Opinie o F. H. Kamila w Tomaszów Mazowiecki

Działamy od 1995 roku i zajmujemy się sprzedażą odzieży firmowej różnych marek na zasadach franczyzowych. Na chwilę obecną posiadamy 36 salonów z 13 markami, w 14 miastach. Zatrudniamy około 190 osób. Jako firma jesteśmy na drugim planie, bo reprezentujemy różne brandy odzieżowe i nimi zarządzamy według wytycznych i norm tych marek.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F. H. Kamila w Tomaszów Mazowiecki

Zuzanna

To trochę zbyt lakoniczna wypowiedź. Chciałabym wiedzieć więcej o warunkach zatrudnienia, które oferowane są w F. H. Kamila. Czy tak źle oceniasz tego pracodawcę z powodu, nie wiem, zarobków, czy problem leży gdzieś indziej? Konkrety poproszę.

Cześć. Zastanawiam się dlaczego te hejterki, czy hejterzy są tacy odważni za plecami. Ukrywają swoje dane i obgadują, kłamią i wymyślają różne bzdury. Jak masz bohaterze jakieś uwagi, to powiedz kierownikowi, albo szefostwu w oczy, a nie plujesz na kogoś, a sam chcesz żeby Ciebie szanowali . Ja pracuję w firmie sporo lat i jak słucham narzekania tych nowych , to chce mi się śmiać. Albo ich zwolnili z poprzedniej roboty , albo im coś nie pasowało, a tu szukają gwiazdki z nieba i też narzekają. Praca, to praca. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ja nie narzekam, robię swoje , lubię pracę na salonie i nigdy nie było problemów. Też bym chciała dużo zarabiać, nic nie robić, nie dbać o towar i sprzęt i do tego mieć wolne kiedy chcę. Mam w pracy sporo znajomych, nie raz jest wesoło i jakoś leci.

Beata

Ja chętnie wróciłam do pracy po tej przerwie. Kasę dostałam z opóźnieniem , ale tyle ile powinnam , a jeszcze wpadło mi niezłe postojowe i dostanę kolejne. Cieszę ,że mam pracę , bo sporo moich koleżanek , buja się i szuka roboty. Narzekały , wybrzydzały , a teraz są w czarnej dziurze. Ja też się rozglądałam , ale widzę ,że tutaj jest w porządku i praca pewna . Ale jest jedno ale , trzeba pracować. Jak wyjdę za mąż za szejk , to odejdę. Czytałam te różne hejty i wiadomo , kto to pisał lub pisze. Ludzie dajcie sobie luzu i radzę o więcej samokrytyki , bo przykro was słuchać i na was patrzeć.

Aga

Pracuję dwa lata. Mam wrażenie, że Ci co cały czas hejtują , to ludzie, którzy mają naprawdę duże problemy z sobą i do tego podpuszczają innych , a może pracują dla konkurencji. Niektórzy piszą takie bzdury i wymyślą takie (usunięte przez administratora) żeby tylko przywalić . Ja nigdy nie miałam z niczym problemu , zawsze grafik mogłam mieć taki jaki chciałam. Praca dość prosta ,bez problemów. Nie pamiętam, żadnej osoby żeby gębę otworzyła przy szefostwie , a teraz bohaterzy za plecami, co obgadują i wymyślają bzdury. W tej firmie jest bardzo dużo osób co pracują po wiele lat i dają radę. Najwięcej narzekają skoczki i słoiki, co zmieniają pracę co dwa miesiące i ciągle im źle. Napiszę tylko tyle (usunięte przez administratora) i wodorosty. Nie pisać mi tylko , że mi ktoś kazał, bo umrę ze śmiechu.

Sprzedawca

Rozmowa rekrutacyjna w późnych godzinach wieczornych, z podtekstami. Czułam się skrępowana i zażenowana tym że są jeszcze tacy faceci którzy uważają, że za kasę bądź jakieś stanowisko zatrudnienia mogą dużo dostać od młodej dziewczyny, a tak naprawdę to słoma z butów wystaję. Ciężki facet bardzo nerwowy i roszczeniowy, wszystkie korzyści dla niego.

Czy mam dzieci, czy zamierzam mieć? Dlaczego nie pracuję już we wcześniejszej pracy? Czy mam męża chłopaka? Kiedy ślub, czy mieszkamy razem? Oczywiście, jeśli dostanę tę pracę to radzi mi pić szklankę wody zamiast seksu, żebym się nie uwiązała bo z bachorem to ciężko dalej przez życie a to jeszcze facet Cię zostawi. Także taką radę też dostałam, a pierwszy raz widziałam człowieka na oczy. I po tej rozmowie mogę stwierdzić że ma kiepskie życie rodzinne i wydawało się jakby mówił na swoim przykładzie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tomaszów Mazowiecki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Mechanik
Balex Metal Sp. z o. o.
Beata

Cześć. szkoda ,że najwięcej krytykują ci , którym się robić nie chciało , albo mieli pretensje o wszystko. co nie którzy narobili bałaganu na salonie , nie oddali kluczy , a teraz narzekają i obgadują. Jak się ktoś nie daje do pracy , to niech nie zwala winy na innych. Według mnie praca jest ok , byłam w kilku firmach w Porcie i wszędzie jest podobnie. Ja na pracę nie narzekam , ale wkurza mnie u innych takie głupie gadanie i narzekanie , a samemu się kiepsko pracowało i ciągle było mało. Wolę żyć w zgodzie z innymi niż robić sobie wrogów . Z pracą teraz będzie słabo.

Jola15

Ale jaja! Ludzie ogarnijcie się! Robota jak robota. Chyba nie przemęczacie się za bardzo, bo z tego co mówiłyście, to można nieraz z nudów umrzeć tak się trzeba napracować hahahaha. Lepiej w Biedronce, to życzę powodzenia.

Zuza

Cześć. Pracuję w firmie kilka lat i jestem zdziwiona ostatnimi wpisami. Przecież wszyscy wiemy kto to pisał i dlaczego. Ja pracuję na salonie gdzie są spore obroty, dużo ludzi i niezłe zarobki. Fakt, że roboty jest dużo, ale ja na kasę, atmosferę i robotę nie narzekam. Śmieszy mnie, że ktoś pisze, że lepiej pracować w Biedronce czy Lidlu. Z tego co wiem, tam cały czas szukają ludzi do roboty. Jak ktoś uważa, że tam jest lżejsza i lepsza robota, to niech idzie . Chciałoby się zarabiać dużo, a pracować mało. Nie bądźcie śmieszni. Jakoś Panie w Biedronce nie mają długich paznokci i nie pachną perfumami. Pracowałam w różnych firmach i dlatego wiem, co mówię.

Danuta

Jakie pieniądze obiecują i jakie są rzeczywiście do zarobienia? Napisz też, proszę, ile czasu trwa u nich okres próbny.

Ja pracuję kilka miesięcy. Każda praca ma plusy i minusy, jak się komuś robić nie chce to niech się nie wyżywa. Kasę mam na czas i nie zauważyłam żadnego poniżania, oszukiwania itd.

Paula
@ja

Zgadzam się Praca lekka i przyjemna wystarczy trochę dać z siebie, wynagrodzenie na czas a nawet wcześniej , można się dogadać z grafikiem ,nikt mnie nigdy nie poniżał i nie oszukał. Ludzie co jest z Wami przecież to praca a nie wczasy.

Remik

Może trzeba spojrzeć bardziej krytycznie na swoją pracę i okaże się, że firma jest dobra tylko z naszą pracą coś nie tak?

Iwona

Pracowałam w tej firmie ponad rok i odeszłam ponieważ przeprowadziłam się do innego miasta. Teraz pracuję na podobnym stanowisku w większym mieście i, powiem szczerze, jestem zaskoczona tym co pisane jest o niej, bo chętnie bym tam wróciła. Te negatywne opinie piszą ci, którzy chyba nigdzie wcześniej nie pracowali albo którym wszystko zawsze przeszkadza. Spróbujcie pracy gdzie indziej, to będziecie mieli porównanie! Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... Tutaj miałam niezłą pensję i premię i zawsze na czas, grafik do uzgodnienia. Szefa widziałam kilka razy i było w porządku. Kierowniczka salonu trochę wymagająca, ale przynajmniej fajnie się pracowało i każda wiedziała co ma robić. Chyba część tych opinii pisze konkurencja albo osoby przez nią namówione, bo sporo namieszali na rynku. Ludzie, wszędzie się odpowiada za braki w towarze!!! Jak jest ok fajna, zgrana ekipa to i braki małe, a poza tym jak brakowało to płaciliśmy dużo mniej i to w ratach. Różni ludzie się trafiają w pracy i też trzeba się pilnować nawzajem, bo zdarzają się też tacy, co mają "lepkie ręce". Ja pracę w tej firmie wspominam dobrze i dziwię się tym opiniom. I żeby nie było wątpliwości - nikt mi tego nie kazał pisać i nie jestem z nimi żadną rodziną. Nie lubię tylko głupiego obgadywania.

Umowa zlecenie, brak możliwości rozwoju, odpowiedzialność finansowa za braki w inwenteryzacjach,(usunięte przez administratora), kiepski socjal. O firmie F. H Kamila można by książkę napisać. Jak nie przyniesiesz z domu długopisu nie masz czym pisać.... Nie ma pracy idealnej ale w tej firmie nie da sie pracować. Firma góruje jeśli chodzi o rotacje pracowników. Połowa Tomaszowa miała 'przyjemność' pracować u Gamrota. Za żadne skarby nie polecam!

Pracuję w tej firmie od początku roku. Uważam że praca jest fajna i można całkiem nieźle zarobić. Wydaje mi się że praca w firmowym salonie odzieżowym jest dużo lepsza niż w Biedronce czy Lidlu. Dodatkowy plus to ubrania po znacznie niższej cenie. Pensja zawsze na czas. Z urlopem też nie miałam problemu. Dla mnie firma jest w porządku

Ulka

Idealnych firm nie mai to każdy wie. Myślę, że wystarczy dobrze pracować a z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Beata

@Tomasz Jak wygląda praca w F. H. Kamila z Twojej perspektywy? Czy jest możliwość awansu lub zdobycia premii? Jaki typ umowy jest najczęściej oferowany przyszłym pracownikom? Ta informacja przyda się osobom poszukujących pracy w Tomaszowie Mazowieskim.

Mira

Jeśli jest tak źle to dlaczego tu pracujecie?

2018

(usunięte przez administratora) kierownicy "opiekunowie" też pozostawiają wiele do życzenia, to prawda co napisała Wiarygodna, że trzeba uważać co się do nich mówi... Rozprowadzanie plotek o pracownikach też jest na porządku dziennym. Rzadko kiedy można było wyrobić chociażby etat, oczywiście umowa zlecenie.

Wiarygodna

Firma zatrudnia tylko i wyłącznie na umowę zlecenie twierdząc, że nie dostanę umowy bo zajdę w ciąże tak jak to wiele zrobiło. Problem w tym, że co innego jest dać umowę pracownikowi który pracuje dłuższy czas a co innego dać ją komuś kto dopiero dołączył do zespołu - nie wspominając o tym, że pracuje za taką samą stawkę. Premie rzadko można wyrobić a jeśli już to i tak prędzej czy później będziesz mieć wypominanie ile to nam nie płacą. Uważają, że pracujemy w sklepach prestiżowych i wszystko powinno być idealne, ale cóż z tego skoro co byś nie zrobił/a to i tak będzie ciągle jakaś uszczypliwość z ich strony. Najlepiej jak przychodzą na salony to się z nimi nie wdawać w dyskusje bo to zawsze się, źle kończy. Ciągła presja w pracy na obroty i wyniki - a jak jest słaby dzień „ (usunięte przez administratora) „ to tego nie rozumieją bo sprzedaż i tak powinna być. Jak przeczytałam właśnie te wszystkie komentarze to dostrzegam wpisy kierowników salonów w Galerii . (usunięte przez administratora)

No właśnie ja też jestem ciekawa czy warunki się poprawiły?

Tymon

Jaki jest powód, że od dawna nie piszecie? Czy dobrze się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o F. H. Kamila - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w F. H. Kamila?

Zobacz opinie na temat firmy F. H. Kamila tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F. H. Kamila?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F. H. Kamila?

Kandydaci do pracy w F. H. Kamila napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F. H. Kamila
1.5/5 Na podstawie 97 ocen.

F. H. Kamila