F. H. Kamila

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o F. H. Kamila

BEA

NO NIE PRZESADZAJ. PRZED CZASEM NIGDY NIE WZIĘŁAM WYPŁATY. WYPŁACAJĄ 10-EGO, A JAK NIE MA TO W NASTĘPNYM DNIU, OCZYWIŚCIE MARUDZĄC ILE TO ONI NIE MUSZĄ NAM DAWAĆ.CHYBA JAKIŚ ŻART. MOJE GODZINY TAM SPĘDZONE PONAD 200 GODZIN A ON SIĘ WYTRZĄSA. SZKODA GADAĆ.

Komando Foki

Rozumiem wiele - mnie też się do końca dobrze tu nie pracuje, ale... piszecie, że szefostwo nie ma szacunku do pracowników, a większość z komentujących zachowuje się po prostu jak chamy obrażając personalnie ludzi wykazując przy tym również całkowity brak szacunku do innego człowieka - ŻENADA. Najlepiej po prostu odejść z klasą nie obrażając przy tym nikogo. Obsmarowując właścicieli na forum publicznym jest wg mnie trochę nie na miejscu. To jest portal do oceny firmy jako pracodawcy, a nie do obrażania ludzi. Pamiętajcie, że nikt nikogo na siłę nie trzyma. Może komuś innemu będzie się dobrze pracowało. Wszystkim, którzy odchodzą szczerze życzę znalezienia lepszej pracy.

@Komando Foki 3 tygodnie temu

Aaaa i nie zgodzę się jeszcze z jednym zarzutem... Na wypłaty nigdy nie czekaliśmy. zawsze były przed czasem.

@Komando Foki 3 tygodnie temu

Arek

Firma do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szefostwo okropne, nie da sie z nimi wspolpracowac. Poswiecilem 5 miesiecy tej firmie i wielce zaluje. Odradzam kazdemu prace z tymi ludzmi. Szefowa i szef są jednakowo nienormalni ( potrafili zabrac kilka zł za źle obrany produkt w kuchni/ kazali oszczedzać światło w restauracji) jednym słowem patologia. Omijajcie tą firme z daleka

zażenowana postawą szefostwa, " opiekunów " i całe

Najgorsza firma w której pracowałam!!!! nie dość że jest problem z wypłatą bo ktoś nie potrafi dopilnować żeby wszystko sie zgadzało to ścinają godziny mimo że zarabiasz najniższą krajową to jeszcze zrobią Ci łaskę że w ogóle masz czelność dopomnieć się o swoje. Złodzieje i nic więcej! Tak zwana szefowa, kochanica Gamrota znalazła sobie przydupasa który jeździ i wp**** sie w funkcjonowanie salonu zmienia wszystko co sie da to jak sie ktos jeszcze odezwie z pracowników to się wszystkiego wyprze i zgoni na kierownika salony gdzie on jest najmniej winny!! Dno totalne z całego serca nie polecam zleceniówka z łaską podpisana wystawiana po czasie kiedy miała być wyplata do reki w XXI kto by się spodziewał.. na rozmowach kwalifikacyjnych najchętniej do łóżka by wleźli i obiecywane złote góry a w rzeczywistości na każdym kroku okradają... jak nie z godzin to tak zwana premia która jest w ogóle nie do zrobienia... ODRADZAM bo jezeli ktos chce pracować w firmie którą zarządzają nieudacznicy i osoby które dorabiają się na wyzysku innych ludzi to otwarcie mówię NIE...

M.

Pracuję w tej firmie kilka lat. Praca jest fajna i dobrze płatna. Ciekawe skąd takie głupie ploty, bo pierwszy raz o tym słyszę. Szef jest dość ostry, ale uczciwie, terminowo i nieźle płaci. Z tego co wiem, w firmie pracuje wiele osób w różnych miastach i nie słyszałam o skargach. Myślę, że FH KAMILA to niezła firma i nadal mam zamiar tam pracować.

Agnieszka

Szanowni Państwo, Gamrot, obleśny typ i jego tłusta tępa dzida, która też zaczynała u niego klęcząc przed nim na kolanach,to tylko powierzchowność. Rzeczywistość jest zgoła odmienna. Oni nie mają szacunku nawet w stosunku do siebie a co dopiero mówić o pracownikach. Od ponad czterech/pięciu lat mieszkają osobno tworząc obraz kochających się ludzi. Gamrot to jest niezbyt ogarnięty gbur który ma tendencję do sadzania pracownic na kolanach i klepania i dotykania ich po tyłku. Jeśli któraś z was przeżyła to co ja, to być może niech się odezwie na tym forum, to pojedziemy z dziadem. Na wszystkich profilach społecznościowych, banujmy tego tłustego obleśnego typa. Uważam że nikt nie powinien u nich pracować. Pracę u nich należy traktować jako " za karę" bądź pokutę za niecne występki w swoim życiu. FH KAMILA DZIADOSTWO .

K.

Pracuję w tej firmie już od roku i jestem bardzo zadowolona. Wyrabiam prawie cały etat a do tego studiuje dziennie i szefostwo nie widzi w tym nic złego a grafik jest układany tak, żebym mogła się na spokojnie uczyć. Do tego premie super, ale wiadomo że trzeba sobie na nie zapracować a nie stać ściany podpierać i oczami przewalać oraz narzekać.

A

UWAGA PRACA W DA GRASSO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK SPRZĘT SIĘ ZEPSUJE(a są to stare sprzęty)SZEF ZABIERA CI PIENIĄDZE Z WYPŁATY! NIEWAŻNE ŻE TO STARE DO WYMIANY,TY MUSISZ TO NAPRAWIĆ. TO JEST CHORE!

HELENA

Hej,B, chyba masz klapki na oczach albo Cię szefostwo prosiło o tak piękny wpis. Bo czytam i oczom nie wierzę ,że tak bardzo jesteś zadowolona pracując tam. Chyba że lubisz jak Cię poniżają i oczerniają. Wiadomo nie od dziś,że wiele osób tam pracuje bo musi.To tylko Tomaszów i z pracą jest ciężko. Ale to ich wybór,niestety. Z własnego doświadczenia wiem,że nie warto pracować dla takich ludzi. FH KAMILA mówimy zdecydowane NIE.

B.
@HELENA 31.05.2017, 11:49

Droga HELENO, FH Kamila to nie tylko Tomaszów. Zaskoczę Cię, ale nikt mi wpisu nie kazał pisać. Ale co mogę więcej dodać, jacy pracownicy takie ich traktowanie.

B.

Czytam opinię i jestem w szoku, czy aby na pewno pracuje w tej firmie. Od roku współpracuje i złego słowa nie mogę powiedzieć, dobre zarobki, jak jest potrzeba to można się dogadać. Jestem zadowolona. Jak ktoś idzie do pracy i chce `odbębnić' a zarobić fortunę to nigdy nie znajdzie pracy. Jak szefostwo widzi, że komuś się chce i wypełnia swoje obowiązki to można się dogadać.

Leszek

Witam. A jednak to prawda. Przejrzałem oferty na olx i faktycznie od nich jest dużo pozycji że szukają chętnych do pracy. Ale dzisiaj ludzie głupi nie są. Za najniższą krajową nie będą pracować na takiego faceta. Brawo internet. Brawo Facebook. Zachęcam do wpisów.

wielbłąd

Witam. Poszła fama po Tomaszowie co by u nich nie pracować. Świetnie ,to mała mieścina ,a wiadomości szybko się rozchodzą. Mówimy STOP dla firmy FH> KAMILA> Tam nie pracujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.

PAWEŁ

Potwierdzam. Wszystko się zgadza co tutaj jest napisane. Brak kultury osobistej i szacunku do drugiej osoby! ŻENADA! !!!!!!!!!!!!!!!!

DJ

ŚWIĘTE SŁOWA !!!!!!!! KRYTYKA I KRZYKI TO DLA NIEGO NORMALKA. TAKI TYP! OMIJAĆ Z DALEKA!

Piotr i Paweł

Chciałbym coś dodac od siebie ale wszystko zostalo juz napisane hehe moze i nie mam za duzego doswiadczenia we współpracy z nimi ( bo robiłem tylko 2 tyg całe szczęście ) ale mogę powiedzieć że to najgorsi szefowie u jakich pracowałem. Jak szef dobrze traktuje pracownika to i pracownik się stara a tu tragedia . Nie pozwolę mówić na siebie debil itd . Pozdrowienia dla starej ekipy z Tomaxu

Ciekawska

Dzięki Jola za wrzute. Faktycznie sprawdziłam OLX i jest tam dużo ogłoszeń do pracy w fh Kamila. Ale z żadnej nie skorzystam. Może puścić info na fb? Co by nie iść tam do pracy. Pozdrawiam. Ciekawska.

Jola

Na OLX praca jest dużo ogłoszeń. Jest ciągła rotacja ludzi. Ale zazwyczaj odchodzą sami. Szukają w innych firmach pracy. Ja w fh Kamila pracowałam tylko miesiąc. Atmosfera między pracownikami była ciężka, problemy z grafikiem,nikt nie był zadowolony,bo szefowa ciągle zmieniała.

Gosia

Ooooo widzę że rusza lawina gorzkich żalów. Też kiedyś tam pracowałam w Tomax ale nie wspominam miło. Pracodawca jest arogancki,krzykliwy, źle traktuje pracowników i dlatego nigdy nie będzie miał stałego personelu.

Marek

Brak szacunku do ludzi. Nie warto dla nich i na nich pracować. Jeszcze nigdy nie słyszałem pochwały. Zawsze krytykę. I ileż można? Dlatego zrezygnowałem z pracy. Pozdrawiam. Marek.

Marta

OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ Z DALEKA.MAM PROŚBĘ KTO TU PRACOWAŁ I BYŁ ŹLE TRAKTOWANY PRZEZ SZEFOSTWO PROSZĘ NAPISAĆ SKARGĘ DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.NIECH PIP W KOŃCU SIĘ ZA NICH WEŹMIE. POZDRAWIAM I DO DZIEŁA. TO NIC NIE KOSZTUJE!

Migosia

Zgadzam się z komentarzami powyżej. Ludzie nie warto u nich pracować ! Jedno mówi tak drugie mówi co innego , nic nie pasuje ! Na wszystkim oszczedzaja a najlepiej jakby za darmo robić ... Szefunio zwykły cham , bo inaczej tego nazwać nie można. Potrafi zrobić awanturę nawet przy klientach! Wyobrażacie to sobie ??? Na rozmowie o pracę obiecali po okresie próbnym umowę o pracę po czym się okazuje , że nie ma takiej możliwości, mogą jedynie zaoferować zlecenie ( śmiech na sali ) . Za 10zl/h oczekują od pracowników wysokich standardów... Omijajcie ich szerokim łukiem a wasze życie będzie o wiele piękniejsze ;D

Aleksandra

Pozdrawiam wszystkich czytających opinie. Przed złożeniem Cv do tej firmy proszę najpierw zajrzeć na olx praca w Tomaszowie i zobaczyć jak dużo jest ogłoszeń do fh Kamila. A dlaczego? Po prostu ludzie po krótkim czasie sami rezygnują z pracy i z ulgą uwalniają się od tych zaklamanych ludzi. Pozdrawiam. Uwolniona była pracownica.

Lejdis

Pan Gamrot to kłamca. Na rozmowie o pracę jest wszystko rewelacyjnie, ale po krótkim czasie pracy jest zupełnie inaczej. Jest to człowiek arogancki nie mający szacunku do innych ludzi. Gdy tylko ktoś ma inne zdanie i nie pozwala się obrażać jest zwalniamy. Umowy tylko zleceniowki. Płace też marne za najniższą krajową można pracować w systemie osmiogodzinnym z weekend ami w domu,a nie u niego w pracy!

Lejdis

czarna

W tej firmie pracuję od roku. Nie ma problemu z wypłatami, premia różnie, zależy jaką zrobimy sprzedaż i ile jest godzin w danym miesiącu. Ogólnie warunki dobre, można się dogadać co do grafiku, urlopu czy wcześniejszego wyjścia. Szef trochę nerwowy, ale jak się dobrze pracuje, a nie obija, to nie ma problemu. Ekipa na salonie zgrana, choć jak ktoś przychodzi na kawkę i pogaduszki to raczej nie zostaje z nami długo. Dla mnie jest naprawdę w porządku - czysto i przyjemnie, za fajne pieniądze.

tola

Super firma. Pracuję w niej kilka lat. Bardzo dobre zarobki. Grafik można dostosować do swoich potrzeb. Pensja zawsze na czas i praca w fajnych salonach. Szef się nie wtrąca do pracy. Premia prawie co miesiąc. Przerwę robimy sobie kiedy chcemy i nikt nie liczy czasu. Zmiany są wtedy , kiedy komuś się nie chce robić. Ja jestem zadowolona.

obecna pracownica

Firma zatrudnia na umowę zlecenie, chociaż panowie mogą jeszcze liczyć po dłuższym stażu na umowę o pracę, ponieważ jak wiadomo nie zajdą w ciążę więc nie będzie żadnego problemu. Pracownicy robią od 8-14 godzin dziennie nawet do 7 dni w tygodniu i szefostwu to nie przeszkadza kiedy tego potrzebują. Zabierane są premie oraz różne kwoty z wypłat np. 200zł za nie ometkowanie towaru, przy czym redukcja pracowników też jest na porządku codziennym. Trzeba oddawać za popsute sprzęty jak palniki, zmywarka, toaleta, które używane są codziennie i nawet te które są używane przez klientów. P.Szefowa co innego P.Szef co innego także trzeba się umieć rozdwoić, brak szacunku do pracowników wyzwiska typu debile, idiotki większość jest traktowana jedną kategorią. Szefostwo wymyśliło sobie nowy kodeks prawny że pracownicy mogą jeść po 6 godzinach pracy natomiast kodeks mówi coś innego, że pracownikom przysługuje płatne 15min przerwy jeśli jest minimum 6 godzin w pracy, także dorośli ludzie a czytać ze zrozumieniem nie potrafią.

pfff

Może nie byłoby tak źle gdyby nie szef tego całego bajzlu.. Nie chcę pisać po nazwisku ale zainteresowani wiedzą o kogo chodzi. Zwykły burak i wieśniak któremu słoma z butów wystaje a uważa się za nie wiadomo kogo. Już nawet w siedzibie Diversa się z niego śmieją.

pracownica

Brak szacunku do pracowników, oszustwa, przekręty. Co innego masz na umowie, co innego dostajesz do ręki, premie też raz dostajesz raz nie - zależy od kaprysu szefostwa. Fatalna atmosfera. Naprawdę szkoda nerwów.

Zostaw opinię o F. H. Kamila - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F. H. Kamila