z przestrzeganiem zasad BHP?

Po zmianie dyrygenta jest całkiem przyzwoicie mam na myśli zarobki 3000 zł. Brutto , bo i co ważne jusz tak jak jeszcze do niedawna nie trzeba tak zapiepszać . Teraz to sobie można nawet zapalić szlugasa i to nie jednego bo nasz nowy też jara więc nie trzeba o głodzie pracować ! Jak nie macie roboty to na tą chwilę polecam , kręgosłupów sobie nie złapiecie . Operator

operator
@anonymous

do anonymous@ nie pisze się jusz tylko już analfabeto!Atak apropo toco ,sie poprawiło nic ,wielkie zarobki obiecali i co ,gadali,że nie będziemy ,się wstydzić stać koło innych z zarobkami i co premie uznaniową dostają tylko lizusy Waldka a reszta nic.A (usunięte przez administratora) musisz chyba,że jesteś jednym z lizusów .

@anonymous

Już a nie jusz .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracowity
@operator

Waldek...... może kiedyś napiszę na ten temat.

@ja

Thule brenderupe wieleń czy jak tam sie nazywa ta firemka po pierwsze to wina ludzi co tam się dzieje. 2 ciekaw jestem czy mieli kontrole z nadzoru ruchu drogowego co do jakosci i norm wykonywanych ich produktów? ????jedna wtopa i pa

siwiec
@Pracowity

Ciekawe czy Waldek czyta te wszystkie komentarze ,a jeśli czyta to ciekawe czy ze zrozumieniem bo chyba nie?Panie Waldku te opinie nie są pozytywne w stosunku do Pana,pracownicy widzą i słyszą jak ,się zachowujecie w stosunku do niektórych,bycie kierownikiem to nie bycie Bogiem,nie wstyd Panu po mieście chodzić i udawać przyzwoitego człowieka?

@siwiec

Dziwne, że jeszcze pracuje......

@siwiec

A aktorem jest dobrym.....

Stary

Brat kurkowy....hahaha.....

@Operator

Jeśli czytają to to pewnie chodzi po firmie i patrzy ,który ze roboli to napisał i sru go obelgami przy całej hali niech ma ,pieprzona świnie nie kierownictwo :)

@Operator

Też mnie dziwi,że go tyle lat trzymają większość zakładu patrzeć na niego nie może,bo on potrafi być mściwy dosłownie mściwy ,zrobić człowiekowi na złość a Pawełek z Q7 to albo tego nie czyta albo tak ,się zniemczył,że polskiego zapomniał

Koleś
@Pracowity

Na jego temat można książkę napisać a ponoć mobbing jest karalny.A ile wałków poszło...

Upokorzony
@pracownik

Myślę,że należy powiadomić najwyższego o tych akcjach w jego wydaniu.....

Cezar
@Upokorzony

Nawet samochodu dobrego sobie nie kupił, HA Ha / A co dopiero kadrę. kompetentną zatrudnić! (bez. Gwiazdy niema jazdy) w firmie również.

@Upokorzony

Najwyższemu to odpowiada ,odpowiada pisze w końcu pan z Q7.Wie wszystko ale pewnie jest z tego zadowolony ,Pan Graban też ,Nie powie na Waldka nic bo i co ma powiedzieć?On wykonuje za nich chamską robotę ,bo to on gnoi ludzi,nie słyszą tego przecież prezes jest na miejscu codziennie.Dziś druga zmiana mdli mnie jak mam tam iść na szczeście W.K tylko do 15

Stary
@pracownik

W.K.byl pewien że zostanie dyrektorem.......

Nina

Dlaczego nikt nie pisze nic na forum? Czyżby zmiany w firmie tak was zadowalały i nie chce się już pisać?

Aaa
@Nina

Witam jakie zmiany ma Pani na myśli?

@Nina

Zmian powinno być więcej szczególnie wymiana kadry kierowniczej.... jest .....brak słów w temacie kultury wobec podwładnych.Pracownikom się wytyka a zapomina o swoich czynach.

Odważny

Ten gość to porażka

Robot

Tęsknie za Panem Arturem B. Dzięki za te wszystkie lata ! to był prawdziwy tartacznik .

kul@
@Robot

Też mi brak pana Artura B,gadali na niego a on w sumie najlepszy z nich ,i to prawda prawdziwy tartacznik,A Mróz pożal się Boże tego debila.Szkoda,że Waldka nie mogą ,się pozbyć z tego zakładu największa (usunięte przez administratora) w tej firmie

Życzliwy
@kul@

Zgadzam się! Z tego co wiem Artura w swojej karierze przetarł dobrze ponad 1 000 000 m3 drewna(często o tym wspominał) teraz z tego co wiem pracuje w naprawdę poważnej firmie w której z pewnością docenią jego kompetencje. Tak na koniec " cała poprzednia ekipa ta ze Stelmetu to faceci z jajami! Och ma teraz Pawełek dylemat, och ma!

nina

Firma może i by była fajna gdyby czas się w niej nie zatrzymała na latach 70-80'. Zarządzanie ciągle w tyle....

@nina

Zgadzam się, można to również skomentować używając słów jednego z polityków obecnej władzy "gdzieś przecież muszą pracować_HA, HA!

rock
@anonymous

sami dyrektorzy i prezesi, jak w PRl

rock
@anonymous

sami dyrektorzy i prezesi, jak za czasów PRL

@rock

O przepraszam ! Jednego zwolnili !!!!!! A zaoszczędzoną kasę solidarnie? pomiędzy sobą podzielili!

ALVARO-SOL

Może firma i fajna ale lepiej gdyby płacili za faktury,wg. mnie to (usunięte przez administratora) i naciągacze, nie polecam współpracy z tą firmą

Tz. "Dobra zmiana" dotarła również do naszej firmy! Nepotyzm to fakty i wygląda , że jest na to przyzwolenie? To tylko krok do kumoterstwo. Mam nadzieję, że... Q7 to zatrzyma.?

Nina

Podwyżki były ale czy oby warte tej pracy ?

Ona

A jakie zmiany zaszły w Firmie?

@Ona

chyba tak, wiem o podwyżkach płac

Zostaw merytoryczną opinię o Patria-Top sp. z o.o. - Wieleń

• Jak się pracuje w Patria-Top sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patria-Top sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patria-Top sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Patria-Top sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.

Patria-Top sp. z o.o.