F. H. Kamila

Opinie o F. H. Kamila

Paula
 Rekomendacja
@ja

Zgadzam się Praca lekka i przyjemna wystarczy trochę dać z siebie, wynagrodzenie na czas a nawet wcześniej , można się dogadać z grafikiem ,nikt mnie nigdy nie poniżał i nie oszukał. Ludzie co jest z Wami przecież to praca a nie wczasy.

Remik

Może trzeba spojrzeć bardziej krytycznie na swoją pracę i okaże się, że firma jest dobra tylko z naszą pracą coś nie tak?

Iwona

Pracowałam w tej firmie ponad rok i odeszłam ponieważ przeprowadziłam się do innego miasta. Teraz pracuję na podobnym stanowisku w większym mieście i, powiem szczerze, jestem zaskoczona tym co pisane jest o niej, bo chętnie bym tam wróciła. Te negatywne opinie piszą ci, którzy chyba nigdzie wcześniej nie pracowali albo którym wszystko zawsze przeszkadza. Spróbujcie pracy gdzie indziej, to będziecie mieli porównanie! Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... Tutaj miałam niezłą pensję i premię i zawsze na czas, grafik do uzgodnienia. Szefa widziałam kilka razy i było w porządku. Kierowniczka salonu trochę wymagająca, ale przynajmniej fajnie się pracowało i każda wiedziała co ma robić. Chyba część tych opinii pisze konkurencja albo osoby przez nią namówione, bo sporo namieszali na rynku. Ludzie, wszędzie się odpowiada za braki w towarze!!! Jak jest ok fajna, zgrana ekipa to i braki małe, a poza tym jak brakowało to płaciliśmy dużo mniej i to w ratach. Różni ludzie się trafiają w pracy i też trzeba się pilnować nawzajem, bo zdarzają się też tacy, co mają "lepkie ręce". Ja pracę w tej firmie wspominam dobrze i dziwię się tym opiniom. I żeby nie było wątpliwości - nikt mi tego nie kazał pisać i nie jestem z nimi żadną rodziną. Nie lubię tylko głupiego obgadywania.

Anna

Pracuję w tej firmie od początku roku. Uważam że praca jest fajna i można całkiem nieźle zarobić. Wydaje mi się że praca w firmowym salonie odzieżowym jest dużo lepsza niż w Biedronce czy Lidlu. Dodatkowy plus to ubrania po znacznie niższej cenie. Pensja zawsze na czas. Z urlopem też nie miałam problemu. Dla mnie firma jest w porządku

Pytanie Nowy wpis

Czy w F. H. Kamila pracuje się na open space?

Nowy wpis

@Pytanie

Witam. Nasza firma jest firmą w 100% handlową , która zajmuje się na zasadach franczyzowych sprzedażą odzieży firmowej , wiodących , najlepszych polskich marek : House , 4F , Diverse , Ryłko , Vistula itd. w galeriach handlowych. Praca jest w salonach w kontakcie z klientem. Jedynie kadra managerska i księgowa ma innych charakter pracy , ale managerowie też w terenie.

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie F. H. Kamila występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Sprzedawca?

Nowy wpis

@Pytanie

W naszej firmie istnieją różne systemy godzinowe pracy z możliwością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb pracownika. Generalnie pracujemy na 2 zmiany, tak jak pracują galerie , czyli 10-12 godzin dziennie. Pracownik może pracować do południa lub popołudniu , albo 10-12 godzin , ale za to ma np. kolejny dzień wolny. Nigdy nie jest przekroczona obowiązująca norma godzinowa. Grafik pracy układany jest na 1 miesiąc z możliwością zmian w trakcie miesiąca.

Kasia

Witam Chciałam dziś wysłać cv do państwa ze strony gwork Tomaszów mazowiecki ale niestety nie można wysłać .Nie qo czy mają państwo problem?

@Kasia

Proszę na maila: krzysztofgamrot@poczta.onet.pl Przepraszamy za kłopot

Jak w F. H. Kamila wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kierownik
@Pytanie

Ja zaczynałam od sprzedawcy na zlecenie w czasie szkoły i po skończeniu szkoły dostałam awans , etat , najpierw na z-ca kierownika , a teraz jestem kierownikiem oraz dodatkowo otwieram nowe salony i szkolę nowych. Ja nie narzekam. Skąd te negatywne opinie , to nie mam pojęcia. Zazwyczaj piszą , to ludzie , którym nic nie pasuje i pracowali u nas bardzo krótko , a dodatkowo wywalili ich z poprzednich prac. Ja robię swoje , mam niezłą kasę i jest ok.

Czy w F. H. Kamila możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Boka

Piszesz o hejcie, A sama mnie hejtujesz i obrazasz nazywając 'paniusią'. Moja opinia o tej firmie była szczera i oparta na moich doświadczeniach, nie była bezpodstawna. Mam do tego pełne prawo aby kulturalnie wyrazić swoje zdanie na ten temat i tak to właśnie zrobiłam. Nie wypowiadam się za nikogo, po czym to wnioskujesz? Napisałam to co widziałam na własne oczy i to czego tam doświadczyłam. Nie rozumiem z czym tak naprawdę masz problem co do mojej opinii?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w F. H. Kamila?

Jacek

Tak

Klient

Zuzanna

To trochę zbyt lakoniczna wypowiedź. Chciałabym wiedzieć więcej o warunkach zatrudnienia, które oferowane są w F. H. Kamila. Czy tak źle oceniasz tego pracodawcę z powodu, nie wiem, zarobków, czy problem leży gdzieś indziej? Konkrety poproszę.

Karolina

Cześć. Zastanawiam się dlaczego te hejterki, czy hejterzy są tacy odważni za plecami. Ukrywają swoje dane i obgadują, kłamią i wymyślają różne bzdury. Jak masz bohaterze jakieś uwagi, to powiedz kierownikowi, albo szefostwu w oczy, a nie plujesz na kogoś, a sam chcesz żeby Ciebie szanowali . Ja pracuję w firmie sporo lat i jak słucham narzekania tych nowych , to chce mi się śmiać. Albo ich zwolnili z poprzedniej roboty , albo im coś nie pasowało, a tu szukają gwiazdki z nieba i też narzekają. Praca, to praca. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ja nie narzekam, robię swoje , lubię pracę na salonie i nigdy nie było problemów. Też bym chciała dużo zarabiać, nic nie robić, nie dbać o towar i sprzęt i do tego mieć wolne kiedy chcę. Mam w pracy sporo znajomych, nie raz jest wesoło i jakoś leci.

Wiecie czy F. H. Kamila udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Beata

Ja chętnie wróciłam do pracy po tej przerwie. Kasę dostałam z opóźnieniem , ale tyle ile powinnam , a jeszcze wpadło mi niezłe postojowe i dostanę kolejne. Cieszę ,że mam pracę , bo sporo moich koleżanek , buja się i szuka roboty. Narzekały , wybrzydzały , a teraz są w czarnej dziurze. Ja też się rozglądałam , ale widzę ,że tutaj jest w porządku i praca pewna . Ale jest jedno ale , trzeba pracować. Jak wyjdę za mąż za szejk , to odejdę. Czytałam te różne hejty i wiadomo , kto to pisał lub pisze. Ludzie dajcie sobie luzu i radzę o więcej samokrytyki , bo przykro was słuchać i na was patrzeć.

Aga

Pracuję dwa lata. Mam wrażenie, że Ci co cały czas hejtują , to ludzie, którzy mają naprawdę duże problemy z sobą i do tego podpuszczają innych , a może pracują dla konkurencji. Niektórzy piszą takie bzdury i wymyślą takie (usunięte przez administratora) żeby tylko przywalić . Ja nigdy nie miałam z niczym problemu , zawsze grafik mogłam mieć taki jaki chciałam. Praca dość prosta ,bez problemów. Nie pamiętam, żadnej osoby żeby gębę otworzyła przy szefostwie , a teraz bohaterzy za plecami, co obgadują i wymyślają bzdury. W tej firmie jest bardzo dużo osób co pracują po wiele lat i dają radę. Najwięcej narzekają skoczki i słoiki, co zmieniają pracę co dwa miesiące i ciągle im źle. Napiszę tylko tyle (usunięte przez administratora) i wodorosty. Nie pisać mi tylko , że mi ktoś kazał, bo umrę ze śmiechu.

Beata

Cześć. szkoda ,że najwięcej krytykują ci , którym się robić nie chciało , albo mieli pretensje o wszystko. co nie którzy narobili bałaganu na salonie , nie oddali kluczy , a teraz narzekają i obgadują. Jak się ktoś nie daje do pracy , to niech nie zwala winy na innych. Według mnie praca jest ok , byłam w kilku firmach w Porcie i wszędzie jest podobnie. Ja na pracę nie narzekam , ale wkurza mnie u innych takie głupie gadanie i narzekanie , a samemu się kiepsko pracowało i ciągle było mało. Wolę żyć w zgodzie z innymi niż robić sobie wrogów . Z pracą teraz będzie słabo.

Jola15

Ale jaja! Ludzie ogarnijcie się! Robota jak robota. Chyba nie przemęczacie się za bardzo, bo z tego co mówiłyście, to można nieraz z nudów umrzeć tak się trzeba napracować hahahaha. Lepiej w Biedronce, to życzę powodzenia.

Zuza

Cześć. Pracuję w firmie kilka lat i jestem zdziwiona ostatnimi wpisami. Przecież wszyscy wiemy kto to pisał i dlaczego. Ja pracuję na salonie gdzie są spore obroty, dużo ludzi i niezłe zarobki. Fakt, że roboty jest dużo, ale ja na kasę, atmosferę i robotę nie narzekam. Śmieszy mnie, że ktoś pisze, że lepiej pracować w Biedronce czy Lidlu. Z tego co wiem, tam cały czas szukają ludzi do roboty. Jak ktoś uważa, że tam jest lżejsza i lepsza robota, to niech idzie . Chciałoby się zarabiać dużo, a pracować mało. Nie bądźcie śmieszni. Jakoś Panie w Biedronce nie mają długich paznokci i nie pachną perfumami. Pracowałam w różnych firmach i dlatego wiem, co mówię.

Czy F. H. Kamila organizuje staże dla studentów?

Jak ze studentami w F. H. Kamila? Chętnie zatrudniają?

Danuta

Jakie pieniądze obiecują i jakie są rzeczywiście do zarobienia? Napisz też, proszę, ile czasu trwa u nich okres próbny.

ja

Ja pracuję kilka miesięcy. Każda praca ma plusy i minusy, jak się komuś robić nie chce to niech się nie wyżywa. Kasę mam na czas i nie zauważyłam żadnego poniżania, oszukiwania itd.

Paula
 Rekomendacja
@ja

Remik

Zostaw merytoryczną opinię o F. H. Kamila - Tomaszów Mazowiecki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w F. H. Kamila?

Zobacz opinie na temat firmy F. H. Kamila tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F. H. Kamila?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie F. H. Kamila?

Liczba opinii klientów firmy F. H. Kamila, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F. H. Kamila?

Kandydaci do pracy w F. H. Kamila napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F. H. Kamila