Opinie o F. H. Kamila w Tomaszów Mazowiecki

Działamy od 1995 roku i zajmujemy się sprzedażą odzieży firmowej różnych marek na zasadach franczyzowych. Na chwilę obecną posiadamy 36 salonów z 13 markami, w 14 miastach. Zatrudniamy około 190 osób. Jako firma jesteśmy na drugim planie, bo reprezentujemy różne brandy odzieżowe i nimi zarządzamy według wytycznych i norm tych marek.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F. H. Kamila w Tomaszów Mazowiecki

baner wywiady
Joanna
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, czy salon 4F w Strzelcach Opolskich wznowi działalność? Sklep jest pusty a w internecie są ogłoszenia na stanowisko sprzedawcy i kierownika sklepu.

Pracodawca

@Joanna

Nie wiadomo. Właściciel obiektu wypowiedział nam umowę I zamknął nam z dnia na dzień salon. Przykro nam.

Mia Nowy wpis
Inne
@F. H. Kamila

w jaki sposób rozwiązała się sytuacja tego sklepu sprzed trzech miesięcy? Co się stało przede wszystkim z osobami, które w nim pracowały? Pani pisała o tym, że ogłoszenia jednak były w internecie? Czy ktoś go przejął?

xdanx Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam ponad 1.5roku, prawie dwa lata. Na początku było naprawdę bardzo fajne, fajna atmosfera, aż chciało się przychodzić do pracy, rozmowy z klientami to czysta przyjemność dla mnie. Lecz jednak po pewnym czasie się wszystko zmieniło. Szefowa na początku mojej pracy milutka wszystko pięknie ładnie lecz jak po jakimś czasie zaczęłam pytać o umowę o pracę (kierowniczka obiecała, że na spokojnie ją dostanę) nie dostałam jej do końca moich dni pracy. Prosiłam się ponad pół roku ciągle słyszałam od przyszłego miesiąca i tak było co miesiąc :)))) Obiecują premię, niewiadomo jakie pieniądze, a koniec końców co miesiąc dają takie plany, że nie ma szans ich zrobić. Kierownictwo to wielka porażka, tu się ładnie uśmiecha, gdy jesteśmy razem na zmianie a kolejny dzien, kiedy nie ma się w pracy to obgadanie z góry do dołu. Szefowa jest w stanie zabrać z premii od każdego pracownika na poczet inwentaryzacji, jest ponad pół roku od inwentaryzacji a pracownicy nadal nie wiedzą jak wyszła nota. Każą udowadniać poprzez zdjęcie że bezpieczniki są wyłączne od odgrzewania, klimatyzacja w wakacje minimum 25stopni, nie można dać niżej bo oszczędność. Zimna woda, brak ciepłej. W dniu kiedy jest gorszy utarg szefowa jest w stanie napisać z pretensjami że zła obsługa klienta, że w tym dniu powinno być więcej pieniędzy. W dniu wizyty p. Aneta jest w stanie przyczepić się do wszystkiego, a mówiąc że nie możemy zrobić inaczej bo VM będzie źle upiera się że ona wie lepiej i trzeba zrobić tak jak jej się podoba. W którymś komentarzu był komentarz, że jeżeli ktoś pracuje cały dzień te 10-12h to kolejny dzień ma wolny. Bzdura totalna. Grafik potrafił wyglądać tak, że w danym tygodniu miałam dwa dni pod rząd, dzień wolnego i kolejne dwa dni wolnego. Pomimo upominania się nic to nie zdziałało. Okres przedświąteczny w tamtym roku, dostajemy e-maila że nagle trzeba zmienić grafik i każą przyjść do pracy, nie patrzą na pracowników czy mają już plany czy nie. Nie polecam pracodawcy;)))

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak często w F. H. Kamila odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 14 września na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Jesteśmy firmą Franczyzową , która współpracuje z różnymi markami odzieżowymi i one dla wszystkich pracowników organizują różnego rodzaju szkolenia. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Po okresie pandemii wiele szkoleń jest on-line. Niestety jakie rodzaje szkoleń się odbywają i kiedy są planowe zależy tylko do firm z którymi działamy.

Pytanie
 Pytanie

Obecnie F. H. Kamila do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierownik Salonu. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 31 maja.

Sprzedawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa rekrutacyjna w późnych godzinach wieczornych, z podtekstami. Czułam się skrępowana i zażenowana tym że są jeszcze tacy faceci którzy uważają, że za kasę bądź jakieś stanowisko zatrudnienia mogą dużo dostać od młodej dziewczyny, a tak naprawdę to słoma z butów wystaję. Ciężki facet bardzo nerwowy i roszczeniowy, wszystkie korzyści dla niego.

Pytania

Czy mam dzieci, czy zamierzam mieć? Dlaczego nie pracuję już we wcześniejszej pracy? Czy mam męża chłopaka? Kiedy ślub, czy mieszkamy razem? Oczywiście, jeśli dostanę tę pracę to radzi mi pić szklankę wody zamiast seksu, żebym się nie uwiązała bo z bachorem to ciężko dalej przez życie a to jeszcze facet Cię zostawi. Także taką radę też dostałam, a pierwszy raz widziałam człowieka na oczy. I po tej rozmowie mogę stwierdzić że ma kiepskie życie rodzinne i wydawało się jakby mówił na swoim przykładzie.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter
Tomaszów Mazowiecki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
(69 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca - bez górnej granicy zarobków
Tomaszów Mazowiecki
Foltaik Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
Tomaszów Mazowiecki
CDMD SHL Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Franczyzobiorca/Właściciel szkoły języka angielskiego
Tomaszów Mazowiecki
Early Stage
(1543 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Aleksandra
Kandydat
 Pytanie

Witam, na jaki adres mailowy trzeba składać CV aby ubiegać się o stanowisko sprzedawcy, ponieważ raz już wysłałam ale nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi.

Pracodawca

@Aleksandra

Witam. Wszystkie oferty są czytane , ale okres zaproszenia na rozmowy trwa ponad 2-3 tygodnie , a poza tym odpowiadamy tylko do osób , które spełniają nasze kryteria. Przykro nam ,że nie mamy aktualnie możliwości na szybszą odpowiedź. Pozdrawiam

Krzysztof
Pracownik
@Aleksandra

Przez GoWork.pl proszę. Każdy mail jest czytany ,ale zapraszamy tylko osoby, które spełniają nasze kryteria. Niestety bywa też tak, że są 2-3 fajne oferty, ale mamy jedno wolne miejsce. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie F. H. Kamila? Na GoWork.pl jest 7 listopada kilka ogłoszeń.

Krzysztof
Pracownik
@Pytanie

Witam. Przez pewien okres zbierane są oferty ,a następnie jest ustalany termin rozmów, na który są zapraszani wszyscy kandydaci ,którzy spełniają nasze kryteria. Niestety od momentu złożenia oferty do spotkania mija nie raz kilkanaście dni.

Tatiana
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy zatrudniacie kobiety z Ukrainy?

Pracodawca

@Tatiana

Tak. Warunkiem jest tylko znajomość języka polskiego , ponieważ trzeba rozmawiać z klientami.

Lula
Kandydat
 Pytanie

Witam, wysyłałam już pare razy cv i nie dostałam żadnej odpowiedzi od was, bardzo zależy mi na pracy. Ogłoszenia co chwile pojawiają się o co chodzi?

1

Pracodawca

@Lula

Witam. nie wiem dlaczego nie dostała Pani odpowiedzi. Mamy taką zasadę ,że odpowiadamy tylko do osób , które wstępnie zostały zakwalifikowane na rozmowę , bo spełniały nasze oczekiwania. Druga zasada jest ,że dzwonimy do danych osób około 2 dni przed rekrutacjami , a nie zaraz jak składają CV. Mam prośbę , aby Pani jeszcze raz złożyła ofertę i zaraz Pani odpowiemy w kwestii pracy. Pozdrawiamy.

Lula
Kandydat
 Pytanie
@Lula

Czyli nie mam co się spodziewać odpowiedzi od Państwa?

Pracodawca

@Lula

Przecież napisaliśmy, że jak Pani wyśle jeszcze raz cv , to otrzyma Pani odpowiedź pozytywną lub negatywną. Proszę pamiętać, że złożenie cv nie jest jednoznaczne z otrzymaniem pracy , bo aktualnie mamy sporo ofert pracy. Zapraszamy jeszcze raz złożyć ofertę

Lula
Kandydat
@Lula

Jasne w takim razie wysłałam cv i czekam na odpowiedz, pozdrawiam. Miłego dnia

Pracodawca

@Lula

OK. Tylko na jaki salon i jaki Pani nick

Oliwia
Kandydat
@Lula

Salon w Tomaszowie Mazowieckim

Oliwia
Kandydat
@Lula

A może poda Pani mi e-mail wyślę swoje cv

Pracodawca

@Oliwia

Ok. Proszę o cv

Pracodawca

@Oliwia

Można cv zanieść osobiście do 4F do rąk Pani Anny.

Pytanie
 Pytanie

Obecnie F. H. Kamila do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierownik. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 24 lipca.

pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Witam. szukamy kierowników do kilku salonów

anonim
Kandydat

Ta firma, to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Zadzwoniła pani, iż dostałam tą pracę. Mija prawie miesiąc, a nikt się do mnie nie odezwał po raz drugi, a ogłoszenie o pracę w tym mieście pojawiło się ponownie. Tak więc.... Rządzący.... Stuknijcie się w głowę co robicie!!!!!!!!!

Pracodawca

@anonim

Witam. Bardzo przepraszamy za zamieszanie. Wyszło na pewno jakieś nieporozumienie. Jeżeli nadal jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie , to proszę o ponowne złożenie cv z znaczeniem ,że chodzi o Panią . Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i od ponad 25 lat zatrudniamy wiele osób i przykro nam ,że ktoś kto nas nie zna wyzywa nas i używa brzydkich słów. Myślę ,że warto nie raz powstrzymać się od krzywdzących , niesprawiedliwych komentarzy , bo może się zdarzyć , że ktoś też o Pani będzie się źle wyrażał i miał negatywną opinię. Zapraszamy jeszcze raz i sytuację wyjaśnimy. Z poważaniem i wyrazami głębokiego szacunku. FH Kamila

Pytanie
 Pytanie

Czy w F. H. Kamila pracuje się na open space?

Pracodawca

@Pytanie

Witam. Nasza firma jest firmą w 100% handlową , która zajmuje się na zasadach franczyzowych sprzedażą odzieży firmowej , wiodących , najlepszych polskich marek : House , 4F , Diverse , Ryłko , Vistula itd. w galeriach handlowych. Praca jest w salonach w kontakcie z klientem. Jedynie kadra managerska i księgowa ma innych charakter pracy , ale managerowie też w terenie.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie F. H. Kamila występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Sprzedawca?

Pracodawca

@Pytanie

W naszej firmie istnieją różne systemy godzinowe pracy z możliwością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb pracownika. Generalnie pracujemy na 2 zmiany, tak jak pracują galerie , czyli 10-12 godzin dziennie. Pracownik może pracować do południa lub popołudniu , albo 10-12 godzin , ale za to ma np. kolejny dzień wolny. Nigdy nie jest przekroczona obowiązująca norma godzinowa. Grafik pracy układany jest na 1 miesiąc z możliwością zmian w trakcie miesiąca.

Kasia
Pracownik
 Pytanie

Witam Chciałam dziś wysłać cv do państwa ze strony gwork Tomaszów mazowiecki ale niestety nie można wysłać .Nie qo czy mają państwo problem?

Pracodawca

@Kasia

Proszę na maila: krzysztofgamrot@poczta.onet.pl Przepraszamy za kłopot

Pytanie
 Pytanie

Jak w F. H. Kamila wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kierownik
Pracownik
@Pytanie

Ja zaczynałam od sprzedawcy na zlecenie w czasie szkoły i po skończeniu szkoły dostałam awans , etat , najpierw na z-ca kierownika , a teraz jestem kierownikiem oraz dodatkowo otwieram nowe salony i szkolę nowych. Ja nie narzekam. Skąd te negatywne opinie , to nie mam pojęcia. Zazwyczaj piszą , to ludzie , którym nic nie pasuje i pracowali u nas bardzo krótko , a dodatkowo wywalili ich z poprzednich prac. Ja robię swoje , mam niezłą kasę i jest ok.

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Boka
Były pracownik
 Pytanie

Piszesz o hejcie, A sama mnie hejtujesz i obrazasz nazywając 'paniusią'. Moja opinia o tej firmie była szczera i oparta na moich doświadczeniach, nie była bezpodstawna. Mam do tego pełne prawo aby kulturalnie wyrazić swoje zdanie na ten temat i tak to właśnie zrobiłam. Nie wypowiadam się za nikogo, po czym to wnioskujesz? Napisałam to co widziałam na własne oczy i to czego tam doświadczyłam. Nie rozumiem z czym tak naprawdę masz problem co do mojej opinii?

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w F. H. Kamila?

Jacek
Pracownik
@Pytanie

Tak

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Zuzanna

To trochę zbyt lakoniczna wypowiedź. Chciałabym wiedzieć więcej o warunkach zatrudnienia, które oferowane są w F. H. Kamila. Czy tak źle oceniasz tego pracodawcę z powodu, nie wiem, zarobków, czy problem leży gdzieś indziej? Konkrety poproszę.

Karolina

Cześć. Zastanawiam się dlaczego te hejterki, czy hejterzy są tacy odważni za plecami. Ukrywają swoje dane i obgadują, kłamią i wymyślają różne bzdury. Jak masz bohaterze jakieś uwagi, to powiedz kierownikowi, albo szefostwu w oczy, a nie plujesz na kogoś, a sam chcesz żeby Ciebie szanowali . Ja pracuję w firmie sporo lat i jak słucham narzekania tych nowych , to chce mi się śmiać. Albo ich zwolnili z poprzedniej roboty , albo im coś nie pasowało, a tu szukają gwiazdki z nieba i też narzekają. Praca, to praca. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ja nie narzekam, robię swoje , lubię pracę na salonie i nigdy nie było problemów. Też bym chciała dużo zarabiać, nic nie robić, nie dbać o towar i sprzęt i do tego mieć wolne kiedy chcę. Mam w pracy sporo znajomych, nie raz jest wesoło i jakoś leci.

1
Beata

Ja chętnie wróciłam do pracy po tej przerwie. Kasę dostałam z opóźnieniem , ale tyle ile powinnam , a jeszcze wpadło mi niezłe postojowe i dostanę kolejne. Cieszę ,że mam pracę , bo sporo moich koleżanek , buja się i szuka roboty. Narzekały , wybrzydzały , a teraz są w czarnej dziurze. Ja też się rozglądałam , ale widzę ,że tutaj jest w porządku i praca pewna . Ale jest jedno ale , trzeba pracować. Jak wyjdę za mąż za szejk , to odejdę. Czytałam te różne hejty i wiadomo , kto to pisał lub pisze. Ludzie dajcie sobie luzu i radzę o więcej samokrytyki , bo przykro was słuchać i na was patrzeć.

Aga

Pracuję dwa lata. Mam wrażenie, że Ci co cały czas hejtują , to ludzie, którzy mają naprawdę duże problemy z sobą i do tego podpuszczają innych , a może pracują dla konkurencji. Niektórzy piszą takie bzdury i wymyślą takie (usunięte przez administratora) żeby tylko przywalić . Ja nigdy nie miałam z niczym problemu , zawsze grafik mogłam mieć taki jaki chciałam. Praca dość prosta ,bez problemów. Nie pamiętam, żadnej osoby żeby gębę otworzyła przy szefostwie , a teraz bohaterzy za plecami, co obgadują i wymyślają bzdury. W tej firmie jest bardzo dużo osób co pracują po wiele lat i dają radę. Najwięcej narzekają skoczki i słoiki, co zmieniają pracę co dwa miesiące i ciągle im źle. Napiszę tylko tyle (usunięte przez administratora) i wodorosty. Nie pisać mi tylko , że mi ktoś kazał, bo umrę ze śmiechu.

Zostaw merytoryczną opinię o F. H. Kamila - Tomaszów Mazowiecki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w F. H. Kamila?

  Zobacz opinie na temat firmy F. H. Kamila tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w F. H. Kamila?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy F. H. Kamila?

  Kandydaci do pracy w F. H. Kamila napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F. H. Kamila
1.5/5 Na podstawie 97 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
F. H. Kamila
Przejdź do nowych opinii