Anbud

Tychy

Opinie o Anbud

tłok

@nie polecam raczej się już nie wypowie, skoro od trzech lat nie odpisał.. Zresztą, nikt się nie wypowiada na temat Anbudu, co mnie trochę dziwi. Zero ofert na doradców klienta, kompletnie żadnych wieści o firmie.

nie polecam

nie polecam Pani [usunięte przez moderatora]. , SZKODA SIE WYPOWIADAC NA JEJ TEMAT

Wieslaw K.

Wspolpracowalem z Pania Aleksandra Vilbrandt przez 2 lata i nigdy sie nie zawiadlem. Wawiazywala sie ze wszystkich kontraktow i dotrzymywala danego slowa. Jak najbardziej polecam wspolprace z ta Pania.

Zostaw opinię o Anbud - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anbud