Hotel Astra

Poznań

Opinie o Hotel Astra

Nigdy więcej

Zgadzam się do tego Pani Jola z poglądami z prl.. Haha nie da się tam wytrzymać, praktykach wykorzystywani do cna masakra. KOLCHOZ A NIE PRACA

Beata

Kto ma trochę ambicji niech sobie wybije chęć pracy tam. RECEPCJA, UWAGA SPRZATA KIBLE, MAGLUJE PRANIE, MYJE OKNA W CALYM OBIEKCIE, JAK NIE MA POKOJOWKI TO SPRZATA POKOJE, o podlewanie kwiatów, obieraniu warzyw już nie wspomnę. Wszystko to za wspaniałe 10!zł za godzinę. Do tego p.Asia - hit sezonu, styl, szyk i brak inteligencji. DNO DNEM DNO PRZYKRYWA

Napiszę krótko - uciekajcie stamtąd póki czas. Pani właściciel dopuszcza pracowników do pracy bez jakiejkolwiek umowy, a później bez ogródek dziękuje za pracę, wiedząc, że ktoś zrezygnował z dotychczasowej pracy, by podjąć zatrudnienie w hotelu ASTRA. Tak się tera traktuje studentów hotelarstwa. Skandal!!!

Zostaw opinię o Hotel Astra - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Astra